Keresés

Részletes keresés

Shilcor Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4751
Én is oda járok - a Dalmához
Előzmény: bela2200 (4742)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4750
Veres már nincs az Amerikai úton ??
Előzmény: Törölt nick (4747)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4749
Ring, ide komolyan érdemes elmenned. Nemcsak egy receptért!
Előzmény: Törölt nick (4748)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4748
Ez a Szevermed é  is erre gondoltam ezt találtam a neten és ott láttam hogy a Veres az Idegsebész is ott rendel.
Előzmény: bela2200 (4742)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4747

Szia!

 

ÁEK dr.Veress Róbert 465-1964, neki van magánrendelése azt hiszem két helyen is, nagyon nagytudásu és végtelen rendes EMBER!!! Gondolom ezen a tel.számon megmondják a magánrendelőjének a számát, az egyik a Hélia D. szállóban van,  a másik egy ujonnan alakult gerincbetegségekre specializálódott rendelő, ott ő a főorvos,, annak a száma 801 25 50 vagy 30 6944904. Egyébként amikor az Ideseben dolgozott volt saját asszisztensnője aki felvette a telefont és adott időpontot, sajnos ezt én sem tudom, de biztos a másik kettő valamelyikén el tudod érni.

Előzmény: ring9 (4740)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4746

Sziasztok!

 

 

Váéletlenül valaki nem tudja a Veres dr. magánrendelőjének a tel.számát.?

Innen értesültem az ő létezéséről, az előttem szólónak mondanám hogy ő legalább olyan jó gerincsebész mint a Varga Péter Pál, ott már jártam a Budai Eü.központban az orthopedián, iott vizsgálta meg egy dr, fizettem kb 5 éve 16 000 ft.-ot, a Veres dr.-nál tavaly  18.ooo. volt egy vizsgálat, voltam nála, de mitzán kiderült hogy én rtg. assz.vagyok nem fogadott el egy fillért sem. Ez a Helia D szállóban volt, de most egy uj eü. centrumnak a főorvosa lett, az előbb találkoztam a nevével, és egyébként az ÁEK idegsebészeti osztályának a vezetője, már nem dolgozik az Idegseben.

maria73 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4745

sziasztok!szia RING9!

 

szóval!a kislányomnak tartottunk szülinapot,és az osztálytárs szülei kérdezték mi van velem!elmeséltem!ez volt szombaton!a srác teljesen ki volt akadva a hercehurcán,és azt mondta hétfőre másoljak le minden papíromat!megy pestre a lászló kórházban a főigazgató jó cimborája,megnézi a papírjaimat és kiválasztja a legjobb dokit,aki tud segíteni!hétfőn kaptam a telefont,hogy kedd 9 órára tud fogadni itt a lászló kórházba a doki!felmentünk,átnézett mindent papírt,elbeszélgetett velem,és felhívta a jó barátját aki a gerincközpontban fődoki,a Dr Varga Péter Pál.kb. csak márciusba tudott volna fogadni,de kiharcolta a doki és így du 15 órára mehettem a gerincközpontba!igaz,hogy másik két doki vizsgál meg,de a DR Varga letelefonált nekik,hogy vizsgáljanak meg!ha meg kell műteni akkor azt is vállalják!6 hét múlva kell jelenkeznem!

nem szoktam "csókós"lenni,de most nem maradt más válsztásom!nem szégyenlem éltem a lehetőséggel!egyenlőrre egy fillérembe sem került!viszont ha műtét azT A dr VARGA pÉTER CSINÁLJA!

Egyébként én sem gondoltam,hogy ilyen hamar sorra kerülök!én is hatalmas várakozó listárol hallottam!

 

sajna magánrendelést nem tudok pesten,de leírom a gerincgyógyászati ambulancia telefonszámát,itt vizsgált a DR Szöllösi Balázs,esetleg kérdezd meg hogy van e magánrendelése!061887-7900

 

mindenkinek kellemes és szép napot!

Előzmény: ring9 (4740)
avandia Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4744
Sziasztok!

Köszönöm a biztatást! Nagyon jól esett! Biztosan megtalálom majd az utam én is, most mégegyszer nekiugrok a leszázalékolásnak!
Más
Utoljára engem is a gerinc központban operáltak, és csak jót tudok mondani róluk, biztos neked is jó lesz! A fúziós műtét igen nagy beavatkozás, de megéri, igaz nekem maradtak maradvány tüneteim, de közel sem olyan rosszak, mint a fúzió előtt volt!

Mindenkinek fájdalom mentes napot kívánok!

Üdv:
avandia
Előzmény: maria73 (4737)
janise Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4743
Szia!Csak most olvaslak.Remélem,minden jóra fordul:))
Előzmény: maria73 (4738)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4742

Például itt!

