Keresés

Részletes keresés

tracy71 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 4960

Szép jó reggelt mindenkinek!

 

Lehet, hogy én vagyon alulinformált, de azért megkérdezem: Ti hallottatok már erről a hírről? MIért nem beszélnek erről a TV-ben? Gondolom van közöttünk olyan, akit ez érint:

 

 

"Szeptembertől nem vállalja át a költségtérítéses képzésre jelentkező kismamák tandíját a büdzsé - közölte Manherz Károly felsőoktatási szakállamtitkár hétfőn az MTI kérdésére.

Elmondta: akik jelenleg költségtérítéses képzésben folytatják tanulmányaikat, azok az eddigi feltételek szerint fejezhetik be. Ugyanakkor, akik ezután jelentkeznének költségtérítéses képzésre, számítaniuk kell arra, hogy a tandíjukat nem finanszírozza a büdzsé.

Ha nappali tagozatra és államilag finanszírozott képzésre jelentkezik a kismama, akkor nyolc pluszpontot kap a felvételi eljárás során. Emellett jár még a tervek szerint a 116 500 forintos hallgatói normatíva 20 százaléka szociális juttatásként."

Csak úgy mellékesként megkérdezem, ki az a kismama, anyuka, aki gyerek mellett nappali képzésben tud részt venni????

Meg miért megint a mi korosztályunkat folytogatják???? Hát normálisak ezek????

Miért célja az országnak, hogy ne álljanak több lábon az állampolgárok?
Miért baj, ha valaki tanul, képzi magát, és diplomát akar szerezni?

Már megint fel lettem mérgelve! És még csak reggel 7 óra van. Nem is olvasok több hír!

 

 

ertal Creative Commons License 2007.02.07 0 0 4959

Monyesz:

 

Nekem is a Tojszaros (bocsánat, mindig így hívom) jutott eszembe. A Humában van a legközelebbi, de tényleg nincs nagy árkülönbség.

Isofix: amennyire én tudom, itt az ülés és a támla közötti merev (?) tartókhoz van rögzítve az ülés. Ne tudjátok meg, hogyan dôlt el a középen ülô Kinga minden kanyarban a biztonsági övvel rögzített üléssel együtt - igaz, ez a legnagyobb ülés, aminek már nincs saját öve. Külön szíjakkal kellett az ülést rögzítenem a fejtámlához ill. a csomagtartóban elhelyezett rúdhoz, mert az öv csak elôrelendülés ellen védte rendesen - azóta viszont többé se az ülést nem tudom kivenni, se a támla bármelyik részét elôrehajtani szállításhoz.

 

maci, Matyinak inkább nagyon boldog második évet - az elsôn már túl van... :-)))

(bocsánat!!!)

 

Kinga hazaérkezett ugyan péntek este, de szombat éjjel azért háromszor hányt - a kép éjfélkor készült a második és harmadik között :-(

 

Előzmény: ertal (4956)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4958
Matyinak boldog szülinapot!!! egy év, azta! :)

tök jók a képek! és mi is a kis kádban fürdetjük az Ádámot, pont ilyen okokból. nagyon szereti.
autósülés: ez egy ISOfixes Maxi Cosi lett volna, de ennyiért nem lesz. nem tudom, h az ISOfix tényleg annyira fontos-e, vagy csak parasztvakítás. ertal, köszi, a Toys R Ust ismerem, meg azóta megnéztem, ezeknek az üléseknek a listaára euróban is ennyi, szóval nem spórolnánk sokat (persze a kiszolgálás valószínűleg jobb lenne). ma körülnéztünk egy helyi boltban is, és majdnem megvettünk egy nagyon-nagyon kényelmesnek és jónak tűnő Concordot, de még át akartuk gondolni - és ez nagy mák, mert a töréstesztek, amiket találtam, finoman szólva lehúzták. szomorú vagyok, mert nagyon tetszett az az ülés. így most minden valószínűség szerint nem isofixes römer v. maxi cosi lesz a vége.




maci18 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4957
MATYINAK NAGYON BOLDOG ELSO EVET!!!
ertal Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4956

Matyinak Boldog Szülinapot!!!!

