Keresés

Részletes keresés

dr.dent Creative Commons License 2002.06.10 0 0 348
Off

Bp.legszebb,legmodernebb FOGSZAKORVOSI KLINIKÁJA Buda szívében I.ker.Hattyú u.16.félemelet
212-6275
212-7751
(06-30)990-4000

3M-ESPE Referencia Rendelő 4000db rendelő van Mo-n,ebből 50db referencia rendelő!!!
www.dentelite.hu

Szaktanácsadás,konzultáció díjtalan
Családi kedvezmény 10-20-30%
Diákkedvezmény 20%
Részletfizetési lehetőség

Munkánkra 5!!!ÉV -mások által nem kínált-írásos GARANCIÁT kínálunk!

DENT ELITE FOGSZAKORVOSI KLINIKA
www.dentelite.hu

1015. Budapest I. Hattyú u.16.FE.2.
Tel: (06-1) 212-7751
(06-30)990-4000
Tel/Fax: (06-1) 212-6275

0-24 NON-STOP

DR.PÁLI NORBERT
Fog és Szájbetegségek Szakorvosa
Klinika vezető
DR.PAPÓS ÁGNES
Fog és Szájbetegségek Szakorvosa
DR.VINCZE JÓZSEF
Fog és Szájbetegségek Szakorvosa
ALPÁRI EDINA
Dentál higiénikus

SZOLGÁLTATÁSAINK:
TELJESKÖRŰ FOGSZAKORVOSI ELLÁTÁS
SZAKTANÁCSADÁS
ESZTÉTIKUS FOGTÖMÉSEK(3M)
INLAY-K(BETÉTEK)
DENTÁL HIGIÉNIA(ULTRAHANGOS FOGKŐELTÁVOLÍTÁS)
FOGKOZMETIKA-FOGFEHÉRÍTÉS(USA anyagokkal)
FOGÉKSZEREK(SKYCE)
PORCELÁN KORONÁK-HIDAK(VITA)
SZÁJSEBÉSZETI BEAVATKOZÁSOK
FOGBEÜLTETÉS(IMPLANTATIO)-CAMLOG
ESZTÉTIKUS FOGPÓTLÁSOK
FOGSZABÁLYOZÁS(porcelán Brackettel is)
GYERMEKEK FOGÁSZATI ELLÁTÁSA
DIGITÁLIS FOGRÖNTGEN
PANORÁMA RTG(SIEMENS)
SOFT LASER KEZELÉSEK
VIDEOFOGÁSZAT

3M-ESPE(LOGÓ) REFERENCIA RENDELŐ!

Szeretettel várjuk Kedves Pácienseinket

csite Creative Commons License 2002.06.10 0 0 347
nem'tom
remélem sokáig :)
Előzmény: Mage (346)
Mage Creative Commons License 2002.06.10 0 0 346
És ez meddig marad meg?
Előzmény: csite (345)
csite Creative Commons License 2002.06.10 0 0 345
IX. ker tűzoltó u.-ban tudok
2 hónapja gyártottak nekem is :)
Előzmény: cox17 (344)
cox17 Creative Commons License 2002.06.10 0 0 344
Sziasztok! Tud vki ajánlani nekem egy tuti fogorvost, aki NAGYON SZÉP porcelán héjakat csinál?

Ragyogó mosolyt szeretnék ha már a vagyonom otthagyom (számítva a 20-25e/db árra)!

szóval ha valakinek vann személyes jó tapasztalata...plíííííz!

kisvacak Creative Commons License 2002.06.07 0 0 343
Szia Hiphop!
Épp tegnap voltunk a hugommal fogorvosnál. Egy bűbájos nőci az illető. Tényleg szuper.
A testvérem bal felső bölcsességfogát húzta ki. Ő azt mondja, hogy ma, az emberek többségénél a bölcs.fogak kis csökevényes valamik, gyenge kis csirából kifejlődött korcs fogak. Az ősembernek - ahogy mesélte - 46 foga volt. De ahogy fejlődtünk (?) egyre kevesebb fogra volt, van szükségünk. Az ősembernek nyilván meg kellett zabbantani a jó rágós "őslény-husokat", stb. A mai embernek már kevésbé van szüksége oly sok és erős fogakra (kivéve söröskupak letépése foggal).
Na. Csak az érdekesség kedvéért meséltem el.
kv.
Előzmény: Hiphop (337)
kisvacak Creative Commons License 2002.06.07 0 0 342
Én nem vagyok fogorvos, de szerintem megsérült a fogad felszíne. Én is küszködöm ezzel a bal alsó hármasom a fognyaknál picikét elkopott, vagy egy pici lyuk van rajta. Ott nagyon érzékeny a csokira. Gyorsan menj fogorvoshoz! Lehet hogy egy kis felszíni kezeléssel megúszod.
kv
Előzmény: Niino (340)
mtoma73 Creative Commons License 2002.06.07 0 0 341
nem lyukas?
Előzmény: Niino (340)
Niino Creative Commons License 2002.06.07 0 0 340
sziasztok !

