Keresés

Részletes keresés

Zs4zet Creative Commons License 2000.04.20 0 0 131
Bocs, hogy nem olvastam a topic mélyebb rétegeit..
A fogorvosnál SZEX is van?????

Na mindegy, én egyelőre egy olyan doki-t kersnék, aki kiméletesen ki tudna húzni egy lyukat a számból... Lévén a fogból már csak két csonk, egy hatalmas lyuk és némi gyökér van. :-)
Tud valaki, egy aranykezű, kiméletes embert?
A szexhez nem ragszkodom, ugyanakkor nem lévén mazochista, nem a fagorvosi székben szerezhető élvezeteket preferálom... :o)))

Köszi mindenkinek...
Zs4zet.

Ui. És bár a jó doki ritkaság, ha valahol a pesti féltekén volna nem volna hátrány...

Előzmény: Beebee (130)
Beebee Creative Commons License 2000.04.20 0 0 130
Teljesen meggyőztél! (Főleg szexuális téren!)
Hát akkor nekiállok sporólni.
Egyébként azt is hallottam, hogy teljesen felsérti az ember száját belülről a sok fém/műanyag. Nyilván nem kellemes, dehát a szépségért meg kell szenvedni ugyebár!
Még annyit megmondanál - bár neked frissen csinálták ha jól tudom - hogy milyen sűrűn kell állításra járni a dokihoz? Ez külön pénzbe kerül, vagy ezt már lerendezik az elején a felrakásnál?
Előzmény: Nannics (129)
Nannics Creative Commons License 2000.04.20 0 0 129
Beebee!

Én a Szentkirályi uccába járok. Teljesen véletlenül nagyon jó a fogdokim.
Ár: egy sor, tehát az alsó, vagy a felső fémből
25 ezer + a ragasztás, ami 10 ezer
műjanyag (elvileg szebb, de szerintem ez a csúnyább)
34 ezer + ragasztás 10 ezer.

Nekem spec azért van szükségem fogszabira, mer nagyon ide-oda fordultak a fogaim a kevés hely miatt, ettől nem tom rendesen tisztítani, ami ugyi a fogak romlásához vezet igen, nagyon. Aztán a fogdokim elküldött fogszabi orvosho, aki aszonta, hogy kell. Kérdezem, mi van, ha nem, mire aszonta, hgoy semmi, csak akkor jöjjek vissza öt év múlva a protézsisemért. Akkor én osztottam, meg szoroztam is, a fogszabi monjuk 100 ezer, egy protkót 200 alatt nem úszok meg. Ráadásul nagyon csúnya dolog 30 év alatt a protkó.

Gondolom a barátod a szexuális életeteket félti, no, bizton állíthatom, hogy NEM KELL. Fogszabályzó viselése mellett is pont ugyanúgy lehet szexuális életet élni mindenhogy, komolyan, ezt tapasztalatból mondom.

Ha vállalod, akkor arra készülj, hogy majd aszondja a fogdoki, hogy áááá, nem fáj. De bizony a felrakás után egy nappal annyira fáj, hogy sírni tudna az ember, dejaztán elmúlik. Ja, és a harapást felejtsd el, ha fogszabid van.
No, mos ennyi elég.

Előzmény: Beebee (127)
Csokis Creative Commons License 2000.04.19 0 0 128
Hat, menjunk, ugyis jo bora van. Legalabbis az en fogorvosom eleg jo borokat tart otthon, ugyhogy ha rendelesi ido utan megyek, nincs baj. Azert fel-egy evente elmegyek rendelesi idoben is, de olyankor nem alkohollal erzestelenit. :-(
Beebee Creative Commons License 2000.04.19 0 0 127
K.Nannics,

Ez kedves! Egész kedvet kaptam hozzá! Bár a barátom nincs oda az ötletért.
Azt is hallottam, hogy ha valaki nem szabályoztatja a fogait az nem csak rossz látvány, de később sokkal könnyebben kap inygyulladást ezeken a részeken a lerakodott fogkő miatt. Szóval mindenképp praktikus lenne.
Vannak még fogorvosok a fedélzeten? Vélemény?
Láttam sok fogorvos címet. Van valakinek fogszabályzós címe is? Esetleg neked Nannics?
Árak?

Beebee

Előzmény: Nannics (126)
Nannics Creative Commons License 2000.04.19 0 0 126
Kedves Beebee

Nekem négy hete van fogszabim. Először én is féltem, hogy állati nyomorék leszek fogszabályzóval, én is 24 vagyok. Teljesen meglepődtem a reakciókon. A környezetem köbö feldobódott a fogszabályzótól. Közölték, hogy pofátlan sokat fiatalít rajtam. Megyek az utcán, és a pasiknak teljesen bejön. Én ezen csodálkozom, de hát így van.

