Keresés

Részletes keresés

_ghost_ Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6589
Dögös képek :)
Előzmény: latexstyle (6585)
smszex Creative Commons License 2008.01.07 0 0 6588
Eladnám, ha érdekel valakit írjon egy mailt.
40-es dobozolva garanciával. Kb. 3x volt lábon. Megalkuszunk. Én már mindenképp buktam rajta. :(

blatexg Creative Commons License 2008.01.06 0 0 6586
Nagyon jók a képeid !
Álati ez a szerkó rajtad ! :-)
Előzmény: latexstyle (6585)


latexstyle Creative Commons License 2008.01.06 0 0 6585

Sziasztok, ezek a kepek.........?

 

 

         

hardwood Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6583
Óóóóó köszi! De csak egy műkedvelő, amatőr vagyok!

Egyébként zaklassatok bátran nem kényszerből csinálom :)

A mostani bulin egy kicsit elsodort a bulizó tömeg és nem figyeltem úgy

ahogy kellet volna, de legközelebb bepótoljuk!

Előzmény: _ghost_ (6563)
Tamáss Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6582

Szia!

 

Ha nem is írok, de minden nap olvasom a topicot! Ha visszaolvastad vona az előzményt, megtudhattad volna, hogy mire írtam! De semmi probléma! Egyébként azért olvasom minden nap, mert én is lakkrajongó vagyok! Szerencsére az asszony is tolerálja "betegségemet"

Mindenkinek Minden jót! Tamás

Előzmény: Goethe 990 (6571)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6581
Én kérdeztem, köszönöm szépen segített.
örök hála .:-)))
Előzmény: lakk-fetis (6577)
l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6580

Azok nevében lenne egy kérésem, akik nem voltak ott a fórumtalálkozón, de érdekli őket a téma:

Írtátok, hogy jó volt a találkozó. És milyen események voltak? Hogyan kezdődött? Mik történtek? Miket csináltatok? Milyen volt a vásár? Milyen volt a beöltözöttség?Stb...

l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6578
:o)
Előzmény: lakk-fetis (6577)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6577

Valóban, helyesen így kellett volna írnom a félreértések elkerülése miatt:

 

" csörögj rám "   ..... ugyhogy ezt tessék is így érteni :)

 

Viszont valaki kerdezte a második előadás alatt hallható szám címét. Íme itt van :

 

Helium Vola, Omnis Mundis Creatura.

 

Remelem segített a dolog.  :)

l.i.d. Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6576
De Olivér!  Miért írtad az öcsémnek, hogy csorogjon rád? Az már a homo-pisiszex kategória lenne! :o)))
Előzmény: lakk-fetis (6574)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6575
Köszönöm a válaszod, ezt a Vivishine-t hol lehet beszerezni, mi ez pontosan?
Előzmény: lakkalak (6572)
lakk-fetis Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6574

Hali

 

Elmeletileg megoldhato, csorogj ram a jovoheten es megbeszeljuk.

Előzmény: Törölt nick (6573)
lakkalak Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6572
Utcai viseléshez:Tyre Shine(hogy az autógumi is csillogjon:)), ennek kellemes félfényes színe van,hátránya,hogy viszonylag hamar lekopik az anyagról is újra kell kenni. Jó,mert nem őrületesen csillog,szóval utcai viseletkor nem feltűnő és nem tapad rá a szösz,por.Egy nagy sárga tubusban van és hab formában kell felkenni.(Asszem a Simon Onál van valami autógumifény szintén)
A másik az a szép tartós tükörfényt adó Vivishine.Mosásnál kell pár cseppet a langyos vízhez adni,hagyni megszáradni a cuccot,-ez fél nap- és tükörfényes lesz az anyag ,nem tapad rá a por,mindamellett igen igen tartós.
Legalábbis ezek váltak be nálam.
Előzmény: Goethe 990 (6569)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 6571
Tamáss, te egy rendkívül vicces gyerek vagy, látom egy kicsit megragadtál a búcsús kürtöskalácsnál, ide is csak véletlenül tévedtél be! Továbbo jó kürtöskalács majszolást kívánok neked.
Előzmény: Tamáss (6570)
Tamáss Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6570

Sziasztok!

 

A fonottkalácsra nem is gondolván. Az aztán fénylik! :-d

Tamás

Előzmény: _ghost_ (6566)
Goethe 990 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6569

Sziasztok, kicsit kezdő vagyok itt, de lenne 1 kérdésem.

