Keresés

Részletes keresés

Topi328 Creative Commons License 2009.11.17 0 0 45128

de durva!

és az nem lehet hogy egy sörösüveget dobtak "csak úgy" be a kerítéseteken?és az tört széjjel ilyen apró darabokra?

milyen környéken laktok?

Előzmény: czaltikgyörgyi (45126)
barvivien Creative Commons License 2009.11.17 0 0 45127

Én biztos adnék ebnek valami hashajtó dolgot....kefírt, tejet....

Nem hinném hogy lenyelte az üveget....de én nyugodtabb lennék....

Szerintem max megdobálták őt az üveggel.....

Előzmény: czaltikgyörgyi (45126)
czaltikgyörgyi Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45126
Sziasztok!

Minden nap van valami,a fene egye meg!
Ma reggel üvegdarabokat találtam a teraszon, a kutya szőnyegén........Meg egy adag habhányást is az udvaron.........
A férjem azt mondja,Gina egész éjjel ugatott (pedig nem is szokott ugatni) meg a szomszéd kutyák is.(én nem hallottam semmit)
Ő le is jött a fsz-re éjjel,de nem látott semmit.
Lényeg,-nekünk tutti nincsen semmilyen üveg az udvarban és nem is volt.Kb.1,5cm x1,5 cm -es üvegdarabok voltak ,vagy 15- 20 db.

Férjem azt mondja,itt betörés készül:valaki meg akarta zabáltatni a Ginát.Gőzöm nincs mennyit nyelt le az üvegekből,nyelt-e le egyáltalán.
(Eszik,iszik,futkos.)
Bodzaakutya Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45125
sziasztok! Látom itt nagyon profi kutyások vannak, ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy tudtok-e róla, hogy a II. ker. Városmajorban működik-e még a kutyaiskola? (gyerekkoromban jártunk oda, de most nem találok róla smemi infót a neten). Illetve tudnátok-e ajánlani a 2. kerület / belbuda környékén kutyaiskolát? Köszönöm
snepf Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45124

Brit is olyan, hogy max megvédi magát, sosem kezd balhét. Chaka meg max. csörög zörög, de nem harap, nem áll le küzdeni, hanem visít és fut hozzám.

 

Én a kutyáknak nem tartok meg vadat, amit nem eszünk meg azt elajándékozom.

Előzmény: Eni79 (45123)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45123

Ajjaj. Ez a pofamarás... Nem tudom. Egyre több ilyen esetet hallok. :-((((

 

A múltkor Zsolti mesélte hogy az ő labija 2 kutyát lyukasztott ki egy előző vadászaton...  Nem tudom. Nekem nem ez a normális. Az én kutyáim nem agresszívkodnak. Ha a másik kutya provokál, Kyra arébb megy (Ő csak ekte támadásra reagál, de ott is ha szólok abbahagyja), Carlos meg extrán béketűrő. Igen, ez a vadászat dolog nagyrészt szerencse. Nálunk most a kutyák nélkül nem sok vad lett volna. A végén a kutyások kaptak 1-1 fácánt. A mienk ment a frigóba. :D

Előzmény: snepf (45122)
snepf Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45122
Szia!

Mi is voltunk mindkét nap vadászni. Azaz úgy volt, hogy szombaton is lesz vadászat, el is autóztunk Bagra. Vadászat helyett azonban tejföl köd volt, a vadászat vezető nem merte megkezdeni a kereső vadászatot. A várakozó vadászok szórakoztattak minket idétlen megjegyzéseikkel. Hülye vadászok :)

Annyit sikerült azért elérni, hogy Csacska oda akarta dugni az orrát egy feka labihoz, erre az szó nélkül belemart az arcába, tépett rajta egy centis sebet. Köcsög feka labik :D Jó hogy a korábban sérült oldala.. na azon már a sok sebhely miatt nem lesz feltűnő. Kapott rá betadint, meg otthon peru balzsamot.

