Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9079

Szia.Nagyon èrdekes történet volt.Jò hogy teljesült a vágyad ès a felesèged is jòl èrezte magát.

Nekem is vannak hasonlò vágyaim ès ez a megoldás amit választottál teljesen hatásosnak tűnik.

Szeretnèk èn is hasonlò eredmėnyt elèrni ha lenne rá jelentkező......

Előzmény: nogradban (9059)
chamane Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9078

arra azért jó előre dolgozz ki egy forgatókönyvet, hogy mit csinálsz, hogyan kommunikálod a dolgot, ha kiderül, hogy "beavatott vagy". mert ez bizony benne van a pakliban. egy tartós viszonyban ugyanis az egyik fél mindig érzelmeket táplál a másik iránt (kvázi szerelmes) még akkor is, ha ezt tagadja és pusztán csak a szexet nevezi meg összetartó erőként. ha történetesen ez a fél Misi - aki beleszeret mondjuk Zsuzsiba, aki később ott akarja hagyni - akkor a nejednek bizony kijátszthatja az "ahhoz akarsz hűséges lenni, aki az elejétől kezdve tudott a viszonyunkról?" kártyát.

és akkor balhé lesz.

nem is kicsi :)

Előzmény: nogradban (9063)
chamane Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9077

nagyon jó volt a sztorid!

Előzmény: nogradban (9063)


masszírozó pár Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9076

Komolyra fordítva a szót ne légy már annyira szőrös szívű kedves kriptaszökevény! A meztelenben igazad vagyon, de nem veszed észre, hogy a többi ugratás? Azt gondolom erről, hogy ebben a topikban elsősorban a tartalom a lényeg, egy-két helyesírási hiba belefér. :-)

Előzmény: Kriptaszökevény (9074)
masszírozó pár Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9075

Ójanlyol lehet téged Ízgatní kedves kriptaszökevény. :-DDDD 

Előzmény: Kriptaszökevény (9074)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9074

nos nem is tudom, de valahogy nem vágyom pl. egy olyan ember érintésére aki keveri a pontos és ly-os jét meg a többi alapszintű dolgot. Sok mindenben elnéző vagyok nyelvtanilag de ami erősen jellemkulcsos tényező arra figyelek. Egyszerűen irtózom az alulművelt emberektől, ez van..

Előzmény: Törölt nick (9072)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9073

:):)

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9072

Örömmell tölti el kebelem,hogy mindíg akad egy "grétsy lászló" a nem épp magyarnyelvi helyesírással foglaklozó topikban!

Előzmény: Kriptaszökevény (9066)
nogradban Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9071

Igen, ugyan ez a helyzet nálam is.

Előzmény: Bipasi_Érd (9068)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9070

Az izgalom mellett nem vagy dühös is???

Előzmény: Bipasi_Érd (9068)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9069

Szia, ha örömöt, jó nyalást szeretne , csak irj

Előzmény: Bipasi_Érd (9068)
Bipasi_Érd Creative Commons License 2014.01.20 0 1 9068

Szia!

Kicsit irigyellek. Bár én láttam a párom mással kefélni 1 szer meg 2 szer szopni.

És azt is tudom, hogy összesen 7 alkalommal szopta le az illetőt. Kocsiban vonaton stb.

Most semmi. De engem annyira izgat, hogy azon gondolkodom keredek egy jóképű jófarkú potens pasit aki "titokban" udvarolgat neki. Ésazzán a tudtommal rendszeresen használatba veszi.

Tudom a páromról , hogy egy nős pasinak volt régenma szeretője sok, és közben a mumkahelyén is kefélt. Szopni nagyon szeret és rendesen nyeli is.

Engem persze perverz módon nagyon izgatna ha 'megcsalna' akár több pasival is rendszeresen.

Mivelmtudom, hogy már csinált ilyet , szeetném újra átélni az izgalmat.Aki nem így érez mint én az biztos nem érti, de rettenetes nagy izgalmat jelent mikor tudom ,hogy más szopatja meg keféli..

Előzmény: nogradban (9059)
masszírozó pár Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9067

Lám-lám! Elfelejtettem a Magyartanár szlogenjét. "A meztelen leírásakor arra gondoltjatok, hogy a focista mez-telen!"

Előzmény: Kriptaszökevény (9066)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9066

mesztelen-t z-vek írják...

Előzmény: masszírozó pár (9065)
masszírozó pár Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9065

Minden Pasit és nőt felizgat, ha a mesztelen párját maszírozzák, még akkor is, ha nem érintik intim helyeken. A legnagyobb gyönyörűség a párunk orgazmusát látni és hallani kívülállóként! Van aki a leshelyen masztizik, és van aki a masszázs után a karjaiba fogja a párját és hatalmasat szeretkeznek.

