Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2010.02.08 0 0 8622
Szia!

Ha a talprészen futó széles sáv melletti keskeny csíkra gondoltál, akkor valószínűleg a Manhattan Heel típus juthatott az eszedbe. Csodaszép, dekoratív exluzív csinos harisnya ez a Fully Fashioned-ek között is. Alkalomra legjobban ez való!

Mint ezek itt:
Manhattan_Heel_001 Ez a két első fotó példaképp itt, ami Manhattan Heel-t mutat. Akkor
Manhattan_Heel_002 te biztosan erre gondoltál. Ott van a széles sáv a talpán, és ott van mellette a kis vékony kísérő csíkocska is. Amelyiken ez nincs, az a Havana Heel, ha szintén széles a bokára magasan felhúzódó sarokrésze, és Cuban Heel akkor, ha ez a része keskeny. Havana Heel-nél is, és Cuban Heel-nél is a sarok felfutó része ahol a varrással találkozik, vízszintesen "elvágott" végződésű. Ha "kihegyezett", egy pontba összefuttatva egészen elhegyesedő végű, ahol a hátulvarrással érintkezik, akkor pedig Point Heel-ről van szó. ((Ettől függetlenül a hátulsó varrás bele van gépelve végig a sarok,- és talprészbe is, és a lábujjrész aljába is, egészen az orrlevarrásig.























Harisnyanadrág_Körbenyírt_Lépésbetéttel_001 Na, itt meg mutatok mást. Ha szexelni akarnak, de feltétlenül csak harisnyanadrágban, akkor előtte kinyírják, azaz egy sűrűfogú trimmerrel kivágják a lépésbetétet.









Harisnyanadrág_Közvetlenül_Trimmelés_Előtt Ehhez a teljesen történő felhúzás után eddig visszahúzzák a a nadrágrészt eddig, két lábbal kifeszítik a betétrészt, és végül a trimmerrel (nyírógéppel) a varrás belső oldalán -- a varrásra ügyelve -- körbegépelik a lépésbetétet. Mikor készen van, a lépésbetét magától kihull a harisnyanadrágból.
Előzmény: Törölt nick (8621)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 8621

Kedves Carina S!

 

Köszi a tippet, szuper ötlet! Bár láttam nagyon szép fehér, enyhén csillogó combfixet, ami jellegében hasonlít a heel-hez, csak a sarok és orrvarrás hiányzik. Arról nem is beszélve, hogy nekem leginkább a talprészen futó csík melletti sáv hoz a legjobban lázba. Folytatom a keresgélést, innen-onnan kaptam ajánlatot és találtam budán egy boltocskát, egész komoly! Még régebbről van egy jó szekszárdi kapcsolatom is, illetve két bolt, ahol régen igazi angol harikat lehetett beszerezni!

Jó, hogy Te ilyen nagy "szaki" :) vagy és tanulni lehet Tőled!

Szívesen bemutatnálak a páromnak egyszer, de nem kívánhatom, hogy elkötelezd magad, már ez is nagy dolog, hogy itt a fórumon kommunikálhatunk.

 

Gondolom Neked vannak bejáratott üzleteid, azért ha valami különlegeset és jót találok, megírom!

Jó hetet!

Szia és Köszi! Zsüsztin

boefli Creative Commons License 2010.02.07 0 0 8620

köszönöm! továbbra is irigyellek.

remélem hamarosan jön a következő sorozat!

 

Előzmény: gbotar (8609)
Carina_S Creative Commons License 2010.02.07 0 0 8619
Szia!

Örülök neki, hogy tetszenek a női harisnyák, egyébként az én párom is így van vele valahogy. Nekem is van mindenféle, Fully Fashioned-től kezdve a sima varrásosig, varrás nélküliig, leheletvékony is, egészen vastag és féláttetsző is, szóval mondom, mindenféle. Még szembiztos is van ((Luropas gyártótól a Scudotex márka, 488-as (csipkebordűrös változat) és 477-es (harisnyatartóval viselhető változat), 70 DEN-esek, eredetileg gyógyharisnya, de elégé áttetsző (pontosabban féláttetsző), necc-kötésű (azaz hogy sűrű harisnyaszövésű mikronecc combfix, a lyukacsos neccekhez nincs köze), arra találták ki, hogy akinek még egészséges a lába, visszérmentes, az az is maradjon akkor is, ha sokat áll)), kiváló minőségű, a szeme soha nem szalad fel.

Ezt írod: "Az esküvőn a tánc miatt lehet, hogy nem jön szóba a haritartó, de sejtésem szerint valami exluzív fixet fog hordani és gondolom a nászéjszakára sem hagy meglepi nélkül! Megértem, hiszen Ő lesz a menyasszony, neki kell kényelmesen éreznie magát!"

