Keresés

Részletes keresés

SREP Creative Commons License 2000.04.23 0 0 46
Viszont az ecserin hatástalanitott gépágyut láttam 1 vagy 2 éve :). Lehet hogy anavetöt is kapnék :), játék boltban megtévesztö hassonlosággal is lehet kapni "játékot", fegyver boltban miden papir nélkül lehet "flobertet" kapni (eredeti másolata általában). Ezek után még kutatok az 1:1-es makett után, ha nem találok marad az eredeti (hatástalanitott) :).
Előzmény: Troger (45)
Troger Creative Commons License 2000.04.22 0 0 45
1:1-esre gondolsz? Úgy hallottam, hogy azok Mo.-n nem forgalmazhatók. Fegyvernek látszó tárgyak.:-) Persze lehet, hogy tévedek.
Előzmény: SREP (44)
SREP Creative Commons License 2000.04.22 0 0 44
Hello volna egy NAGY problémám.
2-3 évvel ez elött láttam makett vagy modell pisztolyokat, puskákat, de ahol láttam ott már nincs ezért tippeket szeretnék, hogy merre tálálok Budapesten hasollot.
(müködtek kis golyokkal ezértnem tudom hogy modell vagy makett), hogy müködjön nem feltétel.
Elöre is köszi.
Előzmény: badmad (38)
SREP Creative Commons License 2000.04.22 0 0 43
Hello volna egy NAGY problémám.
2-3 évvel ez elött láttam makett vagy modell pisztolyokat, puskákat, de ahol láttam ott már nincs ezért tippeket szeretnék, hogy merre tálálok Budapesten hasollot.
(müködtek kis golyokkal ezértnem tudom hogy modell vagy makett), hogy müködjön nem feltétel.
Elöre is köszi.
Vas Szűz Creative Commons License 2000.04.21 0 0 42
szia
sztok
Előzmény: Petrocselli (41)
Petrocselli Creative Commons License 2000.03.31 0 0 41
Nem tudja vki, hol lehet beszerezni a Revell által kiadott F-18 Hornet Blue Angels modellt?

Előre is köszi!

r_bendegúz Creative Commons License 2000.02.10 0 0 40
OFF:
All,
tud vki lelőhelyet a következő anyagokhoz? S.sz. gitárgyártáshoz kellenének.
tisztelettel
r_bendegúz

"(minden 3-4 mm vastag méretben):
120x850 mm (2 db)
550x250 mm (2 db)
anyaguk opcionálisan a legjobbtól a még elfogadhatóig:
braziliai rózsafa
indiai rózsafa
habosjuhar
mahagóni
cseresznye
dió
550x250 mm (2 db):
lucfenyő
kanadai lucfenyő
vörös cédrus

Ez a hangdoboz. A nyak pedig:
70x70x550 mm mahagóni
60x6x450 mm ébenfa"

NET MEN Creative Commons License 2000.02.06 0 0 39
Hi!
Motor makettel foglalkozik valaki??
Keresek Suzuki DR750-est (esetleg 800-ast).
Valamint nem tud valaki makett üzletet Debrecenben??
Tippeket levélben is várom (a névre kattintva)
Előre is kössz..
badmad Creative Commons License 2000.01.02 0 0 38
Na végre, máaszittem elsüllyedt ez is. Üdv. Ée BUÉK!

Autós bolt, ha jól emléxem, a Victor Hugo utcában található, ők mással nem is foglalkoznak. Ez a XIII. kerületben található. Ezen kívül a Király utcában is van egy elég jó kis bolt, ez a két körút közötti részen található.

Előzmény: OkosPistike (37)
OkosPistike Creative Commons License 2000.01.01 0 0 37
helyesbítek: _BUDAPESTEN_
bocs
OP
OkosPistike Creative Commons License 2000.01.01 0 0 36
Hi emberek,

Igencsak amatőr modellező vagyok, mániám az amerikai autó (1950-85 évjáratú), viszont diák is, így anyagi lehetőségeim nem végtelenek. (pl. nem tudok színfújó, 2000 kompatíbilis, automata, környezet- és szemkímélő hajtógázzal működő NemTudomMi(TM)(R)(C) szettet venni 15kHUF-ért). Nem tudnátok segíteni, hogy hol vannak autóval valamennyire foglalkozó üzletek _PESTEN_?

