Keresés

Részletes keresés

Tibcsi30 Creative Commons License 2005.09.16 0 0 422
Ők tényleg szépek, ugye, hogy lehet szépeket is találni, kár elrontani a topicot a korábban említettekkel. Nekem sem tetszenek a "műnők" akiken minden mű, sokkal jobban tetszenek az amatőrök, akik tök hétköznapi nők. Mert ugyebár nem lehet mindenki minden nap, a nap minden percében tökéletes. Nem szeretem, ha valaki állandóan azon parázika a partnere előtt, hogy tökéletes-e, és nem tudja elfogadni magát, és a partnere is elvárja az állandó tökéletességet, és nem tudja elfogadni a partnerét, olyannak amilyen. Nem lehetünk mindig olyanok, mint aki éppen most ugrott ki a zuhany alól, a szájában ott lóg még a fogkefe, szerintem (remélem) természetes, hogy mindenki megfürdik minden nap, vagy ha olyan munkát végzett, vagy csak úgy gondolja, hogy nem éppen friss, akkor napközben is szükség szerint. Nem lehetünk mindig tökéletesek vállalnunk kell a természetességünket is.
Előzmény: differance (421)
differance Creative Commons License 2005.09.16 0 0 421
Ebben igazad van, ugyanakkor beláthatod azt is, hogy ilyen "orientációval", mint amivel itt a Tisztelt Társaság bír, nemigen várhatunk topmodell típusú kitenyésztett nőstényeket -akik persze szőrösek alul-felül-, hanem inkább az amatőr fotók játszanak, amik mellesleg éppezért tök hitelesek.
Teszek ide pár pixelt, remélem, ők nem tűnnek úgy, mintha lepattant ribancok lennének a szeméttelepről, akik egy szacskó szotyiért meg egy üveg sörért mentek fényképezkedni:)





Előzmény: Tibcsi30 (420)
Tibcsi30 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 420
A 397-es is az előbb említettek közé tartozik. Viszont vannak itt szépek is pl.: a 408-as.
Tibcsi30 Creative Commons License 2005.09.15 0 0 419
Bocs, belátom hiányosan fogalmaztam. A nemtetszésem kifejezetten néhány képnek szólt, pl.: 356; 363; 378; némelyik úgy néz ki, mintha egy nyomornegyedbeli talponállóból jöttek volna öt feles és öt sör után. Egyébként a szőrös hónalj nagyon is tetszik, láttam már rá jó néhány példát, nem csak itt a neten, kifejezetten ápoltak és csinosak voltak. Ha ilyen képeket raktok be, ne csodálkozzatok, hogy ha sokan nincsenek jó véleménnyel a szőrös hónaljról. Szerintem sem az izzadás, sem a testszag nem a szőrtől függ, borotváltan is éppúgy izzad, ha valaki rendesen tisztálkodik minden nap akkor nem büdös, ha borotvált valakinek a hónalja, akkor még be is pálik az izzadtság nem tud elpárologni olyan könnyen, mintha szőrös lenne. Van a világon víz és szappan is. Egyébként mint már említettem, nagyon tetszik, ha egy ápolt és csinos lánynak szőrös a hónalja.
Előzmény: fan_fan (384)
fan_fan Creative Commons License 2005.09.12 0 0 418
Köszi, csodás !
Előzmény: Ardeth Bej (416)
RBaba Creative Commons License 2005.09.11 0 0 417
bar fan fannak cimezted, en is megneztem. megerte :D
Előzmény: Ardeth Bej (416)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.09.11 0 0 416
fan-fan!

igazi!!!
RBaba Creative Commons License 2005.09.09 0 0 415
sziasztok :) jo ideig nem voltam netkozelben, s remeltem, ha ujra erre jarok, lathatok majd par kellemes fotot. a nyar soran nem sok termeszetes holgyemennyel talalkoztam. most aztan egy eletre meggyozodhettem rola, hogy nagy divat a borotva... ugyhogy marad tovabbra is a kepnezegetes a neten :)
hershee Creative Commons License 2005.09.09 0 0 414

igen, Timea akár a strandon, akár otthon perfekt!:)
Előzmény: fan_fan (413)
fan_fan Creative Commons License 2005.09.07 0 0 413

O.K.

 

hershee Creative Commons License 2005.09.05 0 0 412
szerintem is természetes ez a póz a strandon, és nemcsak az egyenletes barnulás céljából, hanem mert egy elég kényelmes testhelyzet. Az alábbi hölgyek sem gondolják ezt másképpen:))





Előzmény: PhallusDei (411)
PhallusDei Creative Commons License 2005.09.02 0 0 411
És márpedig miért ne lehetne az strandolás-napozás közben? Másképp hogy is lehetne megvalósítani a homogén testszínt?
Aki 30 körül jár vagy még több az eleget láthatott ilyet és emlékezhet arra, hogy senkinek eszébe se jutott megkérdőjelezni, szép-e vagy jó-e ez így
Előzmény: fan_fan (410)
fan_fan Creative Commons License 2005.09.01 0 0 410

Akkor egy analógia: A 19. századig pl. Európa több országában természetes volt, hogy a férfiak bajúszt, szakállt viseltek. Ma már nem az, nem tévedek, ha azt állítom, a férfiak több mint 50 százaléka borotválkozik. Ebből azonban még nem következik, hogy a bajúsz, szakáll "nem szép látvány" (tőled idéztem) vagy ápolatlanságot fejez ki. (Illetve egy dús szakáll lehet ápolt vagy ápolatlan is.)