 

Kinga itthon van és jobban. De még nem igazán jól, úgyhogy további kezelés (pszichológus) lesz.

 

Autósülés Bécsben kapható pl. a Toys R us-ban. Asszem van a Shopping City Süd-ben. Monyesz?

 

Talira nekünk jó akár csüt. akár péntek, ha délelött. Délután meg egyik se.

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4955

Ez nagyon klassz kép! :)))

 

Előzmény: ertal (4954)
ertal Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4954

Monyesz:

 

Matyit Isten éltesse tizenkettedik hófordulója alkalmából! :-)))

Fölteszek egy kádas képet, persze nem ez a tipikus:

 

tracy71 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4953

Szia Borcsi!

 

Hát röviden leírta Fogár, hogy miért fürdetik ők a kiskádban Jankát. Nálunk is hasonló a helyzet -kivéve a boyler problémát-, nagyon jól elvan a játékaival, meg az ökörködő szüleivel. Csupa móka, kacagás a fürdés. Úgy gondolom, hogy a nagykád szó szerint nagy kád lenne neki. Szinte elveszne benne. Meg nem beszélve arról, hogy mire a kádba annyi vizet tudnánk engedni, mint a mostani szint a kicsiben, akkor nekünk nem maradna. Tudom, lehet azt mondani, hogy meg lehet fürödni abba a vízbe, amibe a gyerek fürdik. De mire mi végzünk mindennel (öltöztetés, meseolvasás, tejcsiztetés), addigra kihűl a víz. Ennyi.

 

Derékfájással kapcsolatban: minden nap megemlítem páromnak a témát. Remélem nem unja meg idő előtt (negatív irányban).

 

Borcsi! Rosszullétek vannak még?

Borcsi, lányodnál mi váltotta ki ezt a fajta zárkózottságot? Fáradt volt, vagy más egyéb???

Előzmény: borcsi555 (4951)
Fogár Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4952

Janka is kiskádban fürdik még, ugyanígy betesszük neki a nagyba

nálunk okok:

 

-80les bojlerből ha neki engednék eleget a kádba nekünk 2őnknek nem melegedne fel elég víz

- másrészt Janka szereti, jól elmatat benne, hasonlóan, mint Balázs a képeken...felkapaszkodik a szélében...úgy az ő méretéhez sztem kompaktabb ez a kádméret :)...úgy arányos...

 

 

neglom eléggé eltűnt...

borcsi555 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4951
Sziasztok Anyucik!
Boldog szülinapot Matyinak! Sárikának boldog hófordulót!!
Samumami, jó, hogy lefújtam a talit, ma is nyűgös a pocakmanci és folyik az orra. 10 perceket alszik és éjjel is volt műsor:(( Lehet, hogy fog van a dologban, de lehet, hogy beteg lesz.
Csabi mutatja, hogy fáj a foga? Elképesztő! Gratula a járáshoz a nagyfiúknak!!
Tracy: nagyon ügyes a Balázs!! Miért kiskádban fürdik méég?? Hátfájás, hát igen, ha fizikai terheléstől van, akkor kicsit más a helyzet, azt hittem sok üléstől.. próbáld rávenni, hogy nézesse meg, korral sajnos nem javul, hanem romlik a helyzet.
Tali nekünk már csak jövő héten jó, de állatkertig tuti nem bumlizok el. Bálint ház a maximum, az is kb másfél óra.
Voltunk szülinapi zsúron. lányom antiszociális volt. Beült egy sarokba, távol a többiektől és ott meresztette a pocakját:)
Mybaby, jó, hogy hallunk rólad, már csak Neglom hiányzik. Neglooom, merre vagy??
tracy71 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4950

Sziasztok!

 

Matyinak boldog szülinapot!!!!  Jé, egyre többen vagyunk az 1 évesek körében! És még nem is beszéltem a március és április hóról! Lassan minden bébiből kisgyermek lesz....

Sára, neked is boldog hófordulót!

 

Balázs most alszik, tehát mehetek a ruhahegyet apasztani (vasalni). Itt egy pár kép, hogy milyen ügyesen tud már menni (közben inni). Tény, hogy alig lehet mostanában róla képet készíteni. Mire a digit.gép exponál és katt, addigra ő kisétál a képből.  Van úgy, hogy csak a fülét sikerül lefényképezni.

