Keresés

Részletes keresés

zöldtengerszem Creative Commons License 2012.04.18 0 0 5692

Szia Laci !

Köszönöm szépen , .... engem a kamillaszínek érdekelnek elsősorban :-) ... a panelház a Vörösvári úti oldalon vagy az ellenkezőn van a Flóriánhoz képest ?  Ha van sok zöld fehér és sárga árnyalat akkor tuti elmegyek legkésőbb hétfőn :-))..De minden árnyalatból nekem elég sok kéne , remélem lesz még , az is lehet , h elmegyek már pénteken , majd meglátom ...:-)

Mindenesetre köszönöm h szóltál , és ha voltam pénteken , akkor este vagy du. szólok feltétlen , hogy ne fotózgass hiába , jó ? :-))

Előzmény: Törölt nick (5691)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.18 0 0 5691

A Flórián (III. ker) melletti panel házsor aljában, egy kis rövidárú bolt. Elsősorban cérnákat, szalagokat tart.

Szombaton akkor fotózom.

Előzmény: zöldtengerszem (5690)
zöldtengerszem Creative Commons License 2012.04.18 0 0 5690

Szia Laci !

Engem érdekelne ! Karácsonyra kaptam egy nagyméretű kamillavirágos gobelint , de nincs hozzá fonal .., ha volna sok zöld , fehér és sárga árnyalat az jó lenne, mert ennyi nincs nekem ..

És köszi ha elküldöd a színválasztékot , ha Pesten elérhető helyen van a bolt el is megyek érte esetleg ...úgyhogy erről is egy kis infót adj légyszíves .., köszönöm ...

Előzmény: Törölt nick (5688)
TJucus Creative Commons License 2012.04.17 0 0 5689

Ildikó! Még nincs meg minden fonal, de már csak nagyon kevés hiányzik és már nagyon kíváncsi voltam. Lassan fogok haladni, ahogy írtam is, de majd mutizom időnként.

 

ÉS!!!! Ha még nem lenne 500 évre való mintátok, csemegézzetek egy kicsikét!

 

http://www.liveinternet.ru/users/taklis/rubric/2070193/page524.html

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.17 0 0 5688

Érdeklődnék, hogy esetleg valakit érdekel-e noname osztott hímző?

Egy kis bolt kiárusítja a maradékot (Two Birds) ha jól emlékszem. Viszont valószínűleg nem lesz hozzá átváltó táblázat, így csak apróbb monocrom mintához jó szinte.

 

Az ára viszont elég baráti 20Ft/db.

 

Ha van rá érdeklődő, akkor szombaton fotózom a színválasztékot.

(nem sértődöm meg ha senki nem jelentkezik, nincs rajta hsznom, és még az üzlet sem az enyém :-))

szaboildiko Creative Commons License 2012.04.17 0 0 5687

Jucusom, hű de izgi, szóval elkezdted! Nagyszerű kiváncsi leszek rá nagyon, én még a Mucha képet varrom, de nagyon izgat a wolf, főleg, hogy feketére csinálod! Most már meg van minden fonalad hozzá ezek szerint, szjuper!:-)) Majd néha-néha referáljál róla jó? Pusszantás tenéked:-))

Előzmény: TJucus (5686)
TJucus Creative Commons License 2012.04.17 0 0 5686

Szép napot kívánok!

 

Ildikó! Tegnap megtettem az első öltéseket a Farkasom -on. Berácsoztam az anyagot. Nem mondom, hogy könnyű volt, de azért haladtam. Rájöttem, hogy bizonyos szögben tartva az anyagot szépen látszanak a lyukak  és akkor már könnyebb volt. A hímzésnél már szerintem nem lesz gond, ott adja magát az első szemek után. Remélem!

 

Lassan fogok haladni,. mert csak a párom munkanapjain csinálom, hadd legyen meglepi. Az meg 3 naponként van, igaz akkor 24 óra. :-)))

 

Köszönöm a tatyóm nevében is. Nagyon szeretek varrni, régen a ruhatáramat is én készítettem, de mióta vannak a turik..... Meg annyira drágák a méteráruk!!  Most a táskavarrás a másik nagy szerelem.

szaboildiko Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5685

Jucusom!

 

Nagyon klassz tatyót készítettél, de ügyes vagy! Én varrni sajnos nem tudok, de nem is szeretek. Ha néha-néha valamire előveszem a varrógépet, még egy napig csak nézegetem mire nekiállok.

 

Házvezetőnőm sajnos nincs, ezért is most gondolkodom éppen (de még csak gondolkodom), hogy ablakokat kellene mosni, de olyan sok van és nagyok mind. Meg aztán ugye nem haladok az újabb szerelmemmel. No azért a függönyök egyrészét már levettem, áztatom a kádban, igy kénytelen leszek nekiállni.

 

Szóval voltatok a fatornyos falucskában?-de jó nektek, nekem már nincs olyan idős rokonom sajnos, ahová el tudnék menni, pedig de szerettem:-((A lényeg, hogy jól éreztétek magatokat.

 

 

Előzmény: TJucus (5684)
TJucus Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5684

A legújabb alkotásom, húsvét előtt lett készen.

 

Csak a szinét nem adja vissza igazán a kép.

TJucus Creative Commons License 2012.04.13 0 0 5683

Szép Napot kívánok!

 

Ildikó drága itt vagyok, tegnap jöttünk haza Fatornyosból, ahogy én a párom szülőfaluját nevezem. Ott voltunk egy kicsit mamázni, meg rokonokat látogatni. Jó volt, szép volt.

