Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2004.01.27 0 0 265
Már kezdtem félni, hogy nem kapod meg, vmi rendszer hiba miatt és kezdődik minden elöről:)
Előzmény: Pocakmicu (264)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 264
csak megérkezett:)
Előzmény: Pocakmicu (263)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 263
Még nem kaptam meg :( elküldöd megint? kösz
Előzmény: annavagyok (262)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.26 0 0 262
Elküldtem számodra is a tájékoztatót.
Előzmény: Pocakmicu (260)
bioptronlány Creative Commons License 2004.01.26 0 0 261
Én simán krémek helyett használom az arcomra az oxyt. Már nem is tudom, hanyadik flakonnál tartok.
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 260
Ha már ilyen szépen kibékültünk, és nem izélgetjük egymást, akkor küldj már annácska nekem is tájékoztatót, ne nézzek már ki hülyén a fejemből hogy miről is van szó, persze árral mindennel, látod csak nem vagyok én olyan rossz ember
Előzmény: napsugarka (259)
napsugarka Creative Commons License 2004.01.26 0 0 259
A keresztgyerekek a téli szünetben nálunk voltak. Szánkozás közben a gyerekek egymáshoz kiabálva beszéltek, és bekapkodták a hideg levegőt.Próbáljuk egy önfeledten játszó, szánkozó gyerekseregnek megparancsolni, hogy csukd be a szád! Estére fájt a torkuk, köhögtek, nyafogtak. Mivel nekünk is van oxyspraynk, befújogattunk a szájukba és hipp-hopp megszünt a köhögés és a torokfájás is. Ezt még pár alkalommal megismételtük ( a gyerekeknek nagyon tetszett a móka)és semmi bajuk nem lett. (nem úgy a többi lurkónak, akikkel együtt játszottak).

Mi is használtuk sérülésre, én pedig rendszeresen használom arcra (ha a fiam nem használja ki előttem)

Előzmény: nagyimami (255)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.26 0 0 258
Szia Csogu, mail ment, az oxy-sprayről is van tájékoztató az elküldött anyagban.
Előzmény: csogu (256)
Annykó Creative Commons License 2004.01.26 0 0 257
Az oxy-spray steril víz és oxigén. A Bioptron lámpához kapják a vásárlók(ha elfogy lehet utánrendelni). Az oxigénnek kiváló fertőtlenitő hatása van, ezért ajánlott meghüléses betegség kezdetét jelző torokfájás, köhögés, stb megszüntetésére. Továbbá, ha sérülés, seb, pattanás keletkezik, szintén jó vele fertőtleníteni + a bioptron lámpa, felgyorsul a gyógyulási folyamat.
Arcra,kozmetikai kezelésnél, de a test bármely pontján használható, a bioptron kezeléssel egyidőben is.

Bármilyen sebet, sérülést, mütéti sebet a bioptron lámpával kezelve hegmentesen gyógyithatunk. Aki nem hiszi, járjon utána. :)

Előzmény: nagyimami (255)
csogu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 256
Az mi?
Előzmény: nagyimami (255)
nagyimami Creative Commons License 2004.01.26 0 0 255
Szeretnék ötletet kapni, hogy az oxy-spry-t Ti mire használjátok? Még majdnem ez egész flakon megvan, mert nem igazán tudjuk, mit kezdjünk vele.
csogu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 254
Jééééééééé, most olvasom, hogy béke van.
Na végre:O))))
csogu Creative Commons License 2004.01.26 0 0 253
Várom:)
Előzmény: annavagyok (241)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 252
Én is érdeklődtem közben a kendőröl küldtem mailt, és pont ma válaszoltak, és azt mondták hogy nagyon sok dolgot kell még elintézniük a kendővel kapcsolatban, majd nem tom hány hét mulva lesz kész, és csodálkoztak hogy honnan hallottuk, mert még érdeklődtek mások is vagy mi, szal akkor feleslegesen kértem véleményt róla hiszen még ti sem halhattattok róla, na mind1
Előzmény: Törölt nick (251)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 250
OK, ássuk el a csatabárdot, de akkor mondja már meg valaki hogy hallott-e az általam kérdezett kendőröl :)
Előzmény: annavagyok (248)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.25 0 0 248
Javaslatom a következő. Ássuk el a csatabárdot, de aki még nem ismeri a Bioptron lámpát, az ne cikizze.
Mindenki maga döntse el, megveszi, nem veszi. kitől, hol veszi.
Előzmény: Pocakmicu (246)
napsugarka Creative Commons License 2004.01.25 0 0 247
Szerinted, másokat sértegetni oké, de elnézést kérni már nem oké? És ki provokál kit?
Előzmény: Pocakmicu (246)
Pocakmicu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 246
"Azt gondolom, a hozzászólásod úgy kellett volna kezdeni, elnézést, ha Valakit megbántottam a tudatlanságom, illetve tájékozatlanságom miatt..."

pont az ilyen hozzászólások miatt van a cirkusz, most feleslegesen minek kell provokálni az ember???