 

 

(előbb lemaradt)

Előzmény: bela2200 (4741)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 4741

Telefonon kérj időpontot.

ring9 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 4740

És meg is tudnának műteni? Nem a stabilizáló műtét az, amire éves várólisták vannak? Azért én azt kívánom, hogy legyen elég a torna.

 

Nem az amerikai úti idegsebészetre készültél? Hogy kerültél át Budára? Az is érdekelne, hogy magánrendelés volt-e, vagy beutalóval kerültél ide. Azért kérdezem, mert nekem most sürgősen kellene egy idegsebész Pesten (magánrendelés is érdekel), nem tudok hazautazni, a gyógyszerem meg kifogyóban, és csak idegsebész írhatja fel.

 

Ha bárki tud ajánlani egy jó idegsebészt (lehetőleg gyorsan, és a háziorvosi kör lefutása nélkül), megköszönném! 

Előzmény: maria73 (4738)
ring9 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 4739

Annyira sajnálom, ez elég hamar jött! Mit mond a doktor, van valami konkrét elképzelése, hogy mi történt, és hogy hogyan tovább? Korán kezdted a melót, vagy túl sokat vártál magadtól rögtön az elején? Úgy értem, emlékszem, hogy amikor kezdtem, már attól elfáradtam, hogy bemetróztam a munkahelyemre, és max pár órát bírtam. A tornát én sem vagyok képes munka után végigcsinálni, de az úszás jólesik, érzem, ahogy szinte tempónként lazul ki a bemerevedett hátam (már az első sírógörcsös 500 méter után, de már tudom, hogy jó lesz, így azt is kibírom).

 

Biztató, hogy nem történt végzetes baj (gondolom, Te is nagyon megijedtél), és a pihenéssel újra javul az állapotod, reméljük lesz ez még jobb is! Sok erőt, és jókedvet kívánok, én hiszek abban, hogy az ember sorsa előbb-utóbb jóra fordul, még akkor is, ha olykor rossz időszakaiban nem látja, hogy ez hogyan lehetséges. Seneca mondása volt, hogy aki követi, azt a sors vezeti, aki ellenszegül, azt vonszolja. Egyre igazabbnak érzem. A Te életed is rendeződni fog, és biztos vagyok abban, hogy jobban, mint ahogy most remélni mered!!

Előzmény: avandia (4736)
maria73 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 4738

Bella 2200,Janise!

 

voltam pesten,jobban mondva budán a gerincközpontba!megvizsgáltak töviről hegyire,2 orvos is!sajna vagy hála,megvan a gond!a hegesedést és az idegduzzanatot itt is mondták,és sajna vagy hála műtét,stabilizálni kell a műtött porcgerincet!egyenlőre 6 hét gerincstabilizálo gyógytorna,amire be kell jelentkeznem!(ez is itt budán)ha nem változik az állapotom,akkor műtét!azt mondta a dokik:ilyen fiatalon nem lehetek ilyen állapotban ekkora fájdalmakkal!és még szívem szerint leírnám az 5 hónapnyi kínlodásom és tehetettlenségem és felesleges kezelések tönkelegét!ugyanis az MR-en látszik!!!remélem értitek miről dadogok!de majd jővő hét után pontosan megírom,mert még van egy randim az itteni idegsebésszel!!!!bár elöbb mentem volna tovább!!!

Előzmény: janise (4735)
maria73 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 4737

Sziasztok!Szia Avandia!

 

sajna ez nem jó hír!nagyon sajnállak,hogy így alakult!!!teljesen együttérzek veled!amiket írtál az szinte mintha az én verziom lenne!!ugyan így vagyok én is!!annyi különbséggel,hogy én még nem dolgozom,NEM BÍROM!!!gondolom én a munka után alig vártad,hogy hazaérj és egy kicsit megpihentesd!!és akkor még a háztartás esetleg gyerek.....stb....és utánna törödhetsz magaddal,torna és úszás!nagyon nehéz!probálj meg ne keseredni!nagyon nehéz,és akkor még úgy érzed,hogy néha még kettöt beléd is rugnak,nehogy könnyebb legyen!lécci lécci!kitartás!bízzunk benne ,hogy lesz még jobb!talán mindig van egy halvány reménysugár!összpontosíts a gyógyulásra pihenésre!

 

mindenkinek kellemes és fájdalommentes estét kívánok!

Előzmény: avandia (4736)
avandia Creative Commons License 2009.01.28 0 0 4736
Sziasztok!