 

A farkast még mindig nem kezdtem, egy másikat fejezek be előbb. Meg még hiányzik egy-két szín és szeretem, ha együtt van minden a kezdéshez.

 

Meg tudod, a másik szerelem, a foltvarrás. Azt is kell néha művelni.

 

De hogy TE milyen villámkezű vagy!!! Mikor van minderre időd. Vagy van házvezetőnőd???? :-))) Nekem nagyon jól jönne!!

 

Nagyon jó lett a lovas képed is.

 

Szedit! Üdvözöllek itt is, tudom szereted és szépen is csinálod a hímzést is.

 

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5682

Livia drága, köszönöm szépen.:-)) Te mi szépet himezel mostanság?

Előzmény: livia néni (5681)
livia néni Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5681

Ildikó, nagyon szépek a lovaid.

Előzmény: szaboildiko (5671)
szedit99 Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5680

Köszönöm az invitálást! Fogok jönni, szeretem a keresztszemezést is, meg a gobelint is..

Előzmény: szaboildiko (5677)
szaboildiko Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5679

Bocsi, itt tartok vele. -és pont nem kérdőjel! :-))

Előzmény: szaboildiko (5678)
szaboildiko Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5678

TJucusom, merre jársz, elkezdted a "wolf"-ot? A héten megyek a boltba megnézni azokat a különleges fonalat, de közben már elkezdtem a Mucha-tól a tavasz-t.  Itt tartok vele?

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.04.12 0 0 5677

Jaaj ne is gondolj ilyesmire, örülünk, hogy itt vagy! Egyébként meg tudod ez nem olyan pörgős topik, mert elég sokára készül el egy-egy munka. Gyere csak minél többször:-))

Előzmény: szedit99 (5676)
szedit99 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 5676

Jajnekem! Csak nem fagyasztottam le a topikot, hogy ekkora a csönd? Mellékesen én is szeretek gobelint varrni, keresztszemezni, de ha minden kézimunkás topikba "eljárnék", mikor lenne időm kézimunkázn?

Előzmény: szedit99 (5675)
szedit99 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 5675

Eedikee! Nekem ezek a Mátra fonalaim vannak. Ha tudod használni, szívesen megválok tőle.

Várom válaszod a gmail címemre.

Előzmény: Törölt nick (5626)
szikralány Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5674

Ildikó!

Nagyon ügyes vagy ,nekem is tetszik mindkettö.

Ha kész úgye mutizod?További szép ünnepet.

Előzmény: szaboildiko (5673)
szaboildiko Creative Commons License 2012.04.08 0 0 5673

Margitka, köszönöm szépen, nekem is nagyon tetszik. Már kinéztem a következő kihívás egy Mucha lesz és a TJucus farkasa, nehogy unatkozzam, no meg, ha megunom az egyiket, akkor előveszem a másikat. :-))

Előzmény: szikralány (5672)
szikralány Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5672

Kellemes Húsvéti ünnepeket.

Veramami nagyon szépek a tojások meg úgy egyben az egész asztali diszeid.

ILDIKÓ-Ó!!!!!!!! Ez igen gratulálok.Mondtam csak el kell kezdeni máris magával ragad a munka szépsége.Mi lesz a következő kihívás.

Előzmény: szaboildiko (5671)
szaboildiko Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5671

Szervusztok!

 

Szeretnék én is mindenkinek kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánni. Egyben megmutatom az elkészült lovacskás képemet.

 

Veramami2 Creative Commons License 2012.04.07 0 0 5670

Kellemes ünnepeket kívánok!!!

szaboildiko Creative Commons License 2012.04.02 0 0 5669

Jucusom, szerintem is:-)) Nagyon aranyos a kis cipellőcske amit varrtál, hogy te milyen kreatív vagy, olyan mintha a boltból vetted volna szép és precíz ügyes vagy én sajnos nem szeretek, de nem is tudok varrni.

Előzmény: TJucus (5658)
Jolimama Creative Commons License 2012.03.31 0 0 5668

Nagyon szívesen. Szerintem is le lehet számolni.

Előzmény: terimamy (5667)
terimamy Creative Commons License 2012.03.31 0 0 5667

Jolimama !

Köszönöm a segítséged, de nem tudom nagyban elküldeni. Egy kis képet találtam, elmentettem és amikor varrtam, mindig nagyítottam  a  monitoron. Még kisebb, mint amit feltettél.

Talán Ildikónak is sikerül úgy.

Szebb napot, mint ami itt van! Igazi kézimunkázós idő.

Előzmény: Jolimama (5666)
Jolimama Creative Commons License 2012.03.30 0 0 5666

terimamy, felteszem a kérésedre a keresztszemes mintát, amit elküldtél levélben. Sajnos, elég kicsi, ha kicsinyítetted, küldd el nekem a rendes nagyságban és felteszem azt is.

 

 

 

Előzmény: terimamy (5664)
szaboildiko Creative Commons License 2012.03.30 0 0 5665

Terymami, nagyon aranyosak ezek a nyuszikák, a mintát föltennéd, ha megkérlek, vagy elküldenéd nekem? Köszönöm. Pusszantás érte:-))

Előzmény: terimamy (5660)
terimamy Creative Commons License 2012.03.29 0 0 5664

.......tyúkanyó  és Jucus !

Köszönöm.

 

Jó estét és nyugodt, békés éjszakát !

 

 

TJucus Creative Commons License 2012.03.29 0 0 5663

Köszönöm, a cipőcske nevében is. :-))

Előzmény: _tyúkanyó (5659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!