Keresés

Részletes keresés

tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4931
Sajnálom, hogy így jártál, sajnos nem te vagy az első, aki megjárta ezzel a modellel...
Előzmény: magicmind (4930)
magicmind Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4930
Urak


Samsung SC7060- porszívóm a héten felmondta a szolgálatot. 1 év 3 hónapos, és a motor megállt benne, megnézte egy szerelő aki azt mondta, hogy a motor teljesen rossz, szerelhetetlen, totálkáros, nem éri meg bele újat venni :(

Megnéztem a papírt és csak 12 hónap volt rá a gari....


Alapvetően nem értem mi történhetett, hiszen normál üzemmódban használtuk sose volt maxon járatva, a szűrőket rendesen karbantartottuk, gyereknél orrszívásnál is megfelelő erőre lett állítva


Mit gondoltok?
CornFake Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4929
aham
bolond tinikorunk osszekoltozos nem tudatos, de penztarca kimelo porszivoja
bevallom azert hogy 4 eve huzza
bocsi,progress pc 2110 :)
Előzmény: Sil_an (4927)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4928
Jah, bocsánat, ez is én vagyok.:)))
Előzmény: Sil_an (4927)
Sil_an Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4927

regi progresspc210

 

Jóóóó.:p :)) Ez mi, egy porszívó?:O

Előzmény: CornFake (4926)
CornFake Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4926
felveszem neked a hangjat,osszehasonlitvaa regi progresspc210(?)-el:D
Előzmény: tunderlala-3 (4924)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4925

Nem is olyan drága, 33-ért már megkapod.:p

 

 

Nem akar valaki venni egy topicporszívót mondjuk 15 ezerért??:p :) MÁr nem garis...

Előzmény: tunderlala-3 (4924)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4924

alacsony, stresszmentes motorhanggal (samsung SC91E0)

 

Na ilyen kéne nekünk!!!:D Azaz a zuramnak....a világból lehet kiüldözni a porszívózással.:s :)))

Ha veszel esetleg, majd számolj be a hangjáról légyszi!

Előzmény: CornFake (4923)
CornFake Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4923
na nekunk is olyan volt,apam bebetonozta az aljat,nem is ugralt! -a mosogep-

aztan amikor emberrel osszekoltoztunk,megkaptuk ajiba.
ehez tudnikell hogy budapestrol jottunk debrecenbe..panelba felhozni azt,hat a fiuk kevesbe orultek:D

ugy fel evet birta meg,aztan megadta magat vegleg. lecsereltuk egy azota is -kopkopkop- csodasan zenelo elektroluxra

ellenebn hogy on legyek,es hatha valaki aki read only itt,vett egy samu SC91E0-t? :)
Előzmény: Nyekurity_ (4918)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4922

:))

 

Valószínűleg meg is adtad a választ a saját kérdésedre.:) Ezekben a régi gépekben nem hiszem, hogy lenne már kiegyensúlyozottság érzékelő, mint a mostani gépekben. Ez védi meg a gépet attól, hogy (pláne a magas fordulatú centrifugáláskor) a dobban esetleg nem kellőképpen elosztott töltet miatt ugráljon a gép, meg legyenek nyúzva a lengéscsillapítók,s tb. Ilyenkor nem engedi indítani a centrifugát...először szétpakolgatja a ruhákat bent, és csak azután centrifugál.

Szóval ezekben a gépekben ilyen még nem hiszem, hogy lenne, ezért akkor ugrálnak, ha súlyos, nagy tömegű töltet van bent. Nem feltétele, hogy tele legyen a dob vele, sőt akkor ugrál a legjobban, ha mondjuk csak pár darab nehezebb holmi van benne, pl. fürdőköpeny egy nagy vizes kupacban a dob egyik felében, akkor tudja legjobban rángatni, amikor centrizik....de bocsi, már nagyon off.:D

Előzmény: Nyekurity_ (4921)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4921

Tiéd nem ugrál, vagy ez nem olyan?

 

Időnként táncra perdül a drága, veri a taktust a mellette levő radiátoron, miközben forgatja a bendőjében lévő vizes frottírköpenyt, ágyneműt, törölközőket, stb. De csak ritkán csinálja, a legtöbbször  disztingváltan viselkedik, nyugton van. Igazából nem sikerült rájönnöm, hogy mitől jön rá a bolondóra, talán csak puszta szeszélyből, mert nincs kifürkészhető oka.

Előzmény: tunderlala-3 (4919)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4920

Bevallom őszintén, ez a piréz, ez nekem kimaradt valahogy anno....de tök jó.:))))

http://www.nol.hu/archivum/archiv-438443

Előzmény: Nyekurity_ (4911)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4919

Akkor jó, már azt hittem!:)))

Az indesit a látszó, külső részeken (palást) is csupa rozsda volt mindkét barátnőmnél, nagyon brutálisan néztek ki.:s :D

 

Nekem is volt anno energomat...az bakkecske volt:))) Tiéd nem ugrál, vagy ez nem olyan?

