Keresés

Részletes keresés

Butch Cassidy Creative Commons License 2000.08.10 0 0 175
Csak a magam edzésmunkájából vontam le szomorú következtetéseket.
Előzmény: atiir (174)
atiir Creative Commons License 2000.08.10 0 0 174
És miért nem?
Már tudsz valamit?

at

Előzmény: Butch Cassidy (173)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.08.10 0 0 173
A múlt időre jelentkezem, mert velem előfordult már. De idén szeretném megúszni. Na, ez kétértelmű. Szóval nem nagyon akarok indulni rajta.

Butch

Előzmény: atiir (172)
atiir Creative Commons License 2000.08.10 0 0 172
Sziasztok!

Mostanra sikerult vegigolvasnom a topicot es lyo!!!

Csokis!
A Hungira szerintem nyugodtan lejohettek kedden, vegulis akkor mar terepbemutato is lesz meg megnyito, vagy mi. Tajbringa egeszen biztosan.
Aludni gondolom mar lehet, ha mashol nem akkor a sportcentrumban.

Van valaki kozottetek aki indul(t) tajtriatlonon?

at

Előzmény: Csokis (170)
Zmac Creative Commons License 2000.08.08 0 0 171
>>hol alszom masnapig? <<

Ez nagy mértékben függ attól, hogy hány másnap lesz... :)))

Előzmény: Csokis (170)
Csokis Creative Commons License 2000.08.08 0 0 170
Hat nem kifejezetten titeket vartalak ide! :-) Butch, mi lesz ha en mar 15-en le szeretnek menni. Ha jol ertettem, Rela is, meg gondolom viszem Atutazot is. Szoval meg tudod kerdezni, hol alszom masnapig? Vagy marad a kocsma? Boncz ekkora hendikepp nelkul is agyon tud vagni, minek adjak neki meg onbizalmat?
Zmac Creative Commons License 2000.08.08 0 0 169
Péntek estétől.
Előzmény: Csokis (167)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.08.08 0 0 168
Még jó, hogy...
Előzmény: Csokis (167)
Csokis Creative Commons License 2000.08.08 0 0 167
Jon a Hungaria. Jottok?
Gödény Creative Commons License 2000.06.14 0 0 166
De igen, csak a Mecsekben jó helyre rakták őket. Legalábbis az A50 pontjait.
Előzmény: Carpy (165)
Carpy Creative Commons License 2000.06.14 0 0 165
"...borkóstolás Tállyán, de az már nem annyira túra..."

... de azert meg erdekel minket!

Mostanaban senki mas nem keresgel bojakat?

Előzmény: Zmac (164)
Zmac Creative Commons License 2000.06.14 0 0 164
Valahol ott hagytam abba a közelmúltban, hogy álomra hajtottuk fejünket Cserepes-kőn. Most, verejtékező homlokunkat törölgetve talán elhinni is nehéz, hogy térdig, sőt térd fölé érő szűz hóban indultunk tovább reggel Jávorkút felé. A 2 km/órás sebességet továbbra sem tudtuk túllépni. Pedig tényleg igyekeztünk... Keményen fagyott, de így legalább puha maradt a hó, és nem áztatott el. Az aszfaltot szerencsére tisztították, de könnyű kiszámolni, hogy az idáig tartó 5 kilométert mennyi idő alatt tettük meg. Nagyon megviseltek lehettünk, mert Jávorkútnál felvett minket egy mikrobusz, pedig nem is stoppoltunk. Ez nagyon jól jött, mert hosszú aszfalton gyaloglástól mentett meg. Egészen Miskolcig vittek, ahol egy vendéglő kerthelyiségében ebédeltünk. Bár nem is volt igazi kerthelyiség, inkább amolyan fűtött sátor, mint a Café Verdi, de talán még jobban is esett itt ücsörögni a hosszú hideg után, mint egy valóban fűtött szobában.
Este következett a szokásos borkóstolás Tállyán, de az már nem annyira túra...
Carpy Creative Commons License 2000.05.26 0 0 163
pulp Creative Commons License 2000.05.19 0 0 162
Pedig a lazarusos szerveren van a magyar tajfuto homepage es ott van versenynaptar. Ha futni akarsz, ajanlom a vasarnapi Kobanya Kupat Adyligettol nem messze, vagy szerda delutanonkent is vannak hangulatos kisversenyek. ezekrol a reszletek a Tajolo c. ujsagban megtalalhatok, ez pedig a neten is fennvan, elerheto a mar emlitett tajfuto honlaprol.
Előzmény: Labrat (160)
Labrat Creative Commons License 2000.05.13 0 0 161
Bocs. Kérdés ejtve. Rátaláltam.
Labrat Creative Commons License 2000.05.12 0 0 160
Kösz az infót! Ha tényleg ennyire nem számít az, hogy nem vagyok egy egyesületnek se tagja, akkor majd rászánom magam, és kimegyek egy versenyre.
Még valami. Tudtok olyan helyet a neten, ahol fent van az ez évi versenynaptár? Csak mert a lazarus.elte.hu/tajfutas -on nem találtam.
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.05.12 0 0 159
Zmac hétfői nagybetűiről jut eszembe:

