Keresés

Részletes keresés

M.Nory Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6271

Most mondjam azt, hogy mindenki maga döntse el, hogy kinek mi a fontos? Az olyan közhely lenne....Én tudom, hogy nekem mit ér meg, pl ottlenni egy Nyílt napon...Pedig többen tanúsíthatják ,hogy 1: én sem bagózom, 2: az a zene, ami ott szól,  ha finoman fogalmazok is, olyan távol áll tőlem, mint Makó Jeruzsálemtől..../Valahogy kevés Iron Maiden, meg ACDC rajongó jár oda :DD / .Mégis nekem megéri elmenni  a hangulat, meg a társaság miatt...

 

   Fontosabb lehetőség??? Mi lehet annál fontosabb, hogy jól érezze magát az ember, hasonszőrűek között???

 

A véleménynyilvánítással nem ott a baj, hogy elmondod, neked mi nem tetszik...Demokrácia van vagy mifene, joga van elmondani mindenkinek, hogy mit gondol....Ott a gond, hogy sokan úgy véleményeznek, hogy még az életben nem voltak / és sok esetben nem is lesznek/ partin, csak hallottak róla....Mert úgy már nem vélemény, hanem előítélet......

 

    Egyébként sem marakodunk, hanem csak a véleményét mondja el mindenki :DD

 

   Ez ugyan kicsit fonák szitu, de az elejére visszavezetve, végülis csak vélemény....

 

   Akik ott lesznek, 99%, hogy jól fogják érezni magukat, aki meg nem tud jönni, elég ha csak annyit mond, hogy bocs, nincs kedvem, időm, pénzem......Rizsa nem kell..attól lesz idegesítő a kifogáshalmaz......

 

  Asszem egyenlőre ennyi :D

Előzmény: LatexLion (6244)
M.Nory Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6270
Inkább nem mondok rá semmit, Hardwood összefoglalta elég jól.....De akár tetszik akár nem, a "hétköznapi ember" számára valahol másság mind a kettő...és ott  probléma van, ha már az egyformán "más"-nak minősített emberek is elkezdik a másik embert "más"-nak látni...Ha TE, mint "más", nem fogadod el a másik "más" embert, akkor hogy várod el, hogy Téged elfogadjon egy tök átlagos, csúnya szóval kockafejű ember??  A "klikkesedés" sehova sem vezet... 
Előzmény: latexlovaboy (6268)
hardwood Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6269

 

Elfogadom, hogy téged zavar, de ez nem "fogalomkeverés" !

Ezek szerint travi vagy meleg ember nem lehet fétisiszta?

Nem hiszem, hogy ez a heterók kiváltsága :)

Előzmény: latexlovaboy (6268)


latexlovaboy Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6268
Amióta megnősültem, nem voltam partin, de engem zavarna, ha nem tudnám hogy a csaj tényleg csaj-e. Szerintem kár összekeverni, ez kb olyan, mint a külsősök sm / latex fogalomkeverése.
hardwood Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6267

Szerintem nem OFF téma, hiszen sokan járnak a fetish partiról a travi bulira és fordítva.

 

Bevállalom, hátha nem leszek megkövezve :) http://www.trannybaratikor.hu/  

Előzmény: dóri_brown (6266)
dóri_brown Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6266

Gitta!

Nem akarom itt reklámozni...

(a VIII.-ik Nyílt Nap)

Előzmény: gumigitta (6265)
gumigitta Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6265
Bocsi de úgytűnik levagyok maradva. Mi és hol lessz 15,-én?
Egyébként köszi a "bókot".
Előzmény: dóri_brown (6264)
dóri_brown Creative Commons License 2007.11.25 0 0 6264

Szió Gumigitta!

A habitusom miatt lehetnél az ügyvédem :)))

Körmölök itt félórát, amit Te összefoglaltál pár mondatban :))

Remélem 15én jössz!

