Keresés

Részletes keresés

CNN Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4472
Köszi. Lehet, hogy kipróbálom majd én is. :)
Előzmény: Quantumleap (4469)
CNN Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4471
Igaz. ;)
Előzmény: Aragorn83 (4468)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.04.25 0 0 4470

Már majd 2 hete nem olvastam fórumot, de ma...valami sugallat talán:-)

 

Megnéztem a linkedet...Már megint csesztetik csórikámat. Nem tudom miért nehéz felfogni egyeseknek, h az afro-amerikaiaknak afro-amerikai hajzatuk nő:-) Ami meg a sörpocit illeti, ott volt már a 4. évadban is...és ilyenkor lennék kíváncsi a kommentelők küllemére...no mind1. Amit viszont kinyestem a sok érdektelen hsz közül, h lesznek a Resindent-retteneten kívül is forgatásai...welcome:-)

Előzmény: CNN (4466)
Quantumleap Creative Commons License 2010.04.25 0 0 4469
Én. A negyedénél tartok. Nem tűnik rossznak, a maga módján hozza az első évad feelingjét, de a játékmenet kicsit idegesítő.
Előzmény: CNN (4467)
Aragorn83 Creative Commons License 2010.04.25 0 0 4468
Nagyon nincs mit róla már írni. :)
Előzmény: CNN (4466)
CNN Creative Commons License 2010.04.25 0 0 4467
Ja, és van már Prison Break játék. Próbálta valaki? ;)
CNN Creative Commons License 2010.04.25 0 0 4466

Nahát, 2 hónapja nem írt ide senki? :O

 

BitterSweetSymphony, hátha erre előjössz. ;)

 

Nézd, mit találtam a kedveltünkről:

 

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/04/18/elotte-utana/#comments

 

 

CNN Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4465

Így van, ahogy mondod, egy kukkot sem értettem belőle. :D Lehet, hogy ezért nem jött be nekem, mert nem szeretem, mikor nagyon oda kell figyelni egy filmre, hogy értsem a lényeget. ;-)

 

A terhesség meg még odébb van, mert még mindig jó sokan állnak előttem a Wentre áhítózók sorában. ;-)

Optimista vagyok, de realista nem. :D

Előzmény: BitterSweetSymphony (4457)
CNN Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4464

LOL

 

Neked/Nektek is BUÉK (megasorry, hogy csak most...). :-)

 

A 3D miatt nagy élmény? ;-)

Előzmény: mindenki senkije (4455)
hokuszpk Creative Commons License 2010.02.21 0 0 4463
apci miert reklamozol egy bacigazda oldalt ?
Előzmény: huszi13 (4462)
huszi13 Creative Commons License 2010.02.21 0 0 4462
http://tuttisarok.mindenkilapja.hu/
Borosi Creative Commons License 2010.02.21 0 0 4461

Nemsokára jön a Prison Break - The conspiracy

http://gameplay.freeblog.hu/archives/2010/02/21/Prison_Break_ltnival/

mindenki senkije Creative Commons License 2010.02.09 0 0 4460
így van, olyan
majd nézz be az avatar topicba, itt lassan ölre menő viták mennek:

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9197804&la=97542657


:)))))))))
Előzmény: BitterSweetSymphony (4459)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.02.09 0 0 4459

Avatart én még nem néztem meg, majd akkor ha már lecsengett körülötte a felhajtás...aszongyák az Arénában lenne jó 3D-ben.

Amúgy az égvilágon semmit nem várok tőle, csak technikai csilivilit.

A sztori egy felturbózott Pocahontas:-)

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.02.09 0 0 4458

hasonlóságot én sem látok,

 

egyébként én sem látok:-) mármint konkrét hasonlóságot

csak arra gondoltam, h mindkettő...jó:-)

 

hála a jó égnek! :)

 

:P

Előzmény: mindenki senkije (4455)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.02.09 0 0 4457

Na nem is láttam, h reagáltál erre:-)

Jó rég volt, szóval a BÚÉK s társai már nem aktuális, de azért mindenkinek hasonlókat, így visszamenőleg is:-) Már persze ha jár még erre valaki.