 

Előzmény: masszírozó pár (9064)
masszírozó pár Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9064

Hozd el a feleséged egy masszázsra, ott végig nézheted a kényeztetését! Mind  a ketten nagyon fogjátok élvezni.

Előzmény: Törölt nick (9061)
nogradban Creative Commons License 2014.01.20 0 0 9063

Én úgy indultam neki akkor is és most is úgy vagyok vele, hogy ez nem derülhet ki. Az, hogy őrlődik, fene se tudja hisz ahogy említettem időnként megismétlődik ez a kis románc. :)

Előzmény: farkas974 (9062)
farkas974 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 9062
Azért ez nem egyszerű helyzet ,hiszen azért gondolom az asszony magába -gondolom- örlődik a félrelépése miatt ,és nem is sejti ,hogy tudsz róla ,mitöbb :te manipuláltad !Ha ez kiderül a számára is ,biztos nem lesz egyszerű neki megemészteni ! A te szemszögedből persze izgalmas a dolog ,bár neked se lehetett könnyű ,főleg mert kimaradtál a "buliból " !
Előzmény: nogradban (9059)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 9061

Nekem is vannak ilyen jellegű vágyaim.

Előzmény: nogradban (9059)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 9060

jó kis sztori.

Előzmény: nogradban (9059)
nogradban Creative Commons License 2014.01.19 0 1 9059

Sziasztok.

 

A fórum eredeti témájához kapcsolódva írnék le egy történetet, annyi már az elején, hogy a sztori teljesen valós a nevek kivételével minden ugy volt ahogy leírom.

 

Engem is már rég óta izgatott a gondolat, hogy a feleségem mással lássam, vagy legalább a tudat, hogy mással kefél. A hármasra sajnos eleve nem volt esély, mert attól mindig elzárkózott a párom, nevezzük őt Zsuzsinak. Így hát el kezdtem agyalni hogyan oldjam ezt meg. Regeltem egy társkereső oldalra, ahol pár hét alatt megismerkedtem egy hasonló gondolkodású sráccal aki szerencsére nem is lakott messze. Vele megosztottam minden gondolatot és kiderült, hogy hasonlóképpen gondolkodik. Megnézte a nejem képeken, majd élőben is és közölte, hogy ő bizony benne lenne, hogy felpróbálja őt, csak találjuk ki hogyan lehetne megoldani. Ja igen ha valakit érdekel, akkor 32 éves festett vörös vállig érő haj, 175 cm magas hosszú lábakkal normál cicik, nyilván azt tudom mondani hogy szép arc, hisz amúgy nem lenne a feleségem :D