Előzmény: gumigitta (6257)
csabilaci Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6263
Szóval ez egy baráti társaság ahol nem az a lényeg, hogy ki mit vett fel....illetve nem csak ez...vagy éppen ez is.
Előzmény: gumigitta (6262)
gumigitta Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6262
Legszivesebben azt mondanám gyere el és meglátod, de inkább megpróbálom leírni.
Néhány az átlagostól eltérő - külső szemlélő számára hóbortos - alak, többé-kevésbé gátlástalanul felöltözve, egyéni beállítottságának megfelelően jólérzi magát vagy fanyalog. Örülünk annak, hogy máshol nem igazán "szalonképes" öltözetben együtt lehetünk. Megcsodáljuk az új ruhákat, iszogatunk, beszélgetünk, táncolgatunk, tervezgetünk mint egy nagyobb létszámú házibulin, csak itt nem a TV műsorok, sztárok, botrányok a közös téma.
Szóval ha szereted a különc dolgokat és a kultúrált, toleráns embereket akkor gyere el, de ha csk kukkolni akarsz esetleg másokat cikizni akkor............
Előzmény: csabilaci (6261)
csabilaci Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6261

majdnem olyan mint a celofánember...

 

Mire vagyok kiváncsi??? Atol Zig...mindenre.

 

Előzmény: gumigitta (6259)
gumigitta Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6260
Mire vagy kiváncsi?
Előzmény: csabilaci (6258)
gumigitta Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6259
Szia!
Sajna nem tudom pedig régebben egy csomó képet lementettem innen, sőt sokáig egy ebből a sorozatból való kép volt a monitorom háttérképe. Ha gondolod írj az email címemre és keresünk még hasonló képeket.
Üdv Gitta
Előzmény: latex... (6251)
csabilaci Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6258
És mi történik a fetishpartyn???
Előzmény: gumigitta (6257)
gumigitta Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6257
Semmi melodráma, csak még néhányan elmondtuk a véleményünket. Ezekből persze sokan ( szerintem a többség ) csak azt hallja meg amit akar, és úgy hall félre ahogyan akarja. Ezt a reakciókból látni. De sebaj mi itt legalább tanuljuk-akaratlanul is tanítjuk a "demokráciát" és így van remény, hogy előbb-utóbb majd kisül belőle valami normális dolog. Meggyőzni senkit sem akartam!
Egyébként meg a képek felírata amit legutóbb felraktam sajnos lemaradt. Az első kép: Nem kell elbújni, a második: irány a fetishparty.
irány a fetisparty-2
Előzmény: dóri_brown (6253)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6256
Szasztok!

Eredetileg nem akartunk írni a témában, de mivel már több napja folyik a vita, úgy éreztük nekünk is állást kellene foglalnunk.

Vásárlás:
Azaz igazság, hogy mi már itt Győrben az összes erotikashopot lejártunk, így nekünk ezzel a bemegyek, nem megyek dologgal nincs probléma. Csak azt sajnáljuk, hogy Pestre nem tudunk felmenni (gyakrabban), mert akkor tuti törzsvendékek lennénk Olivérnél. :D És csak utána mennénk külföldre... kiváncsiságból. Bár sajnos egyenlőre nem tudunk mindent megvenni, de ha már dolgozunk a legdrágábbakra sem fogjuk sajnálni a pénzt. (Bármeddig is kell majd gyűjtögetni!)

Party:
Igaz, még nem voltunk bulin, de mindenképp fel szeretnék menni. Csakhogy egyenlőre nincs kivel! (Így marad a vonat! S az sok pénzt felemészt a buli elöl, ráadásként egyenlőre nem tudjuk hogy lesznek a vonatok!)

