Keresés

Részletes keresés

liptak1 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 13830

mentek a mailok válogatás nélkül úgy hogy szelektálj ha valami nem kell dobd ki

Előzmény: eszenyiorsi (13826)
liptak1 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 13829

ment a mail, remélem előbbre jutsz vele

Előzmény: eszenyiorsi (13826)
Nikolett385 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 13828

Szia,

küldtem sportolókat, ...jó hímzést kívánok!

Előzmény: eszenyiorsi (13826)
evi585 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 13827

Kézimunka előrajzolót (drukkolót) keresek. Matyó minták

érdekelnének.

eszenyiorsi Creative Commons License 2015.02.19 0 0 13826

Az email cimem:

esor@freemail.hu

 

Ha par mintat is kuldenel, azt is szivesen vennem. Kalocsai, sportos jellegu, bicajos esetleg buvaros, vagy amit gondolsz:) koszonom szepen

Előzmény: liptak1 (13824)
Rose1 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 13825

Sziasztok!

Még új vagyok a gépi hímzés területén, - nagyon tetszik ez a terület, örömmel olvastam a korábbi hozzászólásokat, igyekszem tanulni tőletek.

Egyenlőre pár db hímzésmintám van, ami főként, ami a hímzőgépbe van programozva. Elna hímzőgéppel gyakorolgatok:)

Nagyon örülnék pár kalocsai, vagy matyó hímzésmintának.

Az e-mail címem: juhp@freemail.hu

Előre is köszönöm, ha valaki veszi a fáradtságot, és küldene a fenti hímzésmintákból

 

liptak1 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 13824

kéne egy email, dobnék egy honlap címet kicsit szétnézhetnél rajta hátha van megoldás a szofverre(már ha még él az oldal) az elérhetőségem látható ha megnézed, arról elérsz

Előzmény: eszenyiorsi (13820)
liptak1 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 13823

Én az 50 db-os cd tartó alját használtam fel áll az asztalon rajta a cérna fölé készítettem egy cérna vezetőt mint az ipari gépeknél is van kb abba a magasságba ahol egyébként is menne a többi ment a saját hején

Előzmény: Mal924 (13822)
Mal924 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 13822

Hogyan használjátok Deco340-nel a nagy spulnikat?
Mármint, kinek milyen (házilag gyártott) cérnatartója van? Ahogy nézem, valahogy jobbról, az alsószál orsózó felől kellene, hogy kapja...

liptak1 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 13821

Ne ijedezz nem sértésnek szántam, csak arról van szó, hogy régebben is volt előttünk élet és sok okosságot mi is onnan kapartunk össze, a szoftverekkel meg kicsit várj , olvasgass (kéregess némi mintát) míg megszokod, használod a géped,

lehet elmegy a kedved , vagy még inkább belelendülsz, nem mindegy mire költesz, sok mintát tudunk adni ha tudjuk mire van szükséged(gondolom lesznek itt mások is akik küldenek neked ha kérsz)Ha elmegy a kedved csak felesleges pénzkidobásvolt, ha viszont rákapsz az ízére akkor meg lehet nem elégszel meg egy kis alig tudó valamivel. Kérdezősködj, próbálj rájönni mit is akarsz valójában. Kérdezz bátran aki tud az gondolom majd segít.

Előzmény: eszenyiorsi (13820)
eszenyiorsi Creative Commons License 2015.02.17 0 0 13820

Igen, koszonom kedves valaszod, sikerult magamtol rajonni, es visszaolvasni is elkezdtem, bar nem megy egyik naprol a masikra ennyi hozzaszolast elolvasni, es igen, meg fogom vasarolni valamelyik tervezo szoftvert, csak elotte szerettem volna tajekozodni, hogy van-e valami lehetoseg, mert nem ket forintrol van szo. Koszonom

 

Előzmény: liptak1 (13819)
liptak1 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 13819

Szia ha vissza olvasnál (amit azért megéri mert sok okosság volt már a múltban is) akkor rájönnél kétféle program van ezen a téren ingyenes de semmire se jó(helyesebben konvertálni igen) vagy fizetős azok használhatók, többnyire a tudásuk alapján veri az áruk az eget

Előzmény: eszenyiorsi (13815)
71andika Creative Commons License 2015.02.15 0 0 13818

Szia !

Sikerült-e megszerezned a BAYERN MÜNCHEN-es logód ? 

Ha igen átküldenéd nekem ?

E-mail címem szabosablon@citromail.hu

Előzmény: Annabella M (13713)
71andika Creative Commons License 2015.02.15 0 0 13817

Sziasztok !

 

Tudna  e valaki segíteni BAYERN MÜNCHEN-es logóra lenne szükségem !

e-mail címem : szabosablon@citromail.hu

Előre is köszönöm

Üdv Andi !