Kösz de ismerem:
-Arany János u. Tamiya
-Thököly út Dózsa Gy. út sarka (igen nagy és szép bolt, nézd meg ha nem ismered)
-az a 2 a Dunaplázában
-meg a Ho-Ki vagy mi a harag Teréz körút talán 7 -------------------""---------------------------

Másik: mik az érdemes folyóiratok, websiteok, (angol nyelv nem akadály), klubok, ahol nézegetni, trükköket ellesni lehet?

Bocs, ha kissé hosszú voltam.

OP

shika Creative Commons License 1999.12.30 0 0 35
Mit jelent az, hogy:szárazecsetelés?
badmad Creative Commons License 1999.10.28 0 0 34
Hát én csak irigykedem, hogy van hol dolgoznod vele. Nagyon szeretnék már én is ezzel foglalkozni, főleg mert nekem is áll dobozban néhány repcsi. Addíg is gyűjtöm a fotókat hozzájuk a netről, és felírom CD-re. Szóval majd ha valakinek kéne, szóljon, le is tudom másolni majd.
Előzmény: Sir Balambér (33)
Sir Balambér Creative Commons License 1999.10.28 0 0 33
Én is elkövettem nemrég egy Italeri SU-27 et...
Most egy vitorlásmakettel szemezgetek.. Jönnek a hosszú téli esték.
badmad Creative Commons License 1999.10.28 0 0 32
A MegaModell foglalkozik ezekkel, a Bajcsy-n van egy nagy üzletük. Esetleg a Baross utcában (talán Kálvária tér???) van még egy üzlet, talán ők is. De vannak klubbok is, ahol segítenek ebben. Az extrán (www.extra.hu) próbálkozz, ha jól emléxem, ott láttam ilyen oldalt.
Előzmény: KurázsiMama (31)
KurázsiMama Creative Commons License 1999.10.28 0 0 31
Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy hol lehet venni helikopter modelleket, olyanokat, amik repülnek is, és rádión(?) keresztül lehet irányítani őket.
Bocs, ha a kérdést lamer módon fogalmaztam volna meg, de laikus vagyok a témában.
A válaszokat emilben is várom.

köszi,
KM

zsozs Creative Commons License 1999.10.27 0 0 30
Sziasztok!

1999.11.05-13. ig lesz kiállítás Kiskőrösön!!!

most többet nem tudok róla, de majd megnézem a versenykiírást!!!

Uff: Zso

mezga geza Creative Commons License 1999.10.26 0 0 29
Szasztok!

Szerintem az elso 'uj' szam k@rva szar lett de ezert ok is elnezest kertek a masodik szamban es az mar szerintem tok jo volt, jobb mint az ex modell es maketesekbol alakult pro-modell.

Csinal valaki tankokat?

badmad Creative Commons License 1999.10.25 0 0 28
Na szóval! Hétvégén kiállitás a Park Hotel Flamenco-ban, Hungaro modell '99 szakkiállítás. Azonban ingyenes a belépés, ha jól tudom. Mindenféle témakörben lehet találni érdekességeket. Nyitva 29-től 31-ig, a XI. Tas vezér u. 7.

Egyébként kinek hogy tetszik a "megújult" Modell/Makett magazin? (1-5)
Nálam a legutolsó szám 2-es.

Előzmény: badmad (26)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.25 0 0 27
úgy is van...
badmad Creative Commons License 1999.10.24 0 0 26
Gyerekek! El ne merüljön már ez a topik! Kár lenne azért a sok modell/makettért.
Előzmény: KEwin (25)
KEwin Creative Commons License 1999.09.11 0 0 25
Hali, valaki nem tudja, hogy a napokban Szentendren hol lesz modell kiallitas?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.17 0 0 24
Hali!

Olvastátok, hogy a jövő hónaptól csak a Mattel gyárthat/forgalmazhat Ferrari modelleket? Megvett minden jogot. Egyenlőre kérdéses, hogy az eddig legyártott de még nem értékesített modellekel mi lesz (főleg az árukkal!!)

