Keresés

Részletes keresés

Yoda7 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 2242

Nekem tetszenek a hatalmas eres péniszek is és a kicsi "lányos" kukik isí4 A lényeg, hogy szép nőies legyen a körítés mert akkor olyan mint egy szép nő egy kis extrával!

Előzmény: Szun 75 (2235)
miért ne már Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2241

Az kis piroska !

 

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2240

Hello.Már azt hittem elvesztél.Igen a vastag nagy kukik a jók nagy herével,és nagy erekkel.A makk feszes.Kipróbáltad a hüvejkujj mutatóujj technikát?Volt fitymába lövellés?Tudod,tekergetni kell a fitymát.

Előzmény: Nemes0206 (2238)
Nemes0206 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2239

Fitymát a kézbe és elkezdeni ferni azt!!!!

Nemes0206 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2238

Kedves Szun 75!

 

 

ÉN azokra a kukikra izgulok amelyek jó vastagok és jó nagyok is.

Előzmény: Szun 75 (2235)
sissi-gee Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2237
GavallAir Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2236

Imádnivalóak ezek a lányok!

Én is szívesen imádnám őket, de itt az ország keleti felén sajnos nem nagyon találom meg a lehetőséget.

Van-e itt valaki, vagy nem tudtok-e ajánlani itt Szabolcsban- Hajdúban eme örömteli élvezetek kielégítésére partnert?

Bp-n sajnos ritkán fordulok meg. A Shemale lányok azok a nőiességükkel hódítanak meg, nem kimondottan a kukijukkal. Így a pasik nálam nem jönnek be, mert a nőkért rajongok.

 

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 2235
Írjátok le milyen falloszra izgultok.Hogy nézzen ki a kuki!
duriel Creative Commons License 2011.06.12 0 0 2234

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2233

Nagyon izgatók, a képek.

duriel Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2232

jó volna  szopni mos már egy jót, főleg ilyen gyönyörűségeket

duriel Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2231

Hát nem gyönyörű

Yoda7 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 2230

Csak az a kár,hogy már eltávolítatta a péniszét, így hiányzik az a plusz ami miatt kedveltük!

Bár még így sem zavarnám ki az ágyamból.

Előzmény: Törölt nick (2228)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.10 0 0 2229

Sziasztok.Nagyon jókat írtok,úgyhogyúgy godoltam ,hogy még azzal is fel tudnánk a fórumot dobni,hogy leírjuk hogyan stimuláljuk magunkat spriccenésig.Hajrá a történetekkel.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2228

Itt egy videó a kedvencemtől Danielle Foxxx-tól. A www.tubegalore.com oldalon a keresőbe be kell ütni:Shemale Danielle Foxxx shes so fucking hot! Na vele aztán lehetne bujálkodni, milyen mélytorkosa van már?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2227

Na itt alul ezzel a kis barnával egy forró menet.Ez igazán kedvemre lenne!Milyen szépen kihelyezte a kukit.Elöször elém térdeltetném és nyalogatattnám a golyóimat vele, majd a makkom hegyét a nyelvével.Ezután egy jól irányzott mozdulattal a szájába lökném, a hosszú haját két kézzel megmarkolva tövig rá húznám a fejét a faszomra. Elöre-hátra, elöre-hátra néha torokig nyomva miközben ő a nyelvével a zacsimat paskolgatja.Ezt csak pár percig bírom érzem ahogy megindul a gerjedelem , és fröcskölve engedem az anyagot a puha meleg szájába, néha mélyen benyomva bránerem. Ez jó volt!Bár pinához szokott a szám, de jó tett helyébe jót várj alapon rózsaszín fütykösét orálisan izgatom. Közben érzem hogy falloszom ismét harcra kész. Megforditom a kedvest, majd hátulról a makkomat a végbélnyíláshoz illesztve határozott mozdulattal beléhatolok.Ahhhhhh!!!!!!Érzem a szűk segglyuk szoritását, faszom mint a kő olyan kemény.Vad dömöckölésbe kezdek, csak úgy cuppog a valaga, ő közben kézzel húzogatja a faszát. Kezemmel a hajába markolok és mint egy gyeplőt tartva hátrafelé rángatom a fejét. A faszom már úgyjár ki-be az ánuszában mint a dugattyú. Hajts!! Hajts!! Gyíí tee!!!Hatalmasat hörögve élvezek bele e csodálatos teremtmény forró lyukjába, ő ugyancsak a csúcson léve önkivületben spricceli ki teméntelen gecijét.Kifacsartan dölök rá vonagló testére, még némi jóleső nyöszörgés, aztán minden elcsendesedik....  