Nincs egy topic hegy- és sziklamászás témában?

Nem tud valaki ilyet?

Butch

Előzmény: Zmac (152)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.05.12 0 0 158
"Ezért aztán elindult nyílt technikásban egy A kategóriás csávó, aki lealázta a mezőnyt."

Ezt meg kellett néznem. Meg is tettem, gondolom, Molnár Robi-ra gondolsz. De van nyíltban még egy válogatott is (Vonyó Péter)! Bár ő diszkós.

Butch

Előzmény: pulp (157)
pulp Creative Commons License 2000.05.11 0 0 157
Kiegészíteném az előző választ azzal, hogy soxor az is számít, hogy melyikben indulsz, hogy mennyire van pénzed, vagy egyáltalán mennyire van kedved fizetni. Egy példa: ha szombaton el akarsz indulni a Petőfi Kupán a Vértesben, akkor a helyszíni nevezési díj a "normális" kategóriákban 850 forint. ezért mehetsz C-ben, meg Br-ben, de felesleges ezzel játszani, mert a nyílt technikással jobban jársz potom 400 forintért. Ezekhez mondjuk még hozzájön 200 forint bérleti díj a dugókára (elekronikus karton, ezzel "lyukasztasz")
De ez még OK, a legdurvább a Budapest Nagydíj második napja volt, ott helyszíni nevezés 1800 forint lett volna egy napra (1200-at mondtak a helyszínen), a nyíltban valami 300. Ezért aztán elindult nyílt technikásban egy A kategóriás csávó, aki lealázta a mezőnyt. Ma került fel a netre az eredménylista, elég brutál: az első valami 35 perc, aztán 55, 65. Szóval a nyílt technikást ajánlom én is, ha előre tudsz nevezni, akkor Br a király.
Előzmény: Labrat (154)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.05.09 0 0 156
"csak ún. nyílt kategóriában indulhatok, vagy rendesen a koromnak megfelelő kategóriában (F20)?"

Indulhatsz akármiben, legfeljebb nem kapsz érte minősítést (ezt, gondolom, túléled valahogy) és Rajtengedélyszám hijján esetleg ki is meszelnek. Szóval futni mindenképpen tudsz, legfeljebb eredménye nem lesz.

"Tényleg, nehézségben mennyire tér el a nyílt kategória mondjuk a C kat.-tól?"

Az attól függ melyik. Igényes versenyen két nyílt van: könnyű és technikás. A könnyű az nagyon olyan (=kb. F/N12C, 3-4 km táv, primitív pontok), a technikás meg inkább a BR felé közelít (4-5 km, nehéz átmenetekkel).

Én néha indultam nyílt technikásban és még élveztem is. Tudom ajánlani. De ha - Csokis után szabadon - szopni akarsz, akkor elindulhatsz F20-ban.