Ennyit akartunk: NightGirl és StarWish

NightGirl: Én már nagyon-nagyon-nagyon várom a partyt! :)
Kontrol Sende Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6255
Na, mivel itthon baszom a rezet betegen szombat este kivételesen nem csak a képeket nézem, hanem bele is olvastam a fórumba.
Én vettem a párodtól egy nacit még tavaly és el is mentem partyzni benne az ex-barátnőmmel, aki beszerzett egy lakk szoknyát magának. Azóta a csaj nincs meg, de a naci még mindig olyan, mint régen. Őszintén, a nadrágért nagyobb kár lett volna: jó az anyag, stimmel a méret, bírja a gyűrődést...szal ennyi idő után is fasza! Ami a lényeg: előszőr nekem is qrva kínos volt elmenni hozzátok, egyszerűbbnek tűnt volna online rendelni, de aztán megláttam belülről a boltot és a fazonod is jóarc, sztem nagyon korrektül vagytok berendezve (nem csak magyar szinten) és tényleg fontos, h az emberhez méretezzék a ruhákat, különben most elállna 3 centivel a seggemtől a szárában meg esőt gyűjthetnék. Az árát simán megérte, sőt! A legtöbben valszeg azért nem mernek elmenni hozzátok, mert túl kombinálják a vásárlást, aztán kitalálnak vmi kamu szövegeket, h mér nem mentek el. Pedig csak veszel egy ruhát.
Azt meg Én sem értem, h hogyan nem találnak a topikosok olyan lányt, aki bírná az ilyen cuccokat...azt már inkább, h hogyan nem találnak olyat, akin jól is mutatnak :D.
Előzmény: dark-angel (6224)
hardwood Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6254

Mert régen volt és ismét bővült!

 

Lack és párja 2 fő
ToMCaT és párja 2 fő
M.Nori 1 fő
Hcpower 1 fő
Gumigitta 1 fő
Ghost és párja 2 fő (akik kerek egy éve jöttek össze a decemberi partin)!
Devilrider és Asszonya 2 fő
Rebix 2 fő
Fetish Anny és Fetish Tom 2 fő
Panters 1 fő
Dark-Angel + a nagy Ő (Lakk-fetis:-) 4 fő és egy 1 fő feltételes
RubberFan 1 fő
Lakkfreek 2 fő
Easylatex 1 fő
Dóri brown 2 fő
WolFyNOS 3 fő
Utazo23 1 fő
Dave K 1 fő
Hardwood 2 fő
StarWish feltételes, remélem, akad valaki Győrből, akivel el tudnak jönni!
 
Összesen, ha minden jól alakul, 36 fő.

dóri_brown Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6253

Úgylátom folytatódik a melódráma :)))

Soha életemben senkit sem akartam meggyőzni semmiről, távol álljon tőlem most is.

Mindenki élje ki magát, ahogy neki jó... és talán akkor megváltoztatják a helyszín nevét is flusztrációról kiegyensúlyozottá.

Én ezt kívánom mindenkinek, aki még nem az!

Szerintem a sorok között ott a lényeg, ezért is hiszem, hogy akiken ing van...

:)))

 

l.i.d. Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6252

dóri brown, Rita blond!

 

Gondoljátok, hogy ezzel a stílussal az esetleg hezitálókat meggyőzitek arról, hogy inkább elmenjenek? Kötve hiszem!

latex... Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6251

Szia Gumigitta

 

Melyik honlapról töltötted le a transzparentes latex képet?

Nem találtam meg mostanában. Köszi

 

L...

Előzmény: gumigitta (6248)
Rita blond Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6250

Sziasztok!

 

Én is sokszor ott vagyok és nem szoktam ide írni. Itt mindenki nagy fetisiszta, de mindenki csak nyavajogni jár ide.. Nevetséges!! Külföldön van egy party, mindenki örülü,  hogy ott lehet, és nem kifogásokat keres!! Igenis saját magukat nem fogadták el az emberek! Itt arctalanul, tudnak észt osztani, képeket cserélgetni, és ettől már nagy fetisiszták!! Ez az internet átka, mert sokan itt éli ki magukat. Persze közbe féltékenykednek azokra akik nem, és kifogásokat keresenk ők miért nem tehetik meg... Meg jönnek a mesék, ki hova jár lakkba.. (messziről jött ember..).. A vége mindíg az szokott lenni, azt nézik le aki elment a partyra, mert olvastam már ilyen lényegű írásokat!!

Szerinte azt kéne megtanulni sokaknak, nem körülöttük forog ez a világ se! Aki akar jön, ismerkedik SZEMÉLYESEN hozzá hasonló emberekkel, igazi fetisisztákkal (mit pl a Gittta), aki meg nem az meg otthon marad és pont :-)

Nem kéne ezt ennyire túllihegni szerintem, ennek a fórumnak nem ez lenne a lényege és célja!! És mielőtt belekötne ebbe is valaki, ismerem személyesen azt aki indította a fórumot, Ő is alig ír már ide :-(

Az a baj, itt is mindenki a társadalom elfogadását várja, miközbe egymást nem tudják elfogadni!!! Nekem semmi bajom azzal aki nem jön, ő úgy éli meg, az ő élete!!!De a kifogásaikra se vagyok kiváncsi, meg a személytelenségbe burkolt okoskodásra se, ahogy szerintem sokan mások se..

