Keresés

Részletes keresés

l.i.d. Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6431
Basszus, basszus! Ne győzöm leszedegetni a képeket! :o)))
Előzmény: Dynodyno (6430)
Dynodyno Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6430
kis nyálcsorgatáshoz:


http://www.catsuitmodel.de/modelle/index.php
ezérdekes Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6429
Nem teljesen lakk, de nagyon jól néz ki.


NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6427
Kösz a bókokat! Az a kép majdnem a halálommal végződött! Majdnem bedarált a mozgólépcső!!!! :D

Más NightGirl weblapja immár félkész állapotban, de él, onnan le lehat szedni a képeket nagyban! Rá klikk a képre ott meg asz olvashatatlan szövegre. :S

A cím: http://fetishfairy.wolfhosting.hu/
technograd Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6426
Ez egyszerűen mesés! Odavagyok, meg vissza. Nekem is a 3. kép a kedvencem. Csak így tovább a megkezdett lenini fétis-úton!
Előzmény: NightGirl és StarWish (6423)
l.i.d. Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6425
Nagyon szuper! Főleg a 3. kép! :-)))
Előzmény: NightGirl és StarWish (6423)
beton22bp Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6424

bevállalósak vagytok :)

jó képek, kár hogy nincs több

Előzmény: NightGirl és StarWish (6423)
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6423
Hali mindenki!

Megint más volt mint vártunk. Győr vagy toleráns, vagy fétis város! :D Az emberek nagyrésze csak jól megnézte, de azért néhány szót elcsítünk, de kezdem az elején.
NightGirl az apujájánál öltözött átt, Ő csak annyit mondott, hogy úgy néz ki mint egy kotton baba, de amúgy nem zavarja, hogy ilyet hord. Azán volt egy emberke aki a haveroknak szólt, nézzétek mi megy ott. ?-) S végül egy roma hapi mondátából csiptünk el annyit, hogy szép. A péntárós akinél fizettük a hajfestkét, azt mondta Hófehérkének, "Azt hittem nem tudnak meglepni, de tévedtem!" Egy ifjú hölgyemény kitartóan bámúlta. A legtöbben csak néztek értetlenül, vagy mosolyogva. Ennyi lenne a tegnapi történet.

U.I.: Ez az összes kép, mert nem szabadott volna fényképezni. :(





Törölt nick Creative Commons License 2007.12.19 0 0 6422
StarWish!

Írtam mail-t, csütörtökön lenne egy szokásos Feri féle fuvar odafelé!

üdv, új nick.
Előzmény: NightGirl és StarWish (6417)
peterke72 Creative Commons License 2007.12.18 0 0 6421
Szia Neked és a Többieknek is!

Először is érdekelne engem is, ha lehet még.
Másodszor, mivel új vagyok a fórumon megemlíteném, hogy eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat, olykor nagy elégedettséggel a képes beszámolókat, olykor meg (mint kívülálló) kicsit értetlenül a vitázósakat.
Meg kell említenem, hogy részben a vitázás tárgya, miszerint "hol volt eddig a sok ingyenélő..." miatt nem írtam, amikor jelszó csere-bere volt, másrészt meg próbáltam feldolgozni az eddig általam tapasztaltakat, meg az itt leírtakat.

Röviden latex témában lennék (remélem egyre jobban) érintett, de részben a környezetem miatt eddig ennek nem adtam hangot.

A letexoticáról meg hallottam, illetve itt láttam is több jó fotót, ezért is érdekelne végre már, hogy mi van odabent. :)


Na most ebből mindenki szűrjön le valamit. Bemutatkozás-féle is, meg kuncsorgós is.
Előzmény: corp (6418)
beton22bp Creative Commons License 2007.12.18 0 0 6420
nagyon kíváncsian várjuk! :)
Előzmény: NightGirl és StarWish (6417)
piltdco Creative Commons License 2007.12.18 0 0 6419
Szia!
Engem érdekelne a jelszó!?
Előzmény: corp (6418)
corp Creative Commons License 2007.12.18 0 0 6418
Hello.Latexotica jelszó érdekel valakit január 8adikai lejárattal?
NightGirl és StarWish Creative Commons License 2007.12.18 0 0 6417
Rövid leszek: NightGirl-el ma megyünk Árkádba hajfestéket venni. S a piros catsuitban jön. Kíváncsian várom mi lesz, hiszen itt a karácsonyi vásárlási láz! :D Ha lesznek képek fel tesszük.

