Keresés

Részletes keresés

DávidFe Creative Commons License 2018.05.27 0 0 378

Sajnálom.

 

De kented egy hónapig rendszeresen? Mert ismerősöm mondta hogy kell neki minimum annyi idő még hatni kezd.

Előzmény: Pörkölttartály (377)
Pörkölttartály Creative Commons License 2018.05.24 0 0 377

Nem használt. A wartec kenőcs után ez volt az utolsó kenegetős próbálkozásom.

Előzmény: DávidFe (376)
DávidFe Creative Commons License 2018.05.23 0 0 376

Szia Pörkölttartály!

 

Nekem az egyik ismerősömnek használt. Azért kérdeztem hogy van e valakinek, gondolom egy próbát megér. Viszont tény hogy olvastam olyat is hogy van akinek nem használt. Te is úgy voltál vele?

Előzmény: Pörkölttartály (374)
Plessatt Creative Commons License 2018.05.23 0 0 375

Sajnos, sem a feleségemnek, sem nekem, egyáltalás semmit nem használt ez a Papi Stop nevű becsapós krém! Szerintem, csalás áldozatai vagyunk mindannyian, de hát, mi hagytuk magunkat becsapni. Egy biztos, soha többet nem veszek "csoda-kenőcsöt" így interneten keresztül. Azt nem értem, hogy a hatóságok miért hagyják ezeket a csalókat üzletelni!

Előzmény: Szilvi Grics (365)
Pörkölttartály Creative Commons License 2018.05.22 0 0 374

Inkább fagyasztasd le magán bőrdokinál.

Aldara csak hókuszpókusz és drága.

Előzmény: DávidFe (373)
DávidFe Creative Commons License 2018.05.12 0 0 373

Sziasztok!

Ki használ vagy használt Aldara kenőcsöt vagy ISOPRINOSINE-t? Nincs valakinek véletlenül megmaradva? Ha valakinek van fölöslegben megvenném tőle!

 

whitedave@gmail.hu

Üdv. Dávid

Dor45678 Creative Commons License 2018.05.09 0 0 372

Egy tubus Papistopon vagyok túl. Nekem sem használt. Abszolút csalódás.

A honlap alján levő szöveggel bevédték magukat: :D

* A jelen nyilatkozat értelmében nincs garancia a konkrét eredményekre, és az egyes személyek eredményei eltérőek lehetnek! A jelen weboldalon található információk nem értelmezendők ígéretként vagy garanciaként. A PapiSTOP LLC nem vállal felelősséget semmilyen közvetlen, közvetett, büntető, véletlenszerű, különleges következményes veszteségért vagy kárért, amely a termékei használatából vagy azok helytelen alkalmazásából ered vagy azzal kapcsolatos

kisscsabakolozsvar Creative Commons License 2018.04.30 0 0 371

Teafa olaj. 2 hónappal ezelőttig még csak nem is hallottam a nevét. Azt sem tudtam, hogy létezik ...   ..., mert nem volt rá szükségem. Most, sajnos (vagy éppen szerencsére?) napi többszöri kapcsolatban vagyok vele. Beszerzése az első alkalommal nem, hogy nehézkes lett volna (internet, nézelődés a "természetpatikákban .. stb.), de hirtelen legalább 8 félét találtam. Volt olyan kereskedelmi egység, ahol egyszerre 3 különbözőt is!  Rákérdezve a használatra, sok jó információt kaphattam (no persze konkrétan senki nem tájékoztatott a gen.szemölcsökkel kapcsolatos felhasználásra, igaz én sem tértem ki, csak füleltem hátha  beugrik egy kis info), így ki is választottam egyet, amivel jó tapasztalataim vannak a kezelés kapcsán. Érdeklődnék olyan valakitől, aki használja, hogy mik az Ő tapasztalatai, melyiket használja ...?

Csabi

kisscsabakolozsvar Creative Commons License 2018.04.30 0 0 370

Sziasztok!

 

Használja jelenleg valaki a teafa olajat gen. szemölcs "ellen"? Részemről használom, pozitív tapasztalataim vannak, ám szívesen "konzultálnék" olyan személlyel, személyekkel, akik szintén használják! Csabi

forgione1 Creative Commons License 2018.04.27 0 0 369

Mondod ezt első hozzászólásodban.

Csak nem érdekeltségből véded?

Költői kérdés volt :-)

Előzmény: aux2 (368)
aux2 Creative Commons License 2018.04.27 0 0 368

Sziasztok. Nekünk jó volt bekentem a tövébe meg a tetejét és leragasztottuk. Egy nap múlva levettük a sebtapaszt és leeset a szemölcs. 