Mivel vasárnap reggel még dagadt volt és tudtam, hogy egész nap hajtásban megyek úgy döntöttem, hogy nem viszem, hanem az öregfiúval vadászom. Igaz már 2-3 éve nem mellettem jön gondoltam nem okoz gondot. Első hajtás a telep körül volt, pont rossz sarokra keveredtünk felénk nem repült vad.. Aztán mikor jól bezárt a kör és kitipegett 1 tyúk Brit úgy döntött felrebbenti őket. Igaz ez cső alatti terület volt, de nem örültem neki. Cserébe a madarak laposan repültek, lőni sem tudtam. A második hajtásban egy kakasra lőttem rá, kicsit lekéstem róla. Igaz találtunk az akácsűrűben az első hajtásból leesett kakast. Aztán visszakerestük a kukoricást, ez olyan kis kötetlen program csak a kutyásoknak, ott is hozott Brit még 2 madarat. Ő is megdolgozott a vacsorájáért.

A következő hajtások egy ezüstnyaras fiatalosban voltak. Itt lőttem egy nyulat, nem igazán kellett volna hozzá kutya, de az öregfiú nem hagyja ki az ilyen lehetőséget.. na cipelhettem a hajtás végéig. Igaziból bérlövész voltam, mert egy beteg vadásztársunk kért meg hogy apasszam eggyel a kvótáját. Na, az ilyen nyúl nem lehet se kicsi, se vén, se szétlőtt.. ez megfelelt ennek az igénynek.

Volt  a hajtásban róka is (meg sok vendég) na erre nem mertem elküldeni a goldent magamtól.

Aztán volt még az öregnek egy potya nyúl behozása, a küldött vizsla nem ment érte, Brit meg úgy gondolta, az a biztos, ha ő veszi a .. az állkapcsai közé a dolgokat..

Utána már csak egy szajkó elhozása volt, ami élt még és rendesen ugrándozott. Na ilyet kezdő kutyának nem ajánlok, részben mert rákiabál a kutyára, ami meglepő, részben meg csíp. Ja, és ez egy kerítésen belül (1m)  volt, át kell emelni az öreget, és amikor behozta, akkor vissza… na most vagy ő fog innen fogyózni, vagy én kezdhetek el gyúrni.. :P

Teríték képet tettem fel a goldenesekhez.

Kellemes nap volt jól elfáradtam, már megint fácánlevest kell enni :)

 

Örülök, hogy hasznos volt a napotok.. meg vasárnap (és arra állítólag szombaton is ) szép idő volt.

Előzmény: Eni79 (45107)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45121

igen,en is elvesezm,ha nem eszi meg,bar eleg ritkan forul elo.Az altalanosabb,hogy ra kell szolni,hogy a tenyert azert ne egye meg:)

Nasit sem kap egyaltalan napkozben,talan ezert eszik egesz rendesen.De igy is elofordul neha,hogy hozza sem nyul,olyankor megkapja ugyanazt a kovetkezo etetesnel...Szokott neha egni a gyomra,olyankor legel es modszeresen hanytatja magat.Eloszor megijedtem tole,de 1 perc mulva ugyanugy rohan a tobbiekkel,mintha mi sem torrtent volna....Eddig meg nem talaltam opsszefuggest,hogy ez milyen kajaknal fordul elo,de mar nem izgulok miatta

 

Nalunk inakbb a vendegsegnel van problema,es akkor sem a kutyaval..Konyorognom kell a vendegeknek,hogy szivesekedjenk az asztal alatt nem etetni a kutyat:)

Mi sosem szoktuk,de egy-ket ilyen vendegseg es kezdhetem elolrol a neveleset)

Előzmény: barvivien (45120)
barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45120

De az nem gond...

Így hamarabb fel tudja dolgozni a táplálékot, kisebb a gyomorcsvarodás esélye....meg még sorplhatnám a kétszer etetés melett szóló dolgokat....

De ha a kutya nem hajlandó kétszer enni akkor az ember elötte hagyja a kaját 10 percre...ha nem eszi meg elveszi....

Sok a pro és kontra a kétszer illetve az egyszer etetés melett és ellen....

Szerintem ez egyéni döntés kérdése.......

Nálunk az egyszeri etetés vált be...másnál meg a kétszeri...szerintem egyik se roszabb a másiknál....

Előzmény: Gabiiiiii (45117)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45119
Enyimek is kétszer esznek, reggel kevesebbet, a gyomorsavlekötés miatt, este a nagyobbik adagot.
Előzmény: Gabiiiiii (45117)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45118

Szia!

