Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dina666 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10959

Köszi a válaszodat,csak ez nem Ural hanem Kraz.

Előzmény: Törölt nick (10946)
tomtom-70 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10958

A "hajó" az nem vízijármű akart lenni, hanem feltételes mód, csak megint nem érzékelte a gépem a space billentyűt...

Előzmény: tomtom-70 (10957)
tomtom-70 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10957

El ne add azt a Ladát!!!

A lengyelekbe beszámítom neked, hajó úgy...

Előzmény: Norro36 (10954)
tigra18 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10956

Retró autók eladóak!!!!

 

Fiat 126P

Fso Polonez

GAZ m-20 pobieda

Lada samara

 

Fontos!Ha valakit érdekel irjon e-mailt és egy ajánlatot és megegyezünk:)

 

E-mail:tigra18@freemail.hu

EVO X Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10955

Köszi a választ. Sok különbség tényleg nincs közöttük, csak tán az FR-nek szürke a visszapillantója, Cupra-é fekete ,meg a hűtőrács fölött a lökhárítón van még egy kis fekete betét, de azt nem nagyon látni, plusz belül a műszerek ami még jobban különbözik.

Ilyen zöld Niva még nekem is van, csak kicsi voltam mikor apámtól kaptam, egy kicsit leamortizáltam, hiányzik róla elég sok minden, akkor még nem értékeltem annyira a modellek.

Előzmény: Törölt nick (10952)
Norro36 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10954

Sziasztok tudom hogy nem egész retros téma de eladnám a képen láthato AMERCOM tuzoltó autók 5 elso számát plexi dobozban áruk 2000Ft/db vagy egyben 8000Ft és Bauer/Autobahn Lada 2106 eredeti csomagolásban ára 4000Ft. Mailem publikus

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10953

Apropó, egy ilyen 412-es Moszkvát tudna nekem is szerezni valaki?

Előzmény: Cooper911 (10950)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10952

Hát igen, egy az egyben a fémet------------->műanyagra cserélték.

De azért nem rossz ez még így sem, mert a rugózása, meg a kialaktása marha jó, meg ha csinálsz alá egy kicsit is sziklásabb talajt akkor baromi jól mutat, ahogyan kifordulnak a kerekek és látszanak a lengéscsillaptók mögötte.

 

Csakhát szétesik...

Előzmény: LeonCupraR (10951)
LeonCupraR Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10951

Tudom, ilyenem van ezüstben skifel együt - egyszerüen nemértem hogyan tudtak így elcseszni egy modelt. A 80-as évekbeli annak idején egy csúcs model volt, és mi lett belöle...

 

 

 

EVO X  - természetesen, mivelhogy én adtam hozzá az "alapanyakot" :)

Ixo Altaya, de elárulom hogy a még egyszer olyan drága originál Ixo egy az egyben ugyan az. Ebben az esetben nincs semmi lebutítva, hajszálra megegyezik a model. Mivel hogy megvan mondkettö, próbáltam keresni eltéréseket, de nincsennek! Ritkán tapasztal ilyen az Altaya sorozatban.

Itt mergnézheted eredetiben - http://www.automodely-hracky.sk/automodely-hracky/eshop/19-1-Seat/0/5/651-SEAT-Leon-Cupra-1-43

Kintröl jóformán egyforma az FR és a Cupra változat.

 

Előzmény: Törölt nick (10948)
Cooper911 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10950

Keresek 1:18-as vagy 1:24-es Talpazatot plexi dobozzal. (1:43-as diorámához kellene)
Nem baj, ha a talpazaton van valamilyen autónév.

 

valamint Keresem az orosz sorozat 46-os számát a 412-es Moszkvics-al.

 

További keresett dolgok itt.

Eladók pedig itt.

Kérném ha valakinek van frissitése az eladó dolgaihoz (Eladta, már nem eladó, van más eladó is) akkor irja meg nekem.

AUTOPETI Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10949

Eladnám a képeken látható csehszlovák gyártmányú, 1:43-as Kaden Tatrákat.