Bántani nem akartam senkit!!!!! De ezt a véleményt már jópáran alátámasztották, itt is..!!

 

Rita

Lack Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6249
hardwood!

Szeretnék jelentkezni én is és a párom a dec. 30.-i találkozóra. Jól hangzik az az ital, és jó lesz megismerkedni Veletek!

Üdv: Lack
gumigitta Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6248
Tisztelt "Úri közönség"!
Én azok közé tartozom aki a már több mint két éve tartó partikon 2 kivétellel ( amit nagyon sajnáltam de sajna akkor nem tudtam menni ) ott voltam és elég ritkán szólok hozzá. Főleg azért mert akikkel megtudom beszélni a dolgaimat inkább személyesem teszem. Amikor a mostanában zajló vitában állástfoglaltam (hosszas hezitálás és több törzstaggal való egyeztetés után) pusztába kiáltott szó maradt. A dohányzáson igenis lehetne javítani ha egy kicsit odafigyelnénk egymásra. Például csak az ablak közelében jelölnénk ki dohányzó helyet. A hangerő ellen is hiába próbáltam agitálni. Ami a táncot illeti, na az nem jellemző. Némelyik bulin rajtam és még 2-3 emberen kívül senki nem táncolt. ( Ellentétben a travipartykkal amit többen szoktunk látogatni, tehát lehet saját tapasztalat.) Az időbeni kettőosztást illeti nagyon jó ötletnek tűnik. Egyébként tessék tudomásul venni a partyk olyanok amijenné mi tesszük. Senki más csak mi magunk turbózhatjuk fel vagy ronthatjuk el.
Továbbra is vitatkozzunk, csak felesleges indulatok nélkül, a jószándékot és nem a rosszindulatot feltételezve egymásban. Részletesebben majd személyesen 30.-án.
(remélem ott tudok lenni)
Üdv minden toleráns fetisisztának.
Latexboy24 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6247
Asszem akkor én is aktív tagja leszek fórumotoknak(így is csoda h rátaláltam)Ez a party mikor is lesz és hol??Érdekelne a dolog biztos jó élményekkel térnék róla haza
Latexboy24 Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6246
Köszi az infot Latexlion:))
hardwood Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6245
Dark-angel, Ghost

Szerintem kicsit elbeszéltek egymás mellet, olyan mintha nem ismernétek egymást

pedig találkoztatok már jó párszor. A partin majd tisztázódni fog a dolog :-) 

 

Gummiboy

A füstkérdés valóban nem megoldott, de nehéz egy olyan helyen ezt megoldani

ahol nincs légcserélő. A bagósok kitiltása pedig nem a legjobb megoldás. A zene hangereje szintén jogos, nem lehet beszélgetni, de ha halk, akkor nem lehet táncolni.

Volt már erre javaslatom, de próbáljuk meg újra! A mostani partin 2-3 fellépő is lesz 0-1h között a hangerő a műsorokig beszélgetős, utána táncolós lenne.

Ha ez mindenkinek szimpatikus, akkor minden befolyásom latba fogom vetni, hogy meg is valósuljon.

Hogy milyenek a külföldi partik, boncolgathatjuk, de mi itt élünk, ez van, ebből kell kihozni a legjobbat.

LatexLion Creative Commons License 2007.11.24 0 0 6244

Másfél évet? Akkor 16 hónappal megelőzted a lemaradással az eseményeket :-)) Nem semmi :-D

 

Az emberekkel nem volt semmi gondom a partyn, csak a hallási viszonyokkal. Jól elvoltam én is, csak kommunikálni nem nagyon tudtam. Lehet, hogy van akinek ez nem hiányzik, nekem igen. Az is lehet, hogy bennem van a hiba :-(

 

Speciel jómagam nem ígértem soha, hogy megyek, sőt bevallom, remélem, hogy most dec. 30-án is lesz jobb dolgom, mint elmenni. És ezzel nem az eseményt kívánom negatívan értékelni, mindössze tényleg valami ennél is sokkal fontosabb lehetőségre vágyom. :-)

---

Nem hiszem, hogy műveltségi kérdés lenne a megértésre való hajlam. Van aki viselni szereti a lakkot, van aki máson látni. Van aki hajlandó megmutatni magát benne, van aki nem. Van aki könnyen mutatkozik, van aki nehezen. Én pl. nehezen szántam rá magam, legutóbb sem tettem volna, ha még mindig dolgoznék...

