Keresés

Részletes keresés

barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45120

De az nem gond...

Így hamarabb fel tudja dolgozni a táplálékot, kisebb a gyomorcsvarodás esélye....meg még sorplhatnám a kétszer etetés melett szóló dolgokat....

De ha a kutya nem hajlandó kétszer enni akkor az ember elötte hagyja a kaját 10 percre...ha nem eszi meg elveszi....

Sok a pro és kontra a kétszer illetve az egyszer etetés melett és ellen....

Szerintem ez egyéni döntés kérdése.......

Nálunk az egyszeri etetés vált be...másnál meg a kétszeri...szerintem egyik se roszabb a másiknál....

Előzmény: Gabiiiiii (45117)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45119
Enyimek is kétszer esznek, reggel kevesebbet, a gyomorsavlekötés miatt, este a nagyobbik adagot.
Előzmény: Gabiiiiii (45117)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45118

Szia!

 

Áh, értem. Értem, csak nem tudom megérteni. Persze mindenki úgy él ahogyan neki tetszik, szíve joga. Nem tudom. Te voltál nálam. A kutyák bejárnak... Mégis rend van. Ez csak szokás kérdése. Nekem ha bent vannak tudják ott nincsen ramazuri. Elfekszenek. Napi többszöri söprés és porszívóhasználat persze van, de nekem ennyit megér. :DDDDD

 

Pisi kiengedés.... Fene tudja. Nekem mikor bent aludtak este 10-től simán kibírták reggel 7-ig... Vissza tudja tartani egy ilyen korú kutya. Persze mondom, ettől nem vagy rosszabb gazdi. Csak nekem személy szerint igényem van rá hogy bent legyenek velem, és megmondom őszintén nekik is. Néha kerülgetni kell őket, főleg ha éppen az előszoba közepén nyúlnak el ketten, de ha nagyon útban vannak akkor mondom h söprés be a nappaliba, és besunnyognak az ő szőnyegeikre. :DDDDD

 

Lövésfélés... Erről megoszlanak a vélemények. Nekem a Kyra már majd egy éves volt mikor először hallott lövést különösebben nem hatotta meg. Carlos 4,5 hónapos volt mikor lőttek vadászpuskával mellette, felkapta a fejét oszt jónapot. Utána is lőttek párat, majd neki is egyet, akkor utána dummy is esett a vízbe, hát szépen bement érte. :DDDD

 

Ha nem kezdett el skerázni meg veszettül ugatni, akkor sztem nincsen baj. Persze az sem mindegy milyen lövés. De ez nem rossz jel.

Előzmény: czaltikgyörgyi (45112)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45117
basszus,az enyem 14 honapos es meg mindig 2x eszik:)
Előzmény: barvivien (45116)
barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45116

Ha a kedve jó és nem láázas valamin ta széklete is rendben van akkor nem kell aggódni...

Charliem hat hónapossan hagyta így ki az étkezéseket...így áttértünk napi egyszeri etetésre.....lehet hogy nálatok is csak ez történt:)

Előzmény: Damienjoy (45109)
barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45115

Szia!

Én nem aggódnék főleg hogy mikor anyud rászólt lecsitult Döme....

Ő csak egyszerűen házat örzött.....Igazáből ha minden áron meg akarta volna támadni a hapsit akkor anyud bármit is tehetett volna nem állt volna le....

Én e miatt nem aggódnék.....

Charlie ilyen morgós ugatós volt multkor mikor csak azt látta hogy egy kapucnis ember jön fel a lépcsőn nagy dobozzal a kezébe.....ugatott morgott, nagyon agresszív volt aki pedig jött fel a kertbe a lépcsőn még ráadásul kölönös hangokat is adott ki direkt...míg meg nem szólalt apum (mert hát ő hozott haza egy dobozt éppen) Charlie addig morgot...de az első szó után csóválva ment oda hozzá....

Anyumat meg jól megugatta telken...mi kint voltunk a kert hátuljában...anyum a házban...de kijött rágyujtani úgy hogy rajta volt egy pokróc....Charlie addig ugatta míg nem szólalt meg és nem vette le a fejéről a pokrócot.....

De volt már komoly morgásunk utcán...érdekes emberekre.....állat orvosi rendelőbe még érdekesebb emberre....

