Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

amper_vadasz Creative Commons License 2013.01.12 0 0 313

Üdvözlöm! Érdeklődni szeretnék a karburátoros gázos autóján a légáramba használt gyűrű mágnesről. Ferrit gyűrű mágnest használ? Milyen típusú az autó? Mekkora belső átmérőjű a légszűrőbe vezető friss levegő cső, és mekkora átmérőjű ( külső-belső illetve a vastagsága-hossza ) volt a használt mágnes?
Nagyon érdekes, amit írt, eddig csak a Messerschmidt repülőgépek víz-metanol befecskendezéséről hallottam, mint rövid idejű drasztikus teljesítményfokozóról

Előzmény: Mukibá (267)
Mukibá Creative Commons License 2012.12.03 0 0 312

Én is használok xadót,de nem igy, axadó 5 literes olajban csak egy tubusnak megfelelő 9 ml adalék kerámia van ,költséghatékonyabb az alábbi használat xadó motormosó, ujj olaj,és az olajba a 3-4 db 9ml-es  adalék. a Stag 1 27ml -est én is próbáltam és kompressziómérővel után vizsgálva szart sem  ért  ellemben a 9ml -es kis tubusokkal ami 1-3 bárt is hozott Ezekek öreg dieselen és benzines autóban is kipróbáltuk még kissé kopott difinél és váltónál autómatánál és mechanikusnál is müködik, javulás érhető el vele . Nekem bejött még a szervópumpát is felhuzza egy kicsit. Ez az én tapasztalatom.

Előzmény: baal (311)
baal Creative Commons License 2012.11.30 0 0 311

most vettem xado olajat 5 litert,  meg motormosót.a jövő héten lesz olajcsere, majd beszámolok a tapasztalatokról

Előzmény: ottofon (305)
bajusz01 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 310

Gázosnál hova rakom ?  Talán a csomagtartóba ?!

Előzmény: ottofon (309)
ottofon Creative Commons License 2012.11.28 0 0 309

Hallott már valaki erről? NASA-ra hivatkoznak mint mindig. http://motorvitamin.hu/barocco/

Minimum 20% fogyasztáscsökkenést igér. Igaz ez nem olajadalék hanem üzemanyagba kell tenni. Érdekelne tapasztalat.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.13 0 0 308

Az az aksira köthető bizbaszt használta már valaki? Elvileg fogyasztáscsökkentő ,csak nem értem, hogy hogy. Más fórumban dícsérgették.

 

f_astra_96 Creative Commons License 2012.11.01 0 0 307

Sziasztok

egy benzines astrába próbálnám ki a xado gélt, benzines motorhoz van a piros géljük, ami 3 külön tubus lenne és 100km-enként kell betőlteni, a 1stage gél 3x akkora és egyben betőlthető - erre van valakinek tapasztalata, hogy hatásában van-e valami különbség?

Mézengúz69 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 306

Hát a mágnes még kevésbé lessz hatékony mint az adalék. Én is egy hónapja raktam bele de semmi változás.

Előzmény: ottofon (305)
ottofon Creative Commons License 2012.10.10 0 0 305

Xado olajjal járok revitalizálóval (kerámia cucc). Semmi változást nem tapasztaltam én sem. Kicsit én is hangosabbank érzem a motor hangját. Sem fogyasztáscsökkenés sem más eredmény... Most van egy hiper erős mágnespárom, még azokat akarom ráakasztani a gázolajcsőre.

Előzmény: Törölt nick (302)
baal Creative Commons License 2012.10.09 0 0 304

én is vettem

xart sem ért

vissza is kértem a pénzemet.

 

Előzmény: ottofon (299)
baal Creative Commons License 2012.10.09 0 0 303

én nem hiszek az adalékokban.

de!

tavaly vettem kinomban xado automataváltó cuccot

(merthogy megörvendeztettek egy 300 ezer körüli javitással)

belketettem, semmi nem történt, kb vagy 2 hónapig.

aztán egyszer csak megjavult a váltóm:-)

a fene bele, ennek örülök, aztán, hogy a xado tette-e vagy magától jött meg az esze, azt persze nem tudom, hisz nem tudom megismételni a kisérletet.

de a végeredmény tetszik

a motorba is vettem, de változást nem tapasztaltam

most még kipróbálom az üzemanyag adalékukat, aztán ennyi.

az a baj ezekkel, hogy nem megismételhető a kisérlet, hogy milyen lett volna xado nélkül, vagy azzal.

