Keresés

Részletes keresés

blacky_bacsi Creative Commons License 2017.01.08 -2 0 315

Sziasztok !

 

 

Az első átutalás még mindig ingyenes a Transferwise szolgáltatással 500 GBP-ig (kb. 583 EUR-ig), ha az alábbi linken regisztrálsz:

 

https://transferwise.com/u/7dc30

 

 

Bővebb magyar nyelvű információ az alábbi oldalon:

 

http://penzkuldes.webnode.hu/

 

 

Üdv.

Kenderbajusz31 Creative Commons License 2016.10.13 0 0 314

Ez most ugye valami vicc akar lenni , hogy " a pénz 23 munkanapon belül fog megérkezni " ????? 

 

Jó hogy nem fél év :DDD

Bán Krisztina Creative Commons License 2016.08.10 -1 0 313

Sziasztok!

 

Jó dolog a transferwise, ha egy magánszemély kis összegeket akar váltani, és amúgy csak listaáron (napi árfolyamon) tudná megvásárolni a banktól, DE!

Ha valaki többet akar spórolni és profit, 19 éve a piacon lévő céget akar választani, akkor egyértelműen a AKCENTA cz a megoldás:

 

Az AKCENTA CZ Közép-Európa legnagyobb átutalási intézménye, amely 19 éves tapasztalatának köszönhetően 27 000 elégedett vállalatnak nyújtja nemzetközi piacokon átívelő pénzügyi szolgáltatásait. A cseh és a magyar piacokon kívül jelen van Franciaországban, Németországban, Szlovákiában, Lengyelországban és Romániában is. A vállalat elsősorban a devizaváltásra, a külföldi átutalásokra és az árfolyamkockázatok biztosítására specializálódott. Ajánlataikban minden sztenderd pénznem és több mint 120 egzotikus deviza is megtalálható, éves szinten több mint 150 ezer pénzügyi tranzakciót bonyolítunk. Az AKCENTA CZ a Cseh Nemzeti Bank által bejegyzett és felügyelt pénzügyi intézet, amelynek ellenőrzését a helyi Nemzeti Bankok végzik. Az AKCENTA CZ hazai tevékenységét a Magyar Nemzeti Bank felügyeli.

 

Cégünk a kereskedelmi bankoknál jelentősen kedvezőbb árfolyamokat kínál, ráadásul az átutalásokat minimális díj terheli. Szolgáltatásunk igénybevételéhez nem kell bankot váltaniuk, nincs szerződéskötési vagy számlavezetési díj. Ha Ön is sokallja a cégét terhelő banki költségeket, akkor kérem, hogy tekintse meg a honlapunkat. Nem spekulálunk, cégünk elsődleges célja, hogy biztonságosan juttassa el a pénzt a partnereinek. Honlapunkon minden felmerülő kérdésről tájékozódhat

(www.akcentacz.hu)

 

Ha bármi kérdésetek van ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok!

sanse79 Creative Commons License 2016.07.14 0 0 312

sziasztok!

nem tudom mennyire nezi itt meg valaki ezt a topicot...

de kerdesem lenne...

most olvasom hogy van aki transferwise-on keresztul csinalta azt amit en szerettem volna...de nekem az ugyfelszolgalatos azt mondta, hogy nem lehetseges...azaz magyar EUR devizaszamlarol atkuldeni sajat magamnak magyar huf lakossagira...

akkor most megis lehet?

 

blacky_bacsi Creative Commons License 2016.07.05 -3 0 311

Sziasztok !

 

 

Az első átutalás még mindig ingyenes a Transferwise szolgáltatással 2000 GBP-ig (kb. 2680 EUR-ig), ha az alábbi linken regisztrálsz:

 

https://transferwise.com/u/7dc30

 

 

Bővebb magyar nyelvű információ az alábbi oldalon:

 

http://penzkuldes.webnode.hu/

 

 

Üdv.

potyók Creative Commons License 2016.06.18 0 0 310

Sziasztok!
Hamarosan megyünk Szlovákiába. Lefoglaltuk a szállást, e-mail-ben visszaigazolták. 50%-ot (140 Eurot) kell átutalni egy szlovák bankszámlaszámra. Ha netbankon keresztül (OTP) utalok, nagyon sokba fog kerülni. Hogyan tudnánk ezt kedvezőbben megoldani. (pl: Transferwise, még sose használtam)

Segítségeteket előre is köszönöm!

buek1967 Creative Commons License 2016.06.17 0 0 309

Magyar EUR számláról magyar EUR számlára szeretnék átutalni. A bank szerint külföldi utalásnak minősül. Ahhoz a számlához, amin most a pénz van, van Mastercard. Hogyan lehetne megúszni a díjat vagy annak egy részét? Paypal esetleg?

