Keresés

Részletes keresés

lolka_bolka Creative Commons License 2001.12.27 0 0 245
Nekem is ez volt az elso :)

Lolka

Előzmény: Tam7 (244)
Tam7 Creative Commons License 2001.12.22 0 0 244
0 software-t vettem eddig :)
Előzmény: lolka_bolka (243)
lolka_bolka Creative Commons License 2001.12.21 0 0 243
Gyerekkoromban mar tobbszor tortent velem, hogy valami azonnal kellett, mert ilyen turelmetlen fajta vagyok, megvettem, es fulig ero szajjal probaltam ki az uj termeket, de amikor kinyitottam.... Ugye ismeros a story ?
Most is hasonlo tortent, kicsit maskepp:
Van egy jatek, Theme Park World, ge*i modon masoltan jutottam hozza veletlen /unokaocseme, csak en telepitettem neki/ es nagyon megtetszett. De nem tudtam vele rendesen jatszani, mert nem volt minden tiszta, manualt meg nem talaltam a neten. Ezen okbol kifolyolag, /fikazokat kerem ezt az elozo reszt felejtsek el!/ bementem a boltba, es megvettem a gyari jatekot, hogy bizots meglegyen minden infom, ami a jatekhoz kell.
3999 Ft volt, a Media Markt -ban, a dobozos verziot nem lehetett kapni, volt azonban egy DVD tokos verzio, meg is vettem. A manualt azonnal atlapoztam otthon, 20. oldal:
Ha a teljes irányítási kiosztásra vagy kiváncsi, nézd meg a mellékelt Billenytűzetparancsok kártyát.
Nah, ilyen nem volt benne, azt hittem a falra maszok. Nem estem panikba, mondom felhivom a forgalmazot, hogy nezzen bele egy ilyenbe, max odaautozom, es kerek egyet. Megneztek mind az en fele verziomat, mind a dobozos verziot, de nem talaltak benne ok sem ilyet. Az ea.com -on is es a bullfrog.com -on is probaltam segitseghez jutni, de szinte lehetetlen. Iden anyagi okok miatt ezzel a kis aprosaggal leptem meg magam karacsonyra. Nesze neked vazze, jatssza ha tudsz :((

Lolka

tanda Creative Commons License 2001.12.13 0 0 242
Igaz nem gázkazán, de Vaillant...
A sztorim:
A nagymamám lassan 50 éve ugyanabban a lakásban lakik,így időszerüvű vált, hogy kicseréltesse a fürdőszobai vízmelegítőjét (nem tudom mi a pontos neve, én ui. egész életemben távfűtéses lakásban laktam).
Megvette, kihozták, beszerelték. Elég ritkán találkozunk, így telefonon mesélt az új szerzeményről.
Mikor meglátogattuk, megnéztük, milyen az új szerkezet. Hát tény és való, hogy én nem vagyok gázszerelő, és totál nem értek a témához, de úgy gondolom a kivezető csőnek, amin ugye megy ki a füst, nem feltétlenül van szüksége egy leágazásra, ami teljesen nyitott. A Vaillantot ez nem érdekelte, a szerelő pedig többszöri kérésre sem jelentkezett.
Azt hiszem maradok a távfűtésnél.
Előzmény: eddy17 (182)
Laslow Creative Commons License 2001.11.24 0 0 241
Kösz:) A 3 linkből 2 már látogatott link színű volt, de a 3. volt a legjobb. Igazából nem vált világossá, hogy miért is jó a permeátum a tejben, de mindegy, annyira nem érdekel mégse:)
Előzmény: kivi (240)
kivi Creative Commons License 2001.11.23 0 0 240
Klikk, vagy klikk, esetleg klikk. :-)
Előzmény: Laslow (239)
Laslow Creative Commons License 2001.11.23 0 0 239
Én csak azt szeretném megtudni, mert bár kerestem a választ a neten, de nem találtam, hogy mi az a permeátum? A "reggeli ital"-okra rá van írva, hogy tartalmaz tejet és 40%(!) permeátumot. És jó lenne tudni, hogy mi az a 40%, mert rengeteg. Meg kissé ijesztő, hogy ezeket a tejeket nem is lehet már tejnek hívni (ezért lett Reggeli ital a nevük), mert nem egészen tej az a tej ott bennük, vagy valami ilyesmi. Lényeg, hogy nem ekvivalens a tartalma azzal, ahogyan a tejet definiálták.
Szóval?
Mr Darcy Creative Commons License 2001.10.10 0 0 238
Nemrég tönkrement a 18+ éves FÉG „Hévíz” kazánunk, mire egy új Junkerst akartunk venni, de egy ismerős szerelő még időben lebeszélt róla. Szerinte a magyarnak, ártól függetlenül jobb a minősége és olcsóbb hozzá az alkatrész. Hallgattunk rá és megjavítattuk a régit, szinte mindent kicserélt rajta 38K forintból (ugyanilyen szerelés egy nyugatin 2x annyi)

