Keresés

Részletes keresés

lakk-fetis Creative Commons License 2007.11.20 0 0 6186

Udv. mindekinek

 

A fizetos es nem fizetos dolgokkal ket alapveto dolgot kene tudomasul venni mindenkinek.

1; nem, csak 1 jo gep kell hozza ( ez nem cseszegetes akar lenni ) hanem jo fotozasi technika es meg jobb szem a jo kepekhez.

2; kell hozza meg legalabb 10-15 (!!) garnitura ruha es labbeli is. Ez viszont penzbe kerul. Nem az a lenyeg, hogy ugyis megvenne mert szereti, hanem sok olyan dolgot is meg kell venni amit esetleg a leanyzo maganak nem venne meg ! Es ez a mennyiseg eleg mondjuk 3 havi fotozasra... Ez alatt a 3 honap alatt meg meg kene keresni a kovetkezo fotozasokra szukseges ruhak arat.  

3; kell hozza egy jo veboldal. Ne arra tessek gondolni, hogy valaki otthon leul es osszerak 2 ora alatt egy oldalt mert azt 3 perc alatt feltorik. Volt mar ra pelda nem is egy. Ez pedig meg csak az informatikai hatter !

4; kell hozza egy jo grafikus aki az oldal grafikajat megtervezi es elkesziti. Esetlegesen a kepeken is utomunkakat tud vegezni.

5; sminkes, fodrasz. Gondolom ezt nem kell ecsetelni miert kell.

 

Na es ezen felsorolas utan kezdjen el mindenki szamolni mennyi penz kell, hogy az ember elkezdje. Elarulom, az osszeg 7 szamjegyu es ritkan kezdodik 1-esel.

 

Na, fiuk es lanyok, ezert kerul ennyibe 1 havi tagsag csak itthon ezt nem szeretjuk tudomasul venni. Nem szeretjuk elimerni masok munkajat es erofesziteseit. Foleg nem akkor ha ez penzbe kerul.

Tudomasul kell veni azt, hogy egy ilyen oldal uzleti vallalkozas! Ugyan olyan mint a sarki kozert. A kozertes sem adja ingyen a kenyeret, akarmennyire izlik nekunk. Sok penzbol jon ossze es meg tobb penz kell a fenntartasahoz. Karban tartas, utazas, fotozasok, kulonbozo mas modellekkel valo levelezes es bannercsere. Ez mind ido es az ido mar eleg reben PENZ !!

 

Nagyon jo pelda erre Anny. Az ő oldalat is sokan neztek itthonrol de abban szinte biztos vagyok, hogy elofizeto nem sok volt itthonrol. De ezt kerdezze meg tole mindenki 30-an a forumtalin hiszen jonnek ok is.

 

Az, hogy valaki pass-okkal kereskedik vagy feltor oldalakat ugyanolyan lopas mintha a fennt emlitett kenyeret lopnank el a boltbol.....

 

Ennyi volt a szentbeszed.

 

 

Előzmény: NightGirl és StarWish (6185)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6185
Ez a free, vagy fizetős dolog érdekes kérdés. Lásd a mi esetünket. Lehet, hogy még nem tartunk ott, de mi lesz ha igen! Micsoda dilemma lesz áttenni fizetősre. Erre találtuk ki, hogy lesz egy belső levelezésünk, ami csak a fórumosoknak lesz, s nekik küldünk képeket. (Persze nem az összeset.) S így hálájuk meg amit adtatok, s adtok még. Szóval nem minden esetben a fizetős a lényeg, hanem hogy TE hogy állsz a dologhoz. Én egy héttel elötte kiadnám a kódot, nekem már úgysem kéne...

Szóval kalandra fel, mi is ezt tesszük, s sosem kell félni!

Linkelés nélkül, NightGirl honlapja (kb. 1-2 hét és elindul). Lesznek a képek, enyémből kiválva, bio, blog, s idővel videók... (Ötletek jöhetnek a fetishfairy@gmail.com címre) Egyenlőre ennyit tervezünk. Meg persze ruhákat! Ja, fizetős akkor lesz, ha már profi gépem lesz.
A cím: http://fetishfairy.wolfhosting.hu/
Szólok a fetishfairy név NightGirl ötlete, s védjegye. De véleményeket várunk!