Előzmény: Nyekurity_ (4918)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4918
Nem, nem csupa rozsda, legalább is a látszó részeken nincs nyoma rozsdának. Pedig nem mostani darab, egy Energo-Lux Komfort. A bizonylata szerint 1992-ben Tégláson, a Hajdúsági Iparművekben gyártották.
Előzmény: tunderlala-3 (4916)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4917

miért, Te jó véleménnyel vagy?

HÁt, annyira nem, az tény.....és a "mai fiatalság" még elkeserítőbb....de ez már nagyon off...

Előzmény: Nyekurity_ (4913)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4916
Mesélj, miért, vagy az is csupa rozsda, vagymi? Csak penész ne legyen...:((
Előzmény: Nyekurity_ (4913)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4915

Ja, ja, az pont azért bírja ilyen jól, mert nem mai gyerek...akkor még "megcsinálták" őket rendesen, nem úgy, mint manapság. :s

Anyósomé is bírta 15 évig. Barátnőmé 1,5, másiké 2 év alatt rohardt szét totál...és még hány van ilyen.:(

Előzmény: apci500 (4914)
apci500 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4914
A rokonságban van egy Indesit mosógép. 13 éve vettem egy hazaköltöző angoltól. Néhol mintha kezdene rozsdásodni :-)

(bocs pont erre jártam)
Előzmény: tunderlala-3 (4912)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4913

"Nem vagy jó véleménnyel az itthoni IQ-ról...." - miért, Te jó véleménnyel vagy?

 

Szóval az Indesit mosógépek hamar tönkremennek, rozsdásodnak. Nem tudom mit szólnál, ha az én mosógépemet látnád........?

Előzmény: tunderlala-3 (4912)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4912

Konkrétan meghalnak, amint lejár a garancia, valamint 2 éven belül elkezdenek rozsdásodni és szétrohadni. Ismeretségi körben is van jó pár ilyen gép, mindnek ez a baja, és a mosógépes fórumra is jöttek már panaszkodni emiatt többször...indesit az ilyen.:s Szóval ennek fényében az indesit az egy olyan márka, amiből nem rizikóznék be semmit, nem csak mosógépet.

 

Nem vagy jó véleménnyel az itthoni IQ-ról....

Előzmény: Nyekurity_ (4911)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4911

"egy háziasszony sem csinálna olyat,"? Na nehogy má'! A felsorolt példák némelyike saját tapasztalat, másokat meg itt olvastam a fórumban.  

 

Ennél még cifrább dolgok is előfordulnak egy olyan országban, ahol pl. tamagocsi-temetőt hoztak létre, vagy ahol annak idején gyűjtést indítottak a szappanoperahős Isaura kiszabadítására, és egy friss kövéleménykutatás szerint a lakosság kétharmada a "pirézek"-ről azt gondolja, hogy az egy létező népcsoport. A kilencvenes években volt egy felmérés, ami szerint az otthonok 80 %-ában üresen villog a videolejátszó időkijelzője, merthogy az emberek többsége egy digitális órát sem képes beállítani. Nem hinném, hogy ezek az állapotok azóta sokat változtak. Reklám szakemberek nem győzik hangsúlyozni, hogy a hazai IQ-átlag 100 alatt van, és a célzott reklámüzeneteket ehhez a szinthez kell igazítani.

 

"Indesitet azért nem vennék semmiből...a mosógépeikből kiindulva" Üzletekben kiállított Indesit hűtőgépek nem tűnnek igényes kialakításúnak, de nem ismerem a teljes termékpalettát. Az Indesit mosógépekkel konkréten mi a baj?

Előzmény: tunderlala-3 (4904)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4910

Vizeset ne vegyél, az nem "előkapom és gyorsan kiporszívózok vele" gép.....vizet bele, porszívózás után meg a trutymós vizet kiönteni, tartályt elmosni, fúúúúúj.::s :((((

 

Vegyél egy jó hepa szűrős porszívót, a poratkák ellen tökéletes lesz.

Előzmény: törökferi (4908)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.03 0 0 4909
Szerintem nyugodtan lemondhatsz a vizes porszívó áldásairól. Rengeteg ilyen hozzászólást találsz itt, ami azzal foglalkozik, hogy gyengén szívnak. Egy normális porszívó porzsákkal/portartállyal+ hepa-val tökéletes választás. Olcsón nem lesz jó porszívód, azt nyugodtan elfelejtheted, költs kicsit többet, meghálálja magát a dolog. Én nem sajnáltam ötven rongyot egy komolyabb szívóerejű porszívóra, de most is ugyanazt venném, annyira nagy a különbség egy nevenincs olcsósághoz képest. Volt olyanunk, épp azért szántam rá sokat, olcsó géppel magadat palizod be.
Előzmény: törökferi (4908)
törökferi Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4908

Szia mindenkinek!