StarWish
dóri_brown Creative Commons License 2007.12.17 0 0 6416

Köszi mindenkinek, (nem sorolom, mert hosszú lenne) aki eljött a Nyílt Napra, és jelenlétével -valamint lakk ruhájának csillogásával- emelte az est fényét!  :))

Viszonzás 30.-án :)))

M.Nory Creative Commons License 2007.12.17 0 0 6415
Hol is?? Mikor is írtam én ezt a meghívást be ide?? :D
Előzmény: Kerei (6414)
Kerei Creative Commons License 2007.12.17 0 0 6414
Ott leszünk!
Előzmény: M.Nory (6412)
djt-123 Creative Commons License 2007.12.17 0 0 6413

Hali mindenkinek

Ismét itt vagyok aki esetleg nem ismerne fel djt-122 voltam régen de ezt a nicket átadtam öcsémnek ugyhogy mostantóül ez vagyok,és ismét jelen a topicban.

És mindjárt itt a hirem.Azthiszem az idei partin már tényleg ott leszünk.Most jött meg a lengyel sráctól a nadrágom meg az asszonynak egy top.Mindkettő nagyon szuper és végre ugyanugy fényezhető mint a képeken csillog villog már egy kis szilikontól is.Ja és ami ujdonság.Azt irta hogy a libidexxel megegyező minőségü latexanyagot szerzett be ugyhogy küldött szinmintákat is van vagy 10 féle az áttetszőtöl a simáig,jó pár szin.

Hát ennyit egyenlöre.

M.Nory Creative Commons License 2007.12.15 0 0 6412
Akkor a nagy örömködésre: ma este VIII. Nyílt nap a Music Factoryban a Soroksári út 160-ban..Nyitás este 9-kor... Mindenkit várunk szeretettel!
ToMCaT Creative Commons License 2007.12.15 0 0 6411
Köszi l.i.d. az elismerést, de leginkább a páromat illetik meg a dícsérő szavak. Ő hozta össze az egészet és csak a modell megtervezésében veszek részt. Sorolom az igényeket, azok meg egyszerre csak megvalósulnak.

Hát, maradjunk annyiban, hogy a törtlakk egyik típusa. Inkább a lakkhoz áll közelebb. Most, hogy kicsit kezdünk belemélyedni a lakkok világába, ezer félével találkozunk, jobb és rosszabb minőséggel. Tudni kell választani anyagot, meg ismerni kell, hogy mit akarsz belőle elkészíteni.

Na de majd 30.-án kidumáljuk és viszünk is nektek egy meglepetés csemegét.

Üdv: ToMCaT
Előzmény: l.i.d. (6410)
l.i.d. Creative Commons License 2007.12.15 0 0 6410

Gratulálok ToMCaT! Nagyon szép munka! És az ára is barátságos.

Törtlakk?

Előzmény: ToMCaT (6409)
ToMCaT Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6409
Üdv topic-lak(k)ók!

Elkészült első sajátgyártású, klasszikus 5 zsebes, farmerszabású, egyenesszárú férfi lakk nacink.

Megtaláljátok ide kattintva

Köszi: ToMCaT


Néhány kép:

Latex Bond Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6408

Nos, erről meg én nem tudtam, teljesen igazad van!

 

A 2 üzlet kínálata közt azonban még így látatlanban is merem állítani, hogy ég és föld lesz a különbség Blackdream-ék javára - számos szempont alapján,amelyeket később akár egyenként is összevethetünk, ha szemügyre vettük már mindkét boltot.