 

Áh, értem. Értem, csak nem tudom megérteni. Persze mindenki úgy él ahogyan neki tetszik, szíve joga. Nem tudom. Te voltál nálam. A kutyák bejárnak... Mégis rend van. Ez csak szokás kérdése. Nekem ha bent vannak tudják ott nincsen ramazuri. Elfekszenek. Napi többszöri söprés és porszívóhasználat persze van, de nekem ennyit megér. :DDDDD

 

Pisi kiengedés.... Fene tudja. Nekem mikor bent aludtak este 10-től simán kibírták reggel 7-ig... Vissza tudja tartani egy ilyen korú kutya. Persze mondom, ettől nem vagy rosszabb gazdi. Csak nekem személy szerint igényem van rá hogy bent legyenek velem, és megmondom őszintén nekik is. Néha kerülgetni kell őket, főleg ha éppen az előszoba közepén nyúlnak el ketten, de ha nagyon útban vannak akkor mondom h söprés be a nappaliba, és besunnyognak az ő szőnyegeikre. :DDDDD

 

Lövésfélés... Erről megoszlanak a vélemények. Nekem a Kyra már majd egy éves volt mikor először hallott lövést különösebben nem hatotta meg. Carlos 4,5 hónapos volt mikor lőttek vadászpuskával mellette, felkapta a fejét oszt jónapot. Utána is lőttek párat, majd neki is egyet, akkor utána dummy is esett a vízbe, hát szépen bement érte. :DDDD

 

Ha nem kezdett el skerázni meg veszettül ugatni, akkor sztem nincsen baj. Persze az sem mindegy milyen lövés. De ez nem rossz jel.

Előzmény: czaltikgyörgyi (45112)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45117
basszus,az enyem 14 honapos es meg mindig 2x eszik:)
Előzmény: barvivien (45116)
barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45116

Ha a kedve jó és nem láázas valamin ta széklete is rendben van akkor nem kell aggódni...

Charliem hat hónapossan hagyta így ki az étkezéseket...így áttértünk napi egyszeri etetésre.....lehet hogy nálatok is csak ez történt:)

Előzmény: Damienjoy (45109)
barvivien Creative Commons License 2009.11.16 0 0 45115

Szia!

Én nem aggódnék főleg hogy mikor anyud rászólt lecsitult Döme....

Ő csak egyszerűen házat örzött.....Igazáből ha minden áron meg akarta volna támadni a hapsit akkor anyud bármit is tehetett volna nem állt volna le....

Én e miatt nem aggódnék.....

Charlie ilyen morgós ugatós volt multkor mikor csak azt látta hogy egy kapucnis ember jön fel a lépcsőn nagy dobozzal a kezébe.....ugatott morgott, nagyon agresszív volt aki pedig jött fel a kertbe a lépcsőn még ráadásul kölönös hangokat is adott ki direkt...míg meg nem szólalt apum (mert hát ő hozott haza egy dobozt éppen) Charlie addig morgot...de az első szó után csóválva ment oda hozzá....

Anyumat meg jól megugatta telken...mi kint voltunk a kert hátuljában...anyum a házban...de kijött rágyujtani úgy hogy rajta volt egy pokróc....Charlie addig ugatta míg nem szólalt meg és nem vette le a fejéről a pokrócot.....

De volt már komoly morgásunk utcán...érdekes emberekre.....állat orvosi rendelőbe még érdekesebb emberre....

Szóval szerintem aggódni nem kell mivel csitítható volt Döme így ő csak védett éppen.........

Mindenki azt mondja hogy egy retriever max agyon nyalja a betörőt....hát én nem így gondolom...megtámadni ugyan szerintem nem támadná meg de addig ugatná amíg csak tudja.....szerintemű:)

 

Előzmény: dora8808 (45114)
dora8808 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45114



valaki tud segíteni?? minden véleménynek örülnék!!!