Nagy örömmel elmentem dolgozni, hiszen jól is vagyok felkiáltással!
Majd jött a fekete leves, hiszen valójában jól éreztem magam, mindaddig amíg itthon voltam és kialakult napi rend szerint éltem. A munkába állás ezt a napirendet felborította, az állapotom pedig egyre rosszabb lett, míg újra táppénzre nem kényszerített! Infúzió, injekciók sora jött. Mostmár kezdek újra jobban lenni, de tudomásul kell vennem, hogy a gerinc betegség nem gyógyul meg csak szinten lehet tartani, de csak úgy, ha nincs túl terhelve! Nem tudom ezek után mi lesz, csak azt tudom, hogy dolgozni nem bírok! Megpróbáltam, nem megy! Nincs az a munkahely, ahol le lehet feküdni 2-3 óránként egy fél órára! Azonkívül munka mellett nem megy az úszás és a gyógytorna sem, ami pedig elengedhetetlen a gerincbetegek állapotának szinten tartásához! Most el vagyok keseredve, nem tudom mit hoz a jövő!
Mindenkinek fájdalom mentes napot kívánok!
Üdv:
avandia
janise Creative Commons License 2009.01.26 0 0 4735
Szia!Mindenképp menj el az Amerikai úti idegsebészetre.Ott segíteni fognak!Üdv :Janise
Előzmény: maria73 (4731)
ring9 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 4734
Tudom, hogy így megy ez, sajnos! De nekem már elegem van ebből, nem akarok senkinek "hálás" lenni (sem anyagilag, sem máshogy) azért, mert elvégez valamit, ami a dolga lenne. Persze a válasz engem is érdekel, de nem hiszek abban, hogy tudnának rajtam segíteni az orvosok (ez még a híres Kiem doktornak sem ment), így aztán inkább kivárom a soromat. 
Előzmény: Elar (4733)
Elar Creative Commons License 2009.01.25 0 0 4733
Én is 2 hónapra kaptam.
Aztán egy ismerős doki telefonálgatott és szerzett 3 hétre egy IP-t.
Ilyenkor szerintem a beutaló dokin múlik, h hány helyet hajlandó felhívni......
Előzmény: maria73 (4731)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 4732
Ez nagyon jó ötlet. Több szem többet lát, hátha lesz valami jó javaslat!
Előzmény: maria73 (4731)
maria73 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 4731
Szia!sziasztok!igen minket kb.egyszerre műtőtek!akkortájt "beszélgettünk"!köszi azért,sziporkába én is bízom ,de lehet a bugyijával van gond!!!azéert irigylem ám!most elindítok egy pesti vonalat,az amerikai uton!kedd fele kapok választ,felviszik a papírjaimat,és megnézi egy ismerős doki,az ismerősőmnek!most ebbe nagyon bízom,hátha fogad mostanába,és tud valami okosat!tudod:a remény hal meg utoljára!nekünk meg ez maradt!!mindenkinek fájdalommentes szép napot kívánok!(nagyon sokára kaptal az MR-re időpontot,miért??én 1 hetet kellett,hogy várjak?!nem értem!és addig?)
Előzmény: ring9 (4729)
bela2200 Creative Commons License 2009.01.25 0 0 4730
Kiem professzor szakértelmét nem vitatva megjegyezném,  hogy jelen állapot szerint a professzor NEM szerepel az MTA rendes, levelező,  külső és tiszteleti tagjait tartalmazó adatbázisok egyikében sem.
Előzmény: Törölt nick (4726)
ring9 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 4729
Tökéletesen megértelek, és meg kell mondanom, hogy (szintén 7 hónappal a nyiszálás után) ha napi 8 órát folyamatosan kellene dolgoznom a hét minden munkanapján, én sem bírnám, így is csak nehezen! Nekem szerencsémre valamivel kötetlenebb a munkám, egy részét haza tudom szervezni, ezért sokszor haza tudok jönni, vagy elmegyek úszni, ha már úgy érzem, hogy végem van. A nap 24 órájában vannak fájdalmaim, néha elviselhetően, néha nagyon erősen fáj, és a fájdalomcsillapítók, gyulladáscsökkentők semmit nem használnak. A doki legutóbb adott egy új fájdalomcsillapítót, ami valamennyit tompít, és MR-re küldött, amire még 3 hónapot kell várnom. Nekem az úszás segít a legtöbbet, de csak az állóképességemet javítja, a fájdalom marad. Sajnos, nem igazán tudok tanácsot adni Neked, de talán a fórumozók között lesz olyan, aki tudja mi lehet a megoldás (netán Sziporka, ha visszatér az iwiwről).
Előzmény: maria73 (4725)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.24 0 0 4728

Szia!