Hát ez van.

No meg egy kép a fürdésről buborékok között (már amennyire látszik).  

 

 

 

 

 

 

 

Fogár Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4949

sziasztok!

 

talit mi passzoljuk most azt hiszem...csütörtökön vsz du fodrászhoz megyünk, holnap d.e. párom is itthon van, péntek---hmmm---nem tudom, egyelőre olyan messzinek tűnik :)

hol lenne a tali?

 

 

Matyinak Boldog Szülinapot Kívánunk!

 

 

Múltkor felvetettem az Állatkerti játszót...aminek húzós az ára...senkinek sincs kedve vmkor megnézni?

 

 

Gyáva Nyúl: hááát, nem vm fényes kiszolgálás az biztos. Milyen ülést néztetek ki?

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4948

Talit mi most passzoljuk, mert holnap reggel jön anyósom... 

 

A szennyes pedig nagy halomban itt áll, mert tegnap eltörött a fürdőszobai csapunk karja, és nem tudtam elzárni, és totál ki kellett zárni a fürdőből a vizet :(  így mosás most nincs...  talán ma estére megcsinálja a szerelő...

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4947

Matyinak boldog első szülinapot!!!

Sárinak pedig boldog hófordulót kívánunk!

Samu mama Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4946
MATYINAK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!
shaish Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4945

Öööö, elküldenéd előbb amit írtál?....mert se azt, se a választ nem találom...

(nem szoktam ennyire béna lenni, de most ez van:()

Előzmény: Caitlin (4944)
Caitlin Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4944
nem jott at. kuld ujra pls.
Előzmény: shaish (4943)
shaish Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4943

Péntek nekem is jó, meg csütörtök is, hahó többieeeek!?

 

Nyúl, ezen én is kiakadtam volna:) drága is, meg nem is választhatsz, ja és megnézni is nehézkes, hát menjen a ....nem volt túlmotiválva a csaj.

 

Chicco, nekem egy van, a zenélő-forgó, azzal nem volt gáz.

Formabedobó, én is azt írtam h a tipikus, többfélelukas sokféle formával Csabinak se megy (max néha véletlenül egy-egy darab), csak a duplonak a kis egyszerű változata, egy luk, abba lehet berakni kockát, kört is:). De sztem ilyenkor még nem is kell nekik rendeltetésszerűen használni ezt a játékot:) simán jó ha nyitogat, csukogat, összeüti, próbálja rá/belerakni, ráérnek még.

 

Dalolászós séta:)).

 

Mi még tartjuk a két nappali alvást, bár néha már felfedezni vélek rést a pajzson, kb egyévesen gondolom átáll egyre...

 

Kismica, Matyinak nagyon boldogot mára!!!

 

Cait, te kaptál tőlem választ legutóbb mélben? Mert szóltak páran h nem ment el levelem és a tiédet sem látom az elküldöttek között....

 

Maci, én nem tudok sos bébiszittert, enyém ritkán ér rá, azt is főleg estefelé.

 

 

Gyáva Nyúl Creative Commons License 2007.02.06 0 0 4942
sziasztok!
milyen ügyesek lettek a gyerkőcök, csak ámulok. Nálunk a formabedobó totál nem megy, mondjuk sikerült olyat venni, ami még nekem is nehéz. :) amúgy is érdekelne, h láttatok ti már normális chicco játékot? ez az, és egyrészt mint mondtam, én is megküzdök vele, másrészt tök hegyesek a formák meg a kocka, amibe bele kell rakni őket. persze én voltam a hülye, amikor azt mondta az eladó, h nem tudja megmutatni, mert le van ragasztva a doboz, akkor kellett volna mondani, h köszi, nem kérem.