Szóval szerintem aggódni nem kell mivel csitítható volt Döme így ő csak védett éppen.........

Mindenki azt mondja hogy egy retriever max agyon nyalja a betörőt....hát én nem így gondolom...megtámadni ugyan szerintem nem támadná meg de addig ugatná amíg csak tudja.....szerintemű:)

 

Előzmény: dora8808 (45114)
dora8808 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45114



valaki tud segíteni?? minden véleménynek örülnék!!!

Ismét tanácsért,véleményért jöttem Döme viselkedése miatt.
Ma már sötétedés után Döme számára teljesen idegen jött befele az udvaron és már hátul járt az udvarba mikor Döme észrevette,szerencsére anyum kint volt és látta mit csinál,szóval mikor meglátta hátrébb futott a hátsó lépcsőre majd "bátorságot vett magán" és mint akinek elgurult ment neki az embernek (azt tudni kell hogy ez a muksó nem éppen minta polgár és nem tudta hogy anyum hátul van úgy hogy fogalmunk nincs mit kevert arra) de olyan szinten morgott és ugatott mikor támadni szokott egy kutyára(ugye ez a vadságunk sajnos a kutya támadásunk óta van )anyumnak kellet vissza hívni megfogni és csitítgatni de utána lenyugodott egyből, én a szobámba voltam és csak azt hallottam hogy milyen felbőszült azt hittem valami kutya van a kerítésnél és annak indult be!!!
Most nem tudom eldönteni hogy csak az ijedség, mostani rossz élmény, érezte hogy milyen ez az ember ,vagy anyumat védte??Nagyon félek hogy mélyebb nyomokat hagyott neki ez a kutyás támadás mint gondoltam???Most mit tegyek???Vagy csak egyszeri alkalom lehetett?? légyszíves segítsetek!!
Döme-Ádám Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45113

Szia!

Bár én nem  vagyok szakértő, de ez nem lövésfélés, akkor megijedt és elszaladt volna!

Az természetes és jó, hogy a hangra felfigyelt. Ilyenkor az első alkalmakkor, ha Te is ott vagy, akkor lehet "örömködni" is, s akkor biztos pozitív élményként fogja megjegyezni.

Előzmény: czaltikgyörgyi (45112)
czaltikgyörgyi Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45112
Eni szia!

Gina azért nem jöhet be a házba,mert nem bírom a kutyaszagot és a kutyaszőrt sem hosszabb távon.Olyan meg úgy sem lenne,hogy lefekszik a szőnyegére és ott marad egyhelyben.Gondolom jönne utánam mindenhová.Amikor kicsi volt folyton láb alatt volt a konyhában,ugrándozott játszott én közben főztem.Féltem mikor lépek rá a lábára,vagy mikor öntöm nyakon forró levessel véletlenül.Egyszer úgy beverte a fejét a radiátorba,hogy azt hittem eltört a koponyája.....
Másik,hogy ez tetőteres ház,én folyton le-föl járok benne.Fent mindenhol padlószőnyeg van, a lépcsőn is,itt mi is csak zoknival járunk.
Ha én éppen fent vagyok neki meg épp pisilnie kell,-ki engedi ki?

Lövésfélés:tegnap halottam valami lövésfélét vagy 6x 10 perc alatt.Kint voltam az udvaron.Jó nagyot szólt.Kutya pont ivott.Felkapta a fejét azonnal,kicsit láttam rajta,hogy megijedt de mást nem csinált.Rám nézett majd ivott tovább.A többire már csak felkapta a fejét a hang irányába,de nem csinált semmit,a teste sem mozdult ijedtség irányába.
Vagy ez nem jelent még semmit?(még soha nem hallott lövést azt hiszem)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45111

az enyem rendszeresen hagy ki komplett etkezeseket magatol es onszantabol..Ha ugy latod,hogy nincs mas baja,akkor hagyd..vagy utalja a szarazkajat..Az enyem inkabb ehendoglik,3 ap mulva sem eszi meg

..

Előzmény: lustica (45110)
lustica Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45110

Szia!

 

Próbálj ki vmilyen más kaját (pl. nagyobb darab kenyér, vagy más rágcsa). Ha ezt megeszi, akkor valószínleg nincs nagyobb baj. Lehet, hogy csak szórakozik veled, vagy egyszerűen kicsit elcsapta a gyomrát.