Timi7509 Creative Commons License 2018.04.17 0 0 367

Sziasztok,en is rendeltem Papistop kremet,nem használt ezert felvettem velük a kapcsolatot.Azt irták h.amerikába írnak és megkerdezik h.mikor küldhetem vissza😁😁kamu az egesz,buktam 10000 ft-ot

knezka Creative Commons License 2018.04.11 0 0 366

Szintén a becsapottak közé tartozom.Nagyon zavaró hogy évek óta nem megoldható problémával kell az embernek együttélnie,ami hátrányosan befolyásolja az életminőségét.Persze ,a szkepticizmusa ellenére is akar hinni a lehetőségben.Az összetevő anyagok jónak és természetesnek tűntek.A kutatóorvosokról igaz semmi ,használati útmutatás,kérdezés lehetősége nincs,de ennek ellenére megrendeltem.Nem vált be,sőt mintha növekedést eredményezne!

Mit gondoltok visszaküldhető? Próbálkozott már vele valaki? Nyugdijasként kidobni ennyi pénzt!!

Felháborító így visszaélni a gyógyulnivágyók bizalmával,feljelentést érdemelne.Én pedig mérhetetlen bosszús vagyok,hogy bedőltem.Nagy tanulság!

 

Szilvi Grics Creative Commons License 2018.03.24 0 1 365

Sziasztok.Szintén nem hasznàlt a Papistop krém sem nekem sem kettő rokonomnak.Nagyon felhàborítónak tartom hogy betegségekkel ilyen dolgok történnek meg.Megérdemelné a cég hogy úgy megbüntetné hogy örökre tönkre menne és anyagilag a személyzete is.Én csak azt kívànom az ilyen csalóknak majd ha betegek lesznek egy ilyen céggel gyógyítassa magàt.Egyszer a bumeràng visszavàg én mindig ebben hiszek.Mindig is tudtam hogy van az a pénz amiért korpàsodik a haj.Hàt megint egy ilyen termékkel àtverő céggel sikerült talàlkoznom.Kívànom a cég dolgozóinsk ezt sz érzést majd.Ezt azért írom hogy màsok ne vegyék meg ezt a terméket.Nem ajànlom!!!!!!!!!!!

475273 Creative Commons License 2018.03.21 0 1 364

A papi stop,semmit nem ér. Van aki már több tubust is rendelt. Valamit kellene tenni ellenük.Nekem van még egy bontatlan csomagom. A feladó pedig  Complexpress Kft Budaörs ....OLK 1000.  Ma a fogyasztóvédelmi felügyelőségre betelefonálok.Valamit csak lehet tenni ellenük..

Platignum Creative Commons License 2018.03.18 0 0 363

ilonat54: Bertolli extra szűz olívaolaj

Előzmény: ilonat54 (358)
csoban.ati Creative Commons License 2018.03.12 -1 0 362

Sziasztok, nekem van maradva egy egész doboz Aldara kenőcsöm, akinek szüksége lenne még rá gyógyszertári ár alatt megveheti tőlem. csoban.ati@freemail.hu

salabakter 47 Creative Commons License 2018.03.02 0 0 361

Semmit nem ér, jobban jártam volna ha az ablakon dobom ki a pénzt. Gátlástalan rabló banda akik csak a lenyúlásban érdekeltek.

 

Atis2525 Creative Commons License 2018.02.24 0 0 359

Jazon111!

 

Jobban jársz szerintem, ha jó messzire elkerülöd ezt a "csodaszert"!

Gondolom a https://www.wartsfix.com/ oldalon találtad.

Kattints az "Ugrás a hivatalos weboldalra" gombra.

Aztán nyisd meg ezt az oldalt is:

http://www.papillomastop.com/CZ_official-f5/index.php

 

Milyen érdekes, hogy ugyanazt az orvost Magyarországon Dr. Keresztes Dánielnek, a külföldi oldalon pedig David H. Bindernek hívják :)

Na meg van még pár külföldi weboldal, ugyanaz az orvos képe van mindegyiken, és természetesen mindegyiknél más-más a neve :)

 

Én megrendeltem nemrég, utána fedeztem fel ezeket a furcsaságokat, és nem vettem át a futártól a csomagot.

(Jogod van elállni a szerződéstől indoklás nélkül).

 

Azt hiszem megérdemelné ez az átverős cég, hogy ezrek rendeljék meg és ne vegyék át, így legalább a csomagküldés díját bebukják :) Azt hiszem rendelek még párszor, de nem fogom átvenni :)

Előzmény: Jazon111 (357)
ilonat54 Creative Commons License 2018.02.24 0 0 358

Milyen olívaolajat használtál?

Előzmény: Platignum (356)
Jazon111 Creative Commons License 2018.02.23 0 0 357

PapiStop: használta ezt valaki, tudtok róla valamit?

