Keresés

Részletes keresés

Mnagy Creative Commons License 2017.01.31 0 0 2098

Ezt nehéz lenne átalakítani, a pedál tengelyről hajt fel a kis lánckerékre.

Előzmény: hosax (2097)
hosax Creative Commons License 2017.01.31 0 0 2097

De van rajta.Nekem pont ilyen van fönn is van a kép róla egy régebbi hozzászólásomnál. A kar bal oldalt van a pedál felett az oldalburkolat alatt a motorblokk tetején. Egy L alakban meghajlított kis fém kar a végén műanyag fogantyúval. Előre nyomva biciklizhetsz hátra felé tolva hajt a motor.A te képeden is látszik a kar vége egy kis fehér pontnak látszik. Egyébként bringázni nehezen lehet vele hisz olyan rossz az áttétel nagyon gyorsan kell tekerni,hogy haladjon vele az ember ezt nem igen találták el talán egy másik fogaskerékkel jobb lenne ennek utána kell járni vagy esetleg valaki már cserélt rajta és ő tudna ezután véleményt mondani de eddig még erről senki nem számolt be.

Előzmény: bala79 (2096)
bala79 Creative Commons License 2017.01.30 0 0 2096

jonapot mindenkinek eröl a robogorol valami infot tud adni valaki nem találom rajta a kis kikapcsolo kart az oldalán ezt talán nem lehet ki kapcsolni hogy lesesen pedálozni

Plessatt Creative Commons License 2017.01.29 0 0 2095

Polymobil 4 ütemű robbanómotoros kerékpárom van. Garázsban tartom, mégis, a hidegebb időkben nem akar elindulni, hiába használom a szivatót. Mi a gond? Meg szeretném tudni azt is, hogy milyen értéküre kell állítani a szelephézagot? Kösznöm a segítséget!

hosax Creative Commons License 2017.01.25 0 0 2094

Oda szerintem  egy komolyabb robogó kellene vagy egy közepes teljesítményű nagy motor ha van A kategóriád főleg ha naponta használni akarod.Nekem egy z tech-35 motoros bringám van tavasztól őszig használom sík terepen majd minden nap 14 km mentem vele arra megfelel.Tavaly vettem semmi komolyabb gond nincs vele most csak hetente beindítgatom az aksi miatt.Talán a motoros fórumon találsz olyan hozzászólót aki hasonló cipőben járt mint te és ő már megtudta oldani.

Előzmény: peti9620 (2093)
peti9620 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 2093

38km, és vissza is:))

Dimbes dombos, és van egy elég hosszú(5km) szakasz, ahol elég jó emelkedés van .

Előzmény: hosax (2092)
hosax Creative Commons License 2017.01.24 0 0 2092

Milyen messze van a falu  ahova akarsz menni? 

Előzmény: peti9620 (2085)
Mnagy Creative Commons License 2017.01.23 0 0 2091

Robogó méret, motoros bolt.

Előzmény: Szalo3 (2090)
Szalo3 Creative Commons License 2017.01.23 0 0 2090

Sziasztok!

polymobil pm gb 408 wl tipusú mocihoz keresek külsőt/belsőt  80/90-12.

hol tudnék venni?

peti9620 Creative Commons License 2017.01.22 0 0 2089

Pedig a ZT70 egész jónak néz ki:(...azért reméltem, hogy a közel 300 ezres árért valami komolyabb cucc lehet.

Ezek szerint mégis marad a Simson, csak az a gond vele, hogy totál darabokban van, és tavaszig , de talán még nyárra sem lesz kész:(

 Akkor elnézést, hogy kicsit szét OFFoltam a topikot.

Azért végigolvasom .:))

Előzmény: Mnagy (2088)
Mnagy Creative Commons License 2017.01.22 0 0 2088

Ezekből a márkákból behoznak 50-100 darabot eladják és ennyi, made in china.Bringa helyett még elmegy de egy segédmotortól többet vársz.Ebben a topikban benzin bringák vannak, megy a sufni tuning és a mit mivel lehet helyettesíteni és a hogyan mehetne még attól is gyorsabban :-( Személy szerint nem javaslom az általad kérdezett típusokat, a segédmotoros kategóriába.Keress hozzájuk alkatrészt, és az alapján dönts.

Előzmény: peti9620 (2087)
peti9620 Creative Commons License 2017.01.22 0 0 2087

A Polymobil, meg a Z-TECH márkák miatt gondoltam, hogy ide való a téma.

 Legalábbis googli barátom ezt adta ki   mint lehetőséget:(

Előzmény: Mnagy (2086)
Mnagy Creative Commons License 2017.01.22 0 0 2086

Nem jó helyre címezted az írásod, ez nem segédmotoros fórum.Ettől függetlenül ha már segédmotort akarsz ismertebb márkát válassz amihez az alkatrész ellátás jobb.