Szóval furcsa, de FÉG rulez:-)

Darcy

Előzmény: noidea (237)
noidea Creative Commons License 2001.10.09 0 0 237
Ezen kicsit csodálkozom. Nem azon, hogy a FÉG jó, mert szerintem az. De 250 rugó kicsit sok érte. 160-ért már elég jó Berettát, Stiebel Eltron-t vagy bármi hasonló márkát kapni, és nem hiszem, hogy az rosszabb lenne.
Előzmény: tom206 (236)
tom206 Creative Commons License 2001.10.08 0 0 236
Én egy éve vettem egy FÉG kombit (250eFt), semmi probléma nincs vele. Elég új modell, rádiófrekvenciás távirányítóval lehet a zuhanyzóból a vízhőmérsékletet szabályozni (persze nem emiatt vettem a szerkezetet, mert azért a hidegvizes csapot meg ki birom nyitni). A szerviz igen kitűnő hozzá, a FÉG maga szereli és helyezi üzembe. A mostani éves szervíz 2.200 forint, amiért egy órán keresztül tisztogatta a kazánt a szerelő (ez biztos, mivel felügyeltem).
Szóval én mindenképpen javasloma FÉG kazánokat, mivel
1. olcsóbb mint egy vaillant vagy egyéb más német vagy olasz szerelésű csoda
2. olcsóbb a szervíz probléma esetén
3. az alkatrészek szinte azonosak a nevesebb terméekkével (ez ugyan ellent mond a 2. pontnak)
4. minőségi probléma még nem volt.

Előzmény: zsombi (221)
DJTomek Creative Commons License 2001.10.01 0 0 235
A h0naljszag divat lesz...
Előzmény: nagyZé (223)
Silver Joe Creative Commons License 2001.09.26 0 0 234
Nagyon pozitív reagálás történt tegnap.
Kaptam egy e-mail-t, és egy kedves hölgy egy olyan szervezettől, akinek szintén írtam ez ügyben, felajánlotta hogy odaadja nekem a saját borítékjait, úgyhogy az én problémám megoldódott ezzel, bár azt hiszem abban teljesen egyetértettünk az összes ismerőssel aki ugyanebben a cipőben jár, hogy hiába hogy a Marlboro betartja a törvényt és begyüjtötte eme reklámhordozókat, erről a fogyasztót is illett volna értesíteni, aki szentül meg volt győződve hogy amikor a reklámhadjáratot a Marlboro elindította, már akkor is tudniuk kellett hogy nemsokára érvénybe lép a törvény.
Tehát Figyelem: még 6 db válaszboríték van, ezeket felajánlom annak akinek szüksége van rá, bár a határidő szept. 29. Gyorsan küldjön e-mailt akinek kell és akkor megbeszéljük hogy hol tudom odaadni.