Ezen kívül kapja simán a száraztápot.

 

Nézd meg, van-e láza (39°fölött), hányás/hasmenés volt-e, illetve hogy iszik-e rendesen.

Amíg nem lázas, jó a kedve, és iszik, nincs gond. Ha már más is van (főleg ha picit is bágyadtabb!) akkor irány a doki.

Előzmény: Damienjoy (45109)
Damienjoy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45109
Jo reggelt,

a segitsegeteket szeretnem kerni,szval van nekem egy 5 honapos goldim,Szaffi:),es bar eddig nem volt ilyen problema,de 2 napja azon vette magat h nem ette meg a vacsijat,aztan meg a reggelijét se....nem kicsit megijedtem...aztán tegnap este megette a vacsijat,de ma reggel mar nem a reggelijet...gtam valtoztatok a kajcsin,de uyg tunik nem ez a baj...miért lehet?egyszerüen csak nem éhes?vagy?...a fura az egeszben az h -ezen felul-h nem tunik betegnek!sokat jatszik,ugrandozik,szaladgal...de ez akkor sem normalis...tudjatok esetleg mi lehet a baj?Vigyem azonnal dokihoz???
Eni79 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45108
Whityt nem viszed el vadászni ? Hátha rákapna az ízére...
Előzmény: Eni79 (45107)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45107

Dóri, sztem ha komolyan akarsz melózni megéri ráfordítani. Mi minden héten megyünk többször is ki a területre, ezért én úgy döntöttem beruházok. A bakanccsal is így voltam (az mondjuk "csak" 15 e volt, de nem bántam meg mert állati klassz.)

 

A lábunk nem nő már, így évekig használható a csizma is majd.most is voltunk tegnap vadászaton, a régi gumicsizmámt vettem fel, 3 zoknival, így is fázott a lábam pedig nem volt hideg. De mire lehajtottuk a vizes nádas majd bozótos erdős területet (még jó hogy úgy indultam h elálló leszek, hahaha) már igencsak fázott a lábam pedig nem is volt hideg. Azonban a ló/marhaszar takarításhoz véleményem szerint nem kell ilyen csizma. Arra jó a 3000-4000 ezer forintos dekanyós, vagy dunlop csizma is. Persze ez az én véleményem.

 

Peti! Feka nagyon szépen jött a hajtáson, nem küldtem előre, végig póri nélkül jött velem a hajtásban, mind a nádasos / füves területen is (na ott érdekes volt ahogyan körülöttem próbált ugrálni,hahaha, át a bozótos erdőn, ahol felugrott mellettünk egy őz, nem ugrott be! majd át a szántáson, a kukoricáson. az erdőben egyszer arra tekert egy vizsla (szuka...), na ott kilőtt a lábamnál, de 15  (addigra került a számba a síp, hahaha) méteren sikerült lesípolni és visszahívni. meg vagyok elégedve vele fegyelmi szempontból. 3 szép elhozásunk volt, plussz kihajtottunk az erdőből jó pár madarat, azonban Carlos meg van arra tanítva, ha egy kutya előbb ér oda a madárhoz mint ő, akkor nem szabad kitépnie a szájából, akkor ő feladja. (kivétel ez alól Kyra, akivel egyszerre fogtak meg egy sebzett kakast, de azt is átengedtük Kyrának, Carlos a hagyd parancsra elengedi)

 

megvolt az első pár fácánnyakkitekerésem is (minden madár élve került hozzám), a mellettem álló vadászbácsi mondta h picit még lehet rajta finomítani mondtam neki naná de ezek voltak az elsők, akkor mondta, kedveském, akkor nagyon szép munka! :DDDDD

 

Fekát szépen előre lehetett küldeni a bozótosba keresni. A tegnapi napon egyetlenegyszer sem kellett megfegyelmeznem a kutyát(?), elég volt egy hangosabb vissza szó is neki. Ellenben nagyon sokat dícsértem, és ezzel sokkal de sokkal többet értem el mint az előző vadászaton amikor idegzsába voltam. Megint utaztunk az IFÁ-n, hahaha, érdekes volt... Dittihez hozzányomtuk Kyrát, hahaha. :DDDD

 

Szóval kicsit megint okosabbak lettünk, és úgy érzem sokkal de sokkal jobban ment az előző. Persze ki fogunk próbálni sok helyet (van meghívásunk Győrbe és Nógrdba is) de úgy érzem sikerült fejlődnünk.