Mivel lehet kifényesíteni a latex cuccot a gyári fényesítőn kívül?

köszi a segítséget.

üdv:Goethe

utazo23 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6568
Éppenséggel nekem is lenne egy képem. Ha érdekel átküldöm, az emailcímem publikus.
Előzmény: _ghost_ (6563)
RickyPP Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6567
Sziasztok!

Remélem nem leszek nagyon off, (és tudom, hogy létezik külön topik is) de szerintem a magassarkú és platform cipők szerves részei a lakk és a latex öltözködésnek.

Szeretnék egy web áruházat nyitni, ami ilyen típusú cipőkkel foglalkozik, részleteket a 'Platform' cipők, fétis topikban leírtam. Segítségre lenne szükségem, milyen típusú cipőre, szandálra, csizmára lenne igény. Ha van kedvetek írjátok meg (ezt a topicot mellőzve) e-mailbe vagy a ( http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9027862 ) topicba, a véleményeteket és leendő igényeiteket.

Előre is köszönöm a segítségeteket!
_ghost_ Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6566

 

Utána meg nyissunk mondjuk fétis-pékséget.. :)

Aztán nincs megállás... fetisizálás ;)

Előzmény: M.Nory (6565)
M.Nory Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6565
Ez a fétish-söröző megfogott :D Hol és mikor nyissuk? :DD
Előzmény: dóri_brown (6559)
djt-123 Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6564

Nos köszönöm a hozzászólásokat,addig is megprobálom rábeszélni magamat meg az asszonyt hogy menjünk még egyszer el.

Pedig már utban van az ujabb ruhánk a lengyel sráctól.

Ja és kösz hogy nem anyáztatok le.

 

_ghost_ Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6563
Mi is kíváncsiak vagyunk a képekre, habár sajna úgy eltáncoltuk az időt, hogy rólunk ezúttal nem készült.. :(  Pedig mindig ezekre vagyunk a legbüszkébbek... :)
De majd legközelebb!
(Persze csak ha nem zavarja Hardwood-ot, hogy már minden party-n menetrendszerűen zaklatjuk emiatt :)
 
@Akik most először kértek képet: Biztosan nem fogtok csalódni. Hardwood igaz fotós! (Persze biztosan a többiek is azok, csak az ő képeiket nem ismerem:) Hihetetlenül jól kapja el a pillanatot.
 
Van például egy korábbi partyn készült kép, amit mindig felemlegetünk, amikor csak szóba kerül a fényképezés! Olyan mintha csak egészen véletlenül lenne remekül eltalálva, pedig nem és pont ez teszi nagyszerűvé :)  
Biztos mindenkié remek lesz.
 
Azért ha valakit néhány kevésbé jól sikerült kép is érdekelne, felrakunk két hazaérkezés után, házilag készült képet a party emlékére!
Még egyszer BUÉK mindenkinek!
 

OtthonOtthon

 

 P.S:

@djt: Én többek között az itteni fórumozás alatt tanultam meg, hogy nagyon könnyű félre érteni dolgokat és nem szabad túl hamar ítélkezni, mert nagyon könnyen félre ért az ember dolgokat.  Remélem, találkozunk még mind a partyn mind a fórum talin és legközelebb talán már kellemesen fogtok csalódni eme meglehetősen sokszínű társaságban!
 
 

Előzmény: hardwood (6556)
gumigitta Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6562
Kedves djt-123 és minden "kezdő" partizó! Én úgy mentem el az első - a mostani helyszínre szervezett- partira, hogy hittem is meg nem is. Ennek ellenére full latex őltözetben ( latex alsónemű, latex kosztüm) mentem avval, hogy csak lesz valami. A partin csak éjfél felé jött egy régebbről ismer barátom de nem sokáig volt ott. Vele tudtam beszélgetni, de senki mással nem tudtam megismerkedni. (nagyrészt a saját bénázásom miatt). A parti után mikor hazaindultam a sötét , nyomasztő, hűvös hajnali Gyömrői úton ( akkor még arra volt a ki-be járás ) észrevettem egy ismrős alakot aki gyalog ballagott. Lefékeztem mellette és óvatosan megkérdeztem jól látom-e, hogy ő is a partiról jön. Ő hasonlóan óvatosan, szemmel láthatóan zavartan válaszolt, hogy igen. Akkor felajánlottam, hogy elviszem egy darabig. Utóbb bevallotta, hogy egy kissé félve beszált. Útközben bemutatkoztunk és jól elbeszélgettünk. Ez a kolléga azóta is törzstag - velem együtt, és egy csomó emberrel közeli jó barátságba sikerült kerülni, akikkel esetenként a fétistől függetlenül találkozom, barátkozom, üzletelek. Úgy hogy ne add fel a csüggedésedet és gyere, gyertek el máskor is. Egyébként én is ott voltam és többeket megszólítottam de sajna mindenkit nem lehet. Az ismerősökkel sem tudtam mindent megbeszélni amit akartam.
Üdv Gumi Gitta
Előzmény: djt-123 (6546)
dóri_brown Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6561
Jajjmá :))
Előzmény: LatexLion (6560)
LatexLion Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6560