SilverJoe

joohee Creative Commons License 2001.09.17 0 0 233
OOOOO!!!!!
Nem akarom ismételni önmagam,a véleményem hasonló a SONY topicban általam leírtakkal. Manapság a név már (sajnos) nem biztosíték semmire...A pénz viszont,az kéne nekik...

joohee

Előzmény: Silver Joe (232)
Silver Joe Creative Commons License 2001.09.17 0 0 232
Pár hónappal ezelőtt hangzatos reklámhadjáratot indított a Marlboro, miszerint 2001. szeptember 29-ig be lehet küldeni a termékeikben található mérföldcímkéket, és sorsolás nélkül hozzá lehet jutni különféle használati tárgyakhoz.
Pl.: egy kabát 900 Miles = 45 doboz normál vagy 100-as Marlboro cigaretta megvásárlása.
A probléma a következő: a mérföldcímkéket csak az erre a célra készített kérdőívvel kitöltött válaszborítékban lehet elküldeni, de a jó isten sem tudja, hogy ezeket hol osztogatják.
Mivel a családunkban többen is dohányoznak, ezért aktívan gyűjtögettük a mérföldeket, de az összes kapcsolatunkat igénybevéve is csak 1 db borítékot tudtunk beszerezni.
Telefonon felhívtam a borítékon olvasható céget, ahol azt közölték velem, hogy július végéig lehetett igényelni a borítékokat.
A tulajdonomban lévő katalógust és válaszborítékot hiába olvasgattam el aprólékosan erre való utalást sehol sem találtam, de emlékezetem szerint sehol sem hirdették eme határidő rövidítő akciójukat.
A katalóguson az olvasható, hogy vásároljam csak a termékeiket, gyűjtögessem a mérföldeket, szeptember 29.-ig küldjem be a kitöltött kérdőívvel együtt, és máris az enyém, amit a katalógusból kiválasztottam.

ÉN VÁLASZBORÍTÉKOT SZERETNÉK VÁLASZTANI!!

A többit majd utána.
Hát nem furcsa, hogy az egyik legnagyobb és legismertebb cég a termékeit egy ilyen elfuserált, gusztustalan átveréssel terjeszti?
Miért írják rá, hogy szeptember 29-ig lehet küldeni a címkéket, ha már júliusban nincs válaszboríték?
Ha már megvettem és összegyűjtöttem a mérföldcímkéket, akkor miért nem mindegy milyen borítékban küldöm nekik? Amikor elküldik a megérdemelt nyereményemet, bátran küldhetnének egy kérdőívet is.
Mit csináljak a már összegyűjtött több ezer mérfölddel? Menjek el a …-ba?

SilverJoe

noidea Creative Commons License 2001.09.12 0 0 231
Engem meg tegnap felhívtak, hogy nincs és nem is lesz, amit akartam, és engedelmemmel törlik a rendelésemet :-( Mert hogy a főnök már piszkálja a kislányokat, hogy mért van ilyen régi "új" rendelés a gépben...
Előzmény: poljot (230)
poljot Creative Commons License 2001.09.11 0 0 230
Már lemondtam telefonon, sajnálkozás a vonal másik végén: "dehát akkor elvesznek az engedménybónok"... Kommentár nincs...
Előzmény: noidea (229)
noidea Creative Commons License 2001.09.10 0 0 229
Én már lassan másfél hónapja várok...
Előzmény: poljot (227)
Beluga Creative Commons License 2001.09.08 0 0 228
Mindenkinek tudom ajánlani a bevált módszerem: személyes megjelenés, tudatosan trágár üvöltözés, nevek elkérése. Amíg udvariasan kommunikálsz, addíg egy betréningezett agymosott multi alkalmazottal van dolgod. Amint megérinted a kurvaannyát, beígérve - hitelesen rezgő veres fejjel - a személyes felelőségrevonattatást: kikapcsol a tréninges ego, ami a multival takarózik és előkerül a beszart magyar alkalmazott tudat. Legutóbb az elendernél az ügyfélszolgálat feje izzadva és készségesen személyesen oldotta meg a problémámat a kezdeti pökhendi lekezelést követően.
Előzmény: demimur (59)
poljot Creative Commons License 2001.09.07 0 0 227
Kedves Poljot!

Köszönjük rendelésedet!

