Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10942

 

Műkörmöm van, drága, úgyhogy nem árt vigyáznom...

 

Érdekes dolog ez (ha más szóbajött).

 

A nők sohasem vállalják be azt, hogy néha "magukhoz nyúlnak". SOHA!

 

Pedig teszik.

 

Erre fel, a pasik (Ez csak példa, klikk)

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (10941)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10941

Műkörmöm van, drága, úgyhogy nem árt vigyáznom...

Előzmény: GPS (10940)
GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10940

 

 

"Fantáziálni olykor fantáziáltam, ezt elismerem,...."

 

Körömszakadtáig.

 

(boccs, képtelen voltam kihagyni :-))))

.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (10939)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10939

Jaj, te... pasi!😛

Képzeld, én nem az a nő vok, aki meglát egy jó testű pasit, és egyből a karjaiba is veti magát... nekem nem feltétlenül a test a minden. 

 

Jah, és sosem csaltam meg azt, akivel épp együtt voltam. Fantáziálni olykor fantáziáltam, ezt elismerem, de volt bennem annyi, hogy sosem léptem félre...

...szembe is köptem volna magam másnap a tükörben...

 

Kérdés: Milán vajon kinek a szemében lehet vonzó? De komolyan! Elég ránézni... uuuuuhhhhhh😝😝😝...

Előzmény: GPS (10938)
GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10938

 

Nekem egyrészt kellenek érzelmek is egy kapcsolatban, másrészt nem árt, ha tudok a partneremmel beszélgetni is...

 

Hééé, ugyanarról beszélünk? Beszélgetni a medencés-fiúval?

 

Ugye viccelsz?

 

Nekem volt egy barát-nőm (kötőjel fontos) szóval aki elmesélte nekem, hogy a lakásukba járt egy szobafestő-srác, akinek a hatására "Úgy megújazta magát, hogy beszakadt a körme".

 

Szerintem (konkrétan) ezt a mondatod egy filmből vette - de nem baj, a lényeg a fontos: a csaj nem hazudott.

Vagyis akkor (még) nem csalta a férjét.... csak fantáziált.

.

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (10937)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10937

Nem tagadom, volt ilyen. Sőt, volt olyan is, hogy egy útépítő munkás láttán is elragadott a fantáziám...

...és akkor mi van?

 

Viszont nem kezdenék ki egy ilyennel, mert nem egy ilyen kapcsolatra van szükségem. Nekem egyrészt kellenek érzelmek is egy kapcsolatban, másrészt nem árt, ha tudok a partneremmel beszélgetni is...

Előzmény: GPS (10936)
GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10936

 

Nekem, ha fizetnének érte, sem kellene egy "fiatal, izmos, keményfarkú, de zsír-buta fickó".

 

Naaa, Ne mondd már nekem, hogy veled soha nem fordult elő, hogy amikor kijött a 21 éves, félmeztelen, szélesvállú, izmos, napbarnított medencés-fiú a medencéteket kitisztítani... hogy titokban nem jutott eszedbe ez-az az a látvánnyal kapcsolatban.

 

Nincs ebben semmi kivetnivaló.

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (10934)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10935

Magabiztos Márton, avagy a különösen nagy értékre elkövetett rongálás esete...☺

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10934

Nah ez az a MILF-dolog az, amire ugrom!

Gyűlölöm!

Engem is neveztek már így, legszívesebben kikapartam volna az illető szemeit.

 

Tudod, mit? Nekem, ha fizetnének érte, sem kellene egy "fiatal, izmos, keményfarkú, de zsír-buta fickó".

 

Milán? Milán az a kategória, amit épeszű és jóízlésű nő bottal sem piszkálna meg.

Klaudia pedig nem normális, hogy egy ilyenre hajt, mint Milán. Az meg még a csavar a történetben, hogy ordask...t csinálnak belőle... 

Előzmény: GPS (10931)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10933

Nah Laller nekiáll graffitizni...

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10932

Igen, az egy kisfiú. Misinek hívják. 

De olyan haja van, amit én irigyeltem volna kislány koromban... 

Előzmény: CérnaSzáll (10930)
GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10931

 

De minek is? Milán pedig otthagyja érte Szonját, mert csak... komolyan,

 

Hát igen. Ha te valóban csaj vagy (mondjuk én elhiszem) akkor neked külön:

 

Szóval a Klaudia egy IGAZI MILF (katt).

 

Csak hogy tudd: nagyon sok középkorú anyuka szeretne MILF lenni - de soha nem lesz az. Sajnos ez van.

 

Na de itt kezdődnek a félreértések: sokan azt hiszik, hogy a (még) feszes mell, vagy a az alig látható narancsbőr elég a MILF-séghez.

 

Egy nagy frászt elég.

 

Hiszed, vagy nem, de a feszes segget és a látványos orgazmusokat felülírja az a szellemi fölény (!) - amivel ezek a csajok szó szerint letarolják a fiatal, izmos, keményfarkú... ám zsír-buta fickókat.