Ismét tanácsért,véleményért jöttem Döme viselkedése miatt.
Ma már sötétedés után Döme számára teljesen idegen jött befele az udvaron és már hátul járt az udvarba mikor Döme észrevette,szerencsére anyum kint volt és látta mit csinál,szóval mikor meglátta hátrébb futott a hátsó lépcsőre majd "bátorságot vett magán" és mint akinek elgurult ment neki az embernek (azt tudni kell hogy ez a muksó nem éppen minta polgár és nem tudta hogy anyum hátul van úgy hogy fogalmunk nincs mit kevert arra) de olyan szinten morgott és ugatott mikor támadni szokott egy kutyára(ugye ez a vadságunk sajnos a kutya támadásunk óta van )anyumnak kellet vissza hívni megfogni és csitítgatni de utána lenyugodott egyből, én a szobámba voltam és csak azt hallottam hogy milyen felbőszült azt hittem valami kutya van a kerítésnél és annak indult be!!!
Most nem tudom eldönteni hogy csak az ijedség, mostani rossz élmény, érezte hogy milyen ez az ember ,vagy anyumat védte??Nagyon félek hogy mélyebb nyomokat hagyott neki ez a kutyás támadás mint gondoltam???Most mit tegyek???Vagy csak egyszeri alkalom lehetett?? légyszíves segítsetek!!
Döme-Ádám Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45113

Szia!

Bár én nem  vagyok szakértő, de ez nem lövésfélés, akkor megijedt és elszaladt volna!

Az természetes és jó, hogy a hangra felfigyelt. Ilyenkor az első alkalmakkor, ha Te is ott vagy, akkor lehet "örömködni" is, s akkor biztos pozitív élményként fogja megjegyezni.

Előzmény: czaltikgyörgyi (45112)
czaltikgyörgyi Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45112
Eni szia!

Gina azért nem jöhet be a házba,mert nem bírom a kutyaszagot és a kutyaszőrt sem hosszabb távon.Olyan meg úgy sem lenne,hogy lefekszik a szőnyegére és ott marad egyhelyben.Gondolom jönne utánam mindenhová.Amikor kicsi volt folyton láb alatt volt a konyhában,ugrándozott játszott én közben főztem.Féltem mikor lépek rá a lábára,vagy mikor öntöm nyakon forró levessel véletlenül.Egyszer úgy beverte a fejét a radiátorba,hogy azt hittem eltört a koponyája.....
Másik,hogy ez tetőteres ház,én folyton le-föl járok benne.Fent mindenhol padlószőnyeg van, a lépcsőn is,itt mi is csak zoknival járunk.
Ha én éppen fent vagyok neki meg épp pisilnie kell,-ki engedi ki?

Lövésfélés:tegnap halottam valami lövésfélét vagy 6x 10 perc alatt.Kint voltam az udvaron.Jó nagyot szólt.Kutya pont ivott.Felkapta a fejét azonnal,kicsit láttam rajta,hogy megijedt de mást nem csinált.Rám nézett majd ivott tovább.A többire már csak felkapta a fejét a hang irányába,de nem csinált semmit,a teste sem mozdult ijedtség irányába.
Vagy ez nem jelent még semmit?(még soha nem hallott lövést azt hiszem)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45111

az enyem rendszeresen hagy ki komplett etkezeseket magatol es onszantabol..Ha ugy latod,hogy nincs mas baja,akkor hagyd..vagy utalja a szarazkajat..Az enyem inkabb ehendoglik,3 ap mulva sem eszi meg

..

Előzmény: lustica (45110)
lustica Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45110

Szia!

 

Próbálj ki vmilyen más kaját (pl. nagyobb darab kenyér, vagy más rágcsa). Ha ezt megeszi, akkor valószínleg nincs nagyobb baj. Lehet, hogy csak szórakozik veled, vagy egyszerűen kicsit elcsapta a gyomrát.

Ezen kívül kapja simán a száraztápot.

 

Nézd meg, van-e láza (39°fölött), hányás/hasmenés volt-e, illetve hogy iszik-e rendesen.

Amíg nem lázas, jó a kedve, és iszik, nincs gond. Ha már más is van (főleg ha picit is bágyadtabb!) akkor irány a doki.

Előzmény: Damienjoy (45109)
Damienjoy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45109
Jo reggelt,

a segitsegeteket szeretnem kerni,szval van nekem egy 5 honapos goldim,Szaffi:),es bar eddig nem volt ilyen problema,de 2 napja azon vette magat h nem ette meg a vacsijat,aztan meg a reggelijét se....nem kicsit megijedtem...aztán tegnap este megette a vacsijat,de ma reggel mar nem a reggelijet...gtam valtoztatok a kajcsin,de uyg tunik nem ez a baj...miért lehet?egyszerüen csak nem éhes?vagy?...a fura az egeszben az h -ezen felul-h nem tunik betegnek!sokat jatszik,ugrandozik,szaladgal...de ez akkor sem normalis...tudjatok esetleg mi lehet a baj?Vigyem azonnal dokihoz???
Eni79 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45108
Whityt nem viszed el vadászni ? Hátha rákapna az ízére...
Előzmény: Eni79 (45107)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45107

Dóri, sztem ha komolyan akarsz melózni megéri ráfordítani. Mi minden héten megyünk többször is ki a területre, ezért én úgy döntöttem beruházok. A bakanccsal is így voltam (az mondjuk "csak" 15 e volt, de nem bántam meg mert állati klassz.)

