Keresés

Részletes keresés

johnny9900 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 409

Sziasztok!

 

Friss, régóta olvasó, de újonnan regisztrált tagként egy gyors helyzetjelentés Kehidakustányból, egy hónappal ezelőtt kb. 

 

A szaunavilág 85%-ban fürdőruhamentes, tartják is az emberek, bár csak 15-20% engedi le magáról a lepedőt. Viccesen be is jönnek a jakuba lepedőben páran, főleg a fiatalok - rajtuk látni, hogy szeretnének meztelenkedni, de még nem vetkőzték le a prüdériát. 

 

néhány karótnyelt magyar pár és a 16-28 közötti réteg kezeli a legrosszabbul a helyzetet. 

 

néhányan, főleg 30+ meztelenül jakuznak, de lepedőben közlekednek, gondolom mert midnenki így tesz.

 

A szolgáltatás remek, tiszta szép minden, ingyen tea, jó felszerelés, jó felöntések. 

 

a hely pozitív csalódás volt.

 

üdv, 

 

Jani

 

nagyon érdekelne egy hasonló, arányos beszámoló az Aquaworld-ről...

 

nage Creative Commons License 2012.02.06 0 0 408

Tudtok olyan bp-i edzőtermet, ahol lehet ruha nélkül szaunázni, és pl. egy diák számára is megfizethető áron van?

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 407

Sziasztok!

Kezdő szegedi nudista srác vagyok, haverokat (fiúk-lányok) keresek közös nudizáshoz. Így télen szívesen mennék Mórahalomra a meztelen szaunás részre. Én 24/175/70 sportos.

Ha van valakinek kedve jönni várom jelentkezését: tomtamas87@gmail.com.

 

 



icevolf Creative Commons License 2011.11.14 0 0 406

Szevasz!

 

Én 16,30-tól voltam kb 20-ig ,elfogadható volt,nem volt tumultus. Eddig csak csütörtökönként voltam,a pénteket nem tudom milyen... A héten nem tudok menni sajnos... :-(

Előzmény: nage (405)
nage Creative Commons License 2011.11.13 0 0 405

Tök jó, hogy beszámoltál róla! Sokan voltak? Érdemes csütörtökön menni vagy inkább pénteken? Héten valaki?

Előzmény: icevolf (404)
icevolf Creative Commons License 2011.11.10 0 0 404

Sziasztok!

 

 

Nemrég jöttem haza az Aquaworld-ből,egész jó volt,kezd elfogadottá válni,aminek természetesnek kéne lenni... Szeánszon nem vettem részt,arról nem tudok beszámolni.

icevolf Creative Commons License 2011.11.09 0 0 403

Sziasztok!

 

Holnap Aquaworld?

BAZS Creative Commons License 2011.11.07 0 0 402

November 12-én szombat este is tudtok  fürdőruha nélkül szaunázni, sőt úszni is. A Kispesti usziban lesz erre mód. Ott 2 szauna is üzemel.

meztelen73 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 401
Az eddigiek közül az egerszalóki Saliris fürfőben éreztem én is és s párom is az igazi nudista szauna feelinget.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Napi többszöri szauna szeánszok.Itt még párokkal is sikerült megismerkednünk,ami máshol sose silerült:)
nage Creative Commons License 2011.11.06 0 0 400

Tudja valaki, hogy a csütörtöki és pénteki napon kívül (például hétvégén, akár ma) is lehet az Aquaworldben ruha nélkül szaunázni az 1500-as jeggyel? Szeánszon nem szeretnék résztvenni, csak simán szaunázni, ruha nélkül.

nage Creative Commons License 2011.11.05 0 0 399

Okés, örülök, ha jó volt. Most már jövő héttől péntekenként is lehet menni. Annyira sokan igénylik, hogy muszáj volt még egy napot betenni.

Előzmény: icevolf (398)
icevolf Creative Commons License 2011.11.05 0 0 398

Szia!

 

Nem tudtam most menni,talán jövő hét csütörtökön. Párszor voltam akkor jó volt.