Amúgy is kiakasztott ez a bolt (pedig nem is a brendon volt :) ): autósülésért mentünk. mondjuk a csajnak, h milyet szeretnénk, felmutat a fejünk fölé a polcra, h ott van. mondjuk neki, h meg szeretnénk nézni, erre közölte, h nagyon nehéz levenni. hát vicces. végül a férjem segítségével leküzdötték. és nem vettük meg. ;) mondjuk az agyam eldobtam, 85e Ft. és annak ellenére, h ennyibe kerül, még a színét se lehet megválasztani. pontosabban: menjünk vissza két hét múlva, hagyjunk ott előleget és jelöljünk meg négy-öt (!) színt, ami tetszik, aztán kábé egy hónap múlva felhívnak, h jött-e belőle. tisztára, mint az autórendelés az átkosban - te választhatod a színt, amennyiben fehéret választasz. :) persze tudom, h nem ez a legfontosabb, de ennyi pénzért nézzen már normálisan ki. úgyhogy azon gondolkodunk, h megpróbáljuk Bécsben - monyesz, ertal, tudtok esetleg valami normális boltot?

Alvás: nálunk napközben csak séta közben van, úgyhogy kimegyünk hóban-fagyban (közben énekelem magamban, h "ha mennél hideg szélben, a réten át, a réten át / rád adnám kockás takaróm, öleljen át, öleljen át :) ). este viszont berakom az ágyába, cumi, hasrafordul, és már alszik is. kivéve tegnap, amikor a rácson át állandóan belém kapaszkodott, ha az apja ment be hozzá, sírt. nem tudom, mi volt, végül a kezemet szorongatva aludt el. hát, legalább érzem, h valakinek fontos vagyok. :))

maci18 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4941

pentek nekem is jo lenne

 

tippet kernek.....................extra gyorsan kene egy bebiszitter megbizhato stb

Caitlin Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4940
konkretan ha veletlenul pentekre esik a tali akkor talan nekunk is jo lenne. de ne mi legyunk a szervezodes szempontja :)
Előzmény: shaish (4939)
shaish Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4939

HuncutSári:) aranyos lehet! Úúúúúgy találkoznék már veletek élőben is.....

 

Lányok, kinek van kedve és ideje talizni?

Nekem a héten szinte minden nap jó, talán a szerda legkevésbé, de ha mindenki másnak az a jó, akkor kis időre lehet h szerdán is ráérek...

Megnézzük a művházat? Vagy maradunk a Bálintnál?

Samu mami, lécci gyertek ti is!

Meg persze a többiek is!! Használjuk ki, hogy most egyik kicsi és anyuka sem beteg! (ha jól emlékszem..)

 

 

Vinném már kortársak közé szívesen...és közben lehet h lesz pár percünk beszélgetni is:))).

Hétvégén naaagy 2.5 éves unokatesókkal  játszott, érdekes volt, féltékenység mindkét részről, jobban a nagyokéról, de Csabinál is felfedezhető volt eme tulajdonság:D. Lovagolt a lábamon egyik keresztfiam, ő meg jött, bújt, mutogatta a másik lábamat....kis drága, persze ő is felült, na nem kicsit voltak nehezek így együtt...

Előzmény: Samu mama (4938)
Samu mama Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4938
Hahó mindenki.

Zsuzsa: :( Afták monnyanak le!!!!!!!! Doki mit mond, mitől újul ki? Immunrendszer, hajlam? Én pl. ha a bátyám után iszom, (de csak utána egyedül, érdekes módon) tuti kijön egy.... Így kerülöm a poharait :D.

MyBaby: megértem a Hanak-hiányt, de élvezzétek ki, hogy kicst nyugi van és egymásra lehet figyelni, mint a régi szép időkben!!!

Shaish: Csabi gagyogása: :DDDD. Ez a kukucs játék nálunk is befigyel, ráadásul most azt csinálja Sári, hogy ha fekszem mellette, akkor elém hajol, nevet nagyot, és vissza... Huncutcsibész :D
Csabi veletek bandukolt? :DDD Édes lehetett!!!! Sári most mászva, térdelve, félig állva garázdálkodik, de még nem állt fel teljesen egyedül.

Toria: ez gáz.... Meg mire a rendőrség néha kiér.... Bár nem mondom, mikor hozzánk betörtek az építkezésre és elvitték a szaniter-kollekciót, egész gyorsak voltak....

Tegnap eltört a mécses, Sári túlfáradt, úúúúúúúúgy sajnáltam, nagy hiszti volt a fürdetés.

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4937

Toria, ha lesz időd, légyszi írd be Réka 11 hós súlyát...