A sárga tetejű hiánytalan, nagyon szép állapotban (egyedül a tető csövezése volt ragasztva, de alig látni). Ár 3200 ft.

A másik kissé viseltes, hiányzik a tető csövezése és a hátfal is,amúgy a kabin és a doboz is tart az alvázon. Ár 1800 körül.

Mailem publikus.

Üdv.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10948

Nem, ez már sajnos a műanyagaljú, orosz változat, amit nagyjából 1992-94-ben gyárthattak.

Viszont szép ez a Rumi! Nagyon tetszik

Előzmény: LeonCupraR (10944)
EVO X Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10947

Azt a SEAT-ot megtrudod mondani, hogy miből lett átakalítva, egy éve pont ilyenen tanultam meg vezetni, igaz az csak FR-es volt.

Előzmény: LeonCupraR (10944)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10946

Hát szerintem egyáltalán ne szabadkozz amiatt az URAL miatt, mert egyik másik játék-, vagy modellgyűjtő eszméletlen pénzeket szokott az ilyenekért a Vaterán kifizetni... nagyon értékes!

Előzmény: dina666 (10942)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10945

Tényleg szépek!

És én ezért arra gondoltam, hogy egyszer összegyűjtöm a saját gyűjteményemből azt a mondjuk kb. 10 darabot,melyet szeretnék átfestetni (többnyire csak belülről) és átadnám neked, Te pedig idővel megoldanád, persze nem sietünk sehová!

És megmondanád, mennyi lenne az az összeg, amennyiért ezt megcsinálod, természetesen nem kívánnám ingyen.

Mondanál egy olyan összeget, ami neked is, nekem is jó... és megállapodnánk, mert szerintemszépen dolgozol.

Erre gondoltam.

Előzmény: Norro36 (10940)
LeonCupraR Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10944

Köszi a képeket, én a régebbi - eredeti változatra gondoltam :(

 

Csinálok a Skodásoknak egy kis kedvet. Ma bontotam ki egy pár hónap után elöször ezt a szépséget az Abrextöl. Eddig még nem volt kezembe - egyszerüen nem jutot rá idöm... Skodások - ajánlom ezt a modelt, ha még valahol láttok ilyen, ne habozzatok, nem igen lesz újra legyártva. Én most a Superbet hajkurászom 1:18 méretbe, egyre jobban tetszik, no meg a kidolgozása ennek a Roomsternek végleg megygyözöt. Nem sokkal roszab mint nálam található X5 Kyosho vagy RS4 Minichamps modellek amihez hasonlíthatom, mivel hogy 1:18 méretet amúgy nemgyüjtöm, és nem is foglalkozok vele az üzletembe egy pár kivételvel. Sajnos árban is megyegyeznek...

 

   

 

   

 

   

 

És még pénteken érkezet - tudom hogy nem retró :) , de ez a model az én kérésemre Seat Leon Cupra Szlovák rendörségi autóvá átalakítot model azzal a személyel aki pl. ezt a Tatra szetet is csinálta ( 140 € az ára). Szép a munkálya srácnak, tehetek fel több rendör  retroatós képet is amit csinál.

 

     

 

Előzmény: Törölt nick (10936)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10943

Sajnos nem, mert valaki azonnal mondott rá egy összeget, ami teljesen megfelelt az elképzeléseimnek és neki hétfőn már postázom is.

Előzmény: AUTOPETI (10941)
dina666 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10942

Sziasztok,a gyűjteményem legrégebbi darabja,még annó a Szovjetunióból való.Ne kritizáljátok csak magamnak  csinálgatom.

Az Uaz retroautós.Ez is egy régi emlék szerint lett készítve.

AUTOPETI Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10941

"aSKIF sátrat már megvették mögüle"

 

Ezekszerint nem én lettem a befutó.

