Keresés

Részletes keresés

Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.11 0 0 54
Itt egy jó kis fotó. Andd neked biztosan be fog jönni :)

http://www.fototifo.it/lastevents/01-02_tr_rc/01.jpg

Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.11 0 0 53
Sajnos egyidőben kezdődtek a meccsek így elég húzos lett volna a túra, bár tudom te fanatic vagy és lemész egy Napoli-Empoli-ra is. Én inkább gyüjtögeteg őszre hátha összejön egy ütős hétvége. Tedd ezt te is barátom nehogy sok lóvét elcsajozzál nekem a nyáron :))
Előzmény: Törölt nick (50)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.11 0 0 52
hentes,

Lehet rendelni is de az nem a legolcsóbb persze attól is függ hová akarsz menni. A legtöbb helyen a kanyarokba csak feketén tudsz bilétát szerezni vagy ismerősökön keresztül. A tribünökre ált a helyszínen is kapsz jegyet, kivéve ha teltházas a meccs.

Előzmény: a hentes (45)
PisztolyP_d Creative Commons License 2002.06.11 0 0 49
mi van itt? az összes naplopó ide irogat??? :o)
Gili Laci Creative Commons License 2002.06.11 0 0 48
a hentes !
Mi legyen benne interes ? Fotó mindenképpen van, cikket szeretnél ?
a hentes Creative Commons License 2002.06.10 0 0 47
ha valamelyikben van interes akkor nekem is kell 1
Előzmény: Gili Laci (41)
soproni Creative Commons License 2002.06.10 0 0 46
Gili:
Az egyikre lecsapnék!!!:)))
Előzmény: Gili Laci (41)
a hentes Creative Commons License 2002.06.10 0 0 45
Általában hogy veszitek , rendelitek talán?
Előzmény: Mastino Napoletano_d (39)
a hentes Creative Commons License 2002.06.10 0 0 44
igen a kanyarban dobták le , de szerintem nem a nordból , megvan valahol az összefoglaló majd megnézem, azt nem tudom miért dobták le.
Előzmény: V Guerrieri (43)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.06.10 0 0 43
Már nem emlékszem pontosan, de mintha azt a robogót a kanyarból dobták volna le, így az nem a bergamóiak mellett landolt. Mintha rémlene, hogy valamiféle demonstrációs okból dobták volna le, nem a vendégek miatt. Bocs, ha hülyeséget beszéltem, lehet, hogy nagyon hideg amit mondtam... nem emlékszem...
Előzmény: a hentes (27)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.06.10 0 0 42
Hohó! Most esik le, ki is vagy, Mastino! Csak nem együtt voltunk Como-ban, meg Milánóban? Milyen szép neved van! :-))) Az enyém egyébként nem Viking, hanem "Vittorio", ami szintén a fantázia szüleménye, tudjátok errefelé minenkinek olasz típusú neve van :-)). A Guerrieri meg értelemszerű. A "V" betűt csak azért használom, hogy mindenki a Viking-re gondoljon :-)
Szóval szólítsatok csak "V"-nek! :-)

Előzmény: Mastino Napoletano_d (29)
Gili Laci Creative Commons License 2002.06.10 0 0 41

Volna 3 db felesleges Supertifom az idei évfolyamból, akit érdekel, szívesen eladom, vagy elcserélem !
gilicze@sopron.hu
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.10 0 0 40
Andd Te nethuligán. Remélem legközelebb megfogadod az öregebb tanácsát h melyik meccsre menjél így talán még egyszer velem is eljöhetsz bár ehez pisztoly barátunk beleegyezése is szükséges :)
Előzmény: Törölt nick (38)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.10 0 0 39
Általában nem de volt már néhányszor h rá kényszerültünk.
Előzmény: a hentes (37)
a hentes Creative Commons License 2002.06.08 0 0 37
Jegyüzérektől szoktatok jegyet venni?
Előzmény: Mastino Napoletano_d (36)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.08 0 0 36
HA nincsennek meg a félidő régebbi számai akkor nem tudod visszakeresni. mindíg kocsival megyünk mert így több meccset betudunk húzni egy hétvége alatt.

Gili,

Ismerjük egymást nemrég volt egy negcserés bizniszünk.

Üdv, Mastino

Előzmény: a hentes (34)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.08 0 0 35
Soproni,

Ide írhatsz FdL és BRN-es cuccokkal kapcsolatban:materiale@fdl.it
Bár ilyenkor nyáron nem a legszerencsésebb rendelni mivel a szezon vége felé elég szegényes a kínálat, erről a derbyn személyesen is meggyőződtünk, persze sálakat, pólókat,matricákat tudsz venni de a legkirályabbak kifutottak az tuti. Ősztöl lesznek uj anyagok és ha minden igaz végre kint lesz az FdL 30 éves történetét bemutató könyv is. Viszont tényleg a legjobb ha személyesen nyúlsz bele a cuccokba, soprontól igazán nincs messze a Curva Sud :))

Előzmény: soproni (33)
a hentes Creative Commons License 2002.06.07 0 0 34
hol kereshetem vissza a képeid? Te , hogy szoktál kimenni a meccsekre? busszal, kocsival?
Előzmény: Mastino Napoletano_d (31)
soproni Creative Commons License 2002.06.07 0 0 33
Valaki segítene?
Szeretnék beszerezni eredeti Fossa Dei Leoni, vagy bRigate Rossonere cuccokat!
Ha v.ki tud segíteni...az segítsen!:) Köszy!

ui.: Ne azzal kezdjétek, hogy menjek ki Milano-ba!:))

Gili Laci Creative Commons License 2002.06.07 0 0 32
Mastino !
Ismerjük mi is egymást ?
Tényleg, az itteni gyüjtök közül kivel nem vagyok még cserekapcsolatban ?
Várom, hogy jelentkezzetek !
Előzmény: Mastino Napoletano_d (31)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.07 0 0 31
Igen ezen voltam. Általában fotózni szoktam így ritkán vagyok a kanyarokban (sajnos)a félidőben is az én képeim vannak erről a meccsről ha visszakeresed akkor rájöhetsz h ismersz e , ha gyüjtöd a fotókat akkor biztos találkozhattál már a nevemmel.