Réka 11 hósan  9450 g

köszi :)

 

maci18 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4936

sziasztok!

sajnos nincs idom visszaolvasni, es a munka mellett alig van ido barmire..........na meg noa sem enged a gephez. haveletlen leulok a gep ele, mar itt is van es nyomkodja a gepet. kapot most egy olyan jatekot, amit a gephez kotve lehet hasznalni. nagyon edes, de persze az nem olyan izgi, mint az igazni. nagyon jo okos programok vannak hozza.

talira szivesen megyunk ha lesz, mert szoban egyszerubb titeket beerni, mint mindent elolvasni.

 

fogar

gratulaalok a kocsihoz.....vezetesbe is majd belejosz

remelem vizsgak is megvannak

 

toria

hogy megy a munka? sikerult bebeszittert talalni? mennnyi most egy havi fizu a szitternek?

nekunk is kene majd

 

mybaby

nagyon jo utat

puszi hankanak

remelem minden osszejon. nagyon ertheto hogy mentek..........bar mar mi mehetnenk csak ott nem lesz ilyen jo ido. bar en szeretek itthon elni, de azert sokszor mar nagyon mehetnekem van

 

kepek vannak fent a sracokrol meg csajokrol is tehetnetek fel

shaish Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4935

Nojkának és Balázsnak sok puszi, így utólag!:)

 

Betegeskedő apukáknak jobbulást, látom most főleg ők vannak soron...

 

MyBaby, jó téged olvasni! El tudom képzelni mennyire hiányzikHanka, de próbáld meg azért élvezni a pihenést pároddal, elvégre kettesben sem sokat vagytok, most romantikázzatok:).

 

Réka szókincse eszméletlen, csak ámulok, igazi cserfes kiscsaj!!

 

Toria, sajnálom:(. Engem is ilyenkor az keserít el, hogy milyen emberek vannak, csak úgy a másét elveszik, bemennek, stb....

 

Borcsi, biztos csini pocid lesz, hányingernek meg husss!!

 

Nálunk helyzet:

Duma egyelőre a baba-cica-apa témakörre korlátozódik, mármint ezek a gyakoriak, néha megpróbálja leutánozni vminek a nevét, próbálkozik a drága, a legjobb a bögre "böbbböööö":DD de ezek csak elvétve hangzanak el. Halandzsaszöveg persze non-stop:)). ja, meg kis unszolásra (nagyik) mamamamama, csak hogy örüljenek.

Formabedobó csak az egyszerűbb változat, egy luk, abba bele megy a duplo kocka és a kör is.

Montessori torony éljen, az tetszik neki, fel is tudja fűzni a karikákat a rúdra, és baromi elégedett magával ha sikerült:). Persze ha nem megy könnyen, akkor bepipul és eldobálja:) úgy bírom ha mérges:D.

Járás ezerrel, irányt is tud váltani, szóval nagyik igencsak ámultak a hétvégén.

Voltunk sétálni is, kézenfogva:), amikor elfáradt akkor apája nyakában utazott tovább, imád ott fönt lenni!

És ami még menő, a kukucs-bújócska, na azt a huncut pofit:).

Most meg éppen kifelé les az ablakon és rötyög vminek:).

 

Szóval mi sem unatkozunk, csinálja a programot a manó.

 

Ja, és lett jó kis cipője, éljenéljen:)!

 

Fogközök ugyanígy, én is úgy tudom h kis rés jó ha van.

Készülődik a többi fog is, ott dudorodnak,, fehérlenek, de még nem bújtak ki.....nyűg néha van miattuk, mutatja is h hol fáj, de szerencsére nem sokáig kínlódik....

 

Ertal, Kinga hazament?

Kajakiköpdösés nálunk nincs, ill, ha vmi nagyobb darab zavarja, akkor azt kitúrja.

Ha éhes, gondolom enni fog.

 

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.04 0 0 4934

Itthon vagyunk újra...

 

Ugyebár nem túl szembetűnő, ahogy a gyerekünk fejlődik... mert minden nap vele vagyunk és látjuk...  de... 1 hétig nem voltunk itthon... forma-bedobós terén iszonyat nagy volt a fejlődés ezalatt a hét alatt.... mielőtt elutaztunk, még nagyon nem ment neki a dolog... ma délután hazajöttünk, egész este azzal játszott, és nagyon jól ment neki... csak kicsit kellett rásegíteni, de azt sem mindig :))) tök jó volt nézni!!!

