Keresés

Részletes keresés

Ferenc Ürmös Creative Commons License 2015.09.07 0 0 307

sziasztok ! tényleg nincs nyitva a szabadkai piac ? lécci segitsetek,ne hogy potyára menyek át! a miningránsok miatt azt irták hogy nincs ,de tényleg? előre is köszi!

Bombyna Creative Commons License 2015.09.07 -2 1 306

Bezartak a mauglik miatt.

Előzmény: lehoczs (305)
lehoczs Creative Commons License 2015.09.03 0 0 305

Sziasztok!

 

Szeretnék jövőhéten kimenni a szabadkai piacra, csak nem tudom, hogy jelenleg mi a helyzet a migránsokkal arra fele?

thcr7kata Creative Commons License 2015.08.10 0 0 304

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy mely napokon van piac? Vagy mindennap?

A válaszokat előre is köszönöm. 

macusnéni Creative Commons License 2015.07.03 -1 0 303

Semmi gond,nyugodtan lehet menni.A piacon menekültek nincsenek,azok elhúzódnak.Az erdőben,a Tisza árterén közlekednek.A kerítés után mi lesz?Az kérdés.Éjjel,meg hajnalban mászkálnak.Én is csak egyet láttam Ásotthlomnál jött át a másik oldalra az úttesten.Két rendőrautóval találkoztam csak.

Előzmény: nadri75 (302)
nadri75 Creative Commons License 2015.07.03 0 0 302

Sziasztok!

A szabadkai piacra szeretnék menni. Tudja valaki milyen a helyzez kint?

piacon ft-t elfogadják? Hol érdemes váltani?

Rusznákné Kinga Creative Commons License 2015.06.30 0 0 301

Sziasztok!

 

Mi a férjemmel és pár ismerőssel mennénk ki július 12-én a szabadkai piacra? Nem tudom, milyen a helyzet kint? A bevándolrókkal kapcsolatban. A tévé csak ezzel foglalkozik és a hírek. Egy hírt se láttam végig szóval csak bele bele kapcsolgattam (nincs időm -16 hónapos baba anyukája vagyok :) :) ) ha valaki most volt kint leírná, hogy mit látott? Köszönöm szépen előre is. Kinga

Bombyna Creative Commons License 2015.06.21 0 0 300

Barmikor kerhetik a zoldkartyat a hataron kedvuktol fugg. Max annyi baj tortenhet hogy nem engednek at titeket. De ez eleg nagy szivas ha pl nem csak a kozelbl ugrotok at. Megeri kivaltani 3perc a biztositonal es ingyn van nem erdemes ezzel szorakozni. Mit akartok venni a piacon? Egy ismeros most volt es azt mondta a ftot mindenhol elfogadtak es olcso minden. Mez pl 1kg 650ft. Burket vegyetek. Reszletes elmenybeszanolot kerunk)))))

Előzmény: Szigeti Ildikó (299)
Szigeti Ildikó Creative Commons License 2015.06.21 0 0 299

Sziasztok mi kedden mennenk a szabadkai piacra erdeklödnek hogy zöldkartya kell-e??eurot vigyunk vagy kint valtsunk dinart?forint is jo kint elfogadjak?

Bombyna Creative Commons License 2015.06.04 0 1 298

Barmikor kerhetik a hataron es akkor nem engednek at max ennyi lehet de nem erdemes ezzel probalkozni ha surgos a dolog bemesz a biztositodhoz es egybol megirjak ha postan kered az egy kicsit lassabb kb 1het. De nem kell erte fizetni.

Előzmény: Veszprémi Zsolt (296)
Bombyna Creative Commons License 2015.06.04 0 0 297

Klassz volt az egesz. Penzt vegul elore valtottunk . Igen Uvac verhetetlen de meg csak kepeken lattam. Tara is szuper a turkizkek vizevel.

Előzmény: U T A (295)
Veszprémi Zsolt Creative Commons License 2015.06.04 0 0 296

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy akarunk menni szabadkára. Halottam olyat h zöld kártya kellene az autó? Igaz ez, és kell-e még más is? Utoljára mikor voltunk forgalmi + személyi elég volt és nem kértek mást

U T A Creative Commons License 2015.05.29 0 0 295

Mi május első hetében voltunk a Kazán-szorosnál, Derdap Nemzeti Parkban, gyönyörű időt fogtunk ki. A várat Galambócon renoválják, fel van tatarozva minden oldalán.

 

Váltani Szabadkán szoktam, Kelebia után már írja pár helyen a Menjacnica-t, én konkrétan a mecset mellettiben váltok bal oldalt ahogy megyünk befelé. Magyarországon Szegeden váltanak a Tisza Lajos krt.-on, meg még valahol, ha pedig beljebb jársz Szerbiában, akár Nisben vagy Krusevácban az Exclusive Change-ekben tudsz forintot váltani (a tulaj magyar). Itt találod őket http://www.exc.rs/rs/map 

 

És ha már Szerbia és Kazán, ha van idő, kedv, pénz, érdemes lemenni délre az Uvac kanyonhoz kirándulni egyet, gyönyörű hely, illetve nyugaton a Tara Nemzeti Parkba szintén.

