Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.25 0 0 7320

Szia!

 

Küldj egy e-mailt és ott részletesen le tudjuk írni és egy két képet is tudunk küldeni!

Előzmény: PiciCic (7317)
Dorka8989 Creative Commons License 2017.10.25 0 0 7319

Barcelonából a LEVEL-lel mentünk. Teljes mértékben meg voltunk elégedve velük. Az ülések megfelelően kényelmesek voltak. A párom 190 cm magas és az ő lábának is volt helye bőven. A gépre vittünk fel enni és innivalót, de természetesen lehet vásárolni is. A személyzet kedves, segítőkész. Használhatsz saját fülhallgatót filmnézés vagy zenehallgatás közben. Elég nagy a médiatár, úgyhogy az ember biztosan talál kedvére valót. Telefont is tudsz tölteni. Ár érték arányban szerintem parádés a társaság. Áprilisban 59.000 HUF-ért vettünk jegyet, amiben a kézipoggyász és egy kis táska volt benne.

Transzfert a mozio segítségével oldottuk meg. Kettőnknek az út a szállóig a reptérről 11 USD volt. Könnyen követhető a rendszerük, pontosak voltak az oda úton, visszafelé egy kicsit késtek, de semmi gond nem volt belőle. Ja és a visszafelé út foglalási árából 10 % kedvezményt is tudsz érvényesíteni, ha két külön tranzakcióban csinálod a foglalását. Tehát külön oda és külön vissza.

Előzmény: HHeni81 (7318)
HHeni81 Creative Commons License 2017.10.25 0 0 7318

engem is imádnak sajnos :( melyik légitársasággal mentetek és a transzfert kivel oldottátok meg?

Előzmény: Dorka8989 (7311)
PiciCic Creative Commons License 2017.10.25 0 0 7317

Sziasztok! Örülök,hogy megtaláltam ezt a fórumot,sok érdekes dolgot tudtam meg és segít megtalálni a legjobb szállást.

Párommal hivatalos Dominikai esküvőt szeretnénk,ebben szeretnék tanácsot kérni ill.tapasztalatokat olvasni. 

Van köztetek aki szintén így kelt egybe szerelmével? 

angel55 Creative Commons License 2017.10.25 0 0 7316

Én is leleveleztem mindent már jó előre Gustavóval, de ne email-ben keresed, mert az valamiért nem nagyon működik nála, hanem jelöld be facebookon és onnantól kezdve simán tudsz vele kommunikálni messengeren. A honlapján ki tudod választani, hogy mi érdekel, aztán neten tudsz pontosítani hogy hányan milyen programokra szeretnétek elmenni. Mikor mi kiértünk a szállodába, akkor odajött és az anyagiakat akkor rendeztük le vele, aztán pedig a napokat és az indulási időpontokat már sms-ben egyeztettük. Minden kirándulás pontosan, szervezetten folyt és csodálatos volt!

Előzmény: virag-virag (7312)
300C Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7315

Melyikben?

Előzmény: virag-virag (7314)
virag-virag Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7314

Írnál néhány infot a Be Live Collectionról?

 

Előzmény: Febekri (6816)
virag-virag Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7313

Mi a gond ezsel a hotellel? Csak mert mi is ott foglaltunk.

 

Előzmény: sirLancy (6836)
virag-virag Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7312

Az elözöekben többen írtátok hogy elöre lefoglaltátok a fakultatív kirándulásokat. Ez azt jelenti, hogz már itthon, kiutazás elött le kell foglalni? Semmiképpen sem szeretnénk Sanoa-ról lemaradni. Vagz ti mit ajánlotok feltétlenül elöször Dominikára utazóknK?

 

Előzmény: Dominicanus (7309)
Dorka8989 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7311

Egyetlen egyszer láttunk, akkor is odébbtessékeltük és nem jött vissza. Szúnyog viszont volt. Nekem okoztak egy kis bosszúságot, mert ha megcsípett egyből fel is hólyagosodott. De ez itthon sincsen másképp...imádják a bőröm, meg a vérem. A páromnak konkrétan egyetlen egy csípése sem volt. Rá rá sem szálltak (kicsit utáltam is emiatt :-D). A kertben, párásabb környezetben jelentek meg leginkább. Parton pl. egyáltalán nem voltak.

