Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 2254
tanítsd meg neki, hogy a kismacskával hogy ltudja a savanyú tejet megitatni...
Előzmény: NJani (2253)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 2251
Kábítassz pajtás. kvadprof., eke, tükörvarr... ugyan az.
Azzal feszítesz itt amiért mást elítélsz. Sok nick.
Előzmény: tükörvarrógépkezel (2250)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2007.07.03 0 0 2250
Kedves Mester!
Tisztelt moderátorok!

Mint tudjuk, tükörvarrógépkezel nem írt a pupilla témában a természetfotózás topikban. (eke sem) ergó az itteni lejáratásuk nem más mint egy amerikás magyar topikromboló szélhámossága, ami ráadásul nem ennek a topiknak a témája.
persze nyugodtan hagyjátok rá, az értelmére úgysem hathattok.

Mégis inkább kérem, hogy válaszoljatok, hogy mikor és hogyan kaphatja vissza a nickem a termfotóba való írás jogait?
Ki itt a kompetens?
Előzmény: Törölt nick (2248)
NJani Creative Commons License 2007.07.03 0 0 2249

Ej-ej apafej.

Háládatlan vagy.

Nemrég én védtelek a moderációval szemben, hogy téged sem kellene kimoderálni, mert majd letárgyaljuk egymással ha van mit.

Erre te idejöszz panaszkodni, mint egy ovis, aki meglátta az óvónéni nuniját.

Nem gerinces cselekedet.

De hát te rég kikoptál a gerincesek rendjéből. Nem csodálkozom.

 

T. Modik!

Rewards-ot nehogy kimoderáljátok. Szeretem ha itt van és látom benne a törzsfejlődés kezdeti szakaszát.

Előzmény: Törölt nick (2248)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 2248
T. Modik,

Mi szükség van a Természetfotö-ban - Százbolha által - a megélhetési hazaelhagyó-zásra?
Az illetö ebben az esetben a levegöbe pufogtat, de igy még rosszabb, mert igy - mindenkire aki kinnt él - sértö.
Szives figyelmetekbe ajánlom, hogy Százbolha visszaesö.

Eke alias tükörvarrógép....hazudik. Aki elolvassa a topikot meggyözödhet, hogy NJani kezdte a provokációt. Eke uralni akarja a topikot, s mag5ra más szabájokat alkalmaz mint másokra. Csak ki kell gyüjteni a nagyképernyös hozzászólásait, s ha valaki vitázik vele azonnal öv alá megy.
( A vicc az - bizonyítja, hogy eke nem olvas - hogy a pupilla vitában idézetekkel neki adtam igazat. Ezt nevezi ö topikrombolásnak.

Kérlek legyetek - végre - megfontoltak és igazságosak.
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2007.07.02 0 0 2247
Kedves Modik!
Miközben a természetfotózás topikban rewards -pupilla- nickek előre megfontolt suzándékkal tartalmilag rombolják az értelmes párbeszédet, néhány nick itt figyel bünitben és nem látja az idejét a megtérésnek.

Kérdezem, mikor kapom vissza a hozzászóláshoz a jogaimat?

Ígérem jó leszek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 2245

Tisztelt érintett!

 

Kérem szíveskedjenek törölni a volja nickemet és a hozzászólásaimat minden egyes topikból ahová valaha is írtam. 

 

köszönöm

tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2007.06.26 0 0 2244
na? Valaki csak nem vette magára?
Előzmény: Törölt nick (2242)
JFEry Creative Commons License 2007.06.26 0 0 2243

Tisztelt moderáció!

 

Kérem a "Légfegyver javítás, tunning" topicból "hapici" nicket eltávolítani. Hozzászólásaival messzemenően rontja a topic és az ott forumozók megítélését.

 

Köszönettel JF.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.25 0 0 2242
Mit képzel ez a fazon magáról?

Természetfotos:
balettmester (41516)
Becsüljétek benne a félkegyelműt és ne szóljatok hozzá!....
Előzmény: tükörvarrógépkezel (2240)
apca Creative Commons License 2007.06.24 0 0 2241
T. moderáció,

volna lehetőség arra, hogy a Pentax Fan Club fejlécébe (az ebay.com Aukcios tapasztalatok mintájára) beszúrjátok ezt ezt a linket?

A topkban lévő olvtársak önszerveződése kapcsán alakult, nagy segítség lenne, ha könnyen megtalálnák az érdeklődők.
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2007.06.23 0 0 2240
Nos?
Legalább egy választ hogy elvitte a cica, de keressük...
Előzmény: tükörvarrógépkezel (2236)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.23 0 0 2239
Amen.
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2007.06.22 0 0 2236
Mesterek!
Valahol elveszett a jogosultságom, mint régi törzsgárda kérem hogy adjátok vissza!
Kívánok egyben moderálásmentes kellemes hétvégét!
Aewyn Creative Commons License 2007.06.22 0 0 2230
T. Moderáció!