 

Csakhogy azok olyan buták, hogy ezt észre sem veszik.

 

Milán szerinted melyik kategória?

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (10929)
CérnaSzáll Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10930

Az egy kisFIÚ? Szegény... (hogyan basszunk ki a saját gyerekünkkel ...)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10929

És tényleg visszahozzák Klaudiát!

De minek is? Milán pedig otthagyja érte Szonját, mert csak... komolyan, az írók nem tudnak erről a témáról lekattanni?

Kicsit ízetlenné rágták már ezt a gumit...

GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10928

 

Ez a féleszű Lali Marcinak öltözik!☺ Ez tényleg röhejes!!!

 

Annyira nem röhejes: sok faszfej magára ismerhet, hogy abban látja a boldogulását csajozási-téren, hogy magára aggat ezt-azt, amit menőnek ítél

 

(de mindenekelőtt beszerez olcsón egy hamisított iPhone-t valamelyik piacon - lehetőleg 3 ezer Ft-os feltöltőkártyával, mert címe-munkahelye nincs, amire előfizetést vehetne.)

.

Előzmény: Mlle. Grenelle (10925)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10927

Ez nem így van.

A rendőrségen, ha valaki bejelentést tesz, nem fognak belenézni az aktájába (már, ha van az illetőnek olyanja). A rendőrségnek nem feladata a bejelentő hátterét vizsgálni, ezt nem is teheti meg.

 

Joe azért nem verekszik, mert nem akar böribe kerülni. Elég volt neki egyszer.

Előzmény: nézek (10924)
Vivyenne Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10926

Lehet, hogy a mostani lakásuk saját, így csak rezsit kell fizetni. Ha elköltözne, rájönne egy elég magas albérleti díj is, amit már nem tudna kifizetni.

Előzmény: gombóc63 (10922)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10925

Nimród fiát elsőre kislánynak néztem...

 

Ez a féleszű Lali Marcinak öltözik!☺ Ez tényleg röhejes!!!☺☺

nézek Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10924

az tetszik, amikor Joe a rendőrséggel fenyeget valakit....aztán valahogy mégsem történik  semmi..

 

ugyanis ha az ő múltjába(is) bekukkantanak a yardon, akkor bizony furcsán hat, hogy garázdaságért leültetett ember hírdeti az igét..(ezért nem üt meg senkit, pedig ilyen izomzatból futná egy pofonra)

nézek Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10923

jó kérdés...majd most valami csoda történik.

Előzmény: gombóc63 (10922)
gombóc63 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10922

Gyuszi anyja közölte azért nem költözik el, mert nem tudná eltartani magukat. Miért, a férj mellett ez hogy sikerül? Aki ugye munkanélküli.

Böszőke Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10921

Nem lehet,hogy valamit félreértettetek?

Nekem jó néhány olyan kollégám van,akik a világ különböző tájáról jöttek,nos nekik nem az angolból,spanyolból,franciából,németből,stb kellett vizsgázni,HANEM MAGYAR nyelvből !!

Előzmény: különvélemény28 (10919)
GPS Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10920

 

hogy miért van egyáltalán szüksége egy magyar papírra arról, hogy ismeri az adott nyelvet.

 

Csak emlékeztetlek, hogy a Sári-lány már volt egyszer egy olyan állás-interjún, ahol az óriási szakmai tapasztalattal rendelkező, 25 éves HR-s nek a második kérdése az volt, hogy van-e nyelvvizsgája az említett nyelvekből?

 

Mert egy HR-e maximálisan leszarja, hogy az illető hasznos lesz-e a cégnek, avagy sem - mert egy HR-esnek (az állásának a megőrzéséhez) tökéletesen elegendő, ha a jelentkező dossziéja előírásosan komplett. 

Onnantól már nem az ő sara, ha az illető egy tehetségtelen nulla - fő az, hogy minden papírja szabályszerű legyen, mert innentől ő fedve van.

 

Ahol viszont nincs HR-es (kis-közepes vállalkozásoknál) - ott viszont maximálisan leszarják, ha az alkalmazott beszél, vagy nem beszél nyelveket - ezért ők 5 forint plusz-pénzt sem adnak.

 

Konkrét esetet mesélek: A nyaraimat (májustól-októberig) a Balaton partján töltöm egy kempingben, a víztől 15 méterre, a telepített lakókocsimban.
Itt működik egy vizibicikli-kölcsönző hálózat, amelyiknek a tulajdonosával régi, haveri viszonyban vagyunk.

 

Ő minden nyárra toboroz diákmunkásokat a kölcsönzőibe - ahonnan a lakókocsi-szomszédomnak felmerült az ötlete, hogy a 16 éves fiát is beajánlja 2 hónapra - ha már úgyis itt van, miért ne keressen egy kis pénzt is.