Előzmény: Beebee (125)
Beebee Creative Commons License 2000.04.19 0 0 125
Kedves Zsombi és Gy Rozi, és többiek

Látom sokunknak van hasonló problémája. Tudom, hogy szörnyen hangzik, de essetek túl az ilyen megelőző műtéteken minél hamarabb!! Nálam ugyanez volt, a különbség az, hogy én ezen a részen (fogtorlódás) már túlestem 4-5 éve. A halasztgatás eredménye egy szőrnyű fogsor! Tudjátok miért nem csináltattam meg? Mert az én dokinőm az első fogamat akarta kihúzni!!! Nem a 7.et vagy 8.at, hanem az elsőt + egy fogszabályzó!!! Szóval ettől rendesen frászt kaptam.
1 hete huzattam ki végre az egyik 8-ast, 2 hét múlva a másikat, és a fogszabályzót még meglátom. 24 évesen már nem mutat túl jól egy rács. (Bár, mikor mutat jól?!)
Kár, hogy régen nem voltak ilyen forumok, ahol megnyugtattak volna, hogy csak a doki hülye! (Vagy lehet, hogy volt, csak nem volt hozzáférésem)
Beebee

KPS Creative Commons License 2000.04.18 0 0 124
s
Előzmény: KPS (121)
KPS Creative Commons License 2000.04.18 0 0 123
Nem. Én csak azt mondtam, hogy vannak még jó helyek: jóval olcsóbban. Szerintem annak is van jelentősége, hogy a pénzed a szolgáltatásra, vagy a drága belvárosi ingatlanbérleti díj+túl sok alkalmazott fizetése+apró-cseprő csicsák díjára megy el... Érted...(?)Persze, ez lehet, hogy csak nekem fontos, mert nincs túl sok felesleges pénzem és azt is nézem, hogy milyen valaminek az ár/érték aránya.Na, ezt akartam mondani(írni). Isten ments, hogy bárkinek is megsértsem az érzelmeit!
Előzmény: platina (122)
platina Creative Commons License 2000.04.18 0 0 122
KPS:
Egyetértek veled, mondott itt bárki bármi rosszat a ProfiDentre?

KPS Creative Commons License 2000.04.13 0 0 121
Srácok, jó a Profident, de az árai se semmi! Azért járok én le vidékre - végül is nem több idő autóval, mintha a körúton kevernék egyet csúcsforgalomban...S az üzemanyagköltség is megtérül.Jártam már Veszprémben, Móron.Az utóbbi helyen volt egy kitűnő doki: Opra Béla Dr.
Szerintem felveszi a versenyt a kategóriákkal drágább pesitekkel is! Én mindenesetre nagyon elégedett voltam...A kollégám meg fehérvárra jár le - állítólag ott is van egy szuper doki. Honlapjuk is van, nem tudom a címét, de benn van a HuDir-ben meg a top1000-ben családi fogászat vagy milyen címmel.Az alapvető különbség szerintem az azonos minőség mellett a majdnem 50%-kal alacsonyabb ár(pl. a kollégám porcelán koronáit 12 rongyért csinálták, itt Pesten meg 18 alatt nem is álltak szóba...)! S garanciát is adnak min. 1 évet... Szóval nekem, ha nem sürgősen (fáj) kell, akkor jobb a vidék - már ami a félórás vonzáskörbe tartozik.

platina Creative Commons License 2000.04.12 0 0 120
Skacok, úgy van, ahogy sejtettem, Janitsáry András már csak délelőttönként rendel a Profidentben, ezek szerint dolgozik valahol egy magánrendelőben is. Ha valaki tudná ennek a számát, megköszönném.
platina Creative Commons License 2000.03.29 0 0 119
Hmmm, tudtam, hogy így lesz. A fogorvosok nincsenek rászorulva, hogy tartósan az éjszakázásra rendezkedjenek be.
flyOrDie Creative Commons License 2000.03.28 0 0 118
A ProfiDent már sajnos nem is éjjel nappali, csak este 11-ig van. Ez azért nagy előnye volt.
Előzmény: platina (117)
platina Creative Commons License 2000.03.28 0 0 117
Janitsáry, akit Dionyi ajánlott itt, valóban nagyon jó fogorvos, azt kell mondjam, sajnos a ProfiDentben dolgozik, legalábbis egyelőre. Ez egy nonstop hely, nem rossz, de rohadt drága. Mindent legombolnak az emberről, amit nem szégyelnek. Szerintem ott már egy sima félévenkénti ellenőrzést sem lehet megúszni hatezer alatt, és úgy kezdődnek a beavatkozások. Egy átlagos magánrendelős ár többszörösét kérik mindenért. Egyszerűen nem vagyok hajlandó ennyit fizetni fogorvosért, amikor tudom, hogy hasonlóan igényes szolgáltatást máshol feléért, harmadáért kaphatok.
bíbic Creative Commons License 2000.03.24 0 0 116
Menjünk fogorvoshoz karöltve!
Én Dr. Geiszelhardt Mártonra esküszöm (a "Te félsz a fogorvostól?" témánál megtaláljátok diszkrét bejegyzésem )!!
Felőlem mehetünk!

