Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Lacivill Creative Commons License 2004.02.27 0 0 161
Sziasztok! Most vettem egy kocsit amibe Meta 2 gombos HPA ?.. risztó van. Nem akarom elhinni, hogy a gyári beállitásokat ne lehetne valahogy otthon átállitani? Segítsetek LACI.
DjRoly Creative Commons License 2003.10.22 0 0 160
Sziasztok!

Látott már valaki közületek ROLER márkájú riasztót.
KB 8-9 éves lehet, és nem találok még csak web paget sem semmit. Elvileg valahol Írországban gyártották! Van valakinek esetleg leírása hozzá, vagy tudja hogy hol szerelnek ilyet?

Baja: Véletlen riasztást produkál állandóan. mikor olyanja van megszólal, és kb 40-50 másodpercig visít, és abbahagyja.
A feszültségesés figyelést már kikapcsoltam, egyéb ötletem meg nincsen!

Please Help!

Roly

ATóth Creative Commons License 2003.10.13 0 0 159
Olvasd el az Autólopás topicot, ha választ szeretnél.
És van Calibra topic is.
Szeretni fognak. :-)
Előzmény: reiroll (158)
reiroll Creative Commons License 2003.10.12 0 0 158
Hali

Egy OPEL Calibrába szeretnék riasztót tenni, van benne gyári, ami a kulcs elfordításával aktiválódik! Milyen riasztót érdemes tenni bele ami megbízható, ugyanis ki szeretném szedni az ajtóból a zárakat.

Köszi
Roland

nefini Creative Commons License 2003.09.26 0 0 157
Hello

Sikura azero 2-höz kellene programozási leírás.
Ha tudna valaki segíteni, megköszönném.

Ret1 Creative Commons License 2003.09.26 0 0 156
Egy laikus kérdése!
Hol keressem a riasztót a kocsiban? Vette egy kocsit, és jó lenne tudni,hogy milyen van benne! Nincs matricázva az ablak! :)
PEZ Creative Commons License 2003.09.22 0 0 155
Hello sziasztok! Avital Champion Mark 3-as risztóhoz kellene egy leírás. Hogyan lehet programozni vagy ha megírja valaki hogy hogyan tudom a gyári beállítások visszaállítani azzal előrébb lennék. Előre is köszönöm.

Z

rapptor77 Creative Commons License 2003.08.28 0 0 154
Ismeri valaki a Patrol Line riasztókat ?
Igazából a HPS 749-es érdekelne.

FSO Papa Creative Commons License 2003.02.24 0 0 153
sziasztok,

remélem tud valaki segíteni. Gamma riasztóhoz (jó lenne tudnom a pontos típusát, de nem látom rajta) keresek kötési rajzot. Nem egy mai darab. Próbálkozom a gamma.at oldallal de nem hiszem hogy nagyon sietnének a válasszal.
nincs valakinek ötlete?
köszi ha igen

üdv
papa

kapirco Creative Commons License 2003.02.16 0 0 152
A frissen vásárolt, külföldről behozott autómban Block system tipusú indításgátló van.
Leírást keresnék hozzá, esetleg infót az átprogramozásához.

Köszi

Major Tom Creative Commons License 2002.12.09 0 0 151
Van egy porblemam ha van itt illetekes legyszi segiccsen! KOszi!

Hetvegen nagy okosan kivettuk akksit a Prelude-bol es visszateve az Immobilizer nem old ki. Azt tudom hogy Tornado riaszto van benne (Avital vagy mi talan) meg Champion nyomkodo. Riasztoval nincs is gond... csak raadom gyujtast es utana ugye nem indul be. Isteni szerencse hogy a taviranyitorol be lehet inditani a motort (amit eddig hulyesegnek tartottam de most eletmento) szoval szerintetek mi a megoldas ??? Vagy altalanossagban mi a teendo ilyenkor ???

Udv,
Tom

Gung-Ho Creative Commons License 2002.12.04 0 0 150
Mit gondoltok a Meta M750 riasztóról? 47e lenne beszereléssel együtt, és nem tudom, hogy mennyire megbízható és jó riasztó. Ajánlottak Laserline-t is 40e-ért, de nem tudom a pontos tipusát, meg elég fapadosnak is hangzott.
graho Creative Commons License 2002.08.26 0 0 149
Zak !