Szóval ez a srác Misi, aki szlovák. Mi a határ mellett lakunk és ez kapóra jött. Azt találtuk ki, hogy egy közösségi ráír lesz ami lesz alapon és közben folyamatosan tartjuk a  kapcsolatot és segítek ha valamiben elakad. Az ismerkedés nehezen indult, de azért mindig visszaírt Zsuzsi így nem volt reménytelen, Misi folyamatosan bemásolta nekem a levelezést és adtam az instrukciót, hogy mit írjon. Akkoriban volt egy hullámvölgy de utólag azt mondom hogy hál'istennek, mert Zsuzsi ráállt egy találkára, amiről persze én is tudtam, naná, hogyy úgy intéztem, hogy dolgozzak és le tudjon lépni mondván a "barátnőivel megy pizzázni". A munkahelyen már épp letettem mindenről, amikor jött egy sms, hogy "Siker!!! Holnap mesélek", azonnal felvillanyozódtam alig vártam a másnapot. Jött is a mail, hogy találkoztak, ami biztos ugy is volt, mert Misi ezt bizonyitva mindent leírt, milyen ruhában volt, hogy nézett ki, még azt is milyen szinű volt a körme. De engem nem ez érdekelt, hanem hogy történt e valami?  Misi annyit mondott, hogy egy szájra adott puszin kivül más nem volt, de ervbe vettek egy "randit" ha ugy alakul. Én azt hittem ismerve a feleségemet, hogy ez egy intelligens elutasítás, de nem.... másnaptól kegyetlenül változott a stilus köztük. Fényképeket cserélgettek, olyan is volt közte amiről nem is tudtam hogy létezik, magyarul kifejezetten Misinek készültek és hát...elég hiányos ruciban. Lassan közelgett az ujabb nap, alig vártam hogy szoljon, hogy ujra "pizza nap van". Aztán eljött... én persze dolgoztam, de egész nap alig birtam magammal, a tudat is felizgatott, hogy este valakihez megy a nejem, még ugy is hogy fogalmam se volt miben lesz és meddig megy el. Egész nap leveleztem smseztem Misivel mit hogyan csináljon, aztán este amikor hazaértem zsuzsi sehol majd szét robbantam a vágytól, hogy kapjak már egy jelet, hogy sikerült, megcsinálta, bármilyen szinten. Ehelyett viszont egy sms jött ugy éjfél felé, hogy most ért ide, harisnya szoknya csizma szürke ruha, szakad az eső és azt mondta, nincs sok ideje. Innentől minden perc egy óra volt, gondolatban elképzeltem ahogy Misi előtt térdel a nejem és szopja őt, vagy éppen nyalatja magát. Aztán ugy fél kettő felé jött egy sms, hogy: "Menni akar már pedig ha lenne idő mindenbe benne lenne, csókolóztunk az ölembe ült, midnene a kezemben volt de sietne vissza, mit tegyek?" Rohadt szarul esett, hogy ha ez az alkalom is eluszik akkor mikor lesz, vagy egyáltalán lesz e másik. Gondoltam egyet és ezt irtam vissza: " Vedd rá, hogy szoljon nekem hogy késik, én majd tudom mit kell mondanom, hogy jó legyen." Ujabb hosszu percek jöttek, már letettem mindenről amikor megcsörrent a telefonom, az asszony hivott, hogy baj lenne e ha később jönne haza, mert jo a hangulat kicsit maradna még. Azonnal rávágtam, hogy ááá semmi baj, mert én már felvagyok és megyek horgászni délután érnék csak haza, de nem is kell hogy hivjon, mert a tónál nem lesz térerő. Rendben akkor majd megyek, szia jó szórakozást. Ezután pár percre Misi írt, hogy "király, sinen vagyok". Éreztem hogy most meglesz, bár bántam hogy nem fogom látni, de ez l sem lett teljesen így majd kitérek rá miért. A gondolat nagyon felizgatott, be kell valljam könnyitenem is kellett magamon, végig az járt a fejemben, hogy a Misi hogyan keféli éppen a nejemet. Hajnal négyig semmi nem történt vissza is feküdtem egy kicsit, aztán egyszer csak sms...sms..... sms. " A nejed egy vadmacska. Sorozat élvező. Hangosan élvez, isteni a szája" és ilyen szövegekkel. Nagyon sajnáltam hogy semmit nem láttam, de kegyetlen izgató volt a tudat, hogy egy alkalmi "barát" megdugta a nejemet, úgy jön majd haza, hogy mást szopott nem olyan rég. Aztán j9ött a nagy meglepetés.... MMS !!! az első sötét volt, egy nő volt rajta hátolról fotózva, nem volt felismerhető, de akartam elhinni hogy az a Zsuzsi...aztán még kettő tökéletes kép... a feleségem volt rajta. Az egyiken melltartóban bugyiban csizmában egy szoba közepén, a másikon teljesen meztelenül egy ágyon.... Aludt!!!" Kőkemény lett a farkam, annyit tudtam írni, hogy hivj ha tudsz. Szinte azonnal csörgött a  telefon, annyit tudtam mondani, hogy mesélj ...mindent tudni akarok!! Be kell valljam a kezemben volt az álló farkam és csak hallgattam az élmény beszámolót. Misi lakásán voltak, szlovákiába ment ki a nejem kocsival. Lényegében minden megtörtént, a fotókról persze nem tudott, azokat lopva készítette bizonyítékként. A szex után rövid időre el is aludt a nejem, akkor készült a szuper meztelen fotó. Élveztem ahogy Misi nyersen fogalmazott, hogy milyen kurvásan volt Zsuzsi öltözve, hogy szopatta őt állva majd aztán az ágyon fekve, hogy milyen izgató volt neki életében először úgy dugni egy nőt hátulról, hogy közben a seggét ujjazta,  és hogy a teljesen borotvált punciját hogyan ajánlotta fel neki, hogy nyalja ki. Kiderült az is hogy amikor a "horgászat" miatt tiszta volt a pálya, akkor pezsgőt ittak és utána oldódott fel teljesen, addig is engedte magát ujjazni és kézzel verte a Misi farkát, de a pezsgő után dobta le a bugyit és tette szét a lábait a csizmában  és harisnyában és a pezsgő után a nyalást követően szopott csak. Titokban abban biztam, hogy nyelni fogja, de azt otthon sem szereti így a mély punciba élvezett a Misi, aztán sikerült még ugyan egy két csókra a szájába tenni, de a spermát szinte sosem nyeli, most sem tette. A telefon után gyorsan kapkodnom kellett hogy elhuzzak otthonról, mert ugye én elvileg "horgásztam" de egész nap ez járt a fejemben és a képeket nézegettem.