Ezt én már egy jó ideje úgy oldom meg ha mégis Fully Fashioned-et akarok viselni haritartó nélkül, hogy a Fully Fashioned harisnya koronájára rágépelek endlizővel egy szilikonbordűrt, és akkor már harisnyatartó nélkül sem hullik le a lábadról. ((A gépelés persze belülre esik!)) Lásd még: a (8513)-as hsz.-omat, ugyanezen topikban! Így nem kell percekig pepecselni a haritartóval, és az egy pár harisnya fél perc alatt fel van húzva, és tánc közben sem tud lecsúszni!
Előzmény: Törölt nick (8618)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.07 0 0 8618

Szia Carina S!

Aranyos Töled, hogy küldöd a szép képeket és infokat! Igazi csemegék ezek egy magamfajta hariimádónak! Nem titkolom szoktam csemegézni itt-ott /stocking fantasy, stocking blog, stb./ főleg a fully clothed képeket, videókat nézem meg.

Az utóbbi időben már párommal együtt is sok szép harisnyát vásároltunk, kezd egy kis, igazi gyűjteménye lenni! Az esküvőn a tánc miatt lehet, hogy nem jön szóba a haritartó, de sejtésem szerint valami exluzív fixet fog hordani és gondolom a nászéjszakára sem hagy meglepi nélkül! Megértem, hiszen Ő lesz a menyasszony, neki kell kényelmesen éreznie magát!

A Te párod mit szól a hari rajongásodért?

Körúton egy sexshopban nagyon tuti a választék és kedves az eladó, beszerez bármit! Nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen helyen is ráálnak az igényesebb holmikra, de azért inkább keresgélek szívesebben a kicsi harisnyás, fehérneműs butikokban.

Igen, és mostanság nagyon bejön a kesztyű és amit a lányok a szemük elé kötnek, az a finom csipkés "micsoda" :), nem tudom a nevét, talán szemkötő!

Nagyon izgi!

Főleg, ha összeállítod míderrel, harisnyával! Nincs az a ffi, aki ne esne rabjául!

Vagy csak én vagyok túl romantika-erotika zabáló!

Szia! Zsüsz

Carina_S Creative Commons License 2010.02.07 0 0 8617
Varrott Nylonharisnya <-------
Carina_S Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8616
Látod, Zsüsztin, ez is mind Fully Fashioned harisnya! És ámulatba ejtően szépek!!!

Havana_Heel_001

Point_Heel_001

Cuban_Heel_002

Carina_S Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8615
Szintén RHT Nőiharisnya, csinos, és ízléses.

RHT Damenstrumpf_001
Carina_S Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8614
RHT Nőiharisnya, azaz lábujjrésznél és sarokrésznél is erősített finom női harisnya. Nekem tetszenek, de általában harisnyatartó kell hozzá. Csinos darabok!

RHT Damenstrumpf
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8613

Szia Carina S!

Aranyos vagy, Köszi! Én ragaszkodnék a hagyományos high heel-hez, nagyon izgat a vékonysága, ahogy picit megnyúlik amikor a harisnyatartóba bekapcsolom és a csík hátul! A varrások pedig egyszerűen felizgatnak, ahogy párom ujjacskái átlátszanak alatta, de sajnos eredeti még nincs, hogy a talpán is ott legyen a varrás!

Ezt hajtom most, itt Budapesten kezdem úgy érezni, hogy elképzelhetetlen!

Te vásároltál már itthon üzletben hasonlót! Például kapható nálunk a Cristel vagy az Ars Vivendi?

Köszi! Jó hétvégét!

Zsüsz

Carina_S Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8612
Más ötlet: Nem Fully Fashioned, mégis esküvői combfix:

Hosszú_Csipkés_Combfix <<Finom női combfix, extra hosszú csipkebordűrrel!!!

Előzmény: Törölt nick (8607)
Carina_S Creative Commons License 2010.02.06 0 0 8611
Szia!

Például itt a Christel-nél. Angol hely, kizárólag eredeti cuccokkal. Jó hely, majd meglátod!! Kedvcsinálónak pár fotó:>>

Havana_Heel_001
Havana_Heel_002
Nylon_Stockings_001
Nylon_Stockings_002
Nylon_Stockings_003
Előzmény: Törölt nick (8607)
névtelen fórumozó Creative Commons License 2010.02.05 0 0 8610
gbotar Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8609
ahogy kérted, ami még volt, feltettem mindkét verzióból

Előzmény: boefli (8606)
gbotar Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8608
köszi a dicséretet. büszke is vagyok rá, jól néz ki szerintem is 40 évesen...















Törölt nick Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8607

Szia Carina S!

Néha napján nézegetem a fórumot, imádom a harisnyákat, mindent, ami vele kapcsolatos, Neked pedig nagy "rajongód" vagyok, mint a fórum egyik legaktívabb tagja!

