Keresés

Részletes keresés

V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 122
Mondjuk lé hiányában én úgy tervezem, hogy majd tavasszal duplázok, most nem megyünk sehová. Pont elég a bajnokikra elmenni, most lesz négy túránk zsinórban: Pápa, Celldömölk, Pécs, Hévíz. Mind olcsó út...

A legújabb Supertifo-ban van egy ultraranglista!! Láttad már?

V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 120
Nincs valami jó linked az órarend megszerzésére?

Régebben az italian-soccer.it -t nézegettem, de az az idén még nem indult be, szerintem már nem is fog.
A calcioweb-bel sem tudom mi van, pedig ott még a C ligával is alaposan foglalkoztak. Most csak a nyitóoldalig jutok, semmi info, még a tavalyi tabella van kirakva.
A legjobb a lega-calcio, de az idén már nem írják a B liga órarendjét, csak az A-ét, a C-ről pedig egy árva sor sincs.

Mondjuk ott érdemes belepillantani a kéthetente zajló olasz fegyelmi tárgyalások büntetési tételeibe, főleg azoknak, akik mindig a nyugat-európai viszonyokat hozzák példának...

Előzmény: Törölt nick (119)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 118
andd: Olaszhon irányába nem utaztok mostanság?
V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 117
Azt látom, hogy te képben vagy, most kiderült, hogy én viszont nem annyira, de a Gili meg egyáltalán nem :-)))
Előzmény: Törölt nick (116)
V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 115
Ja, és nem Jaquard, hanem "jacquard"...
V Guerrieri Creative Commons License 2002.10.14 0 0 114
Bocs, Gili, de ki kell javítsalak. Nem a "jacquard" kifejezés takarja a csíkos, vagyis felirat nélküli sálakat...

Erről meggyőződhetsz, ha ellátogatsz a Supertifo-kban rendszeresen reklámozott oldalra:
http://www.guagiu.it

Azon belül is a sálakhoz:
http://www.guagiu.it/sciarfrm.htm

Gili Laci Creative Commons License 2002.10.09 0 0 113
Ůn. Jaquard-sál, vagyis felirat nélküli, vizszintes bordó-szürke csikokkal, a két alján hímzett Toro-cimer.
Előzmény: Törölt nick (112)
a hentes Creative Commons License 2002.10.07 0 0 111
111 :)
Gili Laci Creative Commons License 2002.10.07 0 0 110
TORINO Jaquard-sál eladó vagy elcserélendö !
gilicze@sopron.hu
V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.25 0 0 108
Azért az nem csoda, hogy pont a livornoiak, és a calabriaiak voltak a legjobbak. Mindkettőjük feljutás utáni első meccse volt, ráadásul a livornoiaknak pont egy rivális ellen.
Azért gratulálok a sikeres túrához.
Előzmény: PisztolyP_d (107)
PisztolyP_d Creative Commons License 2002.09.25 0 0 107
Na látom a nápolyi kutya már mindent megírt...
A roma egy félidős produkciója is kevés volt hozzájuk képest... viszont a rendőröket olyan gyönyörűen verték ki a szektorból, h öröm volt nézni....
Nekem a top 3 a 10 nap alatt:
1. reggio boys
2. Livorno
3. Verona (háború az utcákon+ 2 méterre tőlünk rugtak agyon egy gyereket :o( )

a hentes Creative Commons License 2002.09.24 0 0 106
zsír lehetett
Előzmény: Mastino Napoletano_d (104)
Mastino Napoletano_d Creative Commons License 2002.09.24 0 0 104
Hello,

Na vegre elkezdodott s az elso ket fordulot rogton be is valaltuk. Hat meccset tudtunk eloben megnezni (Bo-Ro, Vr-Li, Pg-Rg, Mi-Lens, Emp-Ju, Pm-Co). Nagyon jol nyomtak a reggioiak Perugiaban, nekem ok voltak a legjobbak. A Roma szep fustolest csinalt Bolognaba az empolesik megint nem felejtettek begyujtani a gorogtuzeiket.Nagyon jo cuccai vannak a Desperadosnak. Veronaban hatalmas haboru a meccs utan a rendorok es a hazaiak kozott. Egy ket magyar illetekes figyelmebe ajanlanam a felveteleket akik a kulfoldi bekes stadionokkal peldaloznak. Bolognaba is volt fight a rendorokkel. Nagy csalodas a Juve,Milan,Parma produkcioja. Toluk mar lattam ezerszer jobbat is.
Roviden ennyi. Ja es undoritoak az olasz autosztradak, ennyi dugoban eletemben nem voltam osszesen. Fotok es videok hamarosan a "piacon" !!!

udv,Mastino

V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.24 0 0 102
Megy ez :-)))

V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.24 0 0 101

Na mégegyszer:
Egyébként ez a B liga harmadik, de a gyakorlatban az első fordulójában lejátszott Verona-Livorno (0-1) meccsen készült, a vendégszektorban...