üdv.

bíbic

Hatvani Szabolcs Creative Commons License 2000.03.22 0 0 115
Kedves Szerencsefel!

OFF
Még tegnap ment mail. Remélem, azért nem reagálsz, mert tárgytalan, és nem azért, mert nem vetted észre...
ON

Szab

Missy Creative Commons License 2000.03.22 0 0 114
tudtak
kicsit megtépázott idegekkel jöttem ki a dokitól, egyik bölcsességfogam nem fér el, ki kell műteni, meg azért kattog a bal oldalon az állkapcám, mert nem zár jól a szám, és tönkre fog menni az izület, ha nem lesz megcsinálva, lehet hogy egy évig kerítésem lesz, ami piszok drága (2*100000), ha ma kiderül, hogy egyáltalán erre van-e remény, mert ha ez nem jó, akkor nem volt egyenlőre más ötlet, csak valami éjszakai sín
:////
brrr
Előzmény: szerencsefel (112)
Gy_Rozi Creative Commons License 2000.03.21 0 0 113
Zsombi!

Egy bölcsességfogam sincs még kint, az alsók kb. egy éve elkezdtek kinőni, de megálltak. Szóval mind a 4... ezért félek annyira.

Rozi

Előzmény: zsombi (106)
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.21 0 0 112
És tudnak? : )
Előzmény: Missy (111)
Missy Creative Commons License 2000.03.21 0 0 111
engem ma cipelnek..ha tudnak
brrr
OliAtNoway Creative Commons License 2000.03.21 0 0 110
Menjen fogorvoshoz akinek ket anyja van!...
En felek odamenni, mindenfele piszkavasakkal csontighato fajdalmakat okoz. Es meg orul is neki...
Brrrr.....
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.21 0 0 109
Kedves Hatvani Szabolcs!

Ha nem vagyok indiszkrét Te hová jársz fogorvoshoz? Ugyanis nekem vagy a XIV. ker. vagy a belváros lenne jó.

Köszi az infót.

Előzmény: Hatvani Szabolcs (108)
Hatvani Szabolcs Creative Commons License 2000.03.21 0 0 108
Kedves Szerencsefel!

Ahová én járok, ott 3500 egy fényre kötő kompozit. Igaz, ez baráti ár (régi ismerős), de nem hiszem, hogy sokkal több lenne egyébként.

Szab

Előzmény: szerencsefel (107)
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.21 0 0 107
Ha az ember évek után végre rászánja magát, hogy fogorvoshoz menjen, mennyi pénzt vigyen magával? Szóval milyen árak vannak manapság? Pl. tömés
zsombi Creative Commons License 2000.03.20 0 0 106
Hello!

Mind a négy fogadat érinti a műtét (nem szeretem a műtét szót) ?
Nekem csak a bal alsót. Egyébként csütörtökön nem voltam, mert valami közbejött. De ezen a héten tutira elmegyek.
Ja, még csak annyit, hogy a másik oldalon lévő bölcsasségfogammal semmi baj nincs, szabályosan nőtt ki.

Szia: Zsombi

Előzmény: Gy_Rozi (105)
Gy_Rozi Creative Commons License 2000.03.16 0 0 105
Növesztem :-(( mit csináljak, ha félek attól a hülye MŰTÉT-től... Főleg úgy, hogy 4 fogról van szó!

Majd írd meg mi volt!

Rozi

Előzmény: zsombi (104)
zsombi Creative Commons License 2000.03.16 0 0 104
Gy Rozi!

Hát kérlek alásan, ma megyek vissza a fogorvoshoz megmutatni, hogy mi történt a fogammal az elmúlt másfél hónap alatt. Gyanítom, kezdenek kicsit torlódni. Részletekkel csak holnap szolgálhatok.
Te?, növeszted tovább?

Előzmény: Gy_Rozi (103)
Gy_Rozi Creative Commons License 2000.03.15 0 0 103
zsombi, mi a helyzet azóta a bölcsességeddel? Jön kifelé?

Én azóta nem merek fogorvos közelébe se menni :-((

Rozi

Gy_Rozi Creative Commons License 2000.02.04 0 0 102
Hello Zsombi!

Ma voltam egy másik orvosnál, azt mondta, hogy ő nem bántaná, amíg nem fáj, és nem okoz durva esztétikai problémát (lsd. fogtorlódás). Hajlok arra, hogy igazat adjak neki :-))

De ha mégis, biztos, hogy értzéstelenítéssel csináltatnám, mert állítólag maga a beavatkozás kibírható, az utána következő 2 hét ami nagy fájdalommal jár.

Rozi

Előzmény: zsombi (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!