Keresés

Részletes keresés

Blatur Carlsson Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5861

Állítólag a műtét miatt van ez. Előtte nem fájt, az tuti. Azért köszi! Ja és neked mitől múlt el amúgy?

Előzmény: gombóc63 (5860)
gombóc63 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5860

Nekem porclágyulásom van/volt, el nem tudom képzelni, hogy műtét közben ne vették volna észre. Az igaz, hogy az MR nem mutatja ki. Talán más itt a probléma. Profi gyógytornász véleménye....a profi sebészem sem tudta mi a baj, csak az artroszkópia után.

Előzmény: Blatur Carlsson (5859)
Blatur Carlsson Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5859

Sziasztok!

 

Meniscus műtét után 2-3 héttel fáj a térdkalácsom (a vízszintes lábbal történő kis behajlítás-nyújtás gyakorlatot nem tudom végezni, nyomásra is érzékeny). Lépcsőn felfelé menni tudok, akkor nincs gond, lassú tempóban bringázom is. Volt vkinek hasonló? A gyógytornász (profi) szerint porclágyulás lehet. Nekem előtte nem volt és nem is értem, hogy ez mitől van és meddig fog tartani. Amúgy kopásom nincs (minden más van az MR-en, de az orvos szerint azokkal nem érdemes foglalkozni), elvileg egy normál rehabilitációt várnék, de ez vhogy nem tűnik annak. Köszi, ha megírja, akinek volt ilyen!

sántakutyabarát Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5858

Kedves Chopper63!

Koszonom a valaszt, a nyari nagyobb fertozesveszely csak a nagy meleg es a strandolas miatt van, ezek meg nalam nem igazak, nem nagyon tudok kimozdulni es van itthon klima.

Milyen gyogygombak ezek? A Varga-fele? Neked segitettek hasonlo helyzetben?

Koszonom es gyors gyogyulast kivanok!

Előzmény: Chopper63 (5850)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5857

A lábadon töröm a kobakom..

 

Mi lehet az a dagadék a lábadban,és nem örömkeltő,hogy meleg is..

 

Nem gondolod hogy hűteni kellene,nem hancúrozni ilyen sokat,nehogy baj legyen a vége??

 

Házi orvos nem mondta??Én jégzseléket vettem annó,és az kellemes anyagban van,mint a bársony,idomul a lábra,térdre ahova kell..

 

Nagyon sokáig használtam,sok héten át,éjjel nappal..

 

A lóbalzsam legalább most sikeresebb választás volt,és a hűsitőt sikerült megvenni??

 

Szerintem túlterheled a lábad..vigyáznod kellene rá..

El kell juss a Hévizig!!

 

Begyulladt lábbal nem fognak fogadni..fontold meg!!

 

Nekem van ugy egy egy unokás napot kb 2 napi totál pihenéssel tudok túlélni..

 

Most viszont fél 1-kor egy kis fürdőzést csináltam..jól esett!!

 

Ha megtehetem,egy nap többször is ejtőzöm kicsit..vizes közegben.

 

26 fok van bent..hu..

 

Te is sokat lomolsz pakolsz..én is,nem igazán kultiválja tappancsom..

 

Birkaizé????????????

 

Tudod mekkora kincs egy BIRKAIZÉ??

 

Felfekvés ellen a legcsodásabb közeg!!!!Óriás kincs..és lécci ne utáld!!

 

Nagyon meg tudsz nevettetni irásoddal,és az a gyógyulást segiti..

 

Uccu neki este ha jönnek a WC percek,szökellj mint a gazella!!El ne ess!!

 

Lécci irjál amikor van folyományos történésed..én nagy örömmel veszem,meg felügyelem legalább hogylétedet!!

 

Többike hogy vagytok??

 

Arzeen..hogy van lábad???

 

Tudom,sokan dolgoztok,aki teheti kirándul..ja mi meg zömében az ágyat nyomjuk..én legalábbis sajnos eléggé sokat ..

 

Szép napot mindenkinek..

 

A moci link csak ugy nyilik meg ha kimásoljátok,új ablakba meg bemásoljátok..ez nem sikerült..bocsi.

 

Chopi.

 

 

 

 

Előzmény: NagyonI (5854)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5856

Link ossz sajnos..

 

Még egyszer megpróbálom..