A Lada modelleket a Modell&Hobbynál lehet megvenni a Váci úton. Pontos címet emailben tudok küldeni.

Modellkiállítás van az Europarkban! Van mindenféle, autó, vasút, katonai járgányok...R/C... Nem tudom, meddig tart, szerintem érdemes megnézni.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.04 0 0 23
Holnap ha minden igaz, lesz börze a Láng műv. házban.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.02 0 0 22
Hali!

Kicsit [off]: elado egy H0-as terepasztal. Ha valakit erdekel, emailban vagy itt jelezze legyszi! [on]

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 21
Probalta mar valaki az AeroMaster akril festekeket?
Nem tutjatok hol lehet kapni 1/24-es versenyautokhoz ovet+csattokat
kapni? <
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Hello!
Én is foglalkozok néha modellekkel...
van egy N-es terepasztalom...és jónéhány autómodellem....és keresek is egy F550-es Maranello modellt
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 19
Kedves géza,

naggyon köszi mégeccer a tippet, vettem az embernek egy nagyobbacska csodás Ferrari F50-es modellt, és a puccos partyn a mindenféle hüje ajándékok között a 48 éves ember úgy ujjongott, amikor az én csomagomat kinyitotta, mint egy kisfiú!
Mégegyszer köszi! :-)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 18
Kedves géza,

Ez egyszerűen király!
Nagyon köszi!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 17
Hali

Hazszamot sajnos nem tudok de azert megprobalom pontosabban leirni.

Mega Modell: Bajcsizsilinszki (biztos szarul irtam) u. nemtom, hany. Ha kiszalsz a metrobol az Arany J. utcanal szembe van egy Bagel es attol jobbra kb. 20m.

Auto Modell Szalon: A Lehel ternel kell leszallni a metrorol es a Victor Hugo
utcan kell menni a Duna fele.

Szerintem tutira megtalalod mind a kettot de ha biztosra akarsz menni akkor hivd fel a tudakozot es biztos tudnak mondani hazszamot is.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 16
Kedves mézgagéza,

Lennél kedves az említett boltok földrajzi elhelyezkedését egy picit közelebbről behatárolni?
Előre is nagyon köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 15
PLÍZ SEGÍTSETEK!!!

Péntek estére vennem kell egy ajándékot egy embernek, akinek a partyjára vagyok hivatalos. Az emberke a spéci autó modelleket szereti (Pl. Chrysler 300M-je van).
Szerintetek merre induljak neki?

Minden segítséget nagyon köszönök!!!

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 14
Matiz,
Naná, hogy van!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 13
Polgártársak,
segítségre lenne szükségem:
keresek 3 mm vastag balzafa lapot, merre tudnék én ilyet venni?
Ja igen és valami szerszám is kellene, hogy fúrjak rá néhány 1 mm átmérőjű lyukat, valami 5let van? További kérdés (még mindig a balzafához) : milyen ragasztót tudjátok javasolni ehhez?

köszönettel
x polgártárs

ui. emil is nyugodtan jöhet

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 12
Hy

Valaki szokta nézegetni az AM számait? Mindíg van benne modell-oldal. Egy régebbi számban megtaláltam az állólámpás Mercedest, de akkor még nem volt szó a magyarországi forgalmazásról. A mostani számban állat régi Wartburgok vannak (igaz, az áruk is "állat"), van egy elég korrekt régi Renault rally is.

(nehogymá' elsüllyedjen a topik...)

Törölt nick Creative Commons License 1999.05.12 0 0 11
Hali!

Eloszor is koszi az infot, jovo het magassagaban utanajarok!

