Keresés

Részletes keresés

ToMCaT Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6601
Csáó Devilrider!

Köszi, hogy visszajeleztél és örülünk, hogy jó lett a naci és hogy sikerült így összehoznunk.:)

Üdv: ToMCat és az aranykezű párja
Előzmény: Devilrider (6599)
utazo23 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6600
Pont ez tűnt fel nekem is, amikor utóljára néztem a klippet. Ugye, hogy van lakk gyerekeknek?:)
Előzmény: lakkalak (6598)
Devilrider Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6599

Szia Tomcat!

Megérkezett a rövidgatya! Na ez már tök jó lett! Köszönjük szépen! Arany keze van a párodnak!

Üdv Devilrider



lakkalak Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6598
Van egy ország,országban város,városban ház ,a házban egy kislány...ebben a maszop propaganda "közérzetjavító" filmben a piros lakk kabát a legjobb szereplő...
dóri_brown Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6597

A travi bőven megfelel, pláne a véleményetek tükrében ;-)

 

Előzmény: ToMCaT (6594)
overallmania Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6596
a segítségeteket kérném.magas talpú extrém férfi cipőt keresek megvételre.kb 20-30 vm talppal.Utánvéttel ha lehetséges.
jancsikjuli Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6595

sziasztok!

 

az előző fétisbulin (dec. 30.) csináltam néhány emberrel néhány nagyon jó interjút, és szeretnék velük a hétköznapokban is találkozni, csak néhány kérdést még feltenni nekik a filmhez. de sajnos nem jegyeztem meg a nevüket, léci segítsetek eljutni hozzájuk:

- piros egybeoverállban volt egy szakállas pasi (sajnos nem tudom a nickjét)

- ghost (akiket elvittem egy darabon kocsival)

- nightgirl és starwish

köszi a segítséget, és utólag is mindenkinek, aki segített, sok jó kép készült...

ToMCaT Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6594
Szia l.i.d. és a többiek!

Bevallom, hogy télleg akartam válaszolni a kérdéseidre már az első hsz-ed után, de őszintén megfeledkeztem róla, így tehát most pótolom. Tudom, hogy személy szerint nem engem kérdeztél, de hát első bálozósak is voltunk, ott is voltunk, vásároztunk is... szóval írok egy-két gondolatot.