Előzmény: peti9620 (2085)
peti9620 Creative Commons License 2017.01.22 0 0 2085

Üdv

 Új vagyok a témában, ezért elkelne némi segítség.

Falura költöztünk, ezért be kellene szerezni egy járgányt amivel lehet itt a nagyobb távokat megtenni.

Kicsit beleáskálódtam a lehetőségekbe, és csak nagyobb lett a zűr:))

 

 Kinéztem 2 féle segédmotort, de az egyikről semmiféle infót nem találtam (gondolom azért mert kifutott modell, meg tán ritkaság is), a másik pedig egy újdonság lehet, mert erről sincs sok felhasználói infó.

Az első egy POLYMOBIL CREATOR 50 4T, 

 a második egy Z-TECH ZT 70 es,  szintén 50ccm es gép.

Ha valaki tudna segíteni a témában , az nagy áldás lenne.

Olyasmire gondolok, hogy mennyire megbízhatóak, tartósak, van -e valami típushiba ami miatt nem ajánlanátok.

Az első gép miatt írtam a polymobil cégnek, de eddig még nem jött válasz.

 

infernus24 Creative Commons License 2017.01.20 0 0 2084

Próbálj egy kicsit kifele tekerni az üzemanyag állító csavaron mert sokat kap

Előzmény: Szalo3 (2082)
imre padar Creative Commons License 2017.01.19 0 0 2083

Be kell állítani a karbit a csavarokkal.Amelyiken nincs rugó,be kell tekerni teljesen,utánna másfél teljes menetet ki kell tekerni.Amelyik csavaron a rugó van, alapjáratot kicsit magasabbra kell állitani.

Előzmény: Szalo3 (2082)
Szalo3 Creative Commons License 2017.01.19 0 0 2082

Sziasztok.

Van egy polymobil pmgb 408wl típusú gépem.

Egy kis segítség kellene.Hiba:alapjárat hidegen jó melegen ingadozik és van amikor leáll.Ha megyek vele és lelassítok (kereszteződés ,útelágazás stb.) utána gyorsításkor szaggat egy kicsit, de utána megy szépen.

Karbit szétszedtük kipucoltuk hiba megmaradt.

A segítséget előre is köszönöm.

hosax Creative Commons License 2017.01.18 0 0 2081

Azt nem írtad,hogy kéz alól vetted vagy üzletből.Ha boltból vetted akkor kellet kapnod egy kis könyvet amiben a legfontosabb dolgok le vannak írva.Nos ha nincs ilyened akkor ha megadsz egy email címet el tudom küldeni illetve egy pár sort még tudok írni ,hogy eddig az enyémmel mik voltak a tapasztalataim.Egyébként ha a hozzászólásokat visszaolvasgatod sokan írtak már sokfajta észrevételt a saját gépükről milyen hibák jöttek elő és hogyan orvosolták azokat.

Előzmény: bala79 (2080)
bala79 Creative Commons License 2017.01.17 0 0 2080

a robogó tipusa ztech zt35 eröl akartam infot hogy kel be járatni medig járatos. mire kel figyelni

hosax Creative Commons License 2017.01.16 0 0 2079

Amíg nem írod meg,hogy milyen gépet vettél nem tudnak választ írni mivel sokfajta négyütemű motoros bringa van.Ha tennél föl képet az sokat segítene.De így látatlanban  én azt tudnám mondani ,hogy kb. úgy kell vele foglalkozni mint egy kismotorral.

Előzmény: bala79 (2078)
bala79 Creative Commons License 2017.01.16 0 0 2078

joestét mindenkinek vetem egy négyütemü benzin motoros kerékpárt érdeklödnék valakitöl hogy mire kel figyelni bl bejáratás azt hogy kel  mire kel ezeknél figyelni mi a karban tartás mire ügyeljek stb  részletes leirást tud e valamit mondani vagy mit tabasztaltak . a válaszukat elöreis köszönöm

infernus24 Creative Commons License 2017.01.12 0 0 2077

Köszi a választ de már vásároltam egyet ès eddig egèsz jól működik :) 

Előzmény: Mnagy (2076)
Mnagy Creative Commons License 2017.01.12 0 0 2076

Max 1 amperral szabad tölteni, szünetmentes tápba, orvosi műszerekbe, lámpába való. Tehát nem indító akku.

 

http://zselesakkumulator.shoprenter.hu/custom/zselesakkumulator/image/data/leirasok/Reddot-12v-4ah.pdf

Előzmény: infernus24 (2075)
infernus24 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 2075

Sziasztok. Azt szereném kérdezni hogy valakinek van e tapasztalata ilyen kinézetű 4ah-ás zselés akksiról? Indítani lehet róla? Bírja úgy mint egy normál motorba való akkumulátor?

