Keresés

Részletes keresés

_ghost_ Creative Commons License 2008.01.02 0 0 6534

Mi is nagyon köszönjük a szervezést!

 

Kicsit morcosan indultunk utnak, de hamar feloldódtunk, mert mindenki hihetetlenül aranyos és kedves volt. Remekül éreztük magunkat!

 

A forum találkozónak is örülök. Teljesen más így beszélgetni mindenkivel. Sokkal kevesebb a buta félreértés, mint amilyeneket én is rendszeresen elkövetek a forumon. Remélem is, hogy nem ez volt az utolsó forumtalálkozó!

 

Igazából én azt se bánnám, ha minden 7en, de legalább minden hónapban lenne egy party :)

 

Szóval köszönjük még1x és nagyon várjuk már a következőt!

 

ghost

 

Prof. Perverz Creative Commons License 2008.01.02 0 0 6533

Hello LatexLion!

 

Visszavonom, amit a fűtésről mondtam. Bár nem éreztem a hideget, de úgy megfáztam, hogy ma reggel 39 fokos lázzal ébredtem, és a napokban már zúgott a fejem (ami nálam a belázasodás jele szokott lenni). Ez persze nem Olivérék hibája, mert tudom, hogy ők mindent megtettek, hogy kihozzák a fűtésből a maximumot. Mint ahogy azt is sikerült elintézniük, hogy legyen gin és tonic a bárban, amiért is külön köszönet. ;)

 

Persze emiatt előfordulhat, hogy februárban nem ebben a cuccban leszek...

 

 

Előzmény: LatexLion (6532)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.02 0 0 6532

Prof. Perverz:

 

Megnyugtatásodra: Én sen vagyok 190, csak 187 ;-)

 

Azt néztem, hogy bírod a klímát, igaz szép lasan bemelegedett a terem, de kezdetben eléggé zima volt.

 

A dresscode-ban volt most engedmény azok számára, akik a fórumtalira jöttek, és maradtak a partyra.

 

Előzmény: Prof. Perverz (6527)


betaville Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6531

Kedves Mindenki!

Boldog Új Évet kívánok Nektek, és egyúttal szeretném megköszönni a sosem látott aktivitást-már ami az előszilveszteri partinkat illeti...

Hatalmas köszönet Oliéknak és Hardwoodéknak a szervezésben nyújtott elévülhetetlen érdemeikért, még nagyobb köszönet a lelkes Közönségnek az érdeklődésért, részvételért, a csodás-dögös ruhákért és a hajnalig (kb.5-ig) tartó bulizásért, aminek csak a könyörtelen záróra vethetett véget!!!

Remélem, a következő parti (febr.2.felében, Fetish-Farsang) hangulatban-létszámban-megjelenésben-zenében-mindenben legalább ilyen jól sikerül! 

Még egyszer köszönöm!

Üdv:István  

utazo23 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6530
Fotós szemmel is tettszik a beállítás, a minőség és a modell is, meg amúgy is.:)
Előzmény: s/m (6526)
utazo23 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6529
Emlékszem rád.

Az mondjuk igaz, hogy a partyn már kevesebb volt az ismerkedés. Én is kicsit hülyén éreztem magam, hogy mindenkihez odamegyek, akivel beszélni akarok és egyből én xy vagyok, de nem láttam más módját a dolognak és örültem, hogy sok embert ismertem meg.
Előzmény: Prof. Perverz (6527)
utazo23 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6528
Mondjuk lehet, hogy voltak többen is mint hárman, de most konkrétan dark-angel 3 baárntőjéről volt szó. Őket meg tudtam, hogy kik azok, legalábbis rájöttem.
Előzmény: szerencsés-vivyen (6524)
Prof. Perverz Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6527

Sziasztok, én most írok először ide, ami lehet, hogy kicsit megkésett abból a szempontból, hogy lehet, hogy több fórumos emberrel tudtam volna beszélgetni a partyn.

 

A hőmérsékletre szerintem nem lehetett panasz, pedig felül én sem voltam túlöltözve (csak egy lakk kötény volt rajtam).

 

A bulin tényleg mindenki elég felszabadult volt, én most voltam másodszor, tavalyelőtt (2006) márciusban voltam először. Lehet, hogy amiatt, mert akkor sokkal kevesebben voltak, akkor valahogy ismerkedősebbnek tűntek az emberek.