Előzmény: Törölt nick (10936)
Norro36 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10940

Koszi szépen az elismerésedet nagyon jol esik. Igazábol csak a magam kedvéért javítgatom, igazídgatom, festegetem a modelleket hogy picit jobban átadják a retrós hangulatot és jobban hasonlítsanak az eredetikre, habár néha nehéz kihozni a tokéletest beloluk mivel van mindeggyiken valami elrontott részlet. Va egy pár eredeti IST modeljeim is és azokon is van javitanivalo azok sem tokéletesek (joval nagyobb pénzért) sot aszt lehet mondani hogy az ontoforma lényegében ugyan az csak a DeAggostini lebutítsa a részlet kidolgozásokat, lámpák, króm csíkok beltér festés stb. ezeket probálom kihozni legalább az IST minoségre kisebb nagyobb sikerrel.

dobok még fel képeket a dobozos modeljeimrol is ezek a legféltetteb darabok és a Zsiguli + Moszkvics gyujteményemrol.

Előzmény: Törölt nick (10933)
charlie b Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10939

A sárgáról még egy kép:

Előzmény: charlie b (10935)
RUSSIANBOY Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10938

Én is birom a sorozatot mert jo hogy végre egy olcsobb árkategoriában is elérhetk a gyüjtők számára nem pedig a 7-8000Ft-os darabok amiket talán vesz az ember egy honapban és kész.Én nekem legalábbis ez kész kinzás.Én mindig arra törekszem hogy a legtöbb pénzből a legtöbb járgányt ki tudjam hozni lehetőleg minőségi cuccot.

 

A Retrós gépeknél csak azt kifogásolom hogy sajnos ahogy észreveszem egyre több a hiba.Az eddigi legszebb darab - számomra - a "nagypolszki" Fiat 125p.

 

A Barkas-nál ferde volt a hátso lámpa - a lámpákra amugyis érzékeny vagyok.A GAZ-t egy nagy fosnak tartottam az UAZnál sajnáltam hogy prizma szerű hátsó lámpái vannak.A Moszkvicsnál hiányzott a lökháritobol elől egy darab.Némelyiken ujjlenyomat volt.Sokszor van 8as a kerékben amitől ugrál a kocsi gurulás közben pl a legutobbi a Tatra 603-1-nél mindkét kerék ugrál és az első rendszám is el lett cseszve valamint az egyik lámpa kisebb-nagyobb mint a másik.Nemtudom melyik számit normálnak.Ugyanis az egyiken vastag az ezüst keret és kicsit a piros lámpa mig a másikon vékony az ezüst csik és nagy a piros lámpa.Mindenki döntse el maga ha megnézi az oldalamon (www.terensz.hupont.hu)

Ezekre nem ártana jobban odafigyelniük mert bár biztos ezt is a Kinaiakkal gyártatják le mégis ezt sajnos a végeredmény járgányok isszák meg.

 

Akit esetleg érdekel a gyüjteményem:

 

www.russianboy.hupont.hu

 

www.terensz.hupont.hu

 

 

de felraktam Picasa-ra is rövid véleményekkel és nem csak 1:43asok....

 

http://picasaweb.google.com/102386385590380174015

 

Egyébként utobbi időben volt olyan auto amelyet megvettem mégegyszer mert kizárolag átalakittatás céljábol iktattam be.Keresek olyat is aki elvállalná szépen meg tudná csinálni és aránylag normál áron.

Toyota Yaris HONGWELL-t is tervezek még egyet beiktatni mivel olyanon tanultam vezetni.

Ma is beiktattam két király 1:43as gépet amelyet a tegnap nyitott topikba mindjárt fel is rakok:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9206571

 

BenzinCSŐ.

Gampa Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10937

Bár én is befestettem alul,felül,de lehet látni olyat is aminek csak az alsó része fekete!

 

Előzmény: Norro36 (10923)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10936

Sziasztok!

 

Akkor a képek a NIVÁról:

Amit tudni kell róla:

-eladom, mert nekem a retroautós jobban tetszik

-nem akarok nyerészkedni vele, tudom hogy roncs, de azért nem is értéktelen

-játszva nem volt vele, a sérülése az ún. Diecast cancer műve: kinyitottam és letörött

-simán össze lehet még rakni és széppé varázsolható egy olyasvalaki által, akinek van gyakorlata és türelme

-aSKIF sátrat már megvették mögüle

Akit érdekel, keressen meg e-mailben és mondjon rá árat, aki a legtöbbet ajánlja érte, annak elpostázom, vagy börzén odaadom és megegyeztünk.