Előzmény: HHeni81 (7310)
HHeni81 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7310

Koszi koszi koszi 🙏🏻 akkor az kibirhato 😊 a homoki legyek nem ronditottak bele a nyaralasotokba? 

Előzmény: Dorka8989 (7306)
Dominicanus Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7309

Sziasztok!

Január 23-án mi már harmadszor utazunk Punta Cana-ra. Legutóbb, tavaly épp ebben a szállodában (Now Larimar) nyaraltunk. Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve, így a következő útra is ezt választottuk.

A fakultatív kirándulásokkal kapcsolatban azt gondoljuk, hogy nem csak az ár a döntő. Nem feltétlen létbiztonság a tengeren hajókázni, vagy hosszabb buszos, repülős, lovaglós, stb. túrákra menni ismeretlen cégekkel. Mi 5 kirándulás tapasztalata alapján bátran ajánljuk a seemore utazási irodát, Gustavot. Megbízható, biztonságos, jól szervezett a kirándulásuk, ráadásul felkészült, tapasztalt, magyar nyelvű a vezetés. Mi előre leleveleztük és kifizettük (átutaltuk) a kirándulások árát, így biztosítottuk a helyünket is, mivel egyre több a jelentkező. Akinek valamilyen oknál fogva (pl. időjárás) elmaradt a kirándulása, az visszakapta a pénzt. Minden kirándulásunk nagyon kellemes, maradandó élmény volt!

A szállodáról, a szobafoglalásról és a kirándulásokról szívesen beszámolunk részletesen is, ha érdekel Titeket.

Előzmény: PocakNetty (7290)
PocakNetty Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7308

Köszönöm az infókat, kérdezhetnék még privátban? Irnál a zsanife@gmail.com-ra nekem? Köszi!

Előzmény: Marciano89 (7300)
PocakNetty Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7307

Köszönöm az infókat nagyon, írtam privátban az itt megadott emailcimedre!

Előzmény: briggg (7302)
Dorka8989 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7306

Abban van igazság, hogy a csapvíz nem teljesen édesvíz, de az azért erős túlzás, hogy sós. Minket egyáltalán nem zavart a mindennapi tisztálkodásbán, hogy enyhe sótartalma volt. Igazából ezt is fogmosásnál vettük észre.

Kirándulni nem voltunk sehol, egy éves házfelújításon vagyunk túl, aminek a fáradalmait teljes mértékben ki akartuk pihenni. :-D Ez is volt az utazás célja.

A napágyakkal kapcsolatosan nem tudok nyilatkozni, mert mi annyira imádtuk a fehér homokot, hogy csak abban voltunk hajlandóak feküdni. Volt egy nagy napozó szőnyegünk+törölközők. Nekunk ez tökéletesen elég volt.

Majdnem a hotellel szemben van a Wacamole nevű hely. Isteni jó tacókat és quesadillákat ettünk. Ricardo koktéljairól, illetve a személyzet jófejségéről nem is beszélve. Ja és a BAM market mellett kettővel levő Citrus Restaurantot is tudom ajánlani. Rengetegen vannak, érdemes délelőtt/kora délután asztalt foglalni. :-)

Előzmény: HHeni81 (7231)
sanya7 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7305

A barcelo occidental carib punta canáról senkinek nincs semmilyen információja ??!!!!!

Spanyolnátha Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7304

Szia briggg!
Írtam neked egy emailt privátban, az itt megadott email címedre, ha nem gond.

Előzmény: briggg (7302)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7303

Szia mi meg a royaltonba megyünk

Előzmény: Naala (7298)
briggg Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7302

Mi is ebben a szállodában voltunk, tökéletes volt minden! Kertre néző szobát kaptunk ( igaz, adtunk pár dollárt a recepción) Én egyszerűen nem tudok semmi rosszat mondani a szállodáról. A part tiszta, a szállodai kertet mindig gondozták, jó volt a kaja, az esti programok is. A személyzet abszolút nem tolakodó! Fakultatív programokra mi Sanyiékkal mentünk Saonára, nagyon-nagyon jó volt! Szállodában is befizettünk egy kirándulásra, annyira jófej idegenvezetőnk volt, bár magyarul nem beszélt, de ezen kívül vagy 4 nyelven :D Ha, van kérdésed szívesen válaszolok! :)

Előzmény: PocakNetty (7290)
300C Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7301

Persze, hogy van, mint mindenütt.