 

de én a legelején is feladtam, aztán a közepébe is belenéztem, de megintcsak nem kötött le

 

Mondtam neked, h az első évad a leggyengébb (legalábbis sztem, van aki máshogy látja). A közepébe "belenézni" pedig semmi értelme, ez egy nagyon bonyolult, összefüggő sztori, minden egyes részt látni kell. Persze h nem kötött le, ha egy kukkot nem értettél belőle;-)

 

De ha nem hát nem, én igazán megpróbáltam:-) max ha egyzser nagyon sok időd lesz...pl terhesség utsó hónapjai, lábtörés, v a nyugdíj...:-))

Előzmény: CNN (4453)
Tommec55 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 4456
Sziasztok! Kerestetik a legjobb sorozatos karakter! Akinek kedve van, nézzen be erre a jópofa játékra, talán épp egy PB szereplő lesz a végső befutó!

Vajon ki a legjobb sorozatos karakter?
mindenki senkije Creative Commons License 2010.01.07 0 0 4455

hasonlóságot én sem látok, hála a jó égnek! :)

 

ja, amúgy meg BUÉK, én is ritkán vagyok

 

ja, most jöttem az AVATAR-ról

nagy élmény, de nem film

Előzmény: CNN (4453)
CNN Creative Commons License 2009.12.23 0 0 4454
Boldog karácsonyt kívánok minden kedves PB- és Lost-fannak! :-)
CNN Creative Commons License 2009.12.23 0 0 4453

Nyugodtan. ;-)

 

Hát hogyis mondjam... bár jól tudsz agitálni, és biztos van valami a Lostban, ha már ilyen sokan nézik, de én a legelején is feladtam, aztán a közepébe is belenéztem, de megintcsak nem kötött le. Egyébként érdekes, mert én nem láttam hasonlóságot a PB és a Lost között, de Ti (a törzsközönség) nyilván jobban tudjátok. ;-)

 

Igaziból nem is nagyon lenne időm nézni (ide is milyen régen írtam már.... :-S).

Előzmény: BitterSweetSymphony (4445)
CNN Creative Commons License 2009.12.23 0 0 4452

;-)

Én még a PB-t sem daráltam, a retekklubon mindig szép türelmesen kivártam a következő részt. Kivéve a 4. évadot, mert arra visszatért a hitem a 3. után, így azt már letöltve néztem. ;-)

Előzmény: mindenki senkije (4436)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.12.06 0 0 4451
igen, miattam kezdted, és ugye nem bántad meg
ezért merem bátran ajánlani a BSG-t is
de ismerem az érzést, én is nagyon nehezen szánom rá magam ilyen újabb sorikra, mert könnyedén rabul ejtenek és tényleg sok a jó, a francnak nincs ennyi szabadideje
Előzmény: BitterSweetSymphony (4449)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.06 0 0 4450

adott sorozat szereplői szinte észrevétlenül először a jóismerőseiddé válnak, aztán olyanok mint a kedves szomszéd akivel gyakran beszélgetsz, majd végül már szinte a családtagjaid.

 

erről az jutott eszembe, h olvastam egyszer egy cikket arról, h az emberek jórésze lassan jobban ismeri a kedvenc sorozatának főhőseit, mint a saját családtagjait...és bármily abszurd, sok esetben igaz lehet...

 

Én most nem akarok több sorozatot elkezdeni, majd ha véget érnek azok, amiket most nézek (Lost, Heroes, HI ld lent), akkor vágok bele újakba.