 

 

Előzmény: lustica (45103)
Damienjoy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45106
Jo reggelt,
a segitsegeteket szeretnem kerni,szval van nekem egy 5 honapos goldim,Szaffi:),es bar eddig nem volt ilyen problema,de 2 napja azon vette magat h nem ette meg a vacsijat,aztan meg a reggelijét se....nem kicsit megijedtem...aztán tegnap este megette a vacsijat,de ma reggel mar nem a reggelijet...gtam valtoztatok a kajcsin,de uyg tunik nem ez a baj...miért lehet?egyszerüen csak nem éhes?vagy?...a fura az egeszben az h -ezen felul-h nem tunik betegnek!sokat jatszik,ugrandozik,szaladgal...de ez akkor sem normalis...tudjatok esetleg mi lehet a baj?Vigyem azonnal dokihoz???
dora8808 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 45105
sziasztok!!

Ismét tanácsért,véleményért jöttem Döme viselkedése miatt.
Ma már sötétedés után Döme számára teljesen idegen jött befele az udvaron és már hátul járt az udvarba mikor Döme észrevette,szerencsére anyum kint volt és látta mit csinál,szóval mikor meglátta hátrébb futott a hátsó lépcsőre majd "bátorságot vett magán" és mint akinek elgurult ment neki az embernek (azt tudni kell hogy ez a muksó nem éppen minta polgár és nem tudta hogy anyum hátul van úgy hogy fogalmunk nincs mit kevert arra) de olyan szinten morgott és ugatott mikor támadni szokott egy kutyára(ugye ez a vadságunk sajnos a kutya támadásunk óta van )anyumnak kellet vissza hívni megfogni és csitítgatni de utána lenyugodott egyből, én a szobámba voltam és csak azt hallottam hogy milyen felbőszült azt hittem valami kutya van a kerítésnél és annak indult be!!!
Most nem tudom eldönteni hogy csak az ijedség, mostani rossz élmény, érezte hogy milyen ez az ember ,vagy anyumat védte??Nagyon félek hogy mélyebb nyomokat hagyott neki ez a kutyás támadás mint gondoltam???Most mit tegyek???Vagy csak egyszeri alkalom lehetett?? légyszíves segítsetek!!
janeex Creative Commons License 2009.11.14 0 0 45104

Labrador retriever kölykök azonnal vihetők, tkv nélkül, oltva, féregtelenítve, 15-30eFt, Sándorfalva, érdeklődni: 203928638

 

 

xmas

 

 

gumicsirke
lustica Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45103

Jaj, ne fájdítsd a szívem ilyen csizmákkal:-(

Jövőre kettőt kéne vennem, de ezzel feleződik a rá szánt pénz is:-S

Tudod, egy terepre a csajszival, egy meg a sz@rba a marhák/lovak mellett.

Előzmény: Eni79 (45096)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45102
Kedves golden retriver kedvelők és tenyésztők!

 

 

Szeretnék karácsonyra a családunkat egy új családtaggal bővíteni. Abban kérném a segítségeteket, hogy megfelelő tenyésztőt ajánlotok nekem, akinél most vannak szuka kölykök. Anyagiak nem annyira fontosak, mert tudom, hogy az olcsóbb picik, eleinte kedvezőbbnek hangzanak, de később a többszörösét költi az ember orvosra, gyógyításukra…stb. ezért szaporítok kíméljenek. A gondos felnevelés, úgy is költségesebb, mint kifizetni egy korrekt vételárat. Lehet magyar vagy külföldi kennel is, bár külföldinél tolmácsolás szükséges lenne. Fontos szempont lenne, hogy passzoljanak a kicsi szülei egymáshoz és kiváló eredményeket tudjanak felmutatni, a tenyésztő meg tényleg szakember. Amit ígérni tudok, hogy nagyon jó új családja leszünk a picinek, és a kennel hírnevét öregbítenénk, mert kiállításra is szeretnénk vinni a picit. A választásnál, ezért a tenyésztő segítségét is szeretném kérni. Lehetőleg a legszebb kiskutyák közül szeretném valamelyiket, akivel tudok tervezni majdani saját tenyészetet. E-mail címem: rivi2@freemail.hu

 

Nagyon köszönöm!

rivi2

snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45101

Majd igyekezni fogok. Most nem les lesvadászat, majd legközelebb.