 

Nekem kicsit lájtosnak tűnt a dresscode betartatása néhány embernél, bár ez tényleg csak a szubjektív véleményem.

 

Csak hogy a zsörtölődést folytassam, szintén gáznak éreztem magam, hogy én voltam szerintem az egyetlen 190cm alatti ember :) Persze gondolom magas sarok és talp nélkül azért legalább egy pár lánynál magasabb lennék...

 

Ezek mellett természetesen szerintem is nagyon jó party volt, a zene tényleg mérföldekkel jobb lett, mint amikor ezelőtt voltam, a lányok pedig gyönyörűek voltak.

 

Összességében már most várom a februári bulit! :) Boldog Újévet mindenkinek!

s/m Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6526

 

Na kisebb lett igy fel tudtuk tölteni!

Köszönjük Hardwoodnak!

technograd Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6525
Idézhetném a szakállas poént: "Van aki facér, van aki nagyon facér és van olyan is, aki él-hal a facér' "... Én is már szégyenszemre Olivért vegzáltam, mint egy leukoplasztos szemüvegű dedós a felnőtteket: ugyan már, hol vannak a szingli csajok a sokaságban? Legközelebb kéne valami ismertetőjel nekik. Mondjuk vihetnének egy féldisznót a vállukon, vagy hasonló!
Előzmény: LatexLion (6522)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6524
KB szerinted,hogy néztek ki , mi volt rajtuk,valami támpont ....
Előzmény: utazo23 (6523)
utazo23 Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6523
Mondjuk kb tudom ki volt a 3 facér csaj, de sajna nem én nyertem:) de Davetől megtanultam minden vert helyzetből fel kell kelni:)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6522

Hát, én sem tudom, senkin nem volt világító "facér" felirat ;-)

 

De amilyen kómás voltam, szerintem én akkor sem vettem volna észre Őket...

 

Na, megyek lencsét enni, úgy döntöttem megfőtt :-)

Előzmény: szerencsés-vivyen (6521)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6521
Olvastam,de nem tudom kire gondolt.
Előzmény: LatexLion (6518)
l.i.d. Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6520
Húúúúú, basszus! Ez qrva jó!!!
Előzmény: LatexLion (6519)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6519
Benne van a kép megnevezésében... Amúgy a hírhedt zsiguli termosztát :-DD
Előzmény: l.i.d. (6517)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6518
Dark-Angel említette Őket...
Előzmény: szerencsés-vivyen (6516)
l.i.d. Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6517
LatexLion!  Mi van ezen a képen?
Előzmény: LatexLion (6515)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6516

Szia !

Melyik 3 facérra gondolsz ?
Előzmény: LatexLion (6515)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6515

No, NightGirl és StarWish hazaindultak. Azért el tudnám viselni, hogy egész nap egy piros lakkoverállos leány rohangál itthon a lakásban :-))

 

És a vélemények kükönbözősége folytán, nekem egyáltalán nem hiányzik Róla a smink!

 

A 3 facér lánynak gartulálok, akik pedig észrevették Őket, azoknak pláne. Én sajna 60 óra ébrenlét után kicsit álmos voltam, 1 óra tájt el is szunyókáltam a fotelban...

 

A riportolás érdekes volt, a végén csak meggyőztük a riporterleányt, hogy öltözzön fel rendesen ;-) Egy következő talin megnézhetnénk majd az eredményt!

 

A tömeges érdeklődésre való tekintettel itt egy kép...

 

 

Zsiguli Termosztát

 

Remélem tetszik a szép fényes felülete ;-))

 

No, latexban, lakkban - és ki mit szeret még - gazdag újesztendőt!

l.i.d. Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6514

Hello s/m!

 

Ha elküldöd nekem (l.i.d.kukacfrímél.hu), akkor lekicsinyítem Neked, és visszaküldöm - ha gondolod! :o)

Előzmény: s/m (6513)
s/m Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6513

Boldo ujévet kivánunk,nálunk igy telt a szilveszter,készült egy két kép!Várjuk a kritikákat!

Nagy a méret nem tudom feltölteni!