(Ja egyébként meg tudnám ölni azt a nikket, aki képes volt a magyar adón épp csak elkezdődött Harper sziget topikjába kitakarás nélkül beleírni, h ki a gyilkos... kvára nem akartam ezt tudni a 6. résznél...azóta már nem is élvezem igazán:-(()


Előzmény: Aragorn83 (4448)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.06 0 0 4449

mindent szabad..kivéve azokat a dolgokat, amikért ki*sznának a modik:-)

amúgy ha jól emlékszem, én a Lostot is a Te agitációd miatt kezdtem el végül nézni...

 

de már így is túl sok sorozatom van, lesz a Lost 6. évada, a House 6. évada, a Heroes 4-et is le kellene darálnom valamikor...beleragadtam a Harper szigetbe is, meg mostanában újra nézem a DHW-t...

úh ami engem illet, hagyj most a BSG-vel, embernek nincs ennyi ideje:-) majd ha lemegy a többi...

Előzmény: mindenki senkije (4446)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.12.06 0 0 4448
Engem a LOST tette sorozatjunkievá. :D

Még az retek klubbon kezdtem el nézni és az első 7 rész ott láttam, aztán megkaptam az első évadot. Két este alatt ledaráltam a maradék 17 rész. Aztán majd meghaltam az első évad végén. Így (mondtam én) nem lehet vége. A legnagyobb katarzist számomra a második évad vége okozta. Ott szószerint lefeküdtem a földre, olyan wtf pillanatok voltak benne számomra.

Lebilencselő a története (de ezt te is tudjátok). Azért tetszik nagyon mert nagyon jól ötvözik benne a karterdrámát, a miszikummal és ezeket rendszeresen feloldják jópár komikus beszólással, párbeszéddel. A karaterek is jól megírtak számomra. Együtt sírok és nevetek velük. Épp ezért is sokkal többre értékelek egy sorozatot egy filmnél, mert az évek alatt adott sorozat szereplői szinte észrevétlenül először a jóismerőseiddé válnak, aztán olyanok mint a kedves szomszéd akivel gyakran beszélgetsz, majd végül már szinte a családtagjaid.

Én a LOST topicban olvastam a legtöbb sorozatról. Pl, hogy indult egy Desperate Housewives, ami jól ötvözi a krimi szálat, de emelett rendkívül humoros. Vagy, hogy majd indul egy sorozat, ami két tesóról szól, akik egy börtönből akarnak megszökni. (Gondolom tudjátok miről van szó :D ). De ott olvastam Heroesról is, amit még mindig nézek, de egyre kevesbb lelkesedéssel.

Egyébként amit még néztem például Harper's Island, Firefly, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Six Feet Under (Sírhant művek)

Vagy amiket most nézek az a Melroes Place, Flash Forward, V, és januárban folytatódó Chuck. De szintén januárban indul majd egy a Rome-ra hajazó sorozat a Spartacus - Blood and Sand.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4445)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.12.06 0 0 4447
Én egy szóval sem úgy értettem, hogy nem lesz tisztességesen befejezve, azért én is ideges lennék. Csak gyanítom, hogy számotokra (akik minden, az 5 évad során feldobott, kérdésre várni fogjátok a választ) nem lesz tökéletes. :)

Jó, végülis nekem már mindegy hol LOST-ozunk. Én bárhol szívesen beszélek róla, csak kicsit még mindig fura, hogy az egyik kedvenc sorozatomról (a másik a Firefly) egy PB topicban beszélgetek. :D
Előzmény: BitterSweetSymphony (4444)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.12.05 0 0 4446
ilyet szabad?
mert akkor én is!
állandó vesszőparipám: BATTLESTAR GALACTICA! :)
tudom, tudom, de csakazértis! :)))
Előzmény: BitterSweetSymphony (4445)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.05 0 0 4445

Agitálok kicsit, jó?:-)

 

Szóval nem szoktam semmit senkire rátukmálni, de...dedede...

A Lostnak mindenképp megéri egy esélyt adni sztem. Veszíteni semmit nem veszíthetsz (max egy kis időt, de azt annyi baromságra pazarol az ember...), viszont nyerni annál többet...