üdv, Mastino

Előzmény: a hentes (30)
a hentes Creative Commons License 2002.06.06 0 0 30
a 99-es ez volt?

teszel be a milánosokról képet? Ezen a meccsen is az fdl-ben voltál?Mi is lett a meccs vége? Hát nem volt rossz a túra , mi ismerjük egymást?
bocs a sok kérdést.

Előzmény: Mastino Napoletano_d (29)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.06.06 0 0 29
Kétszer voltam 99-ben az Always AC Milan-os koreográfiánál legutóbb pedig az idei csillagos látványkor. Jó kis túra volt igaz Viking?Bár szerintem a Como-Modena ütötte a derby-t.
Előzmény: a hentes (28)
a hentes Creative Commons License 2002.06.06 0 0 28
melyik milánói derbyken voltál?
Előzmény: Mastino Napoletano_d (21)
a hentes Creative Commons License 2002.06.06 0 0 27
jaja inter-atalanta meccsen tavaly a bergamoiak kaptak egy égő motorbiciklont a fejük mellé
Előzmény: V Guerrieri (26)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.06.06 0 0 26
Érdekesek egyébként arrafelé a táborok ellentétei: sokszor karöltve, együtt énekelve közelítik meg a stadiont, bent viszont olyan szinten szidják egymást, hogy nocsak. Máskor meg minden tradíció nélkül egymásnak esnek nem is rivalizáló táborok. Teljesen esetleges a dolog. Mondjuk a rosszabb helyzetben azok a táborok vannak, akik mondjuk ellentétben vannak a salernoiakkal, de elég kevesen vannak ahhoz, hogy az alsó vendégszektorban helyezzék őket el. Ilyenkor flakonokból pisával szokták őket locsolni! Az milyen? Milánóban is rendszeresen dobálják görögtüzekkel, meg mi1mással az aktuális vendégtábort.
Biztos olvastátok, hogy nemrég meg a bolognaiak Torinóban késeltek meg egy (vagy két?) embert megérkezésükkor.
V Guerrieri Creative Commons License 2002.06.06 0 0 25
A C ligás playoff-ok, playout-ok a legkirályabbak! Összeszedettebb is a szurkolás, a lelkesedés, a tét, és az A ligás táborokhoz képest kisebb létszám miatt. Rengeteg vendégszurkoló, és szinte tuti koreográfia, vagy piro. Az idén sem volt ez másképp!

Bár minden meccsről nincs infom, de pl. a Spezia-sok hihetlen, mit műveltek Triesztben, az egyébként általam nem sokra tartott hazaiak kiszászlós koreot csináltak. Kár, hogy a Spezia nem jutott fel, mivel a Livorno viszont igen, megnéztem volna egy B ligás Livorno-Spezia-t. Így Pisa-Livorno sem lesz jövőre. Viszont kíváncsian várom a Hellas Verona-Livorno meccset, oda-vissza! A csontkomcsi bordók ismét sarlós-kalapácsos koreot csináltak a feljutás ünneplésekor, a volt BG pedig ugye nem csipázza a balosokat annyira...

Ezenkívül most még a Lanciano-Taranto vendégei (úgy három-négyezren) produkáltak átlag felettit, egy emberként szurkoltak végig. Most a Catania ellen egy gólos hátrányban vannak, de remélem a hazai visszavágón ők jutnak fel, és jövőre ugyancsak izmos lesz a B liga szurkolói szempontból.

Előzmény: Mastino Napoletano_d (21)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.05.31 0 0 24
'99-ben voltam a Ge-Samp-on, teljesen bekes volt a legkor. Kocsmakban kozosen soroztek az ellenek, a stadion melletti utcakon kozosen kozelitettek meg a stadiont. Bent a stadionban mentek a szidalmak + kiirasok de semmi tobb. '2000-ben is voltam a Samp-Ge -n de a meccs helyett csak az Ultras Tito torzshelyet tudtuk meglatogatni mivel a nagy esozes miatt kesobb jatszottak le a derbyt :(. Az UTC vezetoi is megerositettek a latottakat hisz elmondasuk szerint sem akarnak testi kontaktust eszkozolni a genoani-kal mivel egesz heten egyhelyen tanulnak,dolgoznak,sportolnak,stb. Ugy van vele mind ket fel h van eleg mas tabor akiket be lehet fenyiteni (ld: iden Genoa-Modena.)

udv, Mastino

Előzmény: a hentes (23)
a hentes Creative Commons License 2002.05.30 0 0 23
a Samp-Genován se volt balhé?
Előzmény: Mastino Napoletano_d (21)
Gili Laci Creative Commons License 2002.05.30 0 0 22
Azt én is igazolhatom, hogy az utóbbi években a Pisa-Livorno az egyik legnagyobb durranás ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!