Persze a verseny nekünk, fogyasztóknak kedvez a leginkább, úgyhogy kívánom, hogy minél több üzlet nyíljon itthon, aki lakkot vagy latexet forgalmaz, csak latex témában soha ne hanyagoljuk el a minőség fontosságát!

Aki először próbálkozik egy saját latex ruha beszerzésével, elég kiábrándító lehet például egy Sharon Sloane-féle gagyiság. Nem mindig a drága a jó, ezt aláírom, de azért a jó latexanyagot meg kell tudni fizetni. Elég behatárolt azon cégek listája, akik latex méterárut kínálnak (az európai székhelyűekről nagyjából van is némi fogalmam) és ha ismered magának a nyersanyagnak az árfolyamát, beláthatod, hogy bizonyos termékekből kizárt, hogy olcsón jót kapj. Hacsak nem használt ruháról vagy árverésre bocsátott holmiról van szó.

Szóval aki először vásárol, annak javaslom: nézze meg alaposan mit vesz, akár vegye is kézbe, ha lehetősége van rá, kérjen tanácsot másoktól, olvasson utána, tájékozódjon. Csak ennyit akartam mondani.

 

L.B.

Előzmény: LatexLion (6402)
WolFyNOS Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6407
Nekem eddig ami leginkább bejött az a late-X termékek meg amit amerikából rendeltem. Mással még sajnos nem volt dolgom. :) De amit itthon lehet kapni a late-X az nagyon bejött.
Előzmény: LatexLion (6406)
LatexLion Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6406

Legalább 4 különböző cég latex termékeit forgalmazzák, olcsóbbakat, drágábbakat vegyesen. Gondolom a minőségek sem azonosak.

 

Egyébként meg tényleg meg kellene lesni valamikor :-)

Előzmény: WolFyNOS (6405)
WolFyNOS Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6405
Hát nem tudom én már rendeltem tőlük, mondjuk csak kesztyűt és zoknit :). És nekem azok nem igazán jöttek be. Szerintem náluk a termékek egy kicsit vastagok. Nem az a kellemes vékonyka latex, hanem egészen vastag. Nekem inkább a vékonyabb jön be. Bár lehet csak azok a termékek voltak éppen olyanok, más még nem rendeltem. De ha már itt nyílik nagyon közel a szomszédban tuti lassan el kéne oda néznem abba az üzletbe. :) Jó látni hogy végre nyílnak ezzel foglalkozó boltok is.
Előzmény: LatexLion (6402)
l.i.d. Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6404
Igyekszem! :-)
Előzmény: LatexLion (6399)
latex2 Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6403
Köszönöm mindenkinek a segitséget és az oldalakat is remélem találni fogok magamnak ilyen latex maszkot.De ha valaki tud netalán eldo maszkot akinek van de nem jó a méret neki az irjon egy e-mailt a latex2@gmail.com ra. Köszi a segitségeteket mégegyszer.Ha valaki akar nyugodtan irhat a latex2@gmail.com ra.Igérem válaszolok neki. Sziasztok.
LatexLion Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6402

Szia alapító!

 

 

Feleslegesen javítottál ki. Idézek az oldalról:

 

"...BP., XVIII. ker. Üllői út 490 alatt  november 28-tól megnyitjuk bemutatótermünket..."

 

Az általad javallott helyen valóban minőségi cuccok vannak, az áltam mondott helyen nem tudom milyen a minőség, még nem jártam ott, viszont határozottan olcsó, latex2 kérdése pedig tartalmazta ezt a kritériumot is...

 

LatexLion

Előzmény: Latex Bond (6401)
Latex Bond Creative Commons License 2007.12.14 0 0 6401

Szia!

 

Bocs', hogy kijavítalak, de nem nekik nyílt bemutatótermük, hanem Blackdream Bandiéknak. A latex.hu tudtommal csak egy csomagküldő cég, de az tény, hogy a beszállítást velük is le lehet egyeztetni.

 

latex2!

 

Szerintem meg ITT (is) nézz körül! Nagyobb a választék és minőségibbek is a cuccok.

 

L.B.

Előzmény: LatexLion (6397)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!