Előzmény: Szun 75 (2226)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2226

A képeket most küldöm! Fityma indul!

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 2225

Hello.Itt vannak neked az arcos,kukis képek.Most élvezz!Auuuuuuu,Igeeeeeen Lövelld oda ahova akarod és írd meg,hogy mindenki élvezhesse,mert ellaposodni látszik a fórum.Hol vannak a többiek?Gyerünk gyerekek adjátok ki magatokból,ami bennetek van!Sissi-gee,és a többiek,haló nekünk kell feldobni a fórumot! Gondoljunk azokra akik nap mint nap erre verkik ki a kukijukat.Kukijukat?beszélek félre,az erektől duzzadó fitymályukat,és nézik ahogy spriccennek.Összehúzódik a faruk,megfeszülnek és hihetetlen de erre a témára ejakulálnak.Utána büszkén írják,nem gondoltam volna,hogy erre lövellni fogok.Pedig igen ez igazán izgató,hát gyerünk!Mindent bele!!!!Fontos,hogy megosszátok élményeiteket!

Előzmény: Törölt nick (2223)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 2224

Szia.Küldök én neked majd olyat amin rajta van a nőies arc.Garantáltan fogsz lövellni.Addig is jó fitymázást.

Előzmény: Törölt nick (2223)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.07 0 0 2223

Így hogy csak a bráner van a képen, nem oké! Nekem fontos a viszonylag nőies arc, haj, alkat, édes cici látványa.Olyankor már nem zavar ha lent a nuni helyett kuki van.A segglyuk meg már majdnem ugyanaz.

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.07 0 0 2222

hello.Na ezekhez mit szóltok?Engem rejszolásra gerjesztenek.Már meg is húztam a fitymát és spriccentettem.Egészségetekre,mert ne hagyjátok a sok finom ondót pangani a herékbe.

Szun 75 Creative Commons License 2011.06.06 0 0 2221

Szia sissi-gee.Köszi a képeket rögtön spriccentettem rájuk.Én is küldök kettőt.Mit szólnál,ha ezek közül bár melyik belédnyomódna,és lövellésig feszítene.Szerintem annyit lőnének,hogy kifolyna.

Előzmény: sissi-gee (2217)
skater 2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 2219

Azé szerintem Ő jóbb minden szenpontból

skater 2 Creative Commons License 2011.06.04 0 0 2218
Előzmény: Törölt nick (2204)
sissi-gee Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2217

Kedves, Szun 75!

Köszi a linket nagyon jót tettél fel. "Geci" jó a kis rizsa csajszi és tényleg rengeteg ondót spriccel, biztos állat jót élvezett, ahogy gondolom te is és ahogy én is hatalmasat masztiztam és élveztem. Remélem, találsz még ilyet, ez pont a kedvenc kategóriám volt!

 

Ezeket neked küldöm, élvezz el rájuk!

 

 

 

 

 

Natasha http://www.slutload.com/watch/5nAUfDS4vAU/Asian-sexy-shemale-natasha-cums.html

 

sissi-gee

Előzmény: Szun 75 (2213)
Szun 75 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2216

Hát nem gyönyörűek?Szerintem még a segglyukuk is jó illatú.Vidámak,mert a farkuk domináns az együttlétek alkalmával,jó illatú,feszes makkú,és nem utolsó sorban egy "geciágyú",ami annyi folyadékot lőne a szájakba,hogy majd meg fulladnánk tőle.Potenciális termékenyítők.REJSZOLJATOK............

