Keresés

Részletes keresés

a hentes Creative Commons License 2002.05.28 0 0 9
Csak kétszer voltam külföldön, a kedvencem az Inter. Én azért elég jól éreztem magam a kanyarban (bár segített egy kis hazai vegykó), majd ha tudok bescannelni fotókat akkor berakom.
Itthon nem nagyon járok meccsre amióta Szeged LC megszünt (mert szegedi vagyok). :( inkább a vidéki csapatoknak szurkolok. Az a juve meccs a 3-3-as volt? azt láttam, tényleg jó volt.
A legnagyobb szerintem az idei juve-toro 2-2 volt , láttad a tüzelést a toro kanyarban?
Előzmény: V Guerrieri (8)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.05.28 0 0 8
Hát igen. De én nem elsősorban a koreokra gondoltam, hanem a szurkolásra, a hangulatra. Nekem kicsit csalódás volt. Ősszel voltam a Juve-Toro-n, az sokkal jobb volt: fantasztikus lelátói teljesítményt nyújtott mindkét kanyar, ez a milánói derbi a nyomába sem ér, habár itt szebbek voltak a látványok.
Gyakran jársz külföldre meccsekre? Milyen szurkoló vagy? (Mo. ill. Olaszo.?)

Hajrá Diósgyőr!

Előzmény: a hentes (7)
a hentes Creative Commons License 2002.05.22 0 0 7
A milan vagy az inter produkciójára gondolsz , én a curva nordban voltam , az interesekét csak neten láttam a miláné jó volt , viszont koppincs volt: nézd a hátteret!

Előzmény: V Guerrieri (4)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.05.22 0 0 6
Hi, Francesco!

Hajrá Diósgyőr!

Előzmény: Giorgio Francesco (5)
Giorgio Francesco Creative Commons License 2002.05.22 0 0 5
Üdv, Mindenkinek!!!

Én még nem voltam Itáliában, csak egy Vojvodina-Rad (0-0) és egy Rijeka-Dinamo Zagreb (1-0) meccset tudhatok a hátam mögött, ami a külföldi túrákat illeti. Sajnos, mind az őszi,mind a tavaszi belgrádi derbiről lemaradtam, mivel mindkettő a lehető legrosszabb időpontban került megrendezésre. Ebből talán kiderül, hogy élénken érdeklődöm a volt jugó dolgok iránt is. Néha talán jobban érdekelnek a délszláv szurkolói mozgalom, mint az olasz.
Ősszel azért remélem, én is eljutok Olaszországba.

Ciao.

Guerrieri: Én úgy gondolom elég közelről ismerjük egymást, egy jó ideje: néha együtt sörözünk, együtt festünk drapikat... meg ilyenek.

V Guerrieri Creative Commons License 2002.05.22 0 0 4
Helló!

Az idei Milan-Inter 0-1-en én is voltam! Igaz, én az FdL szektorban. Hogy tetszett a produkció???

Szia, Gili!
Asszem, ismerjük egymást! És már cserélünk is! Bambini

Előzmény: a hentes (2)
Gili Laci Creative Commons License 2002.05.22 0 0 3
Hi !
Čn eddig a Verona-Atalanta és Inter-Toro meccseket láttam élöben, fotóztam is. Gyüjtöm én is a fotókat, csere érdekelne engem is !
gilicze@sopron.hu
a hentes Creative Commons License 2002.05.21 0 0 2
én tavaly voltam az inter-milan 0-6-on, idén a milan-inter 0-1-en, interes vagyok
Előzmény: V Guerrieri (1)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.05.21 0 0 1
Hi!

Nem járt véletlenül valaki mostanában Olaszországban focimeccsen?

Fotókat én is gyűjtük, Francesco, tőlem cserélhetünk! Nem ismerlek én valahonnan?

Sajna a Salerno nem jutott fel a B ligából. Meg úgy néz ki, a Napoli sem. De legalább a Regginával erősödik az A ligában a felhozatal, így a Lecce kiesése után. Legalább lesz déli ultracsoport a Serie A-ban.

Giorgio Francesco Creative Commons License 2002.05.21 0 0 0
Ciao Ragazzi!!!

Szívesen cserélnék ultrafotókat magyar gyűjtőkkel, főleg olaszok érdekelnek. Cserébe olasz és egyéb országból származó fényképeket küldenék. Magyar fotók is érdekelnek!

Hajrá Diósgyőr!!!

V Guerrieri Creative Commons License 2002.05.21 0 0 topiknyitó
Hi! Ebben a fórumban szeretnék foglalkozni Olaszország lelátói eseményeivel, szurkolótáboraival. Várok minden beszámolót személyes élményekről, illetve szeretném összeverbuválni azon embereket, akik behatóbban ismerik és figyelik Csizmaország kanyarjait!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!