 

https://www.youtube.com/watch?v=3gI_F6CGaAo

 

Ez volna..a hasonló enyémhez..remélem megnyitható lesz..ha nem nem kisérletezek vele tovább..

 

Chopi.

Előzmény: Chopper63 (5855)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.11 0 0 5855

Nos..nagyon egyszerű a képlet!!

 

"Gondolkodóban voltam:::))) Azaz miért vagy Chopper ejtsd Csopi???Dögöljek meg, ha értem::)))

Hol voltam, hol nem???"

 

Ime a válaszom..

 

Mert gyönyörű Chopper motorom van...

 

Egy link egy hasonlórol..

 

Amikor Mociról irok..az a MOTOROMAT jelenti!!

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=3gI_F6CGaAo[/media]

 

Nos az enyém fekete ezüst mintás,báránybőrrel bevont,oldaltáskákkal,bőr csüngőkkel,gyönyörűen felszerelt..

Ezek csak hasonlóak hozzá..

paraméterei is nagyobbak enyémnek..

 

És vissza fogok ülni rá!!!!!Az én egyetlen káros szenvedélyem pici baba korom óta..

 

Nagyon jól szórakoztam irásod ágynemű tartós részén..

 

Látod,én nem tudok a francia ágyba feküdni..üresen áll..

 

Ugyanis nem birok felkelni belőle..

 

Igy 11 hónapja egy egyszemélyes fotelágy a fekhelyem..

 

Hát ennyi mára.

 

Jó pihenést mindenkinek..

 

Chopi.

 

 

Előzmény: NagyonI (5854)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5854

Gondolkodóban voltam:::))) Azaz miért vagy Chopper ejtsd Csopi???Dögöljek meg, ha értem::)))

Hol voltam, hol nem???Hát Sziporkát nem láttam ma.

 

Ágyazással kezdődött a napom. Gondold meg!!Kenyerem java a bendőmben, 71 éven át igyekeztem minél kacifántosabbá tenni eme műveletet.Egy óriási francia ágyon hencsergek. Úgy hetente egyszer nem bírom már az összekuszálódott ágyat elviselni. Ilyenkor reggel lehajigálok róla mindent. (8-10 kispárna, 3-4 nagypárna, paplan, pléd, néhány tegnap levetett ruhadarab...és a végén a mágneses (10 kg?) birkaizé, amit valakinek évekkel ezelőtt ajándékba vettem, de a dög itt hagyta, s mivel nem tudom hová tenni, hát behuzatolom, s ráfekszem. ÉS PERMANENSEN UTÁLOM..::)))

Mivel ma reggel lehajigálás volt, szenzációs ötletem támadt, az ágy alatti- hatalmas!!!l ágyneMűtartóból (amit ruhatárolónak használok) kibányásztam a nyári ruháimat. És mivel Alz úr is a vendégem gyakran, azta!  jé!!!na de ilyet! kiáltásokkal üdvözöltem az elfeledett kacatjaimat.

 

Folyománya: este 11 fele még 2 kupac miafenétcsináljakezekkel van a szoba közepén, de mondd!! éjjel WCre igyekezvén majd ugrom egyet..Vagy kettőt. (Nem igaz ám!!Éjjel (sem)ugrok:::)))

 

Nem volt jó az éjszakám, a kések éjjel egyig szurkáltak. Aztán hogy legyen folytatás- találtam egy dagadékot a térdemen, ami még izgalmasan meleg is volt. 

Ballagtam egyet a kutyámmal,  s ballagás közben összeballagtam (futni nem tudok:::((() a házi drval, akire zabos vagyok. De lepattant a bringájáról és nyájasodtunk egyet.Mondom neki a dagadékot meg a meleget. Hogy jé!! tényleg!! És lelkesen tapogat. Én meg vadul törtem a fejem, hogy hol járhatott?Mert ismerősök szerint ha sok beteg vár rá, néha kimászik az ablakon és elmegy fagyizni. Hogy mennyi idős? 60-61. 

 

Na akár regényt is írhatnék a mai napról. Kellett neked kérdezned..

 

 

Kellett nekem belekezdenem a holvoltamba.,..

 

Persze tovább is van, de ne mondom:::))) Nem én!!

 

Előzmény: Chopper63 (5853)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5853

Hol vagy kedves NAGYI???????????

 

Gyere sziporkázni!!

 

Ma én örülök..11 hónapja először,ma 104 fokot hajlitottam a géppel,igaz majdnem elpatkoltam közben..