Ahogy beleolvastam a fórumban láttam hogy kicsit más a téma, mint amilyen kérdést fel akorok tenni, de remélem tudtok segíteni nekem !

A kérdésem nyílván a fogammal kapcsolatos...na szóval a problémám az, hogy ha csokoládét eszek
a fogam elkezd iszonyatosan fájni, majd úgy fél perc múlva elmúlik, de addig elég rossz érzés.
Ha a csoki beleragad a fogamba / és pedig sűrűn szokott/akkor mégrosszabb a helyzet !

A kérdésem az lenne, hogy miért van ez?

aki tudja és le is írja nekem a választ annak előre is köszönöm.

mtoma73 Creative Commons License 2002.06.06 0 0 339
nekem peldaul tok jo volt az iskolai fogorvosom is, lehet,hogy ezert sem feltem soha a fogorvosoktol.
A korzeti viszont egy hentes volt, egy allat. Egyben elnezest kerek a hentesektol es az allatoktol.
Előzmény: Bator Tintanyul (338)
Bator Tintanyul Creative Commons License 2002.06.06 0 0 338
En vagyok a vilag legbatrabb embere. Csaknem 17 evi retteges utan osszeszedtem minden batorsagom es elmentem a fogorvoshoz. Az szinte leirhatatlan mennyire feltem a fogorvostol. Hacsak ragondoltam kivert a verejtek. Ha valasztani lehetett volna, izzo parazson kelljen-e mezitlab vegiggyalogolni, vagy elmenni a fogorvoshoz, hat nem biztos , hogy a fogorvost valasztottam volna. Minden batorsagomat osszeszedve megis elmereszkedtem a dokihoz, hat meg kell mondani kellemes csalodas ert. Rendkilul turelmes volt, mindent elmagyarazott, nem sporolt az erzestelenitovel es csodak csodajara nem fajt. Korabban meg a tuszurastol is rettegtem es rendkivul kellemes csalodas ert. Nemsokara ujra latjuk egymast es nem felek.

NEM kell felni a fogdokitol! Ma mar nem ugyanaz, mint a regi "szep" idok iskolafogaszata volt.

Hiphop Creative Commons License 2002.06.05 0 0 337
Sziasztok!

Szerintetek milyen gyakran fordul elő, hogy egy szájsebész-fogorvos, ki akar kapni bölcsességfogakat, mégpedig többet, mint amit tényleg kellene.

Nekem az alsó durrant be egy kicsit, ami épp bújik ki. De most először vegyük ki a felsőt, ami már félig kint is van (és így rányomja a kaját az alsó ínyemre).

Az indok az az, hogy nincs elég helyük kijönni és nagyon nehezen lehet őket majd tisztítani, ha kijönnének. Szüleim teljesen megbíznak a manusban.

Szerintetek esélyes lehet, hogy csak dolgozni akar??
Muszály előre kirántatni őket, vagy hagyni kell nekik egy kis esélyt?

Hiphop

anca Creative Commons License 2002.05.05 0 0 336
Sziasztok!
Ahogy olvastam a hozzászólásokat, láttam egy-két véleményt a profidentről. Sajnos csak megerősiteni tudom a negativ véleményt:(
x éve jártam ott, s miközben a doki kezelte a fogamat (sirtam a fájdalomtól) bejött egy kollégája a szomszéd szobából és nagy röhögve mutogatta a kezében lévő számlát a dokimnak, amit kedves paciense fog kifizetni. Azon poénkodtak, hogy forintban, vagy dollárban kérje:(
S mindezt előttem.

Na, ennyit róluk:(

M Évi Creative Commons License 2002.04.30 0 0 335
Sziasztok!