Az alábbi tételeket rendelted meg:

Tétel Mennyiség Egységár Összesen
------------------------------------------------------------

17G0060/Ginko Color Cartridge/Lexmark 1 9590 9590

------------------------------------------------------------

Rendelési összeg: 9590 Ft

Szállítási és kezelési költség: 0 Ft

Részösszeg: 9590 Ft
FOTEXNet.HU engedmény bon:
Azonosító: 64F74-GC8T2-BZTP4-YY35D-586EW Érték: 1000
Ft
Azonosító: M785R-32T2J-121TY-9R8JD-S6481 Érték: 1000
Ft
Felhasznált: 2000 Ft

-----------------------------------------------------------

Végösszeg: 7590 Ft

-----------------------------------------------------------

A vásárló személyes adatai:

Név: Poljot
Cégnév:
Város: Budapest
Megye:
Irányítószám: xxxx
Utca, házszám: xxxxxxxxxxxxxx
E-mail cím: bmihalszky@hotmail.com
Telefon: xxxxxxxxx

------------------------------------------------------------

A számlát a szállítási címre küldjük

------------------------------------------------------------

Dátum:08/12/2001 10:35

Köszönettel
FOTEXNet

A dátumot ajánlom mindenki figyelmébe! 2 nap a szállítási határidejük....E-mailre, telefonhívásra semmi.

És csak várok, és várok, és várok.........

Csokis Creative Commons License 2001.09.07 0 0 226
Ha adtak cserekeszuleket, akkor 30 nap a javitasi hatarido, ha nem adtak, akkor csak 15 nap. Utana jon a lent leirt karteritesi lehetosegekbol valo valogatas. A lenyeg az, hogy te valaszthatsz, tehat nem donthetnek ugy, hogy nem adjak vissza a penzt, vasarold le. Nekem mar tobb ilyen balhem is volt, legyel hatarozott, fenyegesd meg oket a fogyasztovedelemmel, ha nincs vasarlok konyve, vagy nem adjak oda, azt jelentsd be az onkorminal, stb. A vegen mindig engednek. De: ha a penzt adjak vissza, akkor annyi jar, amennyi a szamlan van, hiaba ment azota fel/le az ara. (pl. akcio volt, vagy van)
Pelda. Vettem egy cipot az Adidas boltban. 3 honap utan szetment. Nem vegzetesen, de ugy gondoltam, hogy afrancba. Szo nelkul viszavettek, kaptam egy csereutalvanyt, uj cipo, uj blokk, uj arrol (ez a 90-es kozepe volt, amikor evi 25-30% volt az inflacio). Ez is tartott harom honapig, ujra csere, uj blokk, stb. Kezdtem elegedett lenni a cipovel, mert nalam altalaban egy ev alatt megy szet egy futocipo, itt meg mindig uj csukam volt. :-) Ezt meg ketszer eljatszottam, aztan egy ev utan meguntam, es visszakertem az arat. Termeszetesen a negyedik par, akkor mar jo 20%-kal maasabb arat. :-) Szo nelkul megadtak.
Előzmény: sakac (224)
Domika Creative Commons License 2001.09.06 0 0 225
30 napon túli javítás esetén kötelesek cserekészüléket adni. Amúgy meg hivd fel a lenti telefonszámot, ott válaszolnak minden kérdésedre. Nekem hasznos volt...
Előzmény: sakac (224)
sakac Creative Commons License 2001.09.06 0 0 224
nekem is lenne kérdésem mégpedig nekem a video kártyám hibás most jár le a 30 napos határidő(csere kártyát nem kaptam ill.amit hoztak szintén rossz volt tehát be sem raktuk visszavitték) ha ugyanolyan tipusú kártyát akarnak adni de MÁS GYÁRTÓTÓL köteles vagyok-e elfogadni vagy nem?hozzá teszem én nem akarom visszakérni a pénzt mert ugyebár szükségem van rá.arra hivatkoznak hogy a 30 nap még tovább tart mert hoztak csere kártyát.milyen paragrafusok vonatkoznak erre az esetre?milyen a lehetőségeim vannak?
válaszotokat elöre is köszi
nagyZé Creative Commons License 2001.09.03 0 0 223
Hi!

A minap voltunk a teszkóban!/Bárhol máshol ugyanazt látod!/ A DANONE MINTÁJÁRA CSÖKKENŐ TÉRFOGAT -EGYELŐRE KEDVEZŐ? ÁR!