 

B 53 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 2214

Szun 75 Creative Commons License 2011.05.30 0 0 2213

Szia sissi-gee.A képek nagyon jók amit küldtél.Lövelltem rájuk.Most olyan címet kapsz amire  a barátod farka nélkül is elélvezel.Ezt üsd be a keresőbe!LADYBOY MEGA-CUMSHOT Erre biztos tudsz onanizálni!Óriási here és lövellés a felső fokon!Egészségedre!

Előzmény: sissi-gee (2207)
dickbig Creative Commons License 2011.05.29 0 0 2212

Üdv mindenkinek!

 

Gondoltam megosztom véleményemet ,s tapasztalataimat erről a témáról.Hozzá teszem , teljesen hetero vagyok(úgy érzem)Évek óta külföldön élek ,innen követem figyelemmel a fórumot(és sok egyéb mást).Történt egyszer hogy mint minden normális heteró, elmentem egy olyan házba, (ami több más országban elfogadott és legális) ahhol vannak lányok stb.. mindenki tudja miről beszélek.Nem nagyon tudtam még a nyelvet , ezért egy kicsit visszafogottab az ember , főleg ha ilyen témáról van szó.Titokban mindíg vágytam egy találkozóra egy shemale "lánnyal" de valahogy soha nem vitt rá a lélek.Na most jött ela vágy napja számomra, hozzá teszem teljesen véletlenül.A házban kiválasztott hölgy nagyon csinos volt , gyönyörű mellekkel, csodálatos fenék, eszmletlen szemek,arc ,mint egy szépségkirálynő-, s persze gyanúsan dudorodó bugyi.Én csak -félig spiccesen- tudat alatt remélem, "ez egy shemale".Bementem a szobájába.Kérdezgetett dolgokat de én csak hebegtem-habogtam, nem nagyon tudtam mit akar.Na ekkor történt a nagy meglepi, belenyult a bugyijába , és  akkora hatalmas cerkát vett elő , hogy azt se tudtam kiszaladjak vagy megüssem.Nagy levegőt vettem ,és igazából egy pillanat alatt alkalmazkodott a "szervezetem" a szituhoz.Valójában nagyon tetszett amit láttam , az én cerkám is rögtön rajzolni kezdett.Smároltunk ,nagyon jó volt,közben a kezemmel kényeztettem, a gatyám majd szét robbant.Alig vártam hogy bekaphassam.Így is történt, addig csináltam neki ,mig Ő belespriccelt egy óriásit a számba, majd a következő pillanatban érintés nélkül én is kilőttem a rakátimat.Ő is meglepődött,én meg mégjobban, ilyet még nem éltem át soha ,és azóta sem.Nem szégyelem magam , akkor ez olyan dolog volt számomra ,amit sztem nem tudja csak az , aki ebben a szituban van.Vagyis azóta nem voltam travinál, de mindíg beidnulok a videókra, képekre.Nem félek hogy homok leszek, mert igazából férfival ,ha pisztolyt szorítanának a fejemhez, akkor se tudnék semmit csinálni.Érdekes egy állapot ,ugyanakkor a nők is ugyan úgy izgatnak, sőt,csak Őket művelem.Ez a sztori évekkel ezelőtt történt , és most ismét megtaláltam a hírdetését a kancsajszinak, gondolom megosztom a képeit is,(klikk a linkre, ott van egy vidó is róla) a lényeg nem nagyon látszik, de elhihetitek Ő az!

 

Lehet meglátogatom mégegyszer........

 

 

 

 

http://www.tsladies.de/Anzeigenmarkt/Bundesweit/TS-TV/Essen-TS-Angelina-Vegas-3557963-1-A.html

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.25 0 0 2208

Azért az durva egy kicsit, hogy sok travi nőiesebb, mint sok született nő.Ezt mint hetero mondom.Soha nem volt még "dolgom" se homival, se travival.De itt a képeken és videókon szereplő tököslányok közül bizony volna jópár, akit, ha úgy alakulna nem utasítanék vissza.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!