Bízzunk az eső mentes időjárásban :D

Előzmény: Eni79 (45100)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45100

Jó bulizást és jó vadászatot! Lehet h mindkét nap megyünk... :DDD

 

Nekes is ezt kívánom!  Jah, láttam a fotókat a netboardon. Őzik aranyosak... De a szétázott fácánok nem. :-( Nálunk ugyanígy szétázott a teríték... Grrr...

Előzmény: snepf (45099)
snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45099

Így van..

 

Atávcsőben az a gáz, hogy amit először vettem olcsón az megvárta hogy lejárjon a gari és széthullott. A jó cucc meg drága.

Akkor jó bulizást :)

Előzmény: Eni79 (45098)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45098

Ja hát el lehet verni dolgokra jó sok sok sok pénzt... De hát valamit valamiért. Nemigaz? :):):)

 

Mindenesetre én azt mondom inkább ezekre költsünk mint piára vagy narkóra... :DDDDDDDD

 

Bár holnap este koncetre megyünk a Macikával csak mi ketten. És mivel Ő lesz a sofőr én nyugodtan ihatok pár sört. Így most arra is költeni fogok. :DDDDDDD

Előzmény: snepf (45097)
snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45097

Asszem a fiamnak van ilyen, szokott lenni a dekanyóban is.

Jó csizma, talán nem olyan könnyű, mint a Samu.

 

Majd amikor kitart a fagy egész nap, akkor újra fel lehet venni a bakancsot. Akkor megint jobb mint a csizma.

 

A jó ruházat akkor nem mindegy, amikor éjjel elakad az ember az erdőben és lehet sétálni hegyen völgyön..

 

Nem mondom.. szívja az ember a fogát amikor kiad 200 ezret egy céltávcsőért.. :D

 

Lila bakancsom nem volt.. :D, de van egy sárga lovagló csizmám sámfával.. na azt sosem fogom kidobni, örök emlék.

Előzmény: Eni79 (45096)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45096

Nos tisztelt Uram én ezt választottam ki, tessék véleményezni:

 

http://www.z-shops.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=90_181&products_id=2259

 

 

Sz@r gumicsizmám nekem is van, belevaló kapcával, áááááá hagyjuk. A kapcás megoldásban izzad a lábam, a csizma meg hideg mint a sz@r. A bakancsot szeretem igazán, azzal nagyon meg vagyok elégedve az is geologic csak ugye ebben az időszakban már nem igazán jó mindíg... (Amikor a múltkor besüppedtem a szántásba 20 cm-re akkor ezt megtanultam, hahaha) :DDDDDD

 

 

Árak... Láttam egy pár bolt árait... Hát nem tudom. Egy csizmáért 80-90 ezret mondjuk én ki nem adnék az is biztos. Ez a 30 is lélektani határ nekem. :DDDD

 

(Eddig a legtöbb pénzt 14 éve adtam ki egy Martens bakancsra, amely kék volt, és akkor került 17.500 ft.-ba. Emlékezhettek, akkor kb ennyi volt a minimálbér is, hahaha.)

 

Összespóroltam rá a zsebpénzemből persze nem volt elég, anyukám kisegített, majd mikor hazaállítottam a kék bakancssal majdnem sírva fakadt h ez került ennyibe... hahaha.

 

A bakancsnak lelki értéke volt, most nyáron dobtam ki. Már vagy 10 éve nem hordtam de minden évben kétszer belebújtam és kitakarítottam, csak úgy. Úgy döntöttem ideje megválni Tőle... :DDDDD

 

 

Előzmény: snepf (45095)
snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45095

Hidd el próbálkoztam szar csizmákkal, mert régen nem volt más. Fázott már annyit a lábam gumicsizmában hogy a fene majd megevett.

Az 5-6 mm neoprén nagyon fontos, és az sem hátrány ha a dér, az eső nem hullik bele.

Azért jó a nyersgumi mert nem törik ki.

Vannak jó, de nehéz csizmák, azt nőnek nem javaslom.. és én sem szeretem.