 

Előzmény: LeonCupraR (10934)
charlie b Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10935

Ha az emlékeimre hagyatkoztam volna, azt írtam volna, hogy biztos van, csak én nem láttam, de találtam neked a neten két zárt 2203-as Latviát.

Előzmény: TLBY (10930)
LeonCupraR Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10934

Szia Kremli,

eddig nincs, de megh lesz. Hamarab az ujságos, dolgozok rajta (vagyis a cseh barátom), ha hozzá jut, akkor majd küldi a többi modellel nekem (az kb. 2 havonta van a posta véget, ha öszegyülik több model).

 

TOLÓCSUKLÓS (10820 ) - léci a Nivárol képet, lehet hogy érdekelne

 

Söt, ha van valakinek eladó eredeti Niva, és nekem még nincs olyanom, akkor vevö lennék rá (lehet csere, pénz, mindegy).

 

 

Előzmény: Kremli (10837)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10933

Szia!

 

Engedd meg, hogy megjegyezzem: ez bámulatos, amit az autókkal kívül/belül művelsz!

Egész egyszerűen megélednek.

Ha nem haragszol meg, vállalsz ilyen átfestést megrendelésre is (külső/belső), vagy csak a magad örömére csinálod?

Mert engem régóta, határozottan foglalkoztat a gondolat, hogy egyes modelljeim átfestessem, de sajnos olyan szinten hülye vagyok a festéshez, hogy már suliban is sokszor elég egyenes osztályzatot kaptam rajzból a temperás, vagy éppen vízfestékes "alkotásaimra". Egyszer majdnem megbuktam rajzból, ami elég snassz lett volna, na szóval érted...

 

Vagy! Ha valaki vállal ilyet, az kérem jelezzen!

Előzmény: Norro36 (10904)
=D Doma Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10932

a sima vörös háttér is ér? :D

 

Előzmény: Kremli (10924)
Norro36 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10931

felteszem ide is a lementett képeket biszot jol jon valakinek

Előzmény: Törölt nick (10929)
TLBY Creative Commons License 2011.01.09 0 0 10930

Nekem sem szokásom a fikázás, de ezek kereskedelemre szánt modellek,
azon meg ne legyen papíralkatrész. Már a börzéken is kiakadtam, hogy a
10000-es, vagy drágább átalakított modelleken papírmatrica virít.
A többségén szép matt, jól néz ki a fényezésen, ami pedig igényes többnyire.
Értem én, egy makettmatrica ív 700-1000 Ft az öntapadós papír ív
100-250, attól függően, hogy matt, vagy fényes és mennyire éhes a kereskedő.
Mit gondolsz én miért nem teszek fel képet a műveimről?
Mert látom, hogy mindegyik egy sz...
De mikor feltöltök, majd lehúzom, hogy másnak ne kelljen:)
A gaz terepjáróhoz hozzá sem merek szólni, pedig, ha jól látom
azon is papírzászló van, meg fogpiszkáló a rúd, ami nem egy hülye ötlet.
De ez egy saját gyűteményi modell. Vagy egyedi rendelésre készült?

Tudom, hogy a hűtőmaszkot kellene kihúzni, DE nincs jedi erőm.
A feszegetéssel csak a festést kapirgálnám le és nekem nincs fényező
ismerősöm sajnos. Arról nem beszélve, hogy gondosan egybeolvasztotta
a kínai összeszerelő bácsi a lökhárító és a lámpák forrcsonkjaival az egész alvázat.
Megyek meg is nézem...
...megnéztem: egy műremek. Szét kellene törni a bontáshoz.

A barkas hátsó rendszámával is meggyűlt a bajom.

Majdnem lejött a festés úgy be volt ragasztva.

 

Valaki nem tudja latviából volt zárt, mint a skoda 1203-as, amit szintén
hanyagol az abrex. Azt látom, hogy a 977-ből akadt.

Előzmény: Flakvierling (10883)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!