 

Jelen voltam, amikor úgy ajánlta be a gyereket, hogy angol-nyelvű általános és középiskolába járt (ahol a normál tantárgyakat is Angliából jött tanárok tanítják) - de ha ez nem elég, 2 éve spanyolul is tanul - amit már társalgási szinten üt-vág, gond nélkül.

 

Erre jött a döbbenet:

 

A kölcsönző-hálózat tulaja azt mondta, hogy őt maximálisan nem érdekli, hogy hány nyelvet beszél perfektül a gyerek - neki az a fontos, hogy este ki bírja húzni a vizibicikliket a stégre.

 

A barátom csak hüledezett, hogy már hogy a fenébe ne lenne fontos a Balaton partján egy (főleg külföldi turistákkal) kommunikáló embernek, hogy beszéli a világ 2 legelterjedtebb nyelvét?....

 

....erre a tulaj azt mondta, hogy ő leszarja, hogy a vendég érti-e, vagy nem érti a magyart - ott vannak az árak, ha kell a bicikli viszi, ha nem kell, akkor úgy is jó.
Ő társalgásért nem fizet egy kanyit sem, senkinek.
Elvégre ő sem beszél egyetlen idegen nyelvet sem - mégis az övé a fél Északi part összes kölcsönzője.

 

Na hát - ennyit arról, hogy milyen remek dolog idegen nyelveket beszélni - Magyarországon.

.

Előzmény: különvélemény28 (10919)
különvélemény28 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10919

Bocs, azt hiszem félreérthető voltam.

Nem arra gondolok, hogy Sári vajon képes-e letenni a nyelvvizsgát magyarországi követelmények szerint spanyol vagy akár angol nyelvből, hanem arra, hogy miért van egyáltalán szüksége egy magyar papírra arról, hogy ismeri az adott nyelvet.

Pl. Ha ide jön egy észak-európai szakember és egy ideig itt dolgozik mondjuk angol nyelvtudást igénylő munkakörben, akkor tőle is kérik, hogy hozzon papírt a Rigó utcából?

Előzmény: GPS (10912)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10918

Lehet, hogy igazad van, de sajnos a mai fiatalság (főleg a fiúk) a hétköznapi életben is gyakran így makog...

Előzmény: CérnaSzáll (10915)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10917

Nekem is az. Sokszor csak pislogok Joe-n, naivságban gyakran felülmúlja Barbit...

Uuhh, nagyon...☺🎨

 

Előzmény: Krampusz01 (10907)
nézek Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10916

igen, igazad van...

 

volt egy színészünk, aki a tanult szöveget kiválóan hozta a közönség nagy örömére..de ha improvizálni kellett valahol színházon kívül, akkor bizony bajban volt..

 

pedig a szakmát vágta..

 

...és itt amatőrök vannak, akiket nem lehet hibáztatni...csakhát volt egy válogatás...miben reménykedtek?

Előzmény: CérnaSzáll (10915)
CérnaSzáll Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10915

nekem ez a Joe gyerek nagyon nyögős..meg néha Marci..mintha fingja sem lenne, mit is akar mondani...

 

nem olyan könnyű ám imprózni, az egy külön emberfajta, akinek nagyon megy, bármikor, bármiről nem nyögvenyelősen (itt Gábor meg Lali ilyen), de sok színésznek sem megy, pedig hát nekik szókincsük van, lámpalázuk nincs, szokva vannak a szerepléshez és mégsem megy

 

Előzmény: nézek (10914)
nézek Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10914

az egyik unokám így a nyári szünetben a  Balatonon  tolmácsol  (tolmács szeretne lenni)..az angolt Angliában csiszolta, de mégis a franciákkal utazgat, azt a nyelvet jobban szereti.....  .. főleg a csajok imádják, azt mondta, így lehet igazán csiszolódni...ilyenkor egy picinykét irigykedem.

 

ennek fényében furcsállom, hogy itt az éjjelnappaliban nem villantanak a nyelvi múlttal rendelkező szereplők...pedig jó hallani, ha valaki valamit tud....

 

most ez a menő:        te, figyu...izé...tudod...azt karom mondani...figyu.. izé..tudod..      nekem ez a Joe gyerek nagyon nyögős..meg néha Marci..mintha fingja sem lenne, mit is akar mondani...

 

 

szerintem

Vivyenne Creative Commons License 2016.07.27 0 0 10913

Egyébként a hivatalos nyelvvizsgához Magyarországon nem az kell, hogy valaki anyanyelvi szinten beszéljen egy nyelvet - hanem az, hogy tudja a régmúlt idő ragozását szenvedő módban.

 

Ez a TELC-re jellemző. ECL inkább a szövegértésre, és fogalmazó képességre megy rá. A többit nem ismerem. 

 

Abban viszont egyetértek, hogy sok nyelvvizsgával rendelkező egyén alap szinten sem tud kommunikálni az adott nyelven.

Előzmény: GPS (10912)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!