Előzmény: nage (395)
sportoss Creative Commons License 2011.11.04 0 0 397

ez izgalmasan hangzik......holnap szerintem körül is nézek arra..... :)

Előzmény: nage (396)
nage Creative Commons License 2011.11.04 0 0 396

Még nem olvastad, így én válaszolok magamnak a jó hírrel:

"MINDEN CSÜTÖRTÖKÖN ÉS PÉNTEKEN KLASSZIKUS SZAUNAEST AZ AQUAWORLDBEN

November 10-től minden csütörtökön és pénteken 16:30-tól zárásig az Aquaworld szaunarészlege fürdőruha nélkül, lepedőben vagy törölközővel (szaunaruha, szaunaszoknya) vehető csak igénybe!"

Előzmény: nage (395)
nage Creative Commons License 2011.11.04 0 0 395

Na mi a helyzet az Aquaworlddel?

Előzmény: icevolf (385)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.31 0 0 394

sikerült.. kössz :)

Előzmény: nage (393)
nage Creative Commons License 2011.10.31 0 0 393

Ez volt a célom, hogy felkeltsem az érdeklődésedet! Meg a többiekét is! :)

Előzmény: Liebgott (392)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.31 0 0 392

ahham. értem. Kifogom próbálni.. nagyon jól hangzik am :)

Előzmény: nage (391)
nage Creative Commons License 2011.10.31 0 0 391

Igen... de, hogy mit szabad és mit nem, azt én sem tudom. Légy természetes, ez a lényege! :)

Sokan talán ezért vonakodnak a nudizmustól, mert azt hiszik, hogy ott valami nagy szabályoknak kell megfelelni (most akár a magatartásra, akár a kinézetre gondolunk). De én ilyet egyáltalán nem tapasztaltam. Amikor én a Luppára mentem, ami mondjuk az egyik (az egyetlen?) "nem hivatalos hivatalos" budapesti/Bp. környéki nudistaparadicsom, én sem tudtam, hogy milyen, mi van ott. Mentem két kört, megnéztem, mit csinálnak az emberek. Hát semmi olyat, ami olyan nagy extra lett volna, hogy féljek tőlük, vagy féljek oda kimenni... ültek, olvastak, vagy feküdtek, napoztak, vagy úsztak egyet, vagy éppen ettek, sétáltak. Nincsenek szabályok. Csináld ugyanazt, amit amúgy is csinálnál egy strandon/uszodában/szaunában/tóparton, annyi kivétellel, hogy nincs rajtad ruha. Vagyis viselkedj természetesen. Nem kell azt gondolni, hogy szabályokat "betanulva" kell menni egy nudista helyre/rendezvényre. Belépsz, és egyből átveszed a többiek (jó) magatartását. Aztán már megy a dolog. :) Ezen ne görcsölj! :)

Ugye igazam van, tőlem rutinosabb nudisták?

Előzmény: Liebgott (390)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.31 0 0 390

hmm jó lehet :) épp azért első alkalommal jó ha alkalmazkodnom kell vkihez mert azt se tudnám mi merre hány méter. szóval gondolom ebbe is bele kell tanulni, hogy mit szabad és mit nem :)

Előzmény: nage (389)
nage Creative Commons License 2011.10.31 0 0 389

Én szívesen elmegyek veled (24 vagyok), akár uszodába, akár szaunába. De nem biztos, hogy kell partner. Nem tudod, hogy ő mennyire járatos, mit vállalna be (lehet pl. hogy kifeküdni pihenni vagy úszni már nem jönne ruha nélkül), meddig bírja, meddig van kedve, stb. Jobb, ha nem kell alkalmazkodnod senkihez, csak magadhoz. Nem kell ezt túlszervezned. Csütörtökönként a diákoknak féláron van a belépő az Aquaworldbe, kell venned hozzá egy szaunajegyet, és kész. Bejössz, leveszed a ruhádat és mész. Szerintem aki egyszer belekóstol, mint én a Luppán nyáron, az máskor is csinálni fogja. A természetességen van a hangsúly. És ez nagyon jó! Főleg ott a tónál... hm... bemenni a vízbe, kifeküdni, napozni, csend, napsütés, kis olvasnivaló, kaja... :)