Butch

Előzmény: Labrat (154)
Zmac Creative Commons License 2000.05.09 0 0 155
KI
Mit olvashatok el milyen listán? És hová válaszoljak?
BE
Előzmény: Csokis (153)
Labrat Creative Commons License 2000.05.09 0 0 154
Sziasztok!
Lenne egy tájfutással kapcs. kérdésem. Régebben egyesületi tag voltam (nyolc éve), de ma már semmi közöm a tájfutáshoz ilyen szempontból. Viszont ha csak hobbiból (nosztalgiából) akarok indulni egy versenyen, akkor csak ún. nyílt kategóriában indulhatok, vagy rendesen a koromnak megfelelő kategóriában (F20)?
Tényleg, nehézségben mennyire tér el a nyílt kategória mondjuk a C kat.-tól?
Csokis Creative Commons License 2000.05.08 0 0 153
>Bár mostanában mintha mindenki csak lepedőakrobatikával foglalkozna... :) )
Off on:
Most majdem mondtam valamit azokra, akik nem jonnek Semmelweist rendezni, de nem tettem. Viszont a listan elolvashatod.
Off off.
Előzmény: Zmac (152)
Zmac Creative Commons License 2000.05.08 0 0 152
(Elnézést az offtopicért, de tegnap AKKORÁT másztunk Tardosbányán... Hódol még valaki errefelé ennek a szórakozásnak? Bár mostanában mintha mindenki csak lepedőakrobatikával foglalkozna... :) )
Carpy Creative Commons License 2000.05.06 0 0 151
Csokis kollega!

Talan senkinek nem jut eszebe a szex, ha nem irsz olyanokat, hogy "kolbasz jatszik", "nemi kukoricakonzerv", "plehcici"... :)))))

Előzmény: Csokis (148)
Csokis Creative Commons License 2000.05.05 0 0 150
Ismered a viccet? A 43-as. Itt a poenja:
- Az oralis szex az mas bacsikam. A szopas az az, amit maga csinalt a gyarban 40 evig. :-)
Előzmény: Butch Cassidy (149)
Butch Cassidy Creative Commons License 2000.05.05 0 0 149
"azert szoptam mar eleget. :-) "

Az azért nem lehetett olyan kimerítő. Valld be, hogy csak a szájad ízét akartad megváltoztatni :-)

Butch

Előzmény: Csokis (148)
Csokis Creative Commons License 2000.05.05 0 0 148
En ugyan teljesitmenyturan meg nem voltam, de azert szoptam mar eleget. :-) Nekem a tesztat is tartalmazo csokik valtak be (Balaton, Duna, kekszes Boci, stb.), ill. a sima kekszfelek (Pilota es tarsai). A masik, ami nekem mindig kell, a husfele. Egy ido utan meg lehet orulni a sok edes szartol. Ilyenkor a tepozaras majkrem es a cabanossi kolbasz jatszik, nemi kukoricakonzervvel leoblitve. A tetejebe johet egy kis plehcici, es mar tuti is a hanyas. :-)
Előzmény: Ermak (147)
Ermak Creative Commons License 2000.04.26 0 0 147
Sziasztok!

Nem tudom, mennyire olvassa ez a topic a Kinizsi 100 topicot, úgyhogy itt is felteszem a következő kérdést:

Az lenne a kérdésem a T. társasághoz, hogy ki, mivel tuningolja magát a Kinizsin, vagy hasonló túrán (szőlőcukor, Nikoflex, Extasy :-) stb.)?

Eddigi tapasztalataim alapján a szarvasfaggyú biztos, szőlőcukrot is viszek, Ben Gay vagy hasonló bemelegítő krémen még gondolkodom. Magnézum, kalcium és kálium (pezsgő)tablettát is viszek, de csak végszükség esetére.
Ja, és Mogyorósbányán egy sör... na jó, lehet, hogy kettő... és ha van, akkor Bányahegyen még egy.

pulp Creative Commons License 2000.04.14 0 0 146
Mi voltunk a Rezéten és nagyon korrekt volt. Az egyik kedvenc versenyünk. Tavaly kisebb viták voltak, most még annyi sem. Kicsit sok volt a dzsumbuj, de nagyon élveztük.
Előzmény: Gödény (145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!