 

járás... egy kézen fogva is tud már egyenesen menni, eddig csak a kétkezes ment...  ácsorogni szeret, próbálgatja magát, mennyit bír... van, hogy 10-15 másodpercig is elálldogál kapaszkodás nélkül...  táncolás:  ha zene szól, vagy bármilyen ütemes zaj, akkor rögtön elkezdi rágni a kis seggét :))))

lépcsőzés...  imád lépcsőzni, mászik rendületlenül felfelé, ügyes, csak a kanyarban kell segíteni neki, mert ott (szinte mindig) belül akar mászni, ott meg túl keskenyek a lépcsőfokok...  édesen halad, sőt rohan felfelé, és az utolsó 2-3 lépcsőfokon már majd kiköpi a tüdejét, úgy elfárad, de nem adja fel :))

 

legújabb szavunk:  de vagy gu  (értsd: degu).. anyáméknál van két degu, egész héten az volt a sláger :))) 

 

 

ertal Creative Commons License 2007.02.04 0 0 4933

Sziasztok!

MyBaby, minden jót kívánok Nektek! Szóval már Te sem szoptatsz? És végülis kiköltöztök Apához vagy maradtok Magyarországon?

 

Hófordulósoknak gratulálok!

 

Peti új műsora: a kaját kézzel és nyelvvel igyekszik eltávolítani a szájából. Úgy döntöttem, akkor nem éhes. Ha mégis, majd meggondolja, érdemes-e ezzel játszani.

MyBaby Creative Commons License 2007.02.03 0 0 4932
Háj minkenkinet!

Otthon pakolás meg minden egyéb miatt elhavazódtam, most legurultunk férjjel autóval 32ookm.-t, új hazánkban. Hanka Bobi otthon maradt Anyóéknál. Én hétfőn visszarepülök és csütörtökön jövök vissza Apuhoz kölökkel.


Szóval édes kettesben romantikázunk, olaszországban majd Spanyolországban is töltöttünk egy-egy éjszakát. nagyon klassz volt meg persze fárasztó is, néha behorkoltam útközben, de üvölteni tudnék úúúúúúgy hiányzik a gyermek.

Ma szabad napunk lehetne, csavaroghattunk volna, de ömlik az eső, háborog a tenger, mi meg gyerekülést mentünk venni. Apu kinézte a legjobb és persze legdrágábbat amit délután szét meg összeraktunk és álltottuk jobbra balra.
Elvan a gyerek ha játszik...elven.
Most már csak egy kölök hiányzik belőle...

Visszaolvasni majd a jövő héten, addig is mindenkinek üdv, gondolunk rátok!
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.03 0 0 4931

Boldog Balázs-napot!

 

Foghézag... asszem egyszer már írtam (bocs, ha ismétlem)... nálunk is van, megkérdeztem a dokimat múltkor, hogy baj-e?  azt mondja nem baj (sőt!), mert a második fogak majd szélesebbek lesznek, és legalább nem torlódnak majd, nem kell fogszabályzó... inkább azoknak kell aggódni (persze nem kötelező érvényű), akiknél nincs hézag,mert akkor fogszabályozó kell majd valószínűleg a picinek...

 

holnap hazamegyünk, ha minden igaz.... párom jön értünk... egy hét alatt sokat javult, még nem teljesen :((( viszont tegnap este észrevettem, hogy (ismét) nekem is van néhány aftám, úgyhogy teljesen padlón vagyok... reméltem, hogy ezúttal én megúszom.... csak Réka el ne kapja...  mindegy, holnap visszamegyünk bp-re, aztán hétfőn én is doki, ha addig hipp-hopp el nem tűnik :(((  úgyhogy jövő heti talit is passzoljuk, egész addig, amíg rendbejövök...  remélem, legkésőbb Rékus szülinapjára elmúlik az egész családban!

 

jóéjt  

nem vagytok valami szószátyárak mostanában... tisztelet a kivételnek :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!