Előzmény: Liebgott (388)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.31 0 0 388

aszem igazad van. sőtt tényleg.. kifogom próbálni, csak szerzek akkor valami ismerőst aki jönne még mer egyedül azért megse akarok úgy magamnak lenni h senkit nem ismerek meg senkihez nemtook szólni.. de jó tlet.. köszönöm válaszodat :) nagyon megindító volt :)

Előzmény: nage (387)
nage Creative Commons License 2011.10.30 0 0 387

Ezt már többen írták, de neked is csak azt lehet mondani, amit nekik: hidd el, nem lesz gáz. Nem arra fogsz figyelni, hogy megkívánj valakit, hanem megszokod a helyzetet, a természetességet, a ruha nélküliséget. Ahogy a férfi/női öltözőkben és az uszodai zuhanyzóknál is. De a nudizmusnál  nem arról szól a dolog, hogy bárki is partnert keres, hanem élvezi a ruha nélküli szaunázást, fürdőzést. Lehet, hogy megnéznek majd, és lehet, hogy te is megnézel embereket, de nem lesz gond. Gyere, próbáld ki!

Előzmény: Liebgott (386)
Liebgott Creative Commons License 2011.10.29 0 0 386

nagyon kipróbálnám én is a nudizást... de attól félek hogy ha meglátok más meztelen testet felfogok kicsit izgulni.. és feláll.. ez gáz? :S

icevolf Creative Commons License 2011.10.24 0 0 385

Sziasztok!

 

Jön vki.csütörtök du. az Aquaworldbe?

nage Creative Commons License 2011.10.24 0 0 384

Ha nem hivatalos, akkor nem jó ötlet csinálni, mert rádszólnak, kizárnak. Ezek szerint egyedül a Rudasban lehet akkor még valamennyire nudizni.

Előzmény: revambr (382)
revambr Creative Commons License 2011.10.23 0 0 383

budai

revambr Creative Commons License 2011.10.23 -1 0 382

nem akarsz egyszer csatlakozni péntek vagy szombat este? Olyankor általában ilyen Tűzrakteres művész  társaság van, nem valószínű, hogy a pucérkodás bárkit zavar. Most volt egy óriási túristacsoport, akkor sem szóltak be. De ha többen pucérkodunk, mint ahogy a múlt héten volt (pláne mindkét nem részéről), bejáratottabbá válna a dolog. király fürdő, Fő utca Bem tér felöli végén. Legszebb budi törökfürdő.

Előzmény: nage (375)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.23 0 0 381

Azért én azokon a felöntéseken csiszolnék még...

 

Ráadásul a magát oly tapasztalt szaunázónak mutató közönség is csöndben maradhatna, mert elvileg szaunában nem szövegelünk folyamatosan...

 

Van még hova fejlődni...

Előzmény: icevolf (374)
revambr Creative Commons License 2011.10.22 0 0 380

Kedves fürdőzők/fórumozók! A királyan pénteken és szombaton este 9 és éjfél közt esti fürdőzés szokott lenni performance-okkal egybekötve. beugró 2500 ft. A gőzben olyankor (nem hivatalosan) lehet pucérkodni, mert olyankor lazább habitusu emberek vannak, akik nem szólnak be, mint néha nappal. A múltkor fiúk meg lányok "csatlakoztak" a dologhoz, ahogy egy normális, felvilágosult nyugati vagy északi országban az szokás. Amúgy szombat reggel nagyjából ugyanaz a közönség van mint korábban+néhány néni. Mindez sajnos nadrágban. Bár én sose hordok nadrágot, mindig egy ilyen indiai kötényben vagyok, amin nem problémáznak. Olyan érzés, mintha fehér kötényben lennétek! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!