Kiskata1959 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 13816

A Pfaff gépeket nem ismerem, de biztos hogy beállítás kérdése. Ha gépeden nem találsz állítási lehetőséget, egy ötletem van. Próbáld meg egy konvertáló progiban beállítani a keretet és úgy mentsd el a mintát. Én a Bernina ArtLink konvertáló progit használom és ott a keretválasztásnál ki lehet választani, hogy teljes keret, vagy két három osztatú keret. Nem tudom adtak-e a Pfaffhoz valamilyen konvertálót, és azt sem hogy a Bernina konvertálója vezérli-e A te gépedet, de ha másnak nincs más ötlete, egy próbát megér

Előzmény: dokiodon (13814)
eszenyiorsi Creative Commons License 2015.02.14 0 0 13815

Sziasztok, erdeklodni szeretnek van-e valamilyen ingyenes szoftver, amivel bernina deco340hez tudnek akarmilyen mintat szerkeszteni ugy, hogy azt meg is tudjam himezni?

dokiodon Creative Commons License 2015.02.14 0 0 13814

Sziasztok! Én olyanban szeretnék segítséget kérni, hogy egy pfaff creative 2140 hímzőgépünk, amihez kaptunk megvételkor egy plusz nagy keretet. (Pfaff 250x225) A és B oldal van ugye, és két ütemben tud nagyobb képeket hímezni. 

Addig eljutottam a hímzőgép frissítésével, hogy felismeri. Viszont amikor behúzok egy mintát és mutatja is, hogy mi van az A és B oldalon, akkor ha el akarom kezdeni, akkor kiírja, hogy kilóg a minta a keretből. Olyan, mintha csak az A oldalt venné figyelembe, és abban kellene beleférnie. Esetleg képet tudok mutatni, hogy hogyan néz ki a gép kijelzőjén, ha ez segít. 

Előre is köszönöm a segítséget. :) Ani

Nikolett385 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 13813

Szia,

Nekem Singer Futura 580 XL -em van, mellyel nagyon meg vagyok elégedve, előtte Singer 400 XL-em volt ez 280 000.ft -ba került.

  Számomra a gép előnyei: kis keret mellet van hozzá extra nagy, 26x16 -os hímző keret, a keret befogatása a hímzőegységhez hosszú szakaszon,  azaz 14 cm történik, egy kattintással, mely biztosítja az állandó stabilitását. Minden típusú tervezési fájlt felismer, s azonnal konvertálja xxx-be mellyel a gép dolgozik, nem kell hozzá vásárolni, letöltögetni mindenféle átkonvertáló programokat. A hímzőgép egy  PC-hez van kötve, és így 17 colos képernyőn, színesben tudom követni, állítani, duplázni, megsokszorozni, forgatni, nagyítani és öltéseket igazítani,őltést hozzáadni/akár tized millimétereket a sarkakba, 4000 x nagyításig tud a képernyőn/ majd egy kattintással besorolod és elteszed a kívánt helyre, és kezdheted is a hímzést. Nem kell hozzá írható hímzőkártya, USB, itt azonnal kész vagy a hímzéshez. A PC.nek pedig mindig van hely az asztalodon, és kéznél van, ha keresgélsz a minták között.

HA két programot /Auto Punch-hímzés készítő és Editor-minta változtató/ veszel hozzá, melynek darabja 50 000 ft,  a géppel saját mintákat tudsz készíteni, változtatni a készeken, és így mindent ki tudsz hímezni.  Tíz betűtípust tud hímezni összesen, melyeket lehet vastagítani, dönteni és sok alakba, helyzetbe állítani.

Lehet kapni "Singer 3 900 drb minőségi kihímzett minta" CD-t, rendezett képekkel besorolva kategóriákba, ezért pillanatok alatt megtalálod, amit keresel. A CD tartalmaz még 12 betű formátumot is. Az ára 30 000 ft-ba kerül. Behúzod a PC-be és már hímezhetsz is róla. /Ezeket a tartozékokat be tudom szerezni kedvezményes árért/.

 

És persze varrógépként is tudod használni, pillanatok alatt, ha lecsatolod a hímzőegységet, rengeteg minőségi varróprogrammal is el van látva,.... én csak hímzésre használom, varrással nem strapálom a gépet, arra vannak kedvező áron jó varrógépek. 

 

Esetleg, ha e gép mellett döntesz, .....vásárlás előtt is tudok tanácsot adni, és persze utána is, ha szükséged van segítségre, nagyon szívesen,..... biztosan meg leszel elégedve a hímzésekkel.

Erik

/nagyj.e@mailbox.hu/

Előzmény: tomaaak (13810)
Kiskata1959 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 13812

Az Elna 8300-as szinte teljesen megegyezik tulajdonságaiban a Decoval, de a külön megrendelhető kerettel a hímzőfelülete 200x230mm

Előzmény: Mal924 (13811)
Mal924 Creative Commons License 2015.02.12 0 1 13811

Bernina Deco 340.

 

Kis tank.

A hibái: nem mindig áll le azonnal alsószál kifogyásnál, ha a mintában lépkedni kell, nem lehet megadni öltésszámot, hanem 10 öltésenként lehet léptetni (a 3000. öltésre macerás ráállítani), és nem tud 1méter X 2méteres keretre hímezni. :)

 

Amúgy imádom, csak ajánlani tudom.