 

Vagy van aki egészen más okból nem jön. Nem bírja a füstöt. Nem bírja a zajt. Elborzad az ízlésébe nem illő "zenétől".

 

És simán lehet olyan is, aki azért nem jön, amit Te mondassz, magát sem tudja elfogadni.

---

Aztán a party fikázása... Sosha nem értettem, miért fikázás az, ha az ember elmondja a véléményét valamiről, amiben persze lehet negatív és pozitív elem is. Ha elmondom, hogy nekem bizony nem tetszik a "zene", főképp bánt a hangereje, sőt, kimondottan zavarja a partyélményt, hogy nem tudok beszélgetni miatta, akkor mindezt csak azért teszem, hátha kellő számú hasonló vélemény elég lesz arra, hogy valamilyen megoldás szülessen a dologra az adott partyk keretein belül. (Mivel nekem magamnak sem lehetőségem, sem jogalapom nincs megoldást produkálni.)

 

És épp azért szeretném, ha ez a party még többünknek felelne meg egyszerre, mert ez az egyetlen - és egyelőre nem is lenne jó ha lenne másik, mert akkor még kevesebben jutnánk egyre...

 

De ha jobban belegondolok, nem is ez az egyetlen party, ahol rosszul érezhetem magam a ricsaj miatt... :-((( Elmehetek egy sima discoba, sima ruhában, ott ugyanúgy nem tudok beszélgetni, és még aggódnom sem kell, hogy kiégetik rajtam a latexet.

---

Kettéosztás? Nem pont azért lesz a beszélgetős fórumtali a party előtt, annak helyszínén, hogy ne legyen kettéoszlás? Sőt, ha valki eljön a talira, utána talán eredeti szándékán elmerengve mégis bedugja az orrát a partyra?

---

Marakodás? Miért kellene marakodni? Vagy szerinted máris azt tesszük? Miért lenne marakodás, hogy a részben eltérő véleményünket megosztjuk?

---

Megértés megint. Na tessék, akik nem írnak azokat meg megérted :-) Na és szerinted miért nem írnak? Talán nincs véleményük? Szerintem biztosan van. Talán ők sem képesek elfogadni magukat? Szerintem ez is téves.

 

Véleményem szerint mindösze még nem kerítettek sort az írásra.

 

---

 

Na most biztos én leszek majd a gonosz kötekedő :-( Pech.

 

 

 

Előzmény: dóri_brown (6242)
latexmania85 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 6243
apam nefelj en rajongoitok koze tartozom es ott is fogok tatrozni az nagyon biztos nefelj
Előzmény: NightGirl és StarWish (6228)
dóri_brown Creative Commons License 2007.11.23 0 0 6242

Jah, lemaradtam cirka másfél évet... amióta járok partykra.

Elmesélem mi a való világ....

Van kb. 20 ember ebben a katlanban, aki összejárnak, találkoznak rendszeresen, ezért-azért... és q..a jól elvannak...

Aztán ennyi... a többi meg csak irogat, hogy ő aztán tuti jön...

Tudom, provokatív vagyok- az egész lényem az- de az alul műveltségem miatt nem értem, mi is az a gátló tényező, ami a hezitálókat távol tartja?!

(személyes vélemény, hogy saját magukat sem képesek elfogadni...)

Ez a party, -amit sokan fikáznak, néha én is-  az egyetlen!!!

komprende?

Mennyien dugják ki az orrukat? Osszuk már őket is ketté.... Gratula...

Marjuk egymást december 30-ig???

Akik rendszeresen ott vannak, azok szerintem nem is írnak be... én megértem.

 

 

Előzmény: LatexLion (6237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!