30-as árfekvésben azért már jók vannak, a Samu meg brutál.. olyat én sem engedhetek meg.

Előzmény: Eni79 (45094)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45094

Ott a pont! :DDD Nem kell "írígykedni", hanem csinálni kell.

 

Nálam a kutyák kinti/benti kutyák. (Amikor feka kellenfogságon volt) abban a fél évben bent aludtak minden éjjel, augusztustól úgy februárig... :DDDD Eléggé hozzászoktam, hahaha.

 

Az ágyba (háló) nem jöhetnek be, az tiltón van. A kanapéra (nappali) feljöhetnek ha ki van húzva és engedélyt kapnak rá. Ha nem akkor lent vannak a parkettán, van külön szőnyegük. Megküzdöttünk, de elfogadták a játékszabályokat. Persze ha nem engedem fel őket megy a próbálkozás... Feka odasomfordál, bökdösi a fejével a kezemet és "én egy szerencsétlen árva vagyok" fejvágással próbál a lelkemre hatni. Tipikus labifej. :DDDDDDDD

 

Peti! Mindjárt megsasolom őket. Hétvégén ha nem lesz eső hegyek mi is tervezzük a bevetést. És születésnapom alkalmából meglepem magamat egy csizmával... Néztem a Tiedet, az is jó, de azt nem találtam az én méretemben, ellenben kiválasztottam egy másikat, mondjuk ennek is az árától mattot kaptam, de hát egyszer vagyok 30 éves, hahaha. :DDDDD

 

(A csizma meg 30 rugó, most mondd hogy nem isteni a jel...)

 

Györgyi! Nálatok a Gina miért nem mehet be a házba?

Előzmény: snepf (45093)
snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45093

Szia!

 

Van kutyád.. mi akadálya, hogy kipróbáld :P

Mondjuk én nem szeretek kutyával aludni egy ágyban. Most istenes, mert az eső miatt nem volt kullancs, egyébként mindig szoktunk hazahozni. Na, abból sem kérek.

Nálunk az a módi, hogy ha elalszom a kanapén, akkor a két kutya versenyt gyürkőzik, hogy ki fekhet a kanapé mellé.

Múlt szombaton, hogy a vadászházban aludtam, vittem Csacska ágyát. Letettem a heverő mellé és egész éjszaka abban aludt. Néha furcsán nézett rám, amikor éjjel felkeltem tenni a tűzre.

Eni!

A netboardra tettem fel vadászós képeket.. meg a vasárnapi ázott terítéket. :)

Holnap és holnapután csak elmegyünk vadászni!!!

Előzmény: czaltikgyörgyi (45092)
czaltikgyörgyi Creative Commons License 2009.11.12 0 0 45092
Szia!

Én pedig azt irigylem-csodálom tőletek,azt a bizonyos relax-boldog négyest:amikor négyesben alszotok a kanapén a jól megérdemelt munka koronájaként.
Ma is eszembe jutott sétáltatás közben (mert végre ki tudtam vinni Ginát 1 órára levélsöprés után),és arra gondoltam,hogy amióta gyerekem van igazából sohasem aludtam ki magamat normálisan.

Nagyon jó érzés kicsi gyerekkel is egy ágyban aludni,csak a gyerek éjjel hasba rúg,mellen rúg álmában és még neked kell vigyáznod,hogy ne nyomd agyon.
Szóval irigylem azt a kanapés alvást a Carlosékkal!
Előzmény: Eni79 (45085)
czaltikgyörgyi Creative Commons License 2009.11.12 0 0 45091
Te,amióta itt van ez a kutya,én már majdnem mindig "játszósban" vagyok.
Röhej,de valahogy közel 1 éve nem volt rajtam magas sarkú cipő, szandál,vagy csizma-valahogy nagyon sportosra vettem a figurát akkor is ha éppen nem volt velem a kutya.

(kisfiam bulit tart szombaton,jön vagy 10 gyerek) (vasárnap pedig családi banzáj lesz nálunk,és azért főzünk halászlét az udvaron,mert Gina is családtag.
Mondtam is anyósméknak:mindenki jöjjön meleg "munkásruhába",mert a teraszon eszünk!)
Majd óránként bejövünk és iszunk egy kis forralt bort....
Előzmény: nettomazsola (45078)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!