Tudod, nekem a PB az első, s ezért a legnagyobb szerelem. Az tett sorozatfüggővé. De ha objektíven kell nyilatkoznom, akkor azt kell mondjam, a Lost jobb, mint a PB...

És ha megnézed, a Lost és a PB topik törzsgárdája közt elég nagy az átfedés...:-) Szóval az emberek ált a hasonló dolgokat szeretik, ezért ha tetszett Neked a PB, akkor elég nagy eséllyel tetszeni fog a Lost is.

Van benne pörgés, izgalom, rejtély, humor, elgondolkodtató megható és szívszorító pillanatok is, csajok, akikért lehet izgulni és pasik, akikbe bele lehet szeretni, és cliffhangerek, amiktől lehidalsz...

És a PB-vel szemben az a másik előnye, h a színvonal nem romlik, sőt...nekem egyre jobban és jobban tetszettek az évadok. Az elsőnél jobb volt a 2. annál a 3, annál a 4...az 5-ben volt néhány dolog, ami nem tetszett, de a dolog egyre izgalmasabb.

Én egy hosszú hétvége alatt nyomtam le az 1. évadot tavaly télen, aztán karácsonyra megkaptam a 2-at és a 3-at, de csaltam és még szenteste előtt lenyomtam mindkettőt...:-) Szóval az első 3 évadot egy hónap alatt néztem végig....aztán januárban az első fizumból megvettem a 4-et...:-)

Gondold meg, na;-)

Előzmény: CNN (4435)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.05 0 0 4444

Luke-kal értek egyet. Egy filmet/sorozatot/könyvet nem azért kell tisztességesen, kereken, kielégítően befejezni, mert Manci néni listázta a hiányzó pontokat vagy sem. Hanem mert így színvonalas. Egy magára valamit is adó forgatókönyvíró, rendező stb azért csinálja jól, mert igényes a munkájára.

Arról nem beszélve, h tök mindegy, mire hányan emlékeznek...ami le van írva, vagy filmre van véve, az bizony visszakereshető.

___

 

Mivel a PB már mind a magyar, mind a külföldi adókon végérvényesen véget ért, sztem a kutyát nem érdekli, h miről írunk itt. Az offolás akkor értelmezhető, ha folyik egy ontopik aktuálcsevej, amit meg tud zavarni. Itt ilyen nincs. De ha valakit mégis frusztrál, az nagyon kérem szóljon, ne tartsa magában:-)

Előzmény: Aragorn83 (4441)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.12.05 0 0 4443
De szerintem meg ne feltételezzünk semmit és ne kezdjük úgy a mondatokat, hogy "ha".

A átlagnak gondolt amcsik meg már rég lekoptak erről a sorozatról szerintem. A HC fanoknak is már GPS navigáció meg használati utasítás kell hozzá lassan :)

Számomra ez a sorozat a sok titokról szólt és mindig akkor csettintettem elégedetten, amikor a szálak szépen "összeértek". Ha ez elmarad, számomra pont a sava-borsa lesz oda. Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki így látja... Én nagyjából eddig is ezt kaptam a sorozattól és a végétől is ezt várom.

De szerintem kezdjük túlragozni. Valszeg Neked lesz igazad, minden választ nem fogunk megkapni, de a fontosabbak igen. Remélem pl az általad felsoroltak köztük lesznek, mert azok az én oldalamat is fúrják. Ennyi. Minél több a válasz, annál teljesebb a befejezés és annál többen boldogak tőle. De ha sok kérdés marad nyitva, akkor az (picit?) csalódás lesz, mindenféle bölcs (bele)magyarázás ellenére...

Átmenni?
Felőlem! :)
De akkor az ottaniak nem vágják majd, h miről beszélünk, mert az eleje itt van.

PB-seket meg valszeg már nem zavarja semmi a világon... :)
Előzmény: Aragorn83 (4441)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!