Keresés

Részletes keresés

nohab Creative Commons License 2005.12.13 0 0 317
Tud valaki olyan forgalmazót Bpesten, ahol lehet egészségpénztáros kártyával fizetni (