Keresés

Részletes keresés

Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 334
A többi szám nem ilyen jó, csupán 140 %-kal jobb... Az ilyesfajta melléktalálkozókhoz és csettekhez én elérhetetlen vagyok, kedves, mert egy szar gépről figyelem itt az eseményeket... Úgy egy hét és megváltozik a helyzet - ha mindenki imigyen akarja -, ám egyelőre nem tudok virgonckodni. Csak itt tudsz nekem izenni, vagy az emil címemen, ahol holnap délben tudok választ küldeni...
Előzmény: The Evil (332)
prisoner Creative Commons License 2000.06.04 0 0 333
Ennyire jó az a szám ? Sajna nem ismerem Bruce Samson tevékenységét :(
De komolyan tervezem a Live At Reading beszerzését!
Előzmény: The Evil (332)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 332
Én is szívesen jelen lettem volna :)

Wow, most jön a Vice Versa! :-)

prisoner Creative Commons License 2000.06.04 0 0 331
Tényleg tegnap volt a Dynamo fesztivál!
Supertzar: remélem az MHH jelen volt :)

The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 330
Bookshie whatabout ICQ? Az enyém # 37695820, a nick ugyanez.
Mellesleg majdnem a Sonata Arctica-t vettem meg, csak nem mertem elhinni, hogy a többi szám is olyan jó, mint a Full Moon :)
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 329
Azér ennyire nem érek rá, szívem! Most még csak hagyján, de mire a végire jutsz!!! Ha nagyon hiányoznék, megtalálsz egy másik topicban, a WDR-esben, ahol bármiről lehet társalkodni, ami metal, nem csupán Bruce-ékról... Üdv és pussz!
Előzmény: The Evil (327)
prisoner Creative Commons License 2000.06.04 0 0 328
A BNW nálam az első 3 Maiden lemez közt van.
Szerintem a Nomad lassú középrésze egyszerűen gyönyörű. Hasonlóan a Thin Line befejező instrumentális része is nagy kedvencem. Davey mester rendesen meglepett mindenkit :))
Előzmény: Legion (326)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 327
Erről a múltkori E-Klub(b)os Maidenről van egy jófajta sztorim, csak hogy együtt utáljuk a Multimédiát. Este elmondom, meg kell keresnem előbb valamit ahhoz, hogy hiteles legyen.

Ma délután beszereztem egy újabb Maiden related CD-t, Samson:Live At Reading '81. Ez volt Bruce Dickinson utolsó koncertje a Samsonnal, mielőtt a Maidenhez igazolt. A második számnál járok, eddig igen jó, és hol van még az 5. szám, a Vice Versa...

Legion Creative Commons License 2000.06.04 0 0 326
Szerintem nagyon jó lemez a Brave New World, de mér kell ide három gitár? Nálam az elso ötbe fér be - kiszorítva onnan a Fear of the Dark-ot.
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 325
Nos, akadnak ilyen finomságok... Évekkel ezelőtt például szerintük azért maradt el egy Alice Cooper koncert, mert Alice túl sok lóvét kért... Érdekes mód ez "akkor derült ki", amikor a plakátok már készen voltak... Khm, khm... És ezt az akkori értelmi szerző a két szép szemembe merte hazudni. Sajnos itt tartunk... Persze léteznek jó szándékú emberek is, akik képesek összeütni egy bulit itt nálunk. Hála és köszönet nekik, az előforduló rögök ellenére is. De szerintem zizitop helyett inkább manapság kurrens, pozitív értelemben népszerű csapatokat kéne megszerezni...
Totikus Creative Commons License 2000.06.04 0 0 324
Piskóta! Eltuntél a Föld színérol? Kezedben a szerdai sorsom, légyszi válaszolj hamar....
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 323
Ezzel egyetértek! Én például a mai napig sem tudtam megemészteni, hogy a Multimédia Concerts "elfelejtette" lefoglalni a PeCsát, így végül az E-Klubban, hiszen tudod, a Maiden, ezt a szégyent. És a nyomorultak még megpróbálták rákenni a dolgot a pecsásokra.
Nekem mázlim volt, én bejutottam...
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 322
Örvendek, hogy legalább ennyiben megfelelek a kívánalmaknak! Egyébként nem az akartam lenni, inkább cinikus és szájbiggyesztő, mert néha télleg kiakasztó, ami nálunk folyik...
Előzmény: The Evil (321)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 321
heheehheh mi tagadás, funnynak funny vagy!
Előzmény: Bookshie (320)
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 320
Ugyan miért mennék világgá, amikor évente itt játszanak?!?!?!
Mint ismeretlen bandát ugye érthetően sose fogják meghívni őket kis hazánkba... A szervezés csúcsa. Természetesen el kellett baktatnom Bécsig... Just like az Annihilator esetében... Hmmmm... Teljesen offok lettünk (lettem), amiért elnézést. Legyen hát a végszó: Maiden rulez!!!!
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 319
Priest koncert? Hol? Abroad?
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 318
A fene egye meg.
Akkor menjetek erre a locationre: http://www.extra.hu/vidifc/harrisdedik.jpg

Belinkelném közös fotóimat Steve-vel és Janick-el, ha nem lenne már/még rövid hajam a képen, és ne vágnék olyan hülye fejet :))))

Előzmény: The Evil (316)
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 317
Vettem az adást, kérlek alássan.
Az első sor valóban túlélhetőbb, mint maga a zúzda. Volt már halálfélelmem, szóval tudom, mi fán terem... A szívmegállásról pedig úgyszintén... velem is megtörtént, mégpedig cirka ötpercente... De ahhoz egy Priest koncert kellett... Máig sem tudom, miként éltem túl.
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 316
Kipróbálok valami UBB kódot, remélem működik (bár gyanítom, csak HTML lenne jó)
[img]http://www.extra.hu/vidifc/harrisdedik.jpg[/img]

Nekem ilyen is van :)))

The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 315
Ha én komolytalan vagyok, azt vedd komolyan...érted... :)
Ami a szíveket illeti, mármint ami az enyémet: a 1995.10.20-i Maidenen a The Evil That Men Do után (az volt a 9. szám) majdnem abbahagyta a lüktetést, kis híján halálra őrjöngtem magam. Fuck, egy teljes Sign Of The Cross-ba tellett, míg regenerálódtam :(((((
Viszont az első sor nem olyan strapás, mint mondjuk a többi, egészen a 20.-ig. Legalább előlről békén hagynak.