 

A lábunk nem nő már, így évekig használható a csizma is majd.most is voltunk tegnap vadászaton, a régi gumicsizmámt vettem fel, 3 zoknival, így is fázott a lábam pedig nem volt hideg. De mire lehajtottuk a vizes nádas majd bozótos erdős területet (még jó hogy úgy indultam h elálló leszek, hahaha) már igencsak fázott a lábam pedig nem is volt hideg. Azonban a ló/marhaszar takarításhoz véleményem szerint nem kell ilyen csizma. Arra jó a 3000-4000 ezer forintos dekanyós, vagy dunlop csizma is. Persze ez az én véleményem.

 

Peti! Feka nagyon szépen jött a hajtáson, nem küldtem előre, végig póri nélkül jött velem a hajtásban, mind a nádasos / füves területen is (na ott érdekes volt ahogyan körülöttem próbált ugrálni,hahaha, át a bozótos erdőn, ahol felugrott mellettünk egy őz, nem ugrott be! majd át a szántáson, a kukoricáson. az erdőben egyszer arra tekert egy vizsla (szuka...), na ott kilőtt a lábamnál, de 15  (addigra került a számba a síp, hahaha) méteren sikerült lesípolni és visszahívni. meg vagyok elégedve vele fegyelmi szempontból. 3 szép elhozásunk volt, plussz kihajtottunk az erdőből jó pár madarat, azonban Carlos meg van arra tanítva, ha egy kutya előbb ér oda a madárhoz mint ő, akkor nem szabad kitépnie a szájából, akkor ő feladja. (kivétel ez alól Kyra, akivel egyszerre fogtak meg egy sebzett kakast, de azt is átengedtük Kyrának, Carlos a hagyd parancsra elengedi)

 

megvolt az első pár fácánnyakkitekerésem is (minden madár élve került hozzám), a mellettem álló vadászbácsi mondta h picit még lehet rajta finomítani mondtam neki naná de ezek voltak az elsők, akkor mondta, kedveském, akkor nagyon szép munka! :DDDDD

 

Fekát szépen előre lehetett küldeni a bozótosba keresni. A tegnapi napon egyetlenegyszer sem kellett megfegyelmeznem a kutyát(?), elég volt egy hangosabb vissza szó is neki. Ellenben nagyon sokat dícsértem, és ezzel sokkal de sokkal többet értem el mint az előző vadászaton amikor idegzsába voltam. Megint utaztunk az IFÁ-n, hahaha, érdekes volt... Dittihez hozzányomtuk Kyrát, hahaha. :DDDD

 

Szóval kicsit megint okosabbak lettünk, és úgy érzem sokkal de sokkal jobban ment az előző. Persze ki fogunk próbálni sok helyet (van meghívásunk Győrbe és Nógrdba is) de úgy érzem sikerült fejlődnünk.

 

 

Előzmény: lustica (45103)
Damienjoy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 45106
Jo reggelt,
a segitsegeteket szeretnem kerni,szval van nekem egy 5 honapos goldim,Szaffi:),es bar eddig nem volt ilyen problema,de 2 napja azon vette magat h nem ette meg a vacsijat,aztan meg a reggelijét se....nem kicsit megijedtem...aztán tegnap este megette a vacsijat,de ma reggel mar nem a reggelijet...gtam valtoztatok a kajcsin,de uyg tunik nem ez a baj...miért lehet?egyszerüen csak nem éhes?vagy?...a fura az egeszben az h -ezen felul-h nem tunik betegnek!sokat jatszik,ugrandozik,szaladgal...de ez akkor sem normalis...tudjatok esetleg mi lehet a baj?Vigyem azonnal dokihoz???
dora8808 Creative Commons License 2009.11.14 0 0 45105
sziasztok!!