 

A sebhelyem körül szakad minden ami bir..

 

Térdkalácsom viszont Pestnek köszönhetően frankón mozog..naponta karban tartom a tanult mozgatásokkal..JUHÉ!!

 

De az az 1 cm-es középső letapadás..tojik rá..kigúvad a szemem..

Az nem adja meg magát..

 

Olyan érzésem van ujabban,mintha egész térdem,lábszárcsontom rapityára lenne törve..

 

Lehet lassan a csontjaimmal legózni kell..

kis unokám imádja a kirakósdit..neki felajánlom majd..és remélem,remekművet alkot darabjaimból..

 

Ez a meleg a halálom,külön a lábamnak is..

 

Azon agyalok..mi lenne ha megszállná lábamat az ihlet..

Elhusognának a fájdalmak..és maradandóan birnék majd 1x kb 90 fokot életben is hajlitani..

 

A pokol menne a műtőbe..

 

Hm..de husogás nem jön..

 

Hajlitás a fasorba sem élőben..

 

Hát nem jó kilátások..

 

NAGYI!!!

 

Hogy vagy,mi van Veled??

 

Ölellek szeretettel..Chopi.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5852

Köszönöm, Chopi:)

 

Előzmény: Chopper63 (5849)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5851

Nem mekeg..bocs meleg akart lenni!!

 

Chopi.

Chopper63 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5850

Kedves sántakutyabarát!

 

Ezzel a komoly gonddal,nem lehetne elhalasztani a keresztszalagpótlást ha lemegy a nagy mekeg,a nyár?Ezzel is csökkentve a rizikókat?(Fertőzés veszély??)

 

Én műthető volnék már július végétől..de épp a nyári alapból nagyobb fertőzés veszély miatt,csakis kora őszig minimum várnom kell ujabb műtétemre..

 

Gondolkodj el ezen..Immun rendszer..gyógygombákkal szintre lehetne addig jól hozni..illetve a Manukamézet tapasztalatból nagyon jó szivvel ajánlom mivel baktériumokat is irt!

 

(Ezzel nagy mértékben csökkentve egy esetleges fertőzéses szövődmény lehetőségét!)

 

Nálam annó beütött a krahh..(szeptikus fertőzés..)-ennek a méznek,és az orvosi tisztaságú sebkezelőjével kimásztam belőle..illetve a sipolyosodásokból is!!(kopp..kopp!)

 

Bár első műtétemkor tudtam volna erről a mézről.. tuti nem jártam volna igy..ahogy...

 

Nyilván akik alapból egészségesek..nincs akkora rizikója a műtétnek..mint aki alapból más miatt rosszabb sansszal indul..

 

Én nem műttetném nyáron..

 

Hátha irnak a többiek is bölcs dolgokat..

 

Nem tudom hol laksz..de Pest..T.A.-volna javaslatom..műtő orvosnak,igy hogy komoly gondod van..

 

Alapból a legjobb helyen kellene műttetni..

 

Többiek..segitsetek...mi a meglátásotok??

 

Köszi..

 

Kivánok jó döntés hozatalt,ami nagyon fontos!!(Volna!)

 

Chopi.

 

 

 

 

Előzmény: sántakutyabarát (5844)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.10 0 0 5849

Mint irtam,nem én,ismerősöm volt..és jelenleg is szenvedő alany.

 

Hotemin krém,

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/hotemin_krem/742

 

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A HOTEMIN KRÉM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
A Hotemin krém hatóanyaga a piroxikám, az ún. nem szteroid gyulladásgátlók csoportjába tartozik. Hatására a gyulladást kísérő duzzanat, pír, láz és fájdalom egyaránt csökken. Helyi alkalmazása során a bőrön át felszívódva a gyulladt, fájdalmas terület szöveteiben fejti ki hatását, a vérben csak alacsony hatóanyagszint alakul ki. Különböző gyulladással és fájdalommal járó mozgásszervi megbetegedésekben, sport- és lágyrészsérülésekben alkalmazható.

 

-mi még feketenadálytő krémet tettünk rá,illetve pár napig Nagy Svédcseppes pakolást alkalmaztunk rá,napi pár órára.

 

Nikke irta a porc,azaz meniscus gondot..

 

RTG semmit nem mutatott,és manuális vizsgálat sem..

 

Érdekes dolgok,és egyben nehéz dolgok ezek..