Előzmény: tomaaak (13810)
tomaaak Creative Commons License 2015.02.12 0 0 13810

Köszönöm válaszod! Nagyon jó leírtad, most már más szemmel nézem és keresem leendő hímzőgépünket. Kedves fórumozók , ki használ másik típusú gépet ebben a kategóriában amit ajánla is?

 

 

Előzmény: Kiskata1959 (13809)
Kiskata1959 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 13809

Nem nagyon ismerem a Brother gépeket, nekem Berninám van, tehát csak azt írom le amit én fontosnak tartok általában egy hímzőgépről.  Ahogy néztem az általad választott típust, kártyával lehet a mintát a gépre vinni. Azt nem láttam, hogy CSAK azzal, vagy más módon is lehet. Ezzel csak az a gondom, hogy akkor kell egy kártyaíró olvasó is a géphez. Az olyan gépet jobban szeretem ahol a mintát pendrive-ról viszed a gépre. Persze az is megoldás ha a gép közvetlen összeköttetésben van a számítógéppel, de akkor mindig ott kell lenni egy laptopnak munka közben. ( Nekem ez azért volt fontos mert nem egy helyiségben van a hímzőgép, és a számítógép)  A másik a hímző terület kérdése: az általad kinézett gép legnagyobb hímzőterülete 110x180 mm.  Lehet hogy most úgy gondolod ez neked megfelelő, de mikor egyre jobban belejössz a hímzésbe, akkor szembesülsz vele, ez sem fér a keretembe, az sem. Tudom hogy ez anyagi kérdés, mert azok a gépek amik nagyobb kerettel működnek drágábbak, de azért kategórián belül is vannak amiknek nagyobb a hímzőterületük. PL a Bernina Deco 140x200 És ő kategoriájának alapgépe.

 

A programokról néhány szót: találsz a neten ingyenesen letölthető un. konvertáló programokat ezekkel a már kész mintákat alakíthatod át olyan formátumra amit a géped használ. Van amelyikkel kicsinyíthetsz, nagyíthatsz, tükrözhetsz, forgathatsz, kicserélheted a színeket, de a mintába nem nyúlhatsz bele. Nekem a gépemre három is van telepítve, mert egyik ezt a kiterjesztést nem kezeli, a másik azt.

 

Ha egyéni hímzésmintát szeretnél tervezni szerkeszteni, ahhoz bizony tervező program kell, ami nem olcsó mulatság, százezrekbe kerül. Ebben én nem tudok tanácsot adni, vannak itt akik ehhez jobban értenek.

 

Én elég elfogult vagyok a Berninákkal kapcsolatban ( 6 éve vettem az első gépem egy Decót, és a második is Bernia, egy Artista), ma sem vennék más típust,  de természetesen más jó gép is létezik a piacon ami ezeknek az elvárásoknak megfelel.

Előzmény: tomaaak (13803)
horikati Creative Commons License 2015.02.12 0 0 13808

Nagyon szépen köszönöm! :)

Előzmény: Nikolett385 (13807)
Nikolett385 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 13807

Szia, mentek a katicák,

Előzmény: horikati (13804)
horikati Creative Commons License 2015.02.12 0 0 13806

Köszönöm!!

Előzmény: Lilumia (13805)
Lilumia Creative Commons License 2015.02.11 0 0 13805

Szia! Küldtem!

Előzmény: horikati (13804)
horikati Creative Commons License 2015.02.11 0 0 13804

Sziasztok!

Katica mintára lenne szükségem ha valainek lenne kérem küldje el!

Előre is köszönöm!

Kati

tomaaak Creative Commons License 2015.02.10 0 0 13803

Tiszteletem!
Feleségem vásárolni készül egy himzőgépet,Brothers PE-150 típusúval szemezget..Leíásban szerepel hogy program kártyákkal új mintákat lehet hímezni.Végig olvasva sokat csak ámulunk milyen formákat lehet produkalni.Kérdésem hogy ehez a típusú himzőgéphez létezik programot,amivel lehet konvertálni -szerkeszteni mintákat.Esteleg másik típusú gépet ajánlanátok?

Stickerei Creative Commons License 2015.02.09 0 0 13802

Ha csak egy kontúr kell a minta köré, szívesen megcsinálom, ha átküldöd a medvét. iroda kukac zaszlo pont net

Előzmény: Nyulocsi (13799)
Stickerei Creative Commons License 2015.02.09 0 0 13801

Szia,

 

Ha neked van egy PE Design 6-od, és nem szeretnél nagyüzemben hímezni, akkor a helyedben azt tartanám meg, esetleg fel upgrad-elném a next verzióra. Nem mint ha nem szeretném eladni a szoftvereket, de azért nem minden áron.

Ha szeretnél komolyabban és termelékenyebben mintákat tervezni, akkor a Stitch and Sew-t merem ajánlani.

 

 

Előzmény: Nyulocsi (13800)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!