Elképzelem, amint odakint a zajban elmutogatom valakinek, hogy jöjjön be hátra, aztán a fagyos kisszobában bemutatkozom :-))

 

Leszámítva, hogy saját hibámból baromi álmos voltam, nekem ez a party tetszett, minden javításra váró részletével egyetemben. Örülök, hogy az első csalódás után másodszor is elmentem.

 

LatexLion

Előzmény: dóri_brown (6559)
dóri_brown Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6559

Esdekelve kérek valakit, írja má' le milyen lenne egy ideális fétisparty?!

(Nem fétis söröző, nem fétis kávézó, sem fétis klub, hanem party!)

 

Megjegyzem a kisterembe halkabban szűrödött be a zene, nem volt semmi cigifüst, volt ülőhely is. Én spec odaszoktam menni, ha valakivel beszélgetni szeretnék, elvétve láttam ott valakit.

Jó, nemvárok reakciót, ez csak úgy kibukott...

LatexLion Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6558

djt-123!

 

Véletlen sem próbálok anyázni rád, meg másra se.

 

Pont azért volt a tali, mert magán a partyn sokak számára nehéz az ismerkedés. De akkora előnyt az sem jelentett, hogy mindenki ismerjen mindenkit. A tali résztvevői pedig valóban engedélyt kaptak, hogy dresscode nélkül is maradjanak. Volt aki a talin szeretett volna ruhát venni magának, de nem sikerült, és volt aki épp fordítva, ott adta el az utolsó viselhető méretű saját darabját, csak egy motoros dzsekije maradt.

 

A csajszi farmerbren, aki majdnem orrbavert, olyan lendülettel táncolt, azonos azzal a catsuitos csajszival az előadásból, akinek épp te fejezed ki tiszteleted soraidban :-))) Csak közben átöltözött. Azért jegyeztem meg ennyire, mert az én szememnek Ő volt a legharmonikusabb látvány a partyn - abban a catsuitban, valahogy együtt élt Vele a ruha, ezt távoztomban el is mondtam Neki :-)

 

Ami a dj-t illeti, én nem értek a szakmájához, azt hittem az a dolga, hogy összeválogassa, majd egymás után lejátssza a zenéket. Számomra az egymásba keverés tiszteletlenség, a többi "trükk" sem hiányzik, s a múltkorinál a zenék is populárisabbak voltak, így én elégedett vagyok Vele.

 

És annyi új ember volt jelen, hogy senkinek nem tűnt fel, hogy a másik is új. Az egyik honnan tudná, hogy a másik sem sokadjára jött el??

 

Hogy jössz-e még, az persze a te döntésed, de olvasd vissza az októberi party után részemről írtakat, másra, jobbra számítotam, de nem ítélek egyetlen kísérlet alapján.

Előzmény: djt-123 (6546)
rubber68 Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6557

120 EMBER?????????? HOGY MIRŐL MARADOK LE?:((
hardwood Creative Commons License 2008.01.03 0 0 6556
Sziasztok!

 

B.Ú.É.K. mindenkinek!

 

Azt gondolom a bulit, már nem kell értékelnem, ennyi hozzászólalás még nem

született egy partival kapcsolatban sem.

Remélem még sok ilyen buliban lesz részem!

A fotók a szokásos módon a fetishparty oldalán lesznek láthatóak, aki kért magáról

privát képeket és én elfelejtettem email címet kérni az legyen szíves, írjon emailt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!