V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.24 0 0 100

Csak képet próbálok becsatolni. Hátha sikerül...

V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.24 0 0 99
Láttam! Hihetetlen, de többet látom a RaiUnon, mint élőben. Ott terpeszkedett Bolognában, majd most Empoliban is a kapu mögött PisztolyP-vel egyetemben. :-))) A többin nem mutatták. Most kapott egy impulzust a taljánokból!
V Guerrieri Creative Commons License 2002.09.18 0 0 97
Na végre elkezdődött. Gondolom, senki sem panaszkodhat az idénynyitóra. Bár minden eseményről nincs infom, de pár dolgot azér megemlítenék.
A Fighters scudetto-ünneplő koreográfiát csinált a bergamoiak ellen, nem volt csúnya. Igaz, ilyesmit már százat csináltak.
Az UTC az egész kanyarban csillagszórókat gyújtott a Lecce ellen, a vendégek megtöltve a vendégszektort füstöltek egy nagyobbat.
A Como-i stadiont kicsit átalakították, bár a befogadóképessége így sem sokkal nőtt. Mi lesz ott, ha a Milan, vagy az Inter fog vendégszerepelni??? Az Empoli ellen nem volt mondjuk teltház, a vendégek szokásukhoz híven most is görögtüzeket gyújtottak.

Napoletano! Milyen volt az idei első túra???

V Guerrieri Creative Commons License 2002.08.27 0 0 96
Hello!

Lassacskán kezdődik a Calcio, gondolom, tudjátok, hogy az A és B liga első fordulóját elhalasztották. Így csak szept. 15-én indul (az eredeti menetrend szerint) a 2. fordulóval a bajnokság.

A C liga sorsolásáról nem tud valaki valamit?

Gondolom, hallottátok, hogy a már 4. ligás 1926 Florentina (a Fiorentina régi-új neve) Pisa elleni kupameccsén 30 ezer néző volt?? Nem rossz!

Szeptember 3-án viszont lesz Samp-Genoa a kupában! Így nem kell novemberig várni a genovai derbi első felvonására.

balage111 Creative Commons License 2002.08.09 0 0 95
jaja:))
Előzmény: Gili Laci (86)
Professzor úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 93
Hűha! Lehet, hogy skizofrén vagyok?

:-)

Előzmény: Professzor úr (92)
Professzor úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 92
Már a '80-as években ott voltam egy ETO-Múúúú kupameccsen. 1998-ban pedig Münchenben szurkoltam BRIT TESTVÉREIMNEK a német káposzták megsemmisítéséért. Ja, és szereztem klubtagsági igazolványt, és ennek köszönhetően mindig írnak nekem e-mailt.
Előzmény: Törölt nick (91)
Professzor úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 90
Retardált "barátom"!

A világhírű MANCHESTER UNITED a jövő héten ellátogat ebbe a porfészekbe, hogy megmutassa az olaszbuzzzancs divatmagyaroknak, mi az a football. Én ott leszek, te pedig húzhatsz a cigány barátaid kálcsóját nézni.

Na pá!

:-))

Előzmény: Törölt nick (89)
Professzor úr Creative Commons License 2002.08.08 0 0 88
Csak számodra állat, mivel a latin cigányok "szurkolói kultúráján" nevelkedtél, olaszbuzzancs divatmagyar! BRIT TESTVÉREINKNÉL nincs igénytelenség, csak színvonalas ülve szurkolás.

:-))

Előzmény: Törölt nick (87)
Gili Laci Creative Commons License 2002.08.08 0 0 86
Akkor majd valami ilyesmi lesz:
Előzmény: balage111 (85)
balage111 Creative Commons License 2002.08.06 0 0 85
Mi lesz majd egy-két győztes meccs után?:)))
Előzmény: Gili Laci (84)
Gili Laci Creative Commons License 2002.08.06 0 0 84
Nagyon állat ! A csapat bemutatása Bergamoban !
a hentes Creative Commons License 2002.07.10 0 0 83
hát jó legyen jobb az a tábor , amelyik a legutóbbi derbin kirak egy koppincs koreot , majd egész meccset végig kussolja.

Előzmény: Gili Laci (80)
a hentes Creative Commons License 2002.07.10 0 0 82
ez szerinted jol néz ki ???????????eszméletlen béna
Előzmény: Gili Laci (80)
Gili Laci Creative Commons License 2002.07.10 0 0 80
Ugye csak viccelsz ???
Előzmény: a hentes (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!