Zsolti007 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 308

szia!

Én is ezt csináltam, a mi napon is, saját EUR-s számláról a saját HUF-s számlára utaltam pénzt. Már meg is érkezett a számlámra a HUF.

Jó tanács, ha van EUR-s folyószámlád, csináltass hozzá bankkártyát. Ekkor a Transferwise-nál a bankkártya adataidat kell megadni. Mivel vásárlásnak minősül, nincs extra díj, mint atutalás esetében. És még extra gyors is. napon belül meglesz a konvertálásod.

Előzmény: lájm (307)
lájm Creative Commons License 2016.05.19 0 0 307

sziasztok! Olyan problémám van, hogy a transferwise-al utaltam magyar devizás számláról magyar forintos számlára, de! én a transferwise-nak elutaltam az eurót, és én azt a bankszámlaszámomat adtam meg amelyikről átkellett volna utalni a másikra! Ilyenkor mi lesz? valakinek van tapasztalata?

 

VW Tdi Creative Commons License 2016.04.15 0 0 306

Köszi.

 

Sajnos nem lesz jó, ma próbáltad, és 21.-i dátumot írt, hogy akkor megy el a pénz, ez gáz :(

Előzmény: blackybacsi (305)
blackybacsi Creative Commons License 2016.04.12 0 0 305

Szia

 

PLN-t szeretnél utalni, vagy EUR-ot?

 

Magyarországról csak HUF-ot tudsz utalni és a partner PLN-t fog kapni. Mivel Magyarországon forint a hivatalos deviza és a lengyeleknél a zloty.

 

EUR-ot csak Euro övezetből tudsz küldeni Transferwisevel, de a partnered akkor is zlotyt fog kapni. Ha a magyar deviza számládról akarsz egy ottani deviza számlára Eurot utalni akkor Transferwisevel nem tudod megtenni.

 

Üdv.

Előzmény: VW Tdi (303)
blackybacsi Creative Commons License 2016.04.12 0 0 304

Szia !

 

Több féle link létezik. Ez egy egyszeri 2000 GBP-ig ingyenes pénzküldést biztosító link. Van 500 GBP-os link is. :-)

 

Üdv.

Előzmény: R!ck4 (302)
VW Tdi Creative Commons License 2016.04.05 0 0 303

Sziasztok,

 

Bocsánat az amatőr kérdésért, de egyelőre nem látok teljesen tisztán a témában.

 

Adott egy OTP bankos EUR számla, ahonnan a lengyel partneremnek szeretnék utalni a TW segítségével.

 

Mi a teendőim a TW oldalán?

 

A regen már túl vagyok.

 

Előre is köszönöm!

 

Üdv

Gábor

R!ck4 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 302

Azért tegyük tisztába, másik linken regelve is ingyenes, csak úgy te nem kapsz pénzt utána. :D

Előzmény: blacky_bacsi (301)
blacky_bacsi Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 301

Sziasztok !

 

Az első átutalás még mindig ingyenes a Transferwise szolgáltatással 2000 GBP-ig (kb. 2680 EUR-ig), ha az alábbi linken regisztrálsz:

 

https://transferwise.com/u/7dc30

 

Ha elakadsz az első utalásod bevitele közben, az alábbi videó nagyon jól elmagyarázza mit, hogyan kell tenned:

 

 

Bővebb magyar nyelvű információ:

 

http://www.olcsodevizaatutalas.hu/

 

Üdv.

VW Tdi Creative Commons License 2016.03.14 0 0 300

Köszönöm szépen!

Előzmény: Bindiii (299)
Bindiii Creative Commons License 2016.03.14 0 0 299

B2B-es is jó. Regisztrálás után ki tölteni, hogy Business vagy. Utána kapsz a költségekről egy számlaszerűséget, amit elszámolhatsz.

Előzmény: VW Tdi (298)
VW Tdi Creative Commons License 2016.03.14 0 0 298

Sziasztok,

 

B2B tranzakciókra is használható a TW, vagy csak lakossági?

 

A problémám az, hogy a külföldi nagyker ahonnan árut szerzek be, csak utalást fogad el, aminek szép költsége van és kis értékű vásárlásnál nem annyira jó.

 

Köszi előre is.

 

Illetve ha valaki képben van most melyik banknál legolcsóbb a deviza utalás, megoszthatná velem :)

 

 

blacky_bacsi Creative Commons License 2016.02.22 -1 0 297
mnibjb Creative Commons License 2016.02.13 0 0 296

Transferwise, elso utalas ingyenes 500 GBP-ig ezzel a linkkel regisztralva:

https://transferwise.com/u/ab90d

KU DE TA Creative Commons License 2016.01.13 0 0 295

Magyarországról Angliába szeretném ha eljutna a pénzem, de nem utalással! Nincs bankszámlám Mo-oon, nem is akarom, h legyen, Angliában a Monese-t használnám.