StarWish
latexmania85 Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6184

koszonom hogy hozzam altatok mind es nem feledem ezt nektek el tudjatok jol hogy en nem vagyok egy nagyon gazdag fiu en csak 22 eves vagyok nem jelenti azt hogy miliomos se gyaazdag nekem kartyaim nincsenek nekem meg kellet dolgoznom jo erosen azert hogy legalabb latex nadragot vegyek magamnak de nem baj en nekem nem surgoseka kepek csak meg kerdeztem hogy nem e lehetne valahogy megoldani hat ha nem akkor sajna es hozza nem vagyok magyarorsszagrol hanem szlovakiabol es nem tudom hogy mennek ezek az hatarmenti fizetesek koszonom a megertest nagyon szepen

 

Előzmény: LatexLion (6183)


LatexLion Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6183

corp!

 

Ha te becsapva érzed magad az előfizetésed átruházásakor, vajon mit érez az oldal üzemeltetője? Ijedezni nem kell, nem vagyok egy szerzői jogvédő, csak már ha így felemlegetődött a becsapottság érzése, gondoltam megkérdezem.

 

Egyébként az igazi minőséget inkább lehetetlen megfizetni, ugyanakor talán nem is kell... Teszemazt, sokféle minőségű szexet lehet kapni megfelelő pénzért, de a páromhoz bújás érzését közben egyik sem fogja visszaadni...

 

 

Előzmény: corp (6175)
Gummiboy Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6182
Sziasztok !

Szezon végi kiárusitás :)

DeMask márkájú fekete latex rövidnadrág kiváló állapotban (eredeti ár: 194 usd)
M-es méretben: 12.000.-

naci

DeMask márkájú fekete latex rövid ujjú felső, jó állapotban (eredeti ár: 125 usd)
M-es méretben: 8000.-

felso

DeMask márkájú fekete latex maszk, jó állapotban (eredeti ár: 194 usd)
M-es méretben: 10.000.-

maszk1

DeMask márkájú fekete latex maszk, jó állapotban (eredeti ár: 100 usd)
M-es méretben. Hajkivezetés nélkül!!!! (a képpel ellentétben...): 5000.-

maszk2

DeMask márkájú latex orvosi maszk fehérben és feketében 1-1 db (eredeti ár: 45 usd)
M-es méretben: 3000.- /db

4
gumedli Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6181
szia igényes képek ingyen is beszerezhetök nekem kb több tizezer van már
teszek egy párat itt néz körül
http://www.bondagecompanion.com/bondage-forum/
Előzmény: latexmania85 (6172)
latexlovaboy Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6180
Meséljen már walaki a klórozásról!
latexlovaboy Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6179
Szerintem az ingyenes képek az igaziak:))
lakkutya Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6178
azért szerintem az ingyenes képek se rosszak!
l.i.d. Creative Commons License 2007.11.19 0 0 6177
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.11.18 0 0 6176
Sziasztok!

Mától él az e-mail címem. Várom leveleitek, de szólok lehet csak hétvégén válaszolok!
A cím: fetishfairy@gmail.com
corp Creative Commons License 2007.11.18 0 0 6175
Hello.Mint mindenért,ezért is fizetnem kellett.Ingyen én sem adhatom tovább.Becsapva érezném magam.Általában az ingyenes képek uncsik.A minőséget mindig meg kell fizetni.
ToMCaT Creative Commons License 2007.11.18 0 0 6174
Szia! la-fe-bo!

Ezt itt most télleg nem értem. Szóljál már lécci, ha bárki is ír a jövőben a megadott elérhetőségeidre. Komolyan azt várod, hogy egy ilyen hsz után tele lesz a postafiókod? Miért nem írsz te ide a fórumra olyan dolgokról, amik hatással lehetnek másokra, vagy esetleg téged foglalkoztatnak. Azokból lehet, h jobban megismernének az emberek, esetleg kicsit fel is pörög a fórum. Ez a megoldás így kissé egyoldalú... sztem


Előzmény: la-fe-bo (6173)
la-fe-bo Creative Commons License 2007.11.18 0 0 6173

Szisztok mindenkinek!