ÚJ GILLETTE AKCIÓ, ami a következőből áll:

Van ez a CLEAR GEL IZZADÁSGÁTLÓ. Sokan kedveljük, akik nem szeretik az 'óldszpájszt'. Nos a régit nézd meg: 75ml a hátulján, de az is a letéphető vonalkódos füzetkén, /amit úgyis letépsz/. Az új pedig több cm-rel magasabb ( az alsó része, ahol a kicsavarója van -de minek- a tartály mérete OK lenne, csak a vastagságával van 1 kis gond oldalt. OPTIKAI CSALÓDÁS Hátul a letéphetőn: 50g. A korábbi 999Ft körüli(átlagoltam) ár helyett 780 körül (bocs ha tévedtem) kapható, élénk címkével: 20% kedvezmény. JÓ JÓ, DE A MENNYISÉGBŐL IS? HOL ITT A KEDVEZMÉNY? APROPÓ, EZ CSAK BEVEZETŐ AKCIÓ AZ ÚJ (KISEBB ) KISZERELÉSHEZ?
MÉG KAPHATÓ A RÉGEBBI ALACSONYABB, A MOSTANI AKCIÓS ÁRÁN, AKI TEHETI ABBÓL VEGYEN, AMÍG KAPHATÓ, AZTÁN SZEVASZ! ÉREZHETŐEN NEHEZEBB A RÉGI 'STIFT'.

***EDDIG SZERETTÜNK ZSÍRETTE, EZENTÚL HOGY LESZ?***

zsombi Creative Commons License 2001.07.03 0 0 221
Nem nagyon pörög a topic, talán valaki mégis beleolvas.
Most készülök kombi kazánt vásárolni. A kérdés pedig az, hogy minden tipusnak van egy hivatalos beszerelőembere? És ha más állítja üzembe, akkor elmegy a garancia? Melyik kazán a legmegbízhatóbb?

eddy17! Mi lett a történet vége?

redhut Creative Commons License 2001.06.16 0 0 220
Elsősorban Te vagy a felelős.
Hogy hozhattátok el a kazánt egy ilyen nemtörődöm kereskedőtől úgy, hogy nem is tudtátok, ki fogja beszerelni?
Előzmény: eddy17 (182)
noidea Creative Commons License 2001.06.15 0 0 219
Ha ez igaz (nem hiszem), akkor nagy balek lehetsz. 160 körül korrekt kombit kapsz, bármely márkából.
Előzmény: eddy17 (182)
Dannie Creative Commons License 2001.06.14 0 0 218
0 gáz van a lakásunkban
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.12 0 0 217
Valójában műanyag flakon, de úgy néz ki mint a régi üveges tejek.
Ja egy kérdés: Régebben 2-3 éve lehetett kapni a tescoban sörsajtnak nevezett élénk (narancsos) szinű sajtot, aztán egyszercsak eltünt, valaki tudja miért, ill. lehet-e kapni valahol?
Sörözéshez tényleg fincsi volt;)
Előzmény: Nibiru (176)
jedilovag Creative Commons License 2001.06.12 0 0 216
Ez már valami! A tapló, sunyi helyekről jó lenne azért cím is!!!
;-)
Előzmény: vurugya (215)
vurugya Creative Commons License 2001.06.12 0 0 215
Mert nem régóta van kocsim. Étteremben meg büfében viszont 1000-szer megpróbáltak levenni. Ha észreveszed, akkor többségükben elnézést is kérnek, Kőszegen pl. a múltkor a pincérnő már jött felénk és nyitotta a bukszáját, amikor látta, hogy elindulunk felé, tudta, hogy vissza kell adnia egy adag pénzt, amivel többet számolt. (Ha jól emlékszem, nagyadagot számolt, de kicsit hozott.) Érdekes volt a minap, hogy boltban két ár volt egy kekszen, látszott, hogy az alacsonyabb ár a téves, az régi kopott címkén volt, a pénztárnál hivatkoztam a fogyasztóvédelmi törvényre, ami szerint ha két ár van valamin, akkor az alacsonyabb érvényes, s a pénztárosnő dühösen azt mondta, tudom, és beütötte az alacsony árat...
vurugya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!