Angliában létezik a PayPoint, bemegyek, átadom a cash-t meg a Monese kártyámat és kész. Milyen megoldást tudtok javasolni? Kösz

blacky_bacsi Creative Commons License 2016.01.11 -1 0 294

Sziasztok !

 

Az első átutalás még mindig ingyenes a Transferwise szolgáltatással 2000 GBP-ig (kb. 2680 EUR-ig), ha az alábbi linken regisztrálsz:

 

https://transferwise.com/u/7dc30

 

Ha elakadsz az első utalásod bevitele közben, az alábbi videó nagyon jól elmagyarázza mit, hogyan kell tenned.

 

Szilveszter994 Creative Commons License 2015.12.30 0 0 293

Sziasztok , egy egyszeru , rovid kerdesem lenne , Nemetorszagbol utalt tegnap egy haverom 350 Eurot (Volksbank), kb del korul , az osszeget Sepsiszentgyorgyi (Erdely) ING-s szamlamra kuldte , szerintetek 1-2 munkanapon belul megerkezik ? marmint ma , legkesobb holnapra ? Koszi elore is a valaszt :)

Bindiii Creative Commons License 2015.12.17 0 0 292

Nézd meg a bankod kondiciós listájában, hogy mennyibe kerül egy SEPA átutalás.

Előzmény: danick (291)
danick Creative Commons License 2015.12.15 0 0 291

Valaki segítsen! Ha magyar devizaszámláról küldök magyar forintszámlára az lehetséges e ? Illetve a transferwise által feltüntett költségen kivűl milyen költséget számol fel a bank,devizaátutalás belföldre? 

R!ck4 Creative Commons License 2015.12.08 0 0 290

Mennyi pénzt is kapsz, ha a te linkeden regisztrál?

Előzmény: blackybacsi (287)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.07 0 0 289

Na ,kaptam egy emailt hogy pénzem érkezett és igazoljam vissza meg irjam be nevem meg a számlaszámom de a gép mindannyiszor kidobott TRANSFERWISE oldaláról hogy "nem biztonságos".

NINCS virusirtóm linux mintem van.

A pénzt nem tudtam tehát megszerezni, aki küldte azt elküldtem a...oda mert tudtam ELŐRE hogy ezzel BIBI lesz de CSAK megpróbálta . Nekem meg a pénz tegnap is késő volt. Előtte már 1 hetet vártam mire kitalálta hogy MI az a rendszer amivel küldeni fogja.

Igy most MÉGSEM küldi. Megsértődött a cafka.

Hát ennyi.

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.06 0 0 288

Üdv!

 

Egy ismerősöm utalt pénzt TRANSFERWISE-al Dániából.

Hogyaqn tovább? Kapok egy emailt, és? Mit kérnek majd? remélem nem kell fotó a személyimről vagy bankkártyáról mert sajnos nincs fotógépem.Illetve van de jelenleg halott az aksi. 

Nem ismerem a rendszert.....tőle nem kérte a rendszer a bankszámla számom.

És ha azt kérik MIT adjak meg? .A magyar vagy a nemzetközi számlaszámot?

Válaszokat előre is köszi...

blackybacsi Creative Commons License 2015.12.01 0 0 287

Miért lenne nemzetközi az általad inditott utalás? Minden országban van egy bankszámlája a cégnek. Neked arra kell utalni amelyikben tartózkodsz.

 

pl#1. Magyarországról akarsz utalni Ausztriába 100 Eurot. Átutalsz 31.231 Ft-ot a Transferwise magyarországi számlájára a magyar bankszámládról. A többit ök intézik. Átutalják az általad megadott osztrák számlára a 100 Eurot.

 

 

 

pl#2. Németországból akarsz hazautalni valakinek 31.231 Ft-ot. Átutalsz a német bankszámládról 100 Eurot a Transferwise németországi számlájára. A többit ök intézik. Átutalják az általad megadott magyarországi számlára a 31.231 ft-ot.

 

 

Ennyi

 

Az első átutalás a Transferwise szolgáltatással 4000 Euroig ingyenes, ha az alábbi linken regisztrálsz:

 

https://transferwise.com/u/7dc30

 

 

 

 

 

Előzmény: ZP-H (286)
ZP-H Creative Commons License 2015.11.30 0 0 286

Nézegetem a TransferWise-t, nagyon szépnek és jónak tűnnek az árak, csak az egész művelet azzal kezdődne, hogy egy nemzetközi utalást indít az ember a bankszámlájukra. Aminek természetesen a bank megkéri a szokásos árát, ezzel együtt pedig már nem vagyok annyira előre...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!