Ezt még én nem próbáltam, de holnap megpróbálom.
Az enyém olyan, hogy az ajtók bezárása és a riasztó aktiválása: 1-es gomb. Ajtónyítás+riasztó kikapcsolása: elöször 1-es gomb majd csipog egyet és közben meg kell nyomni a 2-es gombot. Hát, nem tudom...Végül is nincs vele bajom mert igy is kényelmes...

Előzmény: Zak (148)
Zak Creative Commons License 2002.08.26 0 0 148
lehet... az enyém olyan, hogy ha összes ajtó becsukva, gyújtás ráadva, bármelyik gombot háromszor megnyomom, akkor teljesen deaktiválja magát.
Előzmény: graho (147)
graho Creative Commons License 2002.08.21 0 0 147
Sziasztok !

Szerintetek van olyan, hogy a riasztó kikapcsolásához egymás után két gombot kell megnyomni, vagy csak a szerelő elkötött valamit?
Tipus: Dobermann

_Marcell_ Creative Commons License 2002.08.17 0 0 146
Koszi a tippeket, irtam mindket cegnek e-mailt a problameval kapcsolatban.
Remelem az egyik meg tudja majd javitani, ugyanis azt hallottam, hogy az egyetlen ceg, aki ezzel a (Cobra Car Alarm) fajta riasztoval foglalkozott, az megszunt.
Előzmény: graho (145)
graho Creative Commons License 2002.08.17 0 0 145
Hali !
Tatán és Tatabányán vannak címeim, telofonszámaim.(most már)Egyébként nézz körül a neten. Pld.:dobermann.hu (ilyen az enyém is) sok partnere van vidéken is.Vagy: vilcomp.hu
Előzmény: _Marcell_ (143)
_Marcell_ Creative Commons License 2002.08.16 0 0 144
(Lehet, hogy olasz, nem svajci.)
Előzmény: _Marcell_ (143)
_Marcell_ Creative Commons License 2002.08.16 0 0 143
Sziasztok!
A segitsegeteket szeretnem kerni.
Van egy 7 eves Golf, amiben egy svajci Cobra Car Alarm mukodik a kezdetektol fogva, de mindket taviranyito elhasznalodott az idok soran, ugyanis a gyenge muanyag nyomogomb meghalt, most egy tollal lehet csak megnyomni a kapcsolot.
A kis muanyag dobozka is mar esik szet, egy befottes gumival van egyben tartva. Azt szeretnem megtudni, hogy hol javitanak ilyen taviranyitot, illetve hol csinalnak uj taviranyitot a rendszerhez?

Elore is koszi a valaszt!

graho Creative Commons License 2002.08.15 0 0 142
Érdekel távirányító is központizárhoz...
Hol lehet és mennyi ?
graho Creative Commons License 2002.08.14 0 0 141
Sziasztok !
Ki tud Komárom-Esztergom megyében(Tata, Tatabánya, Komárom...) valami jó és "olcsó" helyet, ahol riasztót szerelnek be kb.20K körül ?

Köszi a válaszokat.

dodika66 Creative Commons License 2002.07.31 0 0 140
Sziasztok!
Olvasgattam a topicot mivel magam is riasztó beépítés előtt állok. Konkrétan holnap viszem a szervízbe. Sajnos egyik ismerősöm sem tudott senkit komolyan ajánlani (a fórum meg csak most jutott eszembe) ezért magam válsztottam egy kis szervízt a XVI. kerület Grúz u. 7. alatt. Azt kérdezném, hogy van-e valakinek velük tapasztalata. Nem szeretném, ha összegányolnák a kocsit vagy egyéb horror történeteket átélni.

Előre is köszi
Dodika

GTPeti_ Creative Commons License 2002.06.23 0 0 139
Szia iszzu!

Az Autólopás topicban írtam neked választ.

GTPeti

iszzu Creative Commons License 2002.06.23 0 0 138
Sziasztok,

Tudtok valamit arról, hogy a Peugeot 307-be állítólag nem thető bele akármilyen riasztó, illetve a szervízben azt mondták, hogy ne is próbálkozzunk, az intelligens BSI rendszer miatt.

Akinek akármilyen használható infoja van evvel kapcsolatban, kérem ossza meg velem.