 

nat3712 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 2074

Egy elméleti kérdés. Z-TECH ZT-35 első kerekét érdemes lenne-e kicserélni egy elektromosra? Elvileg van olyan elektronka, ami lejtmenetben visszatölt az aksira, így felfele elektromos rásegítés, lefele töltés. Csinált már valaki hasonlót?

Egy kis érdekesség http://totalbike.hu/tesztek/yamaha2wd/

És ha már első kerék meghajtás, tud valaki 3.00- 12 kerékhez hasonló elektromos kereket?

hosax Creative Commons License 2017.01.10 0 0 2073

Én csak azt furcsállom,hogy az a három a te szavaddal élve hiányosság büntetési tétele megegyezik.Például ha valaki autóval több szabálysértést is megszeg ott sem egyformák a büntetési összegek.Lehet,hogy kicsit meglepődsz de nekem is van jogsim kis nagy motorra sőt autóra is de mégis ezt vettem ugyanis nem száguldozásra vettem illetve akkora tárolóm van,hogy csak ez fér be és nem akartan babettát vagy valami régi motort venni.Egyébként ha komolyabb gépet akarsz venni az bizony árban is fényévekkel nagyobb persze használ régi keletit ki lehet fogni de mint írtam nem csak ez lehet az oka,hogy valaki ilyet vesz.Szóval csak fura az egész de majdcsak történik valami.Ha viszont valóban kötelezők lesznek rá azok a dolgok mindenki eldönti majd mitévő legyen én kifizetem rá a kötelezőt évi 3000 ft csak nem vág földhöz.Egyenlőre amire vettem az nekem megfelel.Üdv neked várom majd a történet végét.

Előzmény: ztech35 (2072)
ztech35 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 2072

Kiskunhalas a vilag kozepe. itt laknak a buntigyarosok. 

 

szted van olyan ember, epeszu, aki kismotor jogositvannyal ztech 35-t akarna vezetni? sisakkal, biztositassal ennyiert fenyevekkel komolyabb jarmuvet lehet kapni. ebben pont az a happy, hogy elvezed, ahogy fujja a hajadat a szel stb.

 

meg egyszer megismetlem, mert nem mindenért 40.000-t, a hianyossagok darabjaiert volt 40.000. 

 

ossz. 120.000

Előzmény: hosax (2071)
hosax Creative Commons License 2017.01.10 0 0 2071

Mindegyik kereskedő így árulja nem csak a Barta. A büntetést befizetted vagy csak azt mondták,hogy eljárás indul?Hol ez a hely ahol ennyire kötözködnek?Még senkitől nem halottam illetve hallottunk ilyenről főleg,hogy így mindenért 40000 forintra büntetnek.Ez mindennek ellentmond nem lehet ,hogy valamit beszóltál.Na mindegy kivárjuk mi lesz kíváncsi vagyok a végére.Nem akarom elkomolytalankodni az egészet de azt javaslom ha mégis elmeszelnének tedd le kismociból a vizsgát vegyél egy bukót és fizess egy kötelezőt lehet nem kerül annyiba mint a bünti.Mondjuk azért is jó lenne ,hogy megtudjuk mi lesz a vége mert precedens értékű lehet és így legalább a te példádból okulhat mindenki és tesz arról,hogy így ne járjon.

 

Előzmény: ztech35 (2070)
ztech35 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 2070

ha lesz hatarozat, felteszem.

 

a mai napon is a kereskedo igy arulja a jarmuvet!

http://bartamotor.hu/termek/hasznalt-z-tech-zt-35-robbanomotoros-kerekpar/ - nem akarom reklamozni

 

en pont ugyan ilyet kaptam, semmi atalakitas, semmi susmus. annyira ertek a muszaki dolgokhoz, mint az asztofizikahoz, semennyire. igy kaptam, megy, tudom hol kell tankolni. ennyi kb.

 

a weboldalon latszik, hogy az elado ezt is kerekparnak arulja. 

 

nem volt jarmu lefoglalva, nem az en jarmuvemet mertek meg. hozzateszem, gyanitom, ha az enyemet merik, akkor is ez az eredmeny jon ki, hiszen egy a marka, egy az elado, a leirt teljesitmeny is valos.

Előzmény: hosax (2068)
infernus24 Creative Commons License 2017.01.09 0 0 2069

De te nem a törvényt nem ismerted mikor vásároltad, a papíron az áll hogy 300w. És a kresszben is ez áll hogy 300w teljesítményű motor segítheti a kerékpárost.

Előzmény: ztech35 (2066)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!