Szeretném a segítségedet kérni! Egyszer már írtad hol szerezhetők be a fully, cuban harik. Megnéztem az oldalt és tényleg nagy a választék!

Páromnak szeretnék esküvőre fehér, hátul csíkkal, varrott orr és sarokkal egy finom harit a menyasszonyi harisnyatartóhoz vagy míderhez, ez még nekem is meglepi! :)

Nekem a külföldről rendelés és PC-n keresztüli biznisz nem az erősségem!

Tudnál ötletet adni, itt Budapesten vagy itthon, melyik üzletben keressem.

Sok helyen keresem az extrém harikat, itt-ott találok jókat, de a fentieket szinte nem ismerik sehol az eladók!

Rajongok a kubai csíkosért gyerekkorom óta, szerintem párom is kedvelné, hiszen harisnyanadrág verzióban már vettünk belőle!

Neked nem kell részletezni micsoda látvány!

Megköszönném, ha tudnál segíteni!

Szia! Zsüsztin

boefli Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8606

szép, büszke lehetsz rá!

ha abból az utolsó cipő nélküli harisnyásból volna még néhány... azt megköszönném.

jöhet a folytatás!

 

:)

Előzmény: gbotar (8605)
gbotar Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8605
Nejem lába:








tornadressz Creative Commons License 2010.02.04 0 0 8604
Én is imádom a nőkön a harisnyákat főleg a minél fényesebbeket, de mivan ha pasikon van harisnya?
névtelen fórumozó Creative Commons License 2010.01.28 0 0 8599
veryape Creative Commons License 2010.01.27 0 0 8598
A második kép.... az ilyen haris vádlikért megőrülök, csupa izom :-))))))
Előzmény: Törölt nick (8597)
Stirlitzék Creative Commons License 2010.01.17 0 0 8596
Stirlitzék Creative Commons License 2010.01.17 0 0 8595
Carina_S Creative Commons License 2010.01.17 0 0 8594
Kérdés: ilyen leheletvékony harisnyákat hol és milyen márkákban lehet kapni?

((Ja, valamiért az NlCf-en mostanában nagy a csend.))
Előzmény: Ph Lover (8590)
Carina_S Creative Commons License 2010.01.17 0 0 8593
Persze hogy jó az ilyenben... hancúrozni... ... .. Ezeket szerintem direkt erre találták ki.. !
Előzmény: Ph Lover (8590)
Carina_S Creative Commons License 2010.01.17 0 0 8592
Töltsed le a képet, nézd meg a windows saját képnézegetőjével (windows kép,- és faxmegjelenítő), a nagyítóval nagyítsad ki, és látni fogod, hogy nincsen annak még orrerősítése sem. ((Abból a szögből látszik csak annak egy kissé, ahonnan szemből látni a lábujjrészt, mivel ahol az utolsó ujjperceit egy kissé behajlítja, ott másképp esik rá a fény.))

-- Szerintem ezt (hogy most épp rajta van az a leheletfinom sztreccsnylon-harisnya>>), csak a kissé elmosódottan látszódó vörös körömlakkból lehet kivenni -- úgy ahogy. Gyakorlott szem kell hozzá... ..! (<<Sztreccsharisnya, mert különben redőzne, ráncolódna!)
Előzmény: Ph Lover (8590)
medve 30 Creative Commons License 2010.01.15 0 0 8591
Sziasztok.Én lábimádó vagyok szeretem a szp formás női lábakat szagolgatni nyalogatni ,imádom amikor egy nő úgy hasal az ágyon hogy közben rajta van a lábán a papucsa,legyen az flip-flop,vagy telitalpú platform,vagy magasitott papucs bármilyen,egyszerűen beőrülök a látványtól.Szeretnék ilyen barátnőt aki megtenné nekem ezt légyszi segitsetek ebben.E-mail cimem:szilvasi.norbert2@upcmail.hu
Ph Lover Creative Commons License 2010.01.14 0 0 8590
Az biztos, hogy leheletvékony. Max. csak a lábfej résznél a lábujjaknál lehet
kibökni az erősítésnél, hogy harisnya :-D Szép darab, jó is ilyenben hancúrozni ;-)
Carina_S Creative Commons License 2010.01.11 0 0 8589
Felülről a 2. fotón aztán tényleg teljesen úgy néz ki a nő, mintha csak egy előzetesen leválasztott harisnyabordűrt húzott volna a combja tövére, a nylon-harisnyarész nélkül.

De rajta van, és ez a teljesen meztelenül áttetsző leheletvékony, leheletfinom női combfix benne a pláne! (8 DEN-esnél több nem is igen lehet.)
Előzmény: Carina_S (8587)
Carina_S Creative Commons License 2010.01.11 0 0 8588
Azt hittem, jobban kinagyítódik, mert az eredetiben tényleg eléggé nagy felbontásúak a képek, de azért így is jó... .. .
Előzmény: Carina_S (8587)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!