Előzmény: Jellyfish2 (7299)
Marciano89 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7300

Szia! A hotelről viszonylag friss információim vannak! :) 
A transzfer ára 1 útra szolgáltatótól függően 10-25$ között lehet. A hotel szép, tiszta, a partja gondozott (főleg a környékbeli partszakaszhoz képest, bár a nyaralásunk végén kicsit felgyűlt a tengeri fű, de nem zavaró), a személyzet fantasztikus! Viszont! Én nem vettem elég komolyan a beszámolókban hangsúlyozott Preferred Club szolgáltatás fontosságát, ami hiba volt... Sajnos meg kell fizetni az árát, de megéri! Az első szobánkban extrém dohos szag volt és egy édes kis gyíkocska szaladgált mikor megérkeztünk ( amivel semmi baj nincs, aranyosak és picik/nem bántanak), de a szag miatt kértünk másik szobát. Nos ott a szag nem sokat javult, de maradtunk. A jakuzzi nem működött ( ami nem annyira nagy baj, mert mire ezekben a szobákban megtelik vízzel kb. 1 óra és nem annyira izgi a használatuk sem ), a wc ajtó szép fokozatosan kiszakadt(!) a falból, így szóltunk, hogy ez azért így nem jó... Ezek után felajánlottak egy Preferred Club-os szobát, ami kinézetre nem nyújt sokkal többet, viszont működik minden, kellemes illat van bent, a takarítás sem hagy annyi kivetni valót maga után (borravaló ide/oda) és lehúzható a wc... :D Kicsit szürreális, de a másik két szobában ez is gondot okozott... Tehát ha ide mentek, a szobák miatt válasszátok szerintem ezt a szolgáltatást, mert a szoba - ha nem is tartózkodtok benne sokat - minősége megnehezítheti az ottlétet. Egyéb extra szolgáltatások miatt én személy szerint nem választanám feltétlen, de a szoba miatt ha újra mennénk mindenképp!

A fakultatív kirándulásról annyit, hogy a hotelekben és a parton is tudtok ilyen jellegű kirándulásokra jelentkezni, nem érdemes előre lefoglalni, és alkudni is lehet mindenhol. Gustávóékról nincs infóm, viszont van a városban egy másik magyar társaság (facebook: Dominika másképp), akik szerveznek túrákat, nem olcsó, a parton jóval olcsóbban lehet túrákra jelentkezni, viszont talán egy kicsivel többet nyújtanak és akinek fontos a magyar nyelv, akkor itt megkapja! Viszont ezek a túrák főleg a bulizásról szólnak ( az égből is rum folyik általában, hangos - sokszor magyar- zene szól, táncoló/éneklő társaság), így a családbarát léte a dolognak erőteljesen megkérdőjelezhető... Viszont aki ezért érkezik a szigetre, annak tökéletes választás!

Előzmény: PocakNetty (7290)
Jellyfish2 Creative Commons License 2017.10.24 0 0 7299

Csak megerösitettem, mert azért van fals info is itt böven, tapasztalva azok után hogy megjártuk Dominikát.

Előzmény: 300C (7297)
Naala Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7298

Szia! Mi január1-13 ig leszünk a Be Live Collection Punta Canában.

Előzmény: Törölt nick (7292)
300C Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7297

Ezért írtam őket :)

Előzmény: Jellyfish2 (7296)
Jellyfish2 Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7296

Ez a mozio.com nagyon jol müködik, 6 usd/fö, mi ketten érkeztünk, idöben felvettek és egyböl a szállodába hoztak légkondis minibusszal.

Előzmény: 300C (7293)
Lily621 Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7295

Aha! Nagyon szépen köszi!!

300C Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7294
Előzmény: 300C (7293)
300C Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7293

Két személynél olcsóbb lesz egy transferbusz, hacsak nem akartok privát transzfert. 

https://www.mozio.com/

 

Nem friss, de használható:

https://www.tripadvisor.com/Travel-g147293-c80052/Punta-Cana:Dominican-Republic:Arrivals.And.Departures.And.Taxi.Rates.html

Előzmény: Lily621 (7291)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.23 0 0 7292

2018 január 4én jön valaki esetleg Punta canára? :-)

Lily621 Creative Commons License 2017.10.22 0 0 7291

Szia 300C ! 

Mi ketten csak és a Memories Splashbe!! Nemtudod véletlenül hogy visszafele a hotelben hol és hogyan értesitenek?

Előre is köszi:) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!