 

Pár nap után Misi elmondta, hogy "ők ezt hosszabb távra tervezték" kész tények elé voltam állitva, de persze ha zavar akkor befejezi. Azóta is tart ez a kapcsolat, tudom mikor megy tudok mindenről szinte és az új terv az, hogy Misi próbálja a hármasra rávenni őt..... remélem szerencsével jár.

 Ez az én kis sztorim.. tudom vannak akik ezt elitélik de nem zavar, nekem így jó. És bízom benne hogy még jobb is lesz :) Akár jelentkezőket is várok...

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 9058

Szerintem + nem mindenkinek!

CSAK annak aki nem tudja mit akar,hogyan,kivel,JA ÉS főleg,hogy,mit miért!

A szex keveredik a "filozófiával"akkor ott már a fejekben nagy baj van!

Előzmény: anevemsenki (9057)
anevemsenki Creative Commons License 2014.01.06 0 0 9057

Szerintem ez mindenkinek meg kell nezni!!!

Előzmény: dr.Acula (8930)
Macs1974 Creative Commons License 2013.12.31 0 0 9050

Írtam a gmailetekre. Nálatok a labda...

Előzmény: LTvedtél? (9039)
LTvedtél? Creative Commons License 2013.12.27 0 0 9039

Ki tudja?! Ameddig nem publikus a címed, addig csak Te tudsz írni nekünk.

Előzmény: Macs1974 (9037)
Makabi2 Creative Commons License 2013.12.26 0 0 9038

Szerencsés ember vagy

Bár csak az én párom is előállna ilyen igénnyel,,igyekeznék teljesíteni

Előzmény: tigris-macska (9015)
Macs1974 Creative Commons License 2013.12.26 0 0 9037

Szia Emma! Lehet, hogy én vagyok a Ti emberetek? :)

Előzmény: LTvedtél? (9036)
LTvedtél? Creative Commons License 2013.12.26 0 0 9036

Köszi!

Nálunk úgy zajlott, hogy a férjem megkérdezte szex közben.

- Nincs-e valami titkos vágyam, amit szeretnék még kipróbálni.

- Nincs - feleltem, mert elégedett vagyok vele.

- ...és két pasival? - mert gondolta, hogy ez azért minden nő fejében megfordul ha nem is bevallottan.

- hmm... iiigen, de nem egészen úgy, ahogy Te gondolod - volt a felelet, de ezzel megindítottam egy lavinát.

- Hanem? - kíváncsiskodott.

- Én szeretném látni, mit kezdene veled egy biszex pasi - vágtam ki, mert már szerettem volna, ha békén hagy ezzel az egésszel.

(meg aztán kíváncsi is volnék két pasira testközelből)

Mondanom sem kell, hogy volt meglepetés, mert Bence hetero. Egyébként az az este majdnem kudarcba fulladt :-)

 

Telt az idő és sok beszélgetés és incselkedés után ott tartunk, hogy keresünk egy biszex pasit 3.-nak, mert a kedvemért Bence belemenne egy 's másba. Viszont csak és kizárólag abban az esetben, ha én is aktívan jelen vagyok.

 

Fiúk! Ha látni akarjátok a feleségetek mással szeretkezni (ami szerintem ss :-) akkor ne direktbe vessétek föl a párotoknak, hanem mint 3. fél bevonását egy közös akcióra. Az némileg finomítja  a dolgot, nyilván a megvalósulás esetén lenne alkalom az előbb említett esetre is . Ja, lehetőleg egy igazán jó szex közben hozakodjatok vele elő, úgy tapasztaltuk a férjemmel, fölfokozott állapotban sokkal több minden elfogadhatóbbnak tűnik, mint nyugalmi állapotban.

Emma

Előzmény: Törölt nick (9022)
beszorultam egy zetorba 1 Creative Commons License 2013.12.26 0 0 9034

fincsi lehet a teste :P

Előzmény: Macs1974 (9031)
Macs1974 Creative Commons License 2013.12.25 0 0 9033

Úgy gondolom, hogy azért, mert többen érzünk így, attól még simán velünk lehet a probléma... :) De komolyabbra fordítva a szót: Te már akkor lényegesen előrébb jársz, mert ez a dolog a feleségemmel abszolút reménytelen. A Tiédet legalább izgatja valamilyen szinten. Lehet, hogy a tetlegességig nem juttok el, de lehet, hogy igen. Amennyiben igen, remélem megtisztelsz azzal, hogy elsősorban rám gondolsz... :)

Előzmény: kölyök-macska (9032)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!