Ismét tanácsért,véleményért jöttem Döme viselkedése miatt.
Ma már sötétedés után Döme számára teljesen idegen jött befele az udvaron és már hátul járt az udvarba mikor Döme észrevette,szerencsére anyum kint volt és látta mit csinál,szóval mikor meglátta hátrébb futott a hátsó lépcsőre majd "bátorságot vett magán" és mint akinek elgurult ment neki az embernek (azt tudni kell hogy ez a muksó nem éppen minta polgár és nem tudta hogy anyum hátul van úgy hogy fogalmunk nincs mit kevert arra) de olyan szinten morgott és ugatott mikor támadni szokott egy kutyára(ugye ez a vadságunk sajnos a kutya támadásunk óta van )anyumnak kellet vissza hívni megfogni és csitítgatni de utána lenyugodott egyből, én a szobámba voltam és csak azt hallottam hogy milyen felbőszült azt hittem valami kutya van a kerítésnél és annak indult be!!!
Most nem tudom eldönteni hogy csak az ijedség, mostani rossz élmény, érezte hogy milyen ez az ember ,vagy anyumat védte??Nagyon félek hogy mélyebb nyomokat hagyott neki ez a kutyás támadás mint gondoltam???Most mit tegyek???Vagy csak egyszeri alkalom lehetett?? légyszíves segítsetek!!
janeex Creative Commons License 2009.11.14 0 0 45104

Labrador retriever kölykök azonnal vihetők, tkv nélkül, oltva, féregtelenítve, 15-30eFt, Sándorfalva, érdeklődni: 203928638

 

 

xmas

 

 

gumicsirke
lustica Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45103

Jaj, ne fájdítsd a szívem ilyen csizmákkal:-(

Jövőre kettőt kéne vennem, de ezzel feleződik a rá szánt pénz is:-S

Tudod, egy terepre a csajszival, egy meg a sz@rba a marhák/lovak mellett.

Előzmény: Eni79 (45096)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45102
Kedves golden retriver kedvelők és tenyésztők!

 

 

Szeretnék karácsonyra a családunkat egy új családtaggal bővíteni. Abban kérném a segítségeteket, hogy megfelelő tenyésztőt ajánlotok nekem, akinél most vannak szuka kölykök. Anyagiak nem annyira fontosak, mert tudom, hogy az olcsóbb picik, eleinte kedvezőbbnek hangzanak, de később a többszörösét költi az ember orvosra, gyógyításukra…stb. ezért szaporítok kíméljenek. A gondos felnevelés, úgy is költségesebb, mint kifizetni egy korrekt vételárat. Lehet magyar vagy külföldi kennel is, bár külföldinél tolmácsolás szükséges lenne. Fontos szempont lenne, hogy passzoljanak a kicsi szülei egymáshoz és kiváló eredményeket tudjanak felmutatni, a tenyésztő meg tényleg szakember. Amit ígérni tudok, hogy nagyon jó új családja leszünk a picinek, és a kennel hírnevét öregbítenénk, mert kiállításra is szeretnénk vinni a picit. A választásnál, ezért a tenyésztő segítségét is szeretném kérni. Lehetőleg a legszebb kiskutyák közül szeretném valamelyiket, akivel tudok tervezni majdani saját tenyészetet. E-mail címem: rivi2@freemail.hu

 

Nagyon köszönöm!

rivi2

snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45101

Majd igyekezni fogok. Most nem les lesvadászat, majd legközelebb.

Bízzunk az eső mentes időjárásban :D

Előzmény: Eni79 (45100)
Eni79 Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45100

Jó bulizást és jó vadászatot! Lehet h mindkét nap megyünk... :DDD

 

Nekes is ezt kívánom!  Jah, láttam a fotókat a netboardon. Őzik aranyosak... De a szétázott fácánok nem. :-( Nálunk ugyanígy szétázott a teríték... Grrr...

Előzmény: snepf (45099)
snepf Creative Commons License 2009.11.13 0 0 45099

Így van..

 

Atávcsőben az a gáz, hogy amit először vettem olcsón az megvárta hogy lejárjon a gari és széthullott. A jó cucc meg drága.

Akkor jó bulizást :)

Előzmény: Eni79 (45098)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!