Régen írtam már ide a fórumba. Az msn címem: lafebo@hotmail.com szívesen beszélgetnék mindenkivel. Az e-mail címem pedig: s-latex-m@freemail.hu

Várom leveleiteket

sziasztok

lafebo
latexmania85 Creative Commons License 2007.11.18 0 0 6172

szia   az a tagsag az latex oldara van neked????hat engem erdekelne ha lehet legalabb egy napra mert nincs nagyon sok kepem se semmi csak olyan ami ingyen van es nem nagyon jo felbontasuak ha lehet akkor nagyon elfofadnam koszonom elore is !!! udv latexmania

Előzmény: corp (6171)
corp Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6171
December elsejéig még érvényes a tagság,ha valakit érdekel....
lakk-fetis Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6170
lakk-fetis Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6169

Szevasztok

 

Itt a csaj egy kozel 49 perces videoban. Lakk porgos szoknya es Seduce-3028-as csizma.... ( Bocsi de ez szakmai artalom. :) )

Megnezhetitek nagy felbontasban is csak elotte van egy kis reklam. :(

 

Video itt

latexlovaboy Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6168
http://www.origo.hu/noilapozo/5perc/20071116-foto-rihanna-amerikai-enekesno-fellepes-kozben.html

az elejétől fogva tetszett ez a csaj:)
Dave_K Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6167

Off:

Ez a Pihta nagyon sok fórumhoz szólt hozzá, sok helyen ez az alak az utolsó hozzázóló, és hozzászólásai is sokszor nem odaillőek, gúnyosak és mindenhol megpróbál nagyon okos lenni. Bocsáts meg neki Istenem, de nem tudja mit cselekszik!

lakkalak Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6166
Lakknapot kívánok!
Van pár eladó cuccom,ide tettem fel őket,hátha érdekel valakit:
http://teszvesz.hu/item270347211_bornadrag_lakknadrag_lakkbor_bor_nadrag.html
http://teszvesz.hu/item270352929_bornadrag_bor_nadrag_gap_motorosnadrag.html
http://teszvesz.hu/item270355666_bornadrag_bor_nadrag_gap_motorosnadrag.html
technograd Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6165
Gratulálok, Watson! :)
Előzmény: NightGirl és StarWish (6164)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6164
Kizárólag offban!

OFFTOPIC
(Nem vagyok tévedhetetlen, ez a jó benne!)
Pihta: 30 valamennyi hsze van, minden hova csak egyet írt. Ebből próbáltam össze szedni pár infót. >D

Házas, a 40-es éveiben jár. Fél az újtól, a sexben biztos. Kiábrándult, a hibákat másra vetíti ki. Tanult emberke, főiskola biztos. 1-2 gyereke lehet, s házasság nem tudom fontos neki, de nem a feleségével! Hisz az öreg kori szerelemben, Észak-Kelet magyarországi, erdész... Utóbbi két infó a mail címébel lett kihalászva! :P

Pihta, igazam volt? :)
OFFTOPIC

StarWish

lakkutya Creative Commons License 2007.11.17 0 0 6163
Ez az ember elmehetne innet a Pihtá-ba Hogy mást ne mondjak!
Előzmény: Pihta (6152)
o5555 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6162
Klaudia-Show-t nézitek? Szép csizmája van a Liptainak! :-)
WolFyNOS Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6161
Köszi! =) nekem valahogy nem jött össze.
Előzmény: ToMCaT (6159)
l.i.d. Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6160
Nézegettem az estélyi ruhákat az Ebay-en. Hogy a fenébe lehet az szerintetek, hogy a Devilsworld-ös ruhák újonnan ilyen olcsók (30-35 ojró) ?
ToMCaT Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6159
Ezekre gondoltál WolFyNOS?

Előzmény: WolFyNOS (6157)
latexlovaboy Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6158
Ne add fel! Mindenki így kezdi....
csak sok cseles feltütl stb gomb van még....
WolFyNOS Creative Commons License 2007.11.16 0 0 6157
Na jó feladom ez nekem sehogy sem megy :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!