Hát ilyen nincs! 1 takarítás alatt 2 porszívónk adta meg magát.No nem mai csitrik voltak.Elkocogtunk a közeli multiba,hogy magunkévá tegyunk 1 vizes szippancsot,mert azokról ódákat hallottunk.Merthogy szag,por,atka kaka,csendes,...stb!Kettőt próbáltunk ki.Hát valóban jóval csendessebbek mint a zsákos társaik.De valahogy itt meg is szakadt a gépek pozitívuma,márpedig ugye nem lenne baj,ha szívnának is.Ez normális??A neveikre már sajnos nem elékezem,pedig az egyik nem is valami ocsó cucc volt.Ha esteleg valakinek lenne ötlete erős szívóképességű vizes ügyben,aminek az ára lehetőleg 25ezer alatt megállna,az most megmentené, a vízbe szívós porszívóba vetett hitemet.Azért a RAKÉTA-hoz mégsem szeretnénk visszatérni,pedig azok csak 8-900wattosak voltak,de a mintát kirántották a szőnyegből.Igaz,hogy még a szomszéd tömbházban is verték a fűtéscsövet a lakótársak,amikor a menyasszonyom hévégeken nekifogott a bérlemény dezinfekcionálásnak.

[CSD] Creative Commons License 2009.06.02 0 0 4907
Kösz a választ, kb én is így képzeltem. Twistert használom mindig, jó nézni ahogy pörög benne a cucc :)
Előzmény: Nyekurity_ (4899)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 4906

:D

Jóvannaaa, a Tiéd az, ami erősíti a szabált :p ;) ....tudod!?!! :)))

Előzmény: nagya2 (4905)
nagya2 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 4905

LALA!!!!!!

Mán te is kezded????

Nem szidni az Indesitet mert elszégyelli magát,oszt minden baja leszen!!

Müködik még mindég, na :-))

Üdv Nagya

Előzmény: tunderlala-3 (4904)
tunderlala-3 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 4904

"Nem hülyék,..." naná, hogy nem azok, ha egyszer a Te ismerőseid:)))))))

 

Haha:))) ARra fel írtam, hogy olyan dolgokat soroltál fel,  ami már a nevetségesség határát súrolja, egy háziasszony sem csinálna olyat, szóval vicc.:D

 

 

Nekem sincs, sőt, ha belegondolok, akkor semmilyen más márkával nincs bajom.

Indesitet azért nem vennék semmiből...a mosógépeikből kiindulva...:s :)))

 

Előzmény: Nyekurity_ (4903)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.01 0 0 4903

"műszaki ember, mérnök is van a családban..." ez önmagában nem jelent semmit, cipésznek sokszor lukas a cipője, biztos ismered a mondást. Tényleg sokszor pont a szakemberek törődnek a legkevésbé a gyártói előírásokkal, mondok rá két példát:

 

Az egyik: szinte még sosem tapasztaltam, hogy a gumisok megkérdeznék az autódra előírt guminyomást. Sőt, mintha neheztelnének érte, ha tapintatosan felhívod a  figyelmüket, hogy hány bart írt elő az autógyár. Fütyülnek rá, és addig fújják a gumit, amíg nekik jól esik. És aztán csodálkozol, hogy az autód pattog az úton, a megfelelő útfekvéshez nemegyszer le kell engedni vagy 0,5 bart.

 

A másik példa: A gyógyszergyártók sok gyógyszerre ráírják, hogy az adott gyógyszer milyen más készítménnyel együtt nem szedhető. Az orvos meg ha receptet ír, szinte sosem kérdezi meg, hogy milyen más gyógyszert szedsz még, szedsz-e ezen kívül bármi mást egyáltalán?

 

"Nem hülyék,..." naná, hogy nem azok, ha egyszer a Te ismerőseid:)))))))

 

"nekem semmi bajom a samsung-gal egyébként.:)" Nekem sincs, sőt, ha belegondolok, akkor semmilyen más márkával nincs bajom. Néhány kevés kivételtől eltekintve a "brand"-ekhez való ragaszkodás inkább azoknak fontos, akiknek nem erősségük az önálló véleményalkotás. A marketingesek gyakran mintakövetőknek hívják az ilyen embereket. Akik ha egyszer azt hallják, hogy "A Grundig TV jó" akkor nekik is az lesz, ha törik, ha szakad. Most csak mondtam egy példát.

Előzmény: tunderlala-3 (4900)
Nyekurity_ Creative Commons License 2009.06.01 0 0 4902
Tudom, hogy miket tartalmaz, nem egyszer volt a kezemben a tartály, szétszedtem és megnéztem alaposan. Azzal együtt az átlagosnál nagyobbnak tűnik, és úgy is reklámozzák, sőt az XL elnevezés a típus nevében is benne van.
Előzmény: Teaway (4898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!