Előzmény: Bombyna (294)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.25 0 0 294

Klassz hely a kazan szoros. Galambocon ebbe estunk bele kemeny volt ilyet meg nem lattunk. Mindenhol betort ablakok autok hasig ero vizben a jardan 30cm jeg.http://index.hu/kulfold/2015/05/25/csak_ne_panaszkodjunk_az_esore_galambocot_jegtablak_leptek_el/

Bombyna Creative Commons License 2015.05.25 0 0 293

Az mar jobb mint amennyit nekem vontak le. En inkabb valtok penzt ahova megyek es ahol tudok kartyaval fizetek. A penzfelvet csak vegso esetre ok.

Előzmény: pamag (292)
pamag Creative Commons License 2015.05.23 0 0 292

Rosszul fogalmaztam (itt meg nincs javítási lehetőség):

szóval a kedvezményes készpénzfelvételi díj 1 euró illetve azóta 1.8, ez összesen ennyi, nincs plusz ennyi-annyi százalék.

Előzmény: pamag (291)
pamag Creative Commons License 2015.05.23 0 0 291

Konkrétan:

Az OTP ügyfelei az otp-s betéti kártyájukkkal kedvezményt kapnak az OTP külföldi érdekeltségű, külföldön lévő saját bankautomatáinál. (Szlovákiát, Szerbiát, Bulgáriát tudom - lehet, hogy máshol is jelen vannak.)

Ez sokáig összesen 1 euró volt, azóta följebb ment, utoljára 1,8 vagy 1.88 euró rémlik.

Rajta van a bank honlapján.

 

Amúgy a külföldi készpénzkivételért általában úgy 3-4 euró plusz az összeg valahány százaléka/ezreléke a díj.

Nemcsak bankonként változik, hanem bankon belül egyes kártyafajtáknál is.

 

Úgy rémlik, olvastam arról, hogy más banknál létezik olyan, hogy külföldön ingyenes a felvétel - de ez régebben volt, és nem jegyeztem meg, melyik bankról volt szó.

 

Mindenesetre böngészd át a saját bankod honlapját, hol mennyibe kerül az ATM használat.

Előzmény: Bombyna (289)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 290

Holnap kazan szoros. Ha valakit erdekel majd elmondom milyen volt.

Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 289

Az mit jelent? En egyszer csinaltam ilyet es ezreket vontak le erte.

Előzmény: pamag (288)
pamag Creative Commons License 2015.05.22 0 0 288

OTP-s kártyával olcsóbb a külföldi saját automatákból a felvétel.

Persze fillérre kiszámolva lehet, hogy egyes pénzváltóknál sikerül jobb árfolyamot találni - csakhogy az idő, türelem, sok utánajárás... kis különbségért.

Nekem nincs türelmem hozzá, ha kis tételről van szó.

Előzmény: Bombyna (287)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 287

Ajaj.ennel meg az is olcsobb ha eurot valtanal at:)

Előzmény: pamag (286)
pamag Creative Commons License 2015.05.22 0 0 286

Én a horgosi MOL-kút oldalában lévő OTP automatából :)

Az autópályát meg a tankolást viszont kártyával fizetem.

Előzmény: Bombyna (285)
Bombyna Creative Commons License 2015.05.22 0 0 285

Roszke fele hol szoktatok dinart venni? Ibusznal nincs.

Csibi. Creative Commons License 2015.05.03 0 0 284

sziasztok !

 

Engem is érdekelne a szerbiai piacozás mit érdemes onnan behozni ?

Pénzváltás hol lehetséges , mennyire beszélnek a piacon magyarul ?

Valami térkép vázlatott tudnátok küldeni mi merre , illetve az odajutás lehetőségét illetve piac cimét !

Előre is köszönöm !

lámpáslaci Creative Commons License 2015.04.28 0 0 283

Szia! Igen, nyitva van május 1-2-án is!! Telefonon megkérdeztem. Leírom ide a tel.számot, ahol lehet érdeklődni +381 24555377.

Előzmény: Ervin Németh (281)
lámpáslaci Creative Commons License 2015.04.28 0 0 282

Én is azt szeretném tudni, h május 1-én vagy 2-án nyitva van-e a piac? 

Előzmény: Ervin Németh (281)
Ervin Németh Creative Commons License 2015.04.27 0 0 281

Sziasztok! Május 1-én nyitva lesz a szabadkai piac? :)

DonEzio Creative Commons License 2015.04.20 0 0 280

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, készülünk a családdal egy tavaszi bevásárlásra, gyerekeknek cipő, melegítő stb kellene.
Nos az lenne a kérdésem, sokat hallottunk Ungvári piacról, de Szabadkai piacról is. Melyiket ajánlanátok? Milyen árakban vannak pl: a körlégtalpas Air Max-ek?
Akik voltak mostanában azokat szívesen meghallhatnám. :)
Köszönöm előre is.

Jozsó93 Creative Commons License 2015.04.18 0 0 279

Üdv!

 

Ma voltunk, árulnak már mindent. Térdnadrágot, rövidnadrágot és stb.

 

Jó utat!

Előzmény: vmatyo (270)
Jozsó93 Creative Commons License 2015.04.18 0 1 278

Üdv!

 

Megéri kimenni mindenféleképp. Üres kézzel nem térsz haza az tuti. Ma voltunk, árulnak már mindent. Térdnadrágot, rövidnadrágot és stb.

 

Jó utat!

Előzmény: Maary (271)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!