Előzmény: napsugarka (245)
napsugarka Creative Commons License 2004.01.25 0 0 245
Amire most azt irtad, a referencia teljesen jó, arra, eddig azt állítottad, egy buta liba reklámja, az emberek hülyitése, csak a zsebükből akar pénzt kihúzni. (Persze minden dicsérő hozzászóló csak fizetett bérenc.)
Azt gondolom, a hozzászólásod úgy kellett volna kezdeni, elnézést, ha Valakit megbántottam a tudatlanságom, illetve tájékozatlanságom miatt , hogy miért? Azért, mert az előzőekben pont arról tájékoztatta Anna az olvasókat amit az általad dicsért referencia címszavakban ismertet.

Előzmény: Törölt nick (240)
nyuszitap Creative Commons License 2004.01.25 0 0 244
hogyan tudod meg valamiről, hogy nem jó, ha eredeti marad a csomagolása?
Előzmény: Törölt nick (237)
nagyimami Creative Commons License 2004.01.25 0 0 243
Nézzenek oda, csak nem te vagy az OMKER cég fizetett felhajtója, hogy ennyira örülsz.

Nem csak az OMKER-nél lehet kapni. A Bioptron lámpa beszállítója a Zepter cég, az OMKER is onnan szerzi be.
Én is a Zeptertől vettem, ki sem kellett tenni a lában a lakásból.

Előzmény: Törölt nick (240)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.25 0 0 242
Megnyugodtál végre? De van egy jó hirem a számodra, én még ennél is olcsóbb beszerzési lehetőséget tudok.
Előzmény: Törölt nick (240)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.25 0 0 241
Csogu, emilben megküldöm a Magyarországon hivatalosan forgalmazó cég nevét, címét. A terméket egy éves garanciával és hivatalos számlával értékesítik.
Előzmény: csogu (236)
annavagyok Creative Commons License 2004.01.25 0 0 239
üdv mindenkinek (szia nyuszi)látom az ellenlábasok nem fáradnak.
Valóban polarizált fényt előállítani nem nagy kunszt, de a Bioptron-fény polarizációját reflexióval (egy különleges, több rétegű tükörrel) hozzák létre. Ennek köszönhető, hogy a bioptron-fény foka 95 %-os.
Azért kiváncsi vagyok én is, hogy érsz el ilyen hatásfokot villanykörtével, meg polarizáló szürővel, ja és ne feledkezzünk meg a hajszárítóról sem.

Csogu kedves, a Boptron-lámpa fő összetevője egy halogén fényforrást tartalmazó optikai cső, mely a nap által természetesen előállitott elektromágneses spektrum egy részéhez hasonlatos, de mint azt már korábban irtam, UV sugárzás mentes fényt bocsát ki.

Előzmény: buszjegy (224)
Infandilis Creative Commons License 2004.01.25 0 0 238
Ezzel ám nem lőttél nyuszit.
Egy termék magyarországi forgalmazásához kell hivatalos importőr, stb, stb. Egy cég bejegyzése (ha Kft.) akkor kb. 160.000Ft-ba kerül: nem tétel.
Előzmény: nyuszitap (235)
csogu Creative Commons License 2004.01.25 0 0 236
Amennyiben vásárlásra szánom el magam, akkor honnan tudom, hogy nem egy "gagyit" akarnak rám tukmálni?
nyuszitap Creative Commons License 2004.01.25 0 0 235
Bioptron AG
CH-8832 Wollerau
Sihleggstrasse 23
light@bioptron.com
41 43 888 28 00

csak neked, csak most, csak ingyen

ja, és ha referenciát akarsz, gondolom az OMKER elég hiteles cég lesz számodra

Előzmény: Törölt nick (233)
Infandilis Creative Commons License 2004.01.25 0 0 234
Stimmel - csak az ilyen eredmény eléréséhez sokkal nagyobb energia szükséges. :)
Előzmény: csogu (229)
nyuszitap Creative Commons License 2004.01.25 0 0 232
Kedves Csogu, azt ajánlom, érdeklődj az ismeretségi körödben, kinek van ilyen lámpája, ha tudod, kérd kölcsön, kezeld vele a térded egy hónapig. Ha ezek után is inkább az érdekel, mi alapján müködik a lámpa, és nem az, hogy Neked is jó lenne, hát ..........
Előzmény: csogu (229)
Infandilis Creative Commons License 2004.01.25 0 0 231
Ez viszont egyszerű mint a 100-as szög: mert én becsületes munkával keresek pénzt, nem pedig a szándékos ferdítésekkel és féligazságokkal megspékelt látszat alapján kiváltott hiszékenységet használom ki.

Nem te vagy ebben a témában az első és nem is az utolsó: széles a skálája a próbálkozásoknak attól kezdve hogy roppant olcsó országjárással egybekötött termékbemutatót tartanak egyes vállalkozások aranyáron mért hipergagyikból a TV-s "Directshoppingon" át a time-sharing üdülési jogig. Csak itt, csak most, csak önnek, csak tőlünk.
Amit viszont én is undorítónak találok, az a betegségük miatt kiszolgáltatottabb tájékozatlan emberek megkopasztásának kísérlete.

Előzmény: annavagyok (221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!