Végignéztem a topicot és sok fogfájós emberrel találkoztam... Megnyugtatok mindenkit, én is sokáig féltem a dokiktól, de most találtam egy szuper fogorvost.
A doktornő nemrég nyitotta meg a rendelőjét Csobánkán. Korrektek az árai és nagyon rendes.
Üdv. mindenkinek.
Évi
Akit érdekel, írjon!

Tidi Creative Commons License 2002.04.17 0 0 334
Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy valakinek van-e tapasztalata a fogfehérítéssel kapcsolatban? Készülök rá, de nincs olyan ismerősöm, aki tudna róla valami hasznosat.
Persze doki is, ár is, meg minden más érdekel.
Köszi!

GoldAngel Creative Commons License 2002.03.28 0 0 333
Sziasztok! Nekem van egy gyokerkezelt fogam, aminek aza szokasa, hogy fel evente begocosodik, tehat begyullad a gyoker vegenel, ki kell furni, es valami oldattal rendszeresen spriccelni kell a foggyokeret. Ez meg igy rendben is lenne, de most ugyanezen a fogon korona van, ami 15e ft volt, tehat nem olcso mulatsag.

Tegnap ota megint elkezdett fajni, es ugylatszik megint ez lesz a problema, de nem tudom mi lesz a koronaval? Le lehet szedni serules nelkul, vagy mindenkepp szet kell furni? Es ha szet kell furni, akkor vajon mennyiert fog ujjat csinalni? Lehet, hogy jobban jarok ha kihuzatom? 16 eves vagyok, es meg nem szandekoztam foghijjas lenni :(( Bal hatso 6os fogamrol van szo.

Udv

maus Creative Commons License 2002.03.25 0 0 332
Csokis! Akkor mi egy fogdokihoz járunk! Én nála tömettem be zselés módszerrel a fogaim, és tényleg az a fogak közé ékelendő fémlapocska volt a legrosszabb benne...:-)))
Előzmény: Csokis (330)
kicsicsillag Creative Commons License 2002.03.22 0 0 331
Olyanról szó sem volt. Ez a legalapabb. Köszönöm megpróbálom.
:o))
Előzmény: Csokis (330)
Csokis Creative Commons License 2002.03.22 0 0 330
Probald meg az enyemet. Szerintem teljesen jo fej a pasi, igaz, nekem baratom. :-) azt azert tudjad, hogy ha nem latszo (fogsor hatuljara szerelt) szabalyzot akarsz, az tenyleg piszok draga tud lenni.
Hegyvideki Fogaszati Tarsasag, dr. Koronczay Laszlo, 06-30-950-3107
Előzmény: kicsicsillag (329)
kicsicsillag Creative Commons License 2002.03.22 0 0 329
Sziasztok!
Átnéztem a topicot mert úgy volt, hogy tegnap kiveszik a bölcsességfogamat. Azt mégsem vették ki, de helyette javasoltak más fog kihúzását fogszabályozással egybekötve. (merhogy ez egyetlen problema, hogy kicsi a hely)
Sajnos az én dokim iszonyatosan magas árat mondott a fogszabályzóra- amig felkerül a fogszabályzó cca 300.000 lenne. Lenyomat, tervezés, készülék, felhelyezés, húzás(esetleg) összesen. Na, ezért ez szerintem sok ezért érdeklődnék, hogy ennél sokkal olcsóbban is meg lehetne-e úszni. (mivel öreg vagyok meg befordult, elfordult, torlódott... fogaim vannak sokan biztos hogy nem a legolcsóbb lesz a jó, de mégis)
Előre is köszi ha valaki válaszol.
maus Creative Commons License 2002.03.21 0 0 328
Szia Zzolee! Nekem már csináltak ilyet. Ha a lyuk nem a fog közepén van, hanem a szélén, és nagyon sokáig van ilyen lyukas állapotba a fog, akkor előfordulhat, hogy az íny egyszerűen benő a lyukon a fogba. Nekem egyszerűen vmi elektromos műszerrel kiégették onnan azt a pici ínydarabot (érzéstelenítés alatt, gyökérkezelés közben). Bár ha neked a szájsebészetre kell menned vele, akkor az szerintem vmi komolyabb lehet...
Előzmény: zzolee (326)
Csokis Creative Commons License 2002.03.21 0 0 327
Tegnap volt szerencsem egy tomeshez. Allitom, hogy a legrosszabb, amig bezsaluzzak a fogamat a tomeshez. Olyan szorosan vannak nove a fogaim, hogy nem fer kozejuk az a kis fem ize, ugy kell rettenet erovel benyomni, amit persze mindig az inyem ban. Na mindegy, tul vagyok rajta.
Mikozben a doki leszedte az also fogkoveimet, kozolte, hogy a felsot mar nem csinalja meg. Megkerdeztem, hogy miert? 1. Mert mar unlak nezni. 2. Van kint egy uj beteg a varoban. 3. Ket het mulva ugyis vissza kell jonnod kontrollra. Addigra mar elfelejted, hogy milyen szar a fogko leszedese, ugyhogy akkor szedem le a felsot, hatha akkor annyira megutalod, hogy megtanulod szakszeruen mosni az elso fogaidat is. Ha' vazze! Most erdemes az embernek a baratjahoz jarni fogorvosni? A leggenyobb modokon tud bosszut allni, hogyha ket hettel korabban mondjuk megittad a soret. :-)
zzolee Creative Commons License 2002.03.21 0 0 326
Sziasztok!