 

a lényeg, hogy nekem a váltóm megjavult, sejtem, hogy a xado miatt, merthogy magától nem szokott..

de mindenki maga döntse el, hogy mire áldoz pénzt.

 

Előzmény: Törölt nick (302)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 302

üdv. mindenki.

hát kipróbáltam a XADO Maximum
1 Stage
-et. hát nem dobtam tőle szaltót, az biztos, gyakorlatilag semmi nem történt, (már 2000km-ert használtam a kocsit ) talán annyi, hogy mintha hangosabb lenne a motor.

biztos jó dolog, de csak annak aki eladja/ elkészíti. nekem 1,8-as citroen xara picasso-m van 166000 kilóméterrel. olajcsere majd 8000km után lesz. hozzáteszem, total quarc fullszintetikus olajat használtam mindig.

kinek milyen tapasztalata van?

üdv.: ÉN

Mézengúz69 Creative Commons License 2012.06.19 0 0 301

Ajaj hát ez szomrú!!

Előzmény: ottofon (299)
Mukibá Creative Commons License 2012.06.12 0 0 300

Szerintem is ,a dieseleknél a gázolaj fütésével kb 0.6 -0.8 dl üzemanyag megspórólható és ezt megcsinálni nemkerül ennyibe. De az ember mindig bizik hátha mégis van másik út.

Előzmény: ottofon (299)
ottofon Creative Commons License 2012.06.11 0 0 299

Siralmas. 3000 km megtétele után pont ugyanannyi a fogyasztásom. Sőt, 1 dl-rel magasabb. Ez szerintem nem oszt nem szoroz, mérési hiba is lehetne vagy a "lábam" hibája. Vezetési stílusom ugyanaz. Még a klímát se használtam direkt. És a meleg miatt hamarabb melegszik a motor, elvileg kütyü nélkül is csökkennie kellett volna a fogyasztásnak. Lehet icipicvel többet mentem városban mint szoktam, de elhanyagolható  különbség. A lényeg hogy ez a cucc kidobott pénz volt. 

Előzmény: Mukibá (298)
Mukibá Creative Commons License 2012.06.06 0 0 298

Na van valami fogyi csökkenés ettől a ketyerétől ? Milyenek a fogyasztási adatok?

Mézengúz69 Creative Commons License 2012.05.13 0 0 297

Ajaj! Azért 1000Km nem kevés ott már kellene valami történés. Lehet, hogy mégsem mondtak hülyeséget ezek a fizikusok. Ezek után kicsit csodálkoznék ha hirtelen 1500Km után 15%-al kevesebb lenne. Pedig az ember mindig bízik a csodákban de valahogy ilyenkor elmarad.

Előzmény: ottofon (296)
ottofon Creative Commons License 2012.05.12 0 0 296

Az első 1000 Km-en az égvilágon semmi hatása az ecotak cuccnak. Tizedliterre ugyanannyi a fogyasztásom. Jön a harmadik teletank, majd beszámolok.

Előzmény: Mézengúz69 (288)
Mukibá Creative Commons License 2012.05.08 0 0 295

Azért a xadó szinkron gyürüt nem tud növeszteni csodát ne várj,kicsit előbb kellet volna bekezelni a váltót. É n is igy jártam és váltócsere lett belőle.

Előzmény: csumpala (294)
csumpala Creative Commons License 2012.05.07 0 0 294

A váltóban szinkron gyűrű szarakodik 1-2,és talán nem kellene szétszednem,az a "gond" a váltóolaj már benne van kb 2000 km.Voltam a cuccot megvenni 3-ker.ben és ott nincs már üzemanyag rendszer  revitalizáló gél,még azt kellene vennem.

Előzmény: vwopel (293)
vwopel Creative Commons License 2012.05.07 0 0 293

""kezd rosszalkodni és megakarom előzni a problémát.""