A K10D topikban sajna többszöri kérés ellenére is folyamatosan megy a provokáció és a mocskolódás:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111584

nemistudom, ha egy percük lenne, némi dorgálással egybekötött kartácstűz esetleg helyretehetné a helyzetet, h végre _mindenki_ tisztességgel tudjon szakmai kérdősekről társalogni, anélkül, hogy tűrnie kellene a _folyamatos_ heccelést és flémet.

köszönöm szépen.
NJani Creative Commons License 2007.06.22 0 0 2229

Ej-ej Modik !

Nem vagytok a helyzet magaslatán.

Adj neki.

Ahol fát vágnak, ott hullik a forgács.

Zsigerből ellenzek minden moderációt, egészen kivételes esetekben (IRL fenyegetés, vallási, faji utalások) tudom csek elismerni. Szerintem a helyi közösségek meg tudják oldani a problémákat.

TI viszont nem oldotok meg semmit a ki/le tiltásokkal.

Új nick és kész. Sőt jóval több idő/hely megy el arra, hogy az új nckről kiderüljön ki az. Igaz Ragika nyílt kártyákkal játszik, nem titkolja a kilétét.

 

Szóval adtatok a szarnak egy pofont.

Százbolha Creative Commons License 2007.06.22 0 0 2226

skacok....

 

Az a gond ezzel a kitiltosdival, hogy a két amerikás már holnap másik nicken folytatja a provokációját.

Jó ez igy????

 

Én biztos nem regisztrálok másikat, hogy a szemetüket takarítgassam. 

 

Tessék már egy végleges megoldást találni a problémára.

Ha meg nem tudtok, akkor ne azokat tiltsátok le, akik 1 (értsd egy) nicket használnak évek óta.

 

Kösz!

 

 

Kvadászatitilalomfa Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2224
Természetesen ez csak egy ártatlan kérdés, miután többeket leelmebetegeztél. ha ezért rögtön kitiltottak volna nem maradt volna ok, és idő a kérdésre.

Csak nem elevenbe vágott?
Előzmény: Törölt nick (2222)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2222
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2221
Modik!
Szégyen amit a gázpisztolyban csináltatok.
somi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2220
de. ha meg igaza van, azt meg utaljuk is.
Előzmény: Törölt nick (2214)
az ifjú jedi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2219
tisztelt moderátorok...a gázpisztoly topikban végre a gázpisztolyokról folyik a társalgás, nem pedig offal van tele....az hogy egyesek nem értenek szakmai dolgokban velünk egyet, az egy dolog, de azt hiszem, hogy azért mert bizonyos szakmai kérdésekben véleményeink különböznek KLF olvtársétól még nem jogosítja fel, hogy rágalmazzon minket...istenem, nem vagyunk egyformák, a vélemények különbözőek, ez a szép, hogy nem vagyunk egyformák ( ezt pont KLF olvtárstól olvastam)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2218
Ez nem igaz, rengeteg hasznos információt kaptam már a topicból (klf - töl nem!!), mostanában meg jókat mosolygok.
Előzmény: Törölt nick (2216)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2217
"A GÁZPISZTOLY fórumot szándékosan rombolják, valótlanságokat állítanak és szakmai hozzászólások helyett hülyeségekkel írják tele mostmár oldalakon keresztül a fórumot."

Csatlakozom.
Már korábban is írtam, hogy KAELEF hónapok óta szándékosan rombol, szakmai hozzászólások helyett hülyeséggekkel írja tele a fórumot és addig nem nyugszik, amíg csak az ő hozzászólásai maradhatnak.
Előzmény: Törölt nick (2216)
Biovadász Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2215
Mindenképpen gyanússá kéne válnia, hogy azon a topikon mindenki szemben megy az autópályán, csak KÁELEF nem...
Előzmény: Törölt nick (2214)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2214
Helló Modik!
Az ovodás viselkedés nem ütközik szabályba? a klf nick folyamatosan panaszkodik mint egy ovodás: ovonéni szórakoznak velem, pedig én jófiú vagyok.... Ti nem unjátok?
Biovadász Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2213
Szerintem a gázpisztoly fórumból KÁELEF hozzászólásain kívül mindegyiket törölni kell, mert ennek eléréséig nem lesz elégedett.
Előzmény: Törölt nick (2208)
Pelican Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2212
Kedves moderátorok!
A Természetfotózás topikban megint feltűnt R. (ultimahore) és K.A. (-csipesz-) (nem írom ki a nickeket, mert a múltkor ezért kitiltottatok) egy-egy újabb reinkarnációja.
Takarítsatok már egy nagyot légyszíves.
Köszi.
Aewyn Creative Commons License 2007.06.20 0 0 2211
14 korábbi/aktuális sérelmekkel, lelki problémákkal foglalkozik,

ez nyilván helytelen, de csak azért próbálom gyógyítani a vég nélkül támadók és IRL fenyegetők (!) (olvass) lelki sebeit irodalmi idézetekkel, s suta poenokkal elütni a támadások élét, h végre megnyugodjanak.

mondj jobbat, mit tehetnék.

de tényleg olvass bele az esystemes topikba, ahol is a trollerezők keményen felheccelték a társaságot, mégis sikerült megnyugtatnom a kedélyeket.

na szióka.
Előzmény: Rollei (2206)
hsoma Creative Commons License 2007.06.20 0 0 2207
szerintem jöjjön a gumiszoba...
Előzmény: somi (2201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!