Csináltak itt már vkinek olyat,hogy kivágtak egy darabot az inyéből? Mert rám pénteken egy ilyen móka vár. Egy csap kéne a fogamba de nem lehet beletenni mert az íny belenőtt? a fogba és ki kell vágni azt a kis darabot. De hogy nöhet bele a fogba az íny?! Végülis mostmár mind1 csak az érdekelne vki tudja e,hogy zajlik az ilyen. A szájsebészetre megyek ott csinálják majd. (Szentkirályi utca)

Üdv mindenkinek és minél kevesebb fogorvosi kezelést! ;-)

ZZOLEE

maus Creative Commons License 2002.03.13 0 0 325
Sziasztok! Tegnap betömettem két fogamat. Olyan helyre mentem, ahol fúró helyett zselét is használnak a szuvas részek eltávolítására. Betesz a doki egy kis zselét a lyukba, vár egy kicsit, amig az kioldja a beteg részt, kikotorja, majd ismét zselé, amig az összes szuvas rész el nem tűnik. Nem mondom, hogy kellemes, ahogy egyfolytában kapirgál a lyukban, de ha nem túl mély a lyuk, akkor egyáltalán nem fáj. Úgyhogy szerintem a fúrónál mindenképpen jobb...
csite Creative Commons License 2002.03.13 0 0 324
jesssz!
ottan voltam, túléltem!!!
és már nem félek a fogorvostól!!!!!

:)

Előzmény: csite (322)
Chili bá Creative Commons License 2002.03.11 0 0 323
hello
feltehetően elkéstem, de azért leírom:
fogbeültetés 50 ezer/db. Teljesen fájdalmatlan, gyakorlatilag 100% a sikeresség, ennek ellenére garanciát vállalok, ha valakinek kilökődik, ingyen újra elvégzem a műtétet.

Talán etikailag nem korrekt, de néhány árat még leírnék!
Tömés:4-6 ezer
Gyök.kez.:3-6 ezer
Húzás:2000.-
Fogkő elt.: 4000.-
Porcelán korona: 13000.-

Röntgen, oral kamera van! Előjegyzés sajna általában egy hétre, de sürgős esetben azért megoldjuk! Csak bátorság!

TeL:282-1835 (Europark közelében)

Előzmény: sweetfruit (283)
csite Creative Commons License 2002.03.11 0 0 322
és esetleg vki nem ismeri Leányfalvi Imola doktornőt?
Előzmény: csite (320)
rrrichard Creative Commons License 2002.03.11 0 0 321
Sziasztok!
Nem tudja valaki Dr.Mihalik Ildikó telefonszámát?
Régen a Profi-dentnél dolgozott.
csite Creative Commons License 2002.03.11 0 0 320
Tudna vki vmi infóval szolgálni a IX.ker. Tűzoltó u. 11. alatti Fogdoktor rendelőről???
Szerdára előjegyeztettem magam, de ha -, akkor visszakozom.
Degeczi Creative Commons License 2002.03.05 0 0 319
elhiszem, h jo - miert is ne hinnem?
de a kezeles fajdalommentessege nem ettol fugg
hiszen ha nincs teljesen elhalva az ideg, akkor ugyis erzestelenit, nem fog fajni
az utana kovetkezo idoszak pedig mar nem rajta mulik

a "gyokerkezeles kellemetlen" image a teljes procedurara vonatkozik, jogosan

Előzmény: mtoma73 (318)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!