 

Akkor ez most, hogy van???

Előzmény: csumpala (291)
Mukibá Creative Commons License 2012.05.07 0 0 292

Váltóban és motorrban ajánlott olaj cserekor váltoba olaj betöltése előtt belenyomod a 2 tubust és azután mehet bele az olaj, motorolaj betöltése után bemelegiteni a motort ventillátor bekapcsolásáig majd mehet bele az első tubus  ezután járatod 2órán keresztül alapjáraton vagy mész vele legalább 20 -30 kilómétert.akövetkezó tubus 400 megtett kilóméter után megy bele,és a harmadik ismét 400 után mindig meleg 90 fokos motorolajba tegyed és akkor jó lesz a motorod, sok sikert hozzá érezhető lesz a motor és váltó javulása

Előzmény: csumpala (291)
csumpala Creative Commons License 2012.05.07 0 0 291

Üdv mindenkinek.Köszönöm a gyors választ akkor ma veszek adalékokat bele,kicsit kezd rosszalkodni és megakarom előzni a problémát.A motorolajhoz 3 adag,a váltóhoz pedig 2 adag,még annyi segítséget kérnék milyen módon használjam az adalékot.Még egyszer köszönöm.

Előzmény: Mukibá (290)
Mukibá Creative Commons License 2012.05.07 0 0 290

Nem kell xadó olajat venni mert abban csak 1 adag xadó adalék van olcsóbb ha jobb minőségú olajat veszel és abba teszed a xadó adalékokat motorolajba 3 adalék váltóba 1-2 adalék ez igy sokkal jobb megoldás.

Előzmény: csumpala (289)
csumpala Creative Commons License 2012.05.06 0 0 289

Üdv mindenkinek.Itt uj vagyok.Van vivarom 1.9 dti,szeretnék venni bele xado váltó és motorolajat.Kérdezném a véleményeteket róla,kicsit sürgős lenne,mert holnap akarok venni,előre is köszönöm.

Mézengúz69 Creative Commons License 2012.04.29 0 0 288

Jön a tesztidőszak. Fullos üzemanyggal kényeztetve. Gázt finoman nyomkodva folyamatos fogyasztásellenörzés. Igy szokott álltalában + lenni. Ez úgy lenne jó hogy fogalmad sincs arról, hogy belekerült valami kütyü. Viszont ha igy sem lessz nyereség akkor kuka a dolog, mert jó üzemanyag+jól odafigyeleve nyomkodjuk a gázt+fogyasztáscsökkentö varázslat. Ez már jól észrevehető fogysztáscsökkentés lenne!

Előzmény: ottofon (287)
ottofon Creative Commons License 2012.04.29 0 0 287

Tegnap beszereltem. Az első 20 km-en még nincs változás. :)  Computer ugyanannyit mutat. Majd 2 hét múlva beszámolok az első 1000 km fogyasztás változásáról. Amúgy dieseltech gázolajat tankoltam Agip kúton. 16 Ft kedvezménnyel. Gondoltam ennyit megér egy próba. A kapagépembe viszont beletettem a xado adalékot. Ártani csak nem fogok neki. :)

Előzmény: ottofon (286)
ottofon Creative Commons License 2012.04.25 0 0 286

Á, még be se raktam. Nem egyszerű, nem találok helyet. Vagy nagyon merev a cső amit el kéne vágnom vagy nem fér el. De igyekszem megoldani, jön a hosszú hétvége. :)

Előzmény: Mézengúz69 (285)
Mézengúz69 Creative Commons License 2012.04.24 0 0 285

Kukucs!!

Vannak már eredmények?

Előzmény: ottofon (282)
ottofon Creative Commons License 2012.04.14 0 0 284

Csak titokban jegyzem meg hogy 21000-t vettem. Szóval ez nekem kevesebb mint egy tank. :) 60 literes a tankom.

Agippal az a szerencsém, hogy a lakhelyemhez közel 2 kút is van, így bármerre megyek tudok náluk tankolni. Viszont az agip kártyára nem adnak pontot, pedig a 16 Ft kedvezmény se lenne rossz. :)

Előzmény: Mézengúz69 (283)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!