Most láttam a hirdetésüket. Az ott szereplő "Országos Orvosi Kutató Központ"-ról viszont semmit sem találtam a neten. A hirdetésben szereplő orvosokról - "Dr. Horváth Gyula M.D. az orvostudományok kandidátusa, Dr. Tóth Tamás
M.D. PhD, parazitológus szakorvos,  Dr. Keresztes Dániel M.D. az orvostudományok doktora" - sem találtam semmit. gyanús...
 

Platignum Creative Commons License 2018.02.19 0 0 356

Sziasztok! Újabb szavazat az olívaolajra! Tavaly nekem is volt lézeres műtétem, egy nagyobb szemölcs volt a gátamon. Ez kiújult, akkor Condyline oldattal sikerült eltüntetni. 2 hete észrevettem a végbél nyílás környékén 3 condylomát. Gondoltam ezekkel bármit teszek az fájni fog így a legkevesebb hittel kipróbáltam az olívaolajat. Ma már egy darab sem látszik. Egyszeruen eltűntek. Immunerősítőként grapefruit mag kivonatot iszom minden reggel,illetve esténként reszelt gyömbért eszem mézzel egy kanállal. Remélem másoknak is segít.

cudarka333 Creative Commons License 2018.01.26 0 0 355

Nekem is vannak problémáim a szemölcsökkel. Jövő héten megyek dr.Bálint Ágneshez, remélem elintézi őket. 

Szeszi50 Creative Commons License 2018.01.03 0 0 353

Teafa olajtól is lepotyognak szépen. Kb két hét után ha naponta 2 x kened vele.

Előzmény: Viera50 (352)
Viera50 Creative Commons License 2018.01.02 0 1 352

Üdv.

A közelmúltban olvasgattam egy fórumot.Az egyik felhasználó "extra szűz olíva olajat ajánlott"ecsetelésre.Első olvasásra ,bevallom nem hittem benne.

Kb.5-6 napja kenegetem a szemölcseimet vele.Kivétel nélkül mindegyik összement,alig tapintható,és van olyan amelyik eltünt.

Szerintem egy próbát mindenképpen megér.

Előzmény: Aqua78 (351)
Aqua78 Creative Commons License 2017.12.11 0 1 351

Igen,sajnos az emberek fèlnek attòl amit nem ismernek,bàr ez valahol normàlis is azt hiszem:) Neked is kitartàst! :)

Vettem ma D3 vitamint,hàtha.....azt mondjàk jòt tesz. 

Szeszi50 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 350

:-)nem fertőző csak sokan hiszik főleg ha levetkőzik az ember valahol. Bár a sömörösök pont ezért kerülik az ilyen helyeket.:-(takargatjuk magunkat, hosszú ujjú póló még nyáron is. Tiszta szívből kívánom múljon el rólad és sose jöjjön elő. Kitartás:-)

Előzmény: Aqua78 (349)
Aqua78 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 349

Sajnos eltudom kèpzelni mit èrzett a baràtnőd. Az ember azt gondolja ààhh ilyesmi vele aztàn sosem eshet meg...aztàn hopp....mègis. Engem lelkileg viselt meg baromira ez az egèsz. Amikor ecseteltem az fàjdalmas volt,de leszedte őket,ezèrt elviseltem. Most màr igyekszem nem elkeseredni miatta,pozitívan àllni hozzà,azt hiszem ez is segìthet. Remèlem nem jönnek vissza ùjra. 

Pikkelysömör...az is "csodàs" dolog...de az legalàbb nem fertőz. Làtod? Nèzzük a pozitìv oldalàt! :) :)

Szeszi50 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 348

Szerencsére eddig ez elkerült. Viszont barátnőmnek volt és az a szörnyű akkor jött elő neki mikor már 3 éve egyedül élt meg alkalmi partnere sem volt. Mindent ecsetelőt, krémet, házi praktikát kipróbált egy évig küzdött vele utána ment el leszedetni. Ami megérte, hogy nem csak a szokásos HPV néztek meg hanem mind ha jól tudom közel nyolcvan van. Ebből négy okoz szemölcsöket vagy még rosszabb dolgot is. Valami magán laborba küldték el a kenetet. Már nem emlékszem mindenre pontosan de neki a hetven valahanyadik jött ki. Állítólag a sima nőgyógyászati kenet csak pár vizsgálatra jogosít. Valami negyven ezret fizetett ezért.

Az biztos a műtét után elég nagy fájdalmai voltak mert sokat leszedtek, két ülésben csináltak meg. Bioptron lámpázta meg betadin folyadékkal mosta. Nagyon sajnáltam.

Nekem pikkelysömöröm van kétféle ez is rettenet, és  rheumatoid artritis igaz most pár éve tünetmentes vagyok. 

Előzmény: Aqua78 (347)
Aqua78 Creative Commons License 2017.12.10 0 0 347

Neked is ilyen gondod van? Na igen...bàr jobban örülnèk egy köröm gombànak mint ennek azt hiszem :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!