Mi Szegedről kb 7-re érkeztünk a megadott cím alatt található helyszínre. Ezelőtt sokféle klubban megfodultam már, tehát nem lepődtem meg a környezeten. A szemközti gyárcsarnok kilövöldözött ablakai külön tetszettek. Eddig ilyet csak szocreál filmeken láttam. Tudtam, hogy gyár környék, nem is fényeztem fel a gondolataimban előre. Beljebb haladva ötletesek voltak a lépcsőfordulókban elhelyezett mécsesek - lelkesen gyújtogattam is az elaludtakat.
A party helyszínét valahogy nagyobbnak képzeltem az eddigi fényképek alapján, de sztem egyelőre elég ekkora - befűteni meg pláne...
A fórumtali is olyan volt, mint amilyen bármilyen első fórumtali szok lenni. Pár éve voltam egy teljesen más jellegű országos fórumtalálkozón és gyakorlatilag ugyanaz történt itt is, mint ott. Akik ismerték előtte egymást, azok dumcsiznak, aki meg esetleg egyedül érkezik, az ha rátermett és gátlástalan (a szó jó értelmében), akkor igyexik ismerkedni a jól ismert "Szia! Én x.y. vagyok, hát te ki vagy?" kezdőmondattal, vagy ha visszahúzódobb természetű, akkor várja, hogy esetleg őt szólítják meg. Sztem olyan is akadt, aki maximum a büféssel váltott pár szót. Ez egy ilyen dolog és ilyen is fog maradni. Nincs ezzel semmi gond. Kifejezetten a fórumtalin a nick-es kitüző (matrica, alkoholos filc) talán valamicskét javított volna az ismerkedés menetén. Esetleg next time...
Mi rögtön az elején lecuccoltunk a dj pult mellett - mert Oli nagyon segítőkészen felajánlotta ezt a területet, mivel mi hoztunk magunkkal eladásra, bemutatásra saját- és nem sajátgyártású ruhákat. Köszi Oli a lehetőséget!:) Többen jöttek is butikolni, durizni és közben sikerült is elérhetőségeket és gondolatokat cserélnünk egymással, szóval mi nem mondhatjuk el, hogy üresjáratban voltunk a party-n.
Aztán telt-múlt az idő, mi lelkesen fogyasztottuk az üdvözlő pezsgőt, majd egyszer csak elkezdődött az előadás a színpadon. Csodálkoztunk is, hogy elég hamar kezdenek, de pár perc bután-nézés után rájöttünk, hogy csak a zenét állították be az előadók a dj-vel.
István körbeszaladt a beugrókért, ekkor gyors kupaktanács, hogy maradunk-e a partyn, de gyorsan úgy szavaztam, hogy ha már eltoltuk az arcunkat idáig Szegedről, akkor ez a minimum, hogy maradunk addig, amíg nem fáradok el, mínusz 2 óra (annyi az út visszafelé). Tehát maradtunk és fizettünk.:) Sztem megérte...
Közben a tömeg hömpölygött, jöttek is, mentek is, majd mire feleszméltünk kb. 11-re elég szépen összegyült a bagázs. Sztem igazán éjfélkor lehetett a csúcspont érdeklődésileg.
Nagyon tetszett a party sokszínűsége. A latexosok, lakkosok, fórumtalisok, tranny-k, lájtosabbak, hardosabbak, esetleg csak nézelődők sokasága. Black Dream Andrásék már-már ijesztően fegyelmezett egysége, a travik igényes megjelenése és úgy egyáltalán ez a világ így közelről. Jó volt beletartozni egy kicsit.:)
Legközelebb talán a szálláson is elgondolkodunk, mert azért jól esett volna nekem is egy kis gátlástalanító, mert a party végére a másfél liter rostos őszilé már kissé nem igazán esett jól. (már alkoholmentes sör is akartam venni - de nem volt:(((()
Összességében a hely tetszett, a zenével semmi gondom nem volt, a fűtés, a ruhatár meg ilyen. Talán egyszer szebb, nagyobb és fűthetőbb helyen lesz a party, de sztem ez csakis rajtunk, érdeklődőkön múlik.


ToMCaT & Hugi


U.i.: Dóri, M.Nóri, Rita és a többiek!
Hogy kell helyesen mondani? Travi vagy tranny?
Köszi




Előzmény: l.i.d. (6580)
l.i.d. Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6593

Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre! Jók vagytok!

További jó beszélgetést mindenkinek!

_ghost_ Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6592

 

Nekem is bejön a Helium Vola :)

Meg is van ez a szám, bár nekem a "Selig" a kedvencem tőlük... :)

 

De persze sok minden más is tetszik és a party zenéje összeségében megint jól el volt találva.

Legalábbis szerintem... :)

 

 

Előzmény: lakk-fetis (6577)
utazo23 Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6591
Jó ez inkább az én saram:), bocsánat
Előzmény: _ghost_ (6590)
_ghost_ Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6590

Köszönjük szépen, megkaptuk! Ez is nagyon jó kép!

Nem is tudtam, hogy készült, de a modell azóta már mindent bevallott :)

 

Előzmény: utazo23 (6568)
_ghost_ Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6589
Dögös képek :)
Előzmény: latexstyle (6585)
smszex Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6588
Eladnám, ha érdekel valakit írjon egy mailt.
40-es dobozolva garanciával. Kb. 3x volt lábon. Megalkuszunk. Én már mindenképp buktam rajta. :(

blatexg Creative Commons License 2008.01.06 0 0 6586
Nagyon jók a képeid !
Álati ez a szerkó rajtad ! :-)
Előzmény: latexstyle (6585)
latexstyle Creative Commons License 2008.01.06 0 0 6585

Sziasztok, ezek a kepek.........?