Budapesti telefonszám: 385 4277. H-Cs 10-13 óráig és d.u. 14.30-17 óráig, valamint pénteken 10-12 óra között lehet telefonálni. A titkárnő veszi fel a telefont és ad időpontot. Gondolom, cim is kéne, nos  itt adom: 1113 Budapest, Dávid F. u. 13.

Móricz Zs. körtértől a 61-es villamossal két megálló.

Üdv. umea

Előzmény: Elar (4727)
Elar Creative Commons License 2009.01.24 0 0 4727
Szia

Telefonszámot tudnál adni?
Előzmény: Törölt nick (4726)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.24 0 0 4726

Kedves gerincfájdalommal élő. avagy gerincsérves, porckorongsérves betegek. Én már sok masszőrnél jártam, kaptam akupunkturát, sajnos nagyon keveset használt. Aztán mult év nyarán eljutottam Kiem orvosprofesszorhoz, aki 20 perc alatt rendbe hozott. Budapesten a Móricz Zs. körtér közelében rendel. Telefonon előre be kell jelentkezni. Nos összesen 3x voltam nála és jól vagyok. Kiem prof. Vietnámból származik, több mint 15 éve él nálunk, tagja a Magyar Tudományos Akadémiának. Egy kezelésért 10 ezer ft-ot kér. Legutóbb októberben voltam nála és azt kérte, hogy majd márciusban látni akar. MRI vagy CT leirást vinni kell. Ha kell telefonszám és pontos cim, akkor megadom.

üdv. umea

maria73 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 4725
Szia!nekem sz...van a palancsitába!a munkaadommal beszéltem,hogy esetleg a 4 órát könnyitett munakába meg tudnánk-e oldani,de azt mondta,hogy nem!kereskedelemben dolgoztam,8-17oráig.egy 4 személyes boltban már csak 2-en voltunk eladók!sokszor még enni sem volt időnk!nagyon kemény volt akkor is!a főnők állt be helyettem 4 órába és egy 4 órás kisegítőtt vett fel,de azt mondta hogy ő is nagyon elfáradt!!!a cég pedig nem bírja el anyagilag!a leszázalékolásnál semmi esélyem,ezt én is tudom!a doki azt mondta,hogy kötelező elindítani!sajna talán a 4 órát még valahogy kibirnám,de sokszor 1-2 órát fent vagyok csinálgatom a dolgom,és le kell feküdnöm,mert nem bírom tovább,ez persze csak 10-20perc!ennyi elég,és akkor megint bírom egy kicsit!annyira elegem van már az egészből!!!!a leszázalékolást én sem akartam!akarom!most tart egy kivizsgálás,miért vastagodott meg egy ideg,amit pont a hegesedés nyom!sajna nem használnak a szteroidok és a fájdalomcsillapítok,gyulladáscsökkentők!a leszázalékolásról beszéltem az idegsebésszel!ő megmondta,hogy kiket százalékolnak le!(idegbeteg,alkoholista,és kissebség!!!)sajna én egyik sem vagyok!???te hogy vagy és hogy bírod a melót?neked renben sikerült a műtét?nem lett semmi szövödmény?egyébként világ életemben dolgoztam,mindent beválaltam,én is szeretek dolgozni,nekem is nehéz ,hogy nem mindent bírok csinálni!ezt is fel kell dolgozni!nagyon nehéz!mindenkinek fájdalommentes szép napot kívánok!
Előzmény: ring9 (4724)
ring9 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 4724

Kb. ennyi, nekem is 7 hónap után szólt a doki, hogy választanom kell a munka vagy a leszázalékolás között (csak én 4 hónapig a műtét előtt voltam betegállományban, és csak 3-at utána). Padlót is fogtam, bennem addig az utóbbi föl sem merült. Nem bírnám ki munka nélkül, még úgy sem, hogy sokat szenvedek, és csak rengeteg úszás mellett vagyok képes egyáltalán dolgozni. Viszont otthon ülve sem fájna (sokkal) kevésbé, amíg bírom, biztosan nem fogok erre a lehetőségre gondolni. Meg persze ha avandia 6 műtétje sem volt elég a bizottságnak?!?

 

Te melyik mellett döntesz? 

Előzmény: maria73 (4723)
maria73 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 4723
bocsi a lényeget elfelejtettem!tegnap telefonált a házidokim,hogy a táppénzellenőr szólt neki,hogy el kell indítani a leszázalékolásomat!??(7 hónapja műtőtek)kellemes és fájdalommentes napot mindenkinek!
Előzmény: maria73 (4722)
maria73 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 4722
Sziasztok!Remélem mindenki jól van ???vagy nem?mostanában olyan bizonytalan vagyok!vagy nem??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!