 

Én a rohammenetszerű divatnak vagyok ellensége, amikor azt szuggerálják az emberbe, hogy ha nem olvadsz bele a nagy masszába, ha nem igazodsz a reklámhadjáratok szólamaihoz, elmaradott, igénytelen, stb. stb. vagy.

 

Másrészt pedig mindennek megvan a helyes módja. Vegyük a 408. bejegyzés fotóját. Ez a póz természetes lehet otthon, de én sem gondolom, hogy strandon, napozás közben is az.

Előzmény: nicket (409)
nicket Creative Commons License 2005.08.31 0 0 409
Hát nem semmi! elég jó ízlésetek van. Szerintem nem egy szép látvány egy szőrös honalj,de ízlések és pofonok.
fan_fan Creative Commons License 2005.08.29 0 0 408

Itt a helye !

 

differance Creative Commons License 2005.08.27 0 0 407
Egyetértek ( mármint azzal, hogy ez az egymásra-fröcsögés nem vezet sehova). Nekünk ez jön be és kész, érvelni meg minden ellen és mellett lehet.

más: Megosztanék veletek egy észrevételt, mégpedig azt, hogy nyár végén a csajok elunják a borotválkozást és egyre több borostás, majd -a vénasszonyok nyara időszakában- szőrös csajszit láthatunk. Remélem, bejön a prognózis:)

Előzmény: fan_fan (405)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.27 0 0 406
igazad van... Van itt minden, ami szőrös, csak győzzünk válogatni...
hónalj és punci
Előzmény: fan_fan (405)
fan_fan Creative Commons License 2005.08.27 0 0 405
A macska okosabb, mint a delfin. Megbizonyosodtam róla, tanulmányozom őket. De azt hiszem le kellene zárni ezt az állatvonalat, nem vezet sehová sem a topic tárgyát illetően.
Előzmény: PhallusDei (402)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.26 0 0 404
igazad van.... Valóban emlősök. Csak a fő, hiányzik a titulusuk elől, és nem a szárazföldön élnek... Vagy esetedben Ichtihandert tisztelhetjük???
Előzmény: PhallusDei (402)
fan_fan Creative Commons License 2005.08.26 0 0 403
A macskát többre becsülöm.
Előzmény: PhallusDei (402)
PhallusDei Creative Commons License 2005.08.26 0 0 402
A delfinek feljöttek a 2. helyre
Előzmény: fan_fan (401)
fan_fan Creative Commons License 2005.08.25 0 0 401

"... a szőrősség az emlősök privilégiuma, a csupaszság meg az alacsonyabb rendű létformáké..."

 

Zseniális megállapítás ! Vajon a ****** [sípoló hang] csupaszpártiak tudnak -e válaszértékű frappáns mondattal előállni ?

Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.25 0 0 400
?
Előzmény: differance (399)
differance Creative Commons License 2005.08.25 0 0 399

Jujj Areth, nagyon érzed...:)
Előzmény: Ardeth Bej (398)
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.24 0 0 398
Gondolom te is abba a kategóriába tartozol, aki csipesszel szabadul meg az 'undorító' szőrszálaitól. Csak vigyázz, hogy nehogy pikkelyeid nőjenek, és a nyálkát időben le tudd törölgetni magadról. Ja, a szőrősség az emlősök privilégiuma, a csupaszság meg az alacsonyabb rendű létformáké...
Előzmény: GateX (386)
differance Creative Commons License 2005.08.23 0 0 397
Gratulálok a 'kis barátnőidhez', téríts bőszen, Mester!

Előzmény: arische88 (394)
hershee Creative Commons License 2005.08.23 0 0 396
Hi arische88 !!

Akkor gondolom, Neked inkább ez a vonal jön be:
Előzmény: arische88 (394)
fan_fan Creative Commons License 2005.08.23 0 0 395

" ... ebben a multikulti agymosott trendi reklámkorban... "

 

TÖKÉLETESEN IGAZ !

Előzmény: arische88 (394)
arische88 Creative Commons License 2005.08.23 0 0 394

Üdv Mindenkinek!

 

Rég jártam erre, de örömmel látom, hogy bár akadozva is, néha párbeszédekre redukálódva, de azért: döcög a topic!

Az külön öröm, hogy lányok is tévednek erre manapság. Hátha ők is kedvet kapnak... Ami azért sem lehetetlen, mert az én korosztályom (21) lánkái szinte nem is ismerik testük természetadta állapotát és bájait (a szőrzet is az!), hiszen ebben a multikulti agymosott trendi reklámkorban nőttek fel. Viszont: eddigi pár barátnőmet mindig meg tudtam kérni, hogy növesszenek hóniszőrt, és csodák csodája: végül az eredmény nekik is tetszett!!

 Amúgy nekem sem esetem a nagyon szőrös, csak a nőiesen kócos, pihés női hónalj. De az nagyon...

fan_fan Creative Commons License 2005.08.23 0 0 393

Caitlin:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!