Probálkozunk,ha sikerül töltjük!

Lack Creative Commons License 2008.01.01 0 0 6512
2008-ban elsőnek kívánok én és a párom mindenkinek nagyon boldog új évet!
A partyról pedig, hogy egy nagy élmény volt mind a kettőnknek és tényleg nem esznek meg a többiek. Remélem sikerül minél többre eljutni és majd bővítem a ruhatáramat, mert tényleg cidri volt az elején!
Szóval szuper volt a party, köszönjük a szervezőknek!

Lack és Móni
M.Nory Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6511
Na még utoljára ma itthonról: BUÉK mindenkinek...!!!

Kinek-kinek kedve szerinti mennyiségű extremitással fűszerezve :DD Le a kockafejűekkel!!

utazo23 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6510
Sziasztok!
Első bálozóként nagyon megtetszett a party. Örülök, hogy legalább 20-25 új embert ismerhettem meg, akik egyenként mind mind különlegesek.
Jól esett, hogy végre élőben láthattam, azt, amiről azt hittem, hogy csak egy két filmben létezik. Egy olyan bulit, ahol mindenki lakkba és latexbe öltözve.
Pár embernek pedig, majd szeretném elkérni az emailcímét, hogy átküldhessem nekik, amit megígértem. Ezúton szeretnék mindenkinek BOLDOG FETISH-ben gazdag új évet kívánni!
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6509
Én is ott voltam! :)))

Év közben nem tudom mi történt, mert messze voltam ahhoz, hogy menni tudjak, de az egy évvel korábbival összehasonlítva ez sokkal jobb volt. Nekem megfelelt a hőmérséklet is.

A lányok pedig szépek és csinosak voltak!

Aki segített a fotókészítésben, neki újfent köszönöm! :)


l.i.d. Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6508
Hát akkor ez is lehetne akár a következő rendezvény mottója: Mindenki hozzon még egy embert, és egy Zsiguli termosztátot! :o) (Dehogyis! :o) )
Előzmény: technograd (6507)
technograd Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6507
A daruk egyébként azért maradnak állva, mert egy Zsiguli-termosztát figyeli a hőtágulásukat! Bocs, ezt nem lehetett kihagyni :D !
technograd Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6506

Sziasztok!

 

Végre ez egy igazi "nagypályás" fétisparty volt, köszönet mindenkinek, aki hozzájárult a maga módján! Bár a bőségesen fogyasztott alkoholmányok hatására hamar átalakultam egy ciklois pályán mozgó steppelt térelválasztóvá, azt elégedetten konstatáltam, hogy jobb a zene, mint a múltkor, és sokan ropják önfeledten a táncot. Volt egy pár party-arc, akik olyan frenetikus ruhákkal készültek, hogy csak kamilláztam! Külön öröm volt titeket élőben látni, NightGirl és StarWish, meg persze a többi ismerőst is. Egyedül a szmog sűrűségű cigifüst zavart, de kiballagtam az udvarra levegőzni, ilyen szórakozóhelyen benne van a pakliban, hogy sokan dohányoznak a beltérben.

lakk-fetis Creative Commons License 2007.12.31 0 0 6505

Jo reggelt mindenkinek :)

 

Koszonjuk a pozitiv kritikakat es a dicsero szavakat.

Igyekeztunk mindenkinek a kedvere tenni mar amennyire lehetett. A futes delutan 2-kor fol lett tolva maximumra, igy ennyit tudtunk kihozni belole. Igaz a buli elejere rendesen is bemelegedett es igy azok sem faztak akik a miniszoknyaban jottek.

 

Meg kell emlitenem, hogy ez a buli volt eddig a legjobb. Mindenki kitett magaert es sokan eljottetek. Ezt nem tudjuk elegge megkoszonni. Ennek kovetkezteben latogato csucsot dontottunk. Voltak sokan akik elsobalozok voltak es sokan akik nagy szunet utan jott el ismet. Hatarainkrol tulrol is erkeztek paran, igy elmondhatjuk, hogy igazi nemzetkozi buli lett. 

 

Ezen felbuzdulva megemlitenem, hogy februarban Farsangi es Valentinnapi "osszevont" buli lesz. Remenyeink szerint hasonlo latogato szammal es hangulattal.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!