Köszi
Iszzu

GTPeti_ Creative Commons License 2002.06.16 0 0 137
Sziasztok!

Hmm, Mogorva. Úgy érzem nem rajongsz kifejezetten a Varga bácsi feleségéért és társaiért. :-)

Feco, én eredetileg az Amax 2340-et néztem ki, mert mindent tud, amire szükségem lenne. (A rablásgátlás hiányát valahogy túlélném. A PIN kód helyett meg a service-kulcs is megtenné.)

Az előbbi kijelentésem egy pár nappal ezelőtt még megállta volna a helyét. Csak azóta tovább kutattam info-k után és megtudtam két dolgot:

1. A 2340-esből vszínüleg 2440+ lesz és teljesíteni fog egy nagyon fontos követelményt:
PIN kódos lesz ez is. Ez kinek fontos? A MABISZ-nak! Ha minden igaz nemsokára csak PIN kódos riasztók lesznek elfogadva. (Márpedig ki tudja, hogy mikor jön jól egy biztosításnál.)
Ezt a hírt meg tudja valaki erősíteni?

2. Lévén a gyártó nem titkoltan ugyanaz (Seco-larm USA), az Amax típusoknak meg van az Enforcer (!!) név alatt futó megfelelőjük. Értsd: minden jel szerint teljesen azonosak, a felirat kivételével. És sajnos az áruk is kb. ugyanannyi. (Csak a forgalmazó cég más.)

GTPeti

Mogorva Creative Commons License 2002.06.16 0 0 136
Vargáné és Tsa??? Na, hallod... Ha olyan minőségű mint a számítógép házakba szerelt kapcsolóüzemű tápegységeik, akkor jobban jársz, ha nyitva hagyod a kocsid és a gyújtáskapcsolóban a kulcsot! Allor legalább nem ér meglepetés... :((

Vargáné és Tsa SUXXX, de nagyon!!

Előzmény: GTPeti_ (134)
BFeco Creative Commons License 2002.06.16 0 0 135
Hi!
>Milyen kár, hogy az általam kinézett típus típusváltás miatt éppen nem kapható. :-(

Melyik tipusrol van szo (Amax)?

Feco

Előzmény: GTPeti_ (134)
GTPeti_ Creative Commons License 2002.06.13 0 0 134
Sziasztok!

A King's Gun-t a Vargáné és Tsa. Kft. forgalmazza. Az ára bruttó 42eFt, szóval szerintem nem olyan olcsó. Persze van benne pager, ez igaz.
Ami negatív: -csak 1 szintű riasztást tud
-nincs semmi info a "protokollról" (az Amax-nál HCS) és a műszaki tartalomról (chipek gyártója)
A www.vargane.hu-n minden infót megtalálsz a cégről. Kivéve azt a terméket, ami érdekelne...

Én amúgy az Amax felé hajlok, mert az befutott márka és valamivel olcsóbb is. Milyen kár, hogy az általam kinézett típus típusváltás miatt éppen nem kapható. :-(

GTPeti

VAti70 Creative Commons License 2002.06.13 0 0 133
A Buzna kft. honlapján van egy lopási kísérlet esettanulmány az újdonságok rovatban.
Mitsubishi L200 terepjáró volt az áldozat.

A rosszfiúk a motortérkapcsolóval kezdték (ki tudták iktatni kívülről), majd bejutva a motortérbe lekötötték az akkut.
Erre megszólalt az önakkus beltéri sziréna, azt üvöltő állapotában kiszerelték. Utána hatástalanították a riasztót, visszakötötték az akkut, átkötötték a gyújtáskapcsolót, lecserélték a computert (gyári immónak annyi).
Eddig ugye rosszul hangzik - de a végén a Buznáék által forgalmazott LOP-STOP megvédte az autót, azt vélhetően nem ismerték.
Érdekes ketyere, van valakinek tapasztalata vele?
A honlap szerint rablás ellen is véd.

Bodec iLS Creative Commons License 2002.06.13 0 0 132
Hali!

Van nékem egy Gamma 950-es riasztóm. Annak távirányítóján van két gomb.
1: bekapcs-kikapcs
2: pánik

A kettes gombbal lehetne valami külső egységet vezérelni??? Ha igen, hogyan lehet átprogramozni a cuccot???

Köszi!

Üdv...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!