 

Chopi.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5847)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5848

MIndjárt utánaolvasok a porcleválásnak, köszi:)

 

Előzmény: Nikke (5846)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5847

milyen krémet használtál?

köszi)

Előzmény: Chopper63 (5845)
Nikke Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5846

Nekem  hasonlóan kezdődött meniscus-szakadás (leánykori nevén porcleválás). Alapjáraton semmit nem éreztem, de nyomásra a térdem belső fele eléggé fájt. Egy ideig nem törődtem vele, gondoltam, legfeljebb nem nyomkodom. :-)

Műtét lett belőle fél év múlva.

 

Persze ezer más oka is lehet.

 

Előzmény: Törölt nick (5843)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5845

Szia cip-cirip.

 

Biztosan fognak irni a többiek is..de mi családban épp pár hete jártunk hasonlóan..

semmi sérülés,semmi ütés,szúrás,vágás..komolyan semmi..

 

Egyszerűen steril gyulladás az ezen dolgokhoz hasonló sajnos..

 

Pihentetés..volt ismerősöm esetében és gyulladás csökkentő,nem steroid terápiaként...

 

Megjegyezném,Pünkösd óta máig sem jött helyre..

 

(Nagy és bölcs az orvostudomány,szó se róla..Ezt a dg-t én otthon rögtön prezentáltam orvos nélkül ismerősömnek..!)

 

Sőt..sinbe 1 hitig én tettem,mire megjött a magunk által megrendelt rögzitó..(Mert azt sem irtak fel!!)

 

Mi önkényesen krémeztük is..(Mert azt sem irtak fel..!)

 

Jobb..de mivel állandóan sinben is napi munkához használja a beteg testrészt..nehéz igy a gyógyulás.

 

Én ennyit tudok irásodra reagálni..

 

Jobbulást kivánok.

 

Chopi.

Előzmény: Törölt nick (5843)
sántakutyabarát Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5844

hello, tudnatok irni valami biztatot egy keresztszalagmutet elott allo berezelt leanyzonak? A helyzet kemoterapiaval van sulyosbitva, ami a gyogyulast is hatraltatja es a csokkent immunrendszer miatt a fertozesveszely is nagyobb. Viszont muszaj a mutet. Nagyon szepen koszonom!

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5843

Sziasztok! Szeretnék kérdezni tőletek valamit térdfájással kapcsolatban. A jobb térdem fáj..de nagyon érdekesen...nincs külsérelmi nyom...takaríthatok, bármit csinálhatok, nem fáj....de ha végighúzom az ujjamat a térdem egyik pontján, nagyon fáj!!!  Letérdelni sem tudok. Hát csak ennyi...már hetek óta érzem ezt a problémát. Találkoztatok már ilyen problémával? 

Köszi:)

Chopper63 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5842

Igy van!!

 

Neked OTT A helyed!!Talpra kell állj!!(A járás ugyanis,nem kor függö!!)

 

Mamánkból kibujtunk..és csak a hant állithatja meg az embert..ja meg a kohó!!

 

Úgyhogy Neked irány Héviz!!(Hm..nem Horány...a Héviz..az a helyes irány!!)

 

Mire én annó rátaláltam,kifutottam a frissen műtött stációból!!

 

De Te épp benne vagy még!Sokan nem tudják..Igy hát megosztom eme elmés tudásom..mindenkinek nyomás,talpra állás!

 

De ha még egyszer megmahinálnak..na csak azt nézd,nézzétek meg!!

Majd megtáltosodok!!És ha megvesznek a tudorok..akkor is UJRA MOTOROZNI FOGOK!!

 

Szegény mocim megárvulva néz velem farkas szemet..gazdival mi lehet..

 

Na..én is szemezgetek vele..még egy két év..és a lovak közé csapok ujra!!

 

Igen..nekem is szoktak gyünni menni a fájdalmak változatos formába..Veled érzek nagyon!!

 

Vigyázz magadra!

Mindenki vigyázzon magára..

 

Szeretettel felétek:Chopi.

Előzmény: NagyonI (5841)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5841

Kop-kop! Kopogtattam a nyitott ajtókon:::) AgykontroLL- a fene enné:::((tényleg 2 lö:::))

De lényeg a nyitott kapu.

Nem tudok pihenni..(( Boltba kellene eljárókerekeznem. De igen beborult, iszkoltam bé a házba. Ám felhők elhúzták a csíkot, tehát nincs lacafaca, mennem kell. 2000 Ft-ig eladósodtam, a bolt mellett van egy ATM, nosza! kifosztom. És adósságrendezek::))

Pedig beájultam az ágyba, de nem és nem!! Álompillangók elröppentek   , viszont megérkeztek a  kések a térdembe:::(((((

 

Chopper!! Hévíz, ha !!!!  minden jól megy!!ígéret van, dokument még nincs. Mindenesetre te bíztattál...

 

Bíztatás szép szó, ha tovább megy, az jó!!

 

Jó ám!!!!

Előzmény: Chopper63 (5840)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5840

Juhé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Megvan a Héviz???????????????Hinnye de boldog lettem!!Se búm..se bajom..jaj de örülök!!!!!!!!!!!!

 

Nagyon ügyes vagy!!Majd egyszer..ha eljutok oda..a netalán 6. műtét után..én is szeretnék oda eljutni..

 

Tán megérdemelném ennyi kotyvasz után..a felépülés nagyobb esélyét!!

 

Ma már szupper napom van miattad!!!!!!!!!!!!!Jaj..csak vannak csodák!!!!

 

 

Nálam nagyobb  agykontrollos nem kell országunkban..segitek is másokat vele..és napi szinten használom..

 

Alapot Ultrát egymás után  elvégeztem!!Még 2011-ben..

 

Nem is indulhat nélküle a napom..SOHA!!

 

De néha akkor is leenged a lufi..ez van.

Szép napot mindenkinek!!

 

Chopi.

 

Előzmény: NagyonI (5839)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5839

Na csakhogy a műveltségem fitogtassam (fitogj, fitogj műveltségem:::)). az etwas -t  értettem, a carnit is.. de hogy valaki ennyire nagyvonalúan oroszozzon?:::)) németezzen egy mondaton belül , az nekem móka és kacagás::))

 

Egyszer hálálkodni akartam- de nem nagy csinnadrattával egy barátnőmnek, s beloptam a spájzába egy 2 literes üveget, amire hatalmas betűkkel írtam rá: CEC.  És már én is elfeledtem, amikor egy vendégének akart belőle kínálni. Szerencsére a vendég (IS) boldog orosz szakos volt egykor, s ő azonnal rájött a nyelvi műveltségének hála:::)) , hogy mi van az üvegben. Az üvegben boldogan szunnyadozott 2 liter Újvidékről származó 98 %-os szesz. Eszembe nem jutott, amikor beloptam a spájzába, hogy szóljak neki a cirill betűkről:::))

 

Lányaim nem győzik mondani nekem hogy agy-kont-rol! anya! agy-kont-rol!!Neked is javaslom. A you tube-on több relaxációs gyakorlat elérhető- mondom ezt neked és nekem!! Tessék lányok relaxálni!! És azt mondogatni ellazultságotokban: van még remek orvos, van még remek kórház, rám várnak valahol..Hamarosan megtalálom őket...

 

Én Hévízen randizok- ha minden jól megy, augusztusban a rám váró remek dr.kal és a remek vízzel!!És addig relaxálok szorgosan.

 

Mert bizony mondom neked: vár rád is a kedves gyógyítós eg.ügy!!!!!

 

 

Higgy nekem!!!!!!!

 

Előzmény: Chopper63 (5838)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.09 0 0 5838

Sziasztok!!

 

Szerbusz kedves aranyos NagyonI!!(NAGYI!!)

 

Én hozzád képest egy rallizós csiga vagyok..Mindössze három gyermekkel,és két Angyalka unokával..

 

Utolérni,és lekörözni sem foglak..Nem is akarlak.

 

Én tegnap egész nap unokáztam..ami éltető elemem..reggel 9-től este fél 9-ig.

 

Más hasznom nem igen adódik,de ezt teljes erőbedobással,jó szivvel megoldom!!

 

Kicsi csodabogarammal meglocsoltunk mindent..aztán jött az éjjeli zuhé..

 

Jól elfáradtunk..2 mankóval 1 lépésenként vonszolva a vizet tartalmazó kézi készülékem..

 

Az én lóbalzsamom tele van hűsitő eukaliptusszal..24 füves..rá van irva..ez tartja a lelket bennem,lábamban..

 

Reggelre oly szépen lelappad.."csinosabb" mint a jó lábam térde..

 

Viszont épp egy sok évtizedes laporoszkópos műtéti helyemmel kinlódok..és nem igazán értem mi leli..

Elkezdtem kezelni mert muszáj..

és elhihetnétek,megérthetnétek végre..kicseszettül nem akarok ujabb SEMMILYEN műtétet már..

 

1 hétig kerestem egy eltünt dolgot a lakásban,,ezerszer ki-be pakoltam..

(Siker..megvan..!)

 

Karra gyúrok,olybá tünik..A malackám erősödik..juhé!!Annyi mindent megmozgattam,dobozok stb!

 

Ha lehetne 3 kivánságom..lehet mind a három az lenne..

 

Add URAM ISTENEM..ORVOST AZ ÉLETBE SOHA NE KELLJEN LÁTNOM!!(MŰTŐT MEG VÉGKÉPP!!)

 

Bocsi..ja capslok..kiabálok..ja most valóban igy van,mert igy érzek..

 

De ez csak egy álom..ami eléggé kivitelezhetetlen..

 

Te a seggre esésed évfordulóját ünnepelted..(Jogos..valóban van alapja,szó se róla!)

 

Ugye milyen hétköznapi dolgok válnak fontossá..ünneplésre méltóvá??

 

Én 11 hónapja kinlódok az első műtétem óta..Az utólsó 7. hónapja volt..

 

Istenem,hogy lehetne megoldani..soha ne kellene lábacskámhoz nyúlni,nem akarom..annyit szenvedtem már az életem során..sokszor más műtétek kapcsán valóban orvosi barbarizmus miatt..

 

Nem tudom meddig élek..de a földön nincs ember aki úgy IRTÓZIK a korházaktól,mint én..

 

Nekem korház=Tepsi..már tudat alatt ez létezik..és a Pesti Rehab volt életem egyetlen..pozitiv élménye..Hálás köszönetem nekik érte!!)Miért alakult ez igy..Rengeteg rosszat láttam..Ja és ARZEENNAK!!

 

Rengeteg rosszat tapasztaltam..ennyi.

 

Arzeen..nem tudom mi lesz velem...lábammal..

 

ÉLNI..ÉLNI..ÉLNI!!

 

LOriana,Chili irásait szeretem...mert kimennek a világból..

 

Én már csak a házból ha kijutok..na sacc akkora teljesitmény ,élmény számomra,mint nekik a világcsúcsot megmászni,túrázni!!

 

Én már kis teljesitményemtől is boldog vagyok..

 

Most hogy egy kb 22 éves műtéti hellyel kinlódok..tudjátok ki akar műtőt látni..??

 

Hihetetlen..ha az embert elkezdik preparálni az már totál ép ember a büdös életben sosem lesz..

 

De az orvosokat hisszük atya Úristennek..és annyi barbarizmust követnek el az emberek tömkelegén,büntetlenül..vicc az egész..

Ezért átkozottul megfontolandó..műtét akármi a továbbiakban..

 

A jelen történés még inkább mXIMÁLISAN ELLENE SZÓL A DOLGOKNAK..

 

TISZTELET MINDEN JÓ ORVOSNAK,ÉLETEKET MENTŐ ORVOSOKNAK,NE ÁLTALÁNOSITSAK..

 

Nincs jó kedvem most..fáradt vagyok..stb..

 

No fel a fejjel mindenkinek..(Nekem is..)-majd lesz valami a szent etvasz..

 

Szép napot mindenkinek,fájdalom menteset,hajlithatóat..

Vigyázzatok magatokra!!!

 

Chopi.

 

 

Ui:Lehet bakancslistát kéne irjak,azt mind megvalósitani..és carni az egész további etvaszra..

 

Bocs..most nyomi passzban vagyok.Ilyen is van,aki tagadja,na az hazudozik..Az tutti!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: NagyonI (5837)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.08 0 0 5837

Chopper  -EJTSD CSOPI:::::), neeee izélj!!!Amikor ilyesmit olvasok, azonnal el kell olvasnom a höszömet, amire ilyen nagy extázissal reagálsz:::)))És az idő drága.

 

Meg a lóbalzsam is, amit ma a torna után megvettem. Ez most libazöld. És remélhetőleg frissít.  Mert igen kókadt vagyok. Torna után u.i. behívtam lányt és fiát a Rétesboltba, mert sürgősen jubilálhatnékom támadt.Ma 5 hónapja estem seggre, s  2 hónapja volt a műtétem. Ne próbáljátok hát bebeszélni nekem, hogy nem volt mit ünnepelni. Volt.