Vannak "keleti" automodellek. Nekem volt Volgam, ezerkettes Ladam, Moszkvicsom; ezek mind orosz gyartmanyok voltak ebbol kifolyolag nem a kidolgozottsag volt a jellemzojuk.... Talan egy-ket eldugottabb modellboltban esetleg borzen talalni ilyet. Amennyire emlekszem, mindegyik 1:43-as meretaranyu fem volt. Ha erdekel, utananezek a kovetkezo borzen van-e.

udv

hzolee Creative Commons License 1999.05.10 0 0 10
én a névnapomra egy LADA VFTS modellt kértem, de nem találtak a T. Szülők. Pedig a neccen is van róla egy kép.. nem tudjátok, hol próbálkozzak? (kész vagy "ragasztós" modell is érdekel.)
Egyáltalán az "Ostblock" kocsik modelljei léteznek, vagy nincs is ilyen?
VFTS modell:
http://www.extra.hu/jancsiszeg/Maket.html
z.
Lafarc Creative Commons License 1999.05.10 0 0 9
http://www.tamiya.com./

http://www.italeri.com/

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.10 0 0 8
sziasztok !

1:35-ös harci modellekkel (II.vh.) senki nem foglalkozott közületek ?

Tudtok jó linkeket a Tamiyához, Italerihez stb. ?

mezga geza Creative Commons License 1999.05.10 0 0 7
Az elobbi hozzaszolasodbol nem derul ki, hogy osszerakos vagy kesz erdekel.

Ha kesz:
A Victor Hugo utcaban van a Auto Modell Szalon vagy valami ilyesmi nevu bolt ahol Minichampsbol lehet, hogy van de eleg huzos aruak.

Ha osszerakos:
Akkor az Arany J. u-nal van egy bazi nagy modellbolt.

Törölt nick Creative Commons License 1999.05.10 0 0 6
Hali!

Én elég lamer vagyok az "összerakós" autók terén (ahogy írtam, inkább a modellvasútban vagyok otthon) ; lenne pár kérdésem:
Kinek van ötlete, hol vehetnék állólámpás Mercedes modellt?
Pár helyen kerestem már, de csak a BBurago mercijét találtam - nem igazán ezt kerestem, inkább a W111-es esetleg W115-ös kellene.
Daewoo Matiz modellt (bármilyet) készítettek-e már?

Előre is köszönök mindenféle segítséget!

mezga geza Creative Commons License 1999.05.10 0 0 5
Hali

Pont a hetvegen fejeztem be egy Porsche 911-et es most varom, hogy megjojjenek az uj Tamiya rally autok, subaru impreza wrc, toyota corolla wrc, stb...Amerikaban kb. mar fel eve lehet kapni oket itt meg nem.:-(
Talaltam egy tok jo site-ot ahonnan (japanbol) lehet rendelni minden fele cuccot es szalitassal egyut durvan ugyan annyiba kerul mint itthon.
http://www.hlj.com/

Hellhammer Creative Commons License 1999.05.08 0 0 4
Én most építek egy Junkers 87 Stuka gépvázat gumimotoros tervrajz alapján. :-))) Jó mi? Csak sajnos jön a vizsgaidőszak.
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.07 0 0 3
Há' hogyne érdekelne. Nemrég gondolkodtam, mi lenne, ha indítanák egy topikot a hasonlóan (csendes) őrült emberkéknek....Én spec. a vasútmodelleket gyűjtöm, van egy épülő terepasztalom is. Remélem van még itt rajtam kívül vasútmán ürge...

http://www.extra.hu/csaba_t http://www.extra.hu/vasut

Alfred Creative Commons License 1999.05.07 0 0 2
mezga geza :
Persze, hogy érdekel. Volvo F16+olajszállító félpót, egy dobozos Ford, egy négytengelyes Peterbilt kamionmentő, aztán dobozban egy nehéz tréler félpót, ami pótkocsinak lesz összerakva egy plusz zsámollyal, egy '55 Ford Panel furgon, és fejben egy Mercedes platós. Csak ne lenne internet, Land Rover, Alfred(kutya), némi munka, működő háztartás, beszélgető feleség, stb...
jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.05.06 0 0 1
Evekkel ezelott, meg kisiskolas koromban sorra ragasztottam osse a repcsi es hajomakatteket...

Mostanaban nem sok idom van. Sajna.

CyS Creative Commons License 1999.05.06 0 0 0
Ja, a 0-ást! :)
mezga geza Creative Commons License 1999.05.06 0 0 topiknyitó
Erdekel itt mast is rajtam kivul?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!