 

 

         

hardwood Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6583
Óóóóó köszi! De csak egy műkedvelő, amatőr vagyok!

Egyébként zaklassatok bátran nem kényszerből csinálom :)

A mostani bulin egy kicsit elsodort a bulizó tömeg és nem figyeltem úgy

ahogy kellet volna, de legközelebb bepótoljuk!

Előzmény: _ghost_ (6563)
Tamáss Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6582

Szia!

 

Ha nem is írok, de minden nap olvasom a topicot! Ha visszaolvastad vona az előzményt, megtudhattad volna, hogy mire írtam! De semmi probléma! Egyébként azért olvasom minden nap, mert én is lakkrajongó vagyok! Szerencsére az asszony is tolerálja "betegségemet"

Mindenkinek Minden jót! Tamás

Előzmény: Goethe 990 (6571)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6581
Én kérdeztem, köszönöm szépen segített.
örök hála .:-)))
Előzmény: lakk-fetis (6577)
l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6580

Azok nevében lenne egy kérésem, akik nem voltak ott a fórumtalálkozón, de érdekli őket a téma:

Írtátok, hogy jó volt a találkozó. És milyen események voltak? Hogyan kezdődött? Mik történtek? Miket csináltatok? Milyen volt a vásár? Milyen volt a beöltözöttség?Stb...

l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6578
:o)
Előzmény: lakk-fetis (6577)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6577

Valóban, helyesen így kellett volna írnom a félreértések elkerülése miatt:

 

" csörögj rám "   ..... ugyhogy ezt tessék is így érteni :)

 

Viszont valaki kerdezte a második előadás alatt hallható szám címét. Íme itt van :

 

Helium Vola, Omnis Mundis Creatura.

 

Remelem segített a dolog.  :)

l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6576
De Olivér!  Miért írtad az öcsémnek, hogy csorogjon rád? Az már a homo-pisiszex kategória lenne! :o)))
Előzmény: lakk-fetis (6574)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6575
Köszönöm a válaszod, ezt a Vivishine-t hol lehet beszerezni, mi ez pontosan?
Előzmény: lakkalak (6572)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6574

Hali

 

Elmeletileg megoldhato, csorogj ram a jovoheten es megbeszeljuk.

Előzmény: Törölt nick (6573)
lakkalak Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6572
Utcai viseléshez:Tyre Shine(hogy az autógumi is csillogjon:)), ennek kellemes félfényes színe van,hátránya,hogy viszonylag hamar lekopik az anyagról is újra kell kenni. Jó,mert nem őrületesen csillog,szóval utcai viseletkor nem feltűnő és nem tapad rá a szösz,por.Egy nagy sárga tubusban van és hab formában kell felkenni.(Asszem a Simon Onál van valami autógumifény szintén)
A másik az a szép tartós tükörfényt adó Vivishine.Mosásnál kell pár cseppet a langyos vízhez adni,hagyni megszáradni a cuccot,-ez fél nap- és tükörfényes lesz az anyag ,nem tapad rá a por,mindamellett igen igen tartós.
Legalábbis ezek váltak be nálam.
Előzmény: Goethe 990 (6569)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6571
Tamáss, te egy rendkívül vicces gyerek vagy, látom egy kicsit megragadtál a búcsús kürtöskalácsnál, ide is csak véletlenül tévedtél be! Továbbo jó kürtöskalács majszolást kívánok neked.
Előzmény: Tamáss (6570)
Tamáss Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6570

Sziasztok!

 

A fonottkalácsra nem is gondolván. Az aztán fénylik! :-d

Tamás

Előzmény: _ghost_ (6566)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6569

Sziasztok, kicsit kezdő vagyok itt, de lenne 1 kérdésem.

Mivel lehet kifényesíteni a latex cuccot a gyári fényesítőn kívül?

köszi a segítséget.

üdv:Goethe

utazo23 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6568
Éppenséggel nekem is lenne egy képem. Ha érdekel átküldöm, az emailcímem publikus.
Előzmény: _ghost_ (6563)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!