ITTHON kitetettem magam kedvenc turim előtt, s 450 FT-nAK lőttem. MéG EGY pingvines szappant is hoztam. Ez ajándék volt. 

Lányom faggatott: érted jöjjek? Dehogy jössz. Dehogy jössz. Ám amikor beájultam lóbalzsamért A tárba, legszívesebben leordítottam volna fejemet. Nem kellett volna hogyozni. de jössz- és kész. Dehát hogyoztam.

 

Pszt!!lehet, hogy nem hallotta a hogyot!

Folyománya: jött!!!Jött!!! 

És most csönd legyen!!!! Sziesztázok!!!

 

NagyonI  - ejtsd nagyon!!nagyi!!!(6 unoka)

Előzmény: Chopper63 (5835)
L0riana Creative Commons License 2015.06.08 0 0 5836

Hmmm... pedig nem csuklottam :)

Ami a terhelést illeti, szinte 100% a térdem 10 műtét után, tulképp normál életvitelhez tökéletes, az erősebb megterhelést kicsit megsínyli, de ennyi. Még járok gyógytornára, de ha a gyógytornász tudná, mivel terhelem, azt hiszem, kirúgna :))).

Mindenkinek jobbulást, én innentől csak néha-néha fogok benézni. Amit tudtam, leírtam nagyrészt többször is több helyen.

Előzmény: Chopper63 (5835)
Chopper63 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 5835

Chilli...LOriana..LOriana,Chilli!!

 

Hihetetlenek vagytok..

 

Első helyezést adok mind kettőtöknek,megosztva..

ha már ez más dobogón lehetséges..én megoldom az első hellyel is..

 

Aranyos csodás emberek vagytok,bár LOrianát van személyesen is szerencsém ismerni,ami nagy megtiszteltetés számomra..

 

 

Igy aztán....jó titeket olvasni..

 

Te aranyos NagyonI!!!

 

Nagyon örülök,hogy hasonló adottságokkal biró ötletes,kreativ sorstársra akadtam a fórumon..

 

Sokat jelentetek mind,sokszor leirtam,de az ilyen sziporkázó emberek..a világ óriás kincsei!!

 

Köszönöm szépen,hogy megismerhettelek!!!

 

Chopi.

 

Nikke Creative Commons License 2015.06.07 0 0 5834

Vaslady 2!

 

LOrianának múltkor már kiosztottam az 1. helyet. :-)

 

Előzmény: _chillout_ (5831)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.07 0 0 5833

Ha hét jó lábam lenne sem mászkálnék 3000 méter magasságban.Azt hittem, ha magasban mászkáló emberekről hallottam, láttam, hogy azok csak kitalációk:::)))

 

És most voala!! Pár sornyi távolságra egy igazi 3000 méteren mászkáló -manóval mászkáló!!!!!!olvtársra bukkantam.

Meg is csipkedem a térdem, hátha felébredek:::)))

Előzmény: _chillout_ (5831)
NagyonI Creative Commons License 2015.06.07 0 0 5832

Azt füllentettem a lányomnak, hogy nekem bakfitty a kutyát megsétáltatni   . Ám véletlenül elkottyantottam, hogy csak póráz nélkül, mert a 2 manóhoz 2 kéz kell. Hogy akkor mégsem tudod- állapította meg. Hiszen jöhetnek kutyák, hogy kapod akkor föl, ha fel kell kapni??  Hááát... hm... még nem kapkodom föl...De ha az ember kímélni akarja a lányát, még hamis esküre is képes. Nem akarlak vasnap látni- mondtam neki,  miután állva is el tudott volna aludni a fáradságtól. Ne merészelj ide jönni!Kajátok van? Van.Na látod...Nekem is. És ígérem, viszem a pórázt is..Eskü?Eskü.

 

Hát hogy a hazugság enyhítve legyen, a nyakamba akasztottam egy táskát (bánatosan állapítom meg, hogy nem én találtam ki a NYAKBAAAkaSZTÁST :::(((( Akaszd a nyakadba, ha szolgád nincsen:::)) És vígan mentem majd jöttem:::)))

 

 

Előzmény: Chopper63 (5830)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!