Ja, mellesleg nem mondtad hogy run away runaway run away

The Evil that men do lives on and ooooon

Előzmény: Bookshie (314)
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 314
Értem én ezeket a lüke kis jeleket, csak sose tudom, mennyire komolyak (illetve komolytalanok!). Sajnálom, drága, de nem hiszem, hogy ott fogok hedbengelni első sorilag, mer az nekem már strapás, megárt a szívemnek... Utoljára tán a Dio koncerten álltam az első sorban, dehát az tiszta Hawaii volt, hisz hárman lézengünk a teremben! (Szégyenszem netovábbja...)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 313
ja, a választott, eh, olyan nincsen.
Maiden! Maiden!

Caught somewhere in tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime
Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Előzmény: Bookshie (311)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 312
Hey... csak nem vetted a szívedre, amit mondtam? Ott volt a ";-)"!
Egy :p -t viszont fenntartok, amiért nem a Maident hallgatod. Ha viszont sürgősen folytatod azt, hogy "She should not lock the open door", akkor még ezt is megbocsátom :))))
Ami a Körcsarnokbeli panorámát illeti, ha jössz korlátot támasztani és ott fejet bangelni az első sorba, akkor mindent láthatsz.
Előzmény: Bookshie (311)
Bookshie Creative Commons License 2000.06.04 0 0 311
Nos... sőt, well, well... eme kitételek mindegyikének bizonyára én sem felelnék meg. De végül a választott sem, hisz cseppet sem Maidenhead, hm????
S ha nem szeretsz, hát nem szeretsz... Engem úgyse szeret senki, mert túl őszinte és szókimondó vagyok. Ez pedig nem divat.
Ami elszomorít: szerintem a Kisstadionban túrót sem fogok látni, míg a Csarnokban legalább a minimális esélyem meglett volna, hisz ott lépcsőzetes a nézőtér. Remek lesz, előre látom. Majd bámulhatom a fényeket az ötezer forintomért. Mert ugye nem mindenki születik kosarasnak...
Előzmény: The Evil (303)
The Evil Creative Commons License 2000.06.04 0 0 310
Én a Brave New World-del még inkább így vagyok! :)
Előzmény: Espé (309)
Espé Creative Commons License 2000.06.03 0 0 309
Én csak annyit mondanék, hogy a Ghost of the Navigtor minden idők egyik legjobb száma nálam! Ha koncerten meghallom, ott helyben össze fogom szarni magam a gyönyörtől! A refrén akkora típontos, mint a ház, a nyitóriffnél jobbat nem lehet írni. Kész...
SUPERTZAR! Mondjál már valamit!
The Evil Creative Commons License 2000.06.03 0 0 308
A Son Of A Gun mekkora szám!!! Ride on you son of a gun, ride on, ride into the setting sun!!!!!

A kedvencem viszont ez a line nowadays:
Will we ever know what the answer to life really is? Can you really tell me what life is?

Wisey!
Most hallgatom a Dream Theater maxidat! A "Home" intrójánál járok, oh yeah! :))

Előzmény: Wisey (307)
Wisey Creative Commons License 2000.06.03 0 0 307
Úgy bizony, Bruce szólóban is zseniális :-)

Ha rangsorolni kellene, valahogy így festene:
1.Balls
2.Accident
3.Chemical
4.Tattooed

-Skunkworks nincs meg, koncertlemezek közül a Scream For Me Brazil, maxiból pedig a Back From The Edge (a másik verzió, mint ami Evilnek van)

Hol leszek a koncerten? Hát, megpróbálok előre furakodni, aztán majd meglátjuk hogy bírom :-)
De szerintem tombolás mindenhol lesz a küzdőtéren, csak valahol durvábban...

Előzmény: vinyo (305)
The Evil Creative Commons License 2000.06.03 0 0 306
Nekem megvan a Skunkworks, és szerintem zseniális!
+
Tattooed Millionaire
Tears Of The Dragon maxi
Back From The Edge II. maxi
Accident Of Birth
Chemical Wedding
Alive In Studio A
Screaím For Me Brazil

Mindegyik zseniális :)

Az én taktikám a következő lesz: ha sikerül, megtámasztom a korlátot az első sorban, ha nem, hátrébb megyek a 8-9. sorig.

vinyo Creative Commons License 2000.06.03 0 0 305
Szerintem ez nem off :
Szeretitek Dickinson korábbi szólólemezeit ? Tattoed Millionaire, Balls To Picasso - szerintem az utóbbi egyszerűen zseniális !!!
Megvan valakinek a Skunkworks album ?
Ami a konceertet illeti : vénemberek módjára ülni és figyelni fogtok vagy lent a küzdőtéren nyomulni ? Én a magam részéről az előbbit teszem majd : 95-ben szintén a Maidenen rosszul lettem az első sorban, azóta nem megyek előre, pedig 1-2 koncerten már voltam az utóbbi 5 évben. Egyébként ha figyel az ember és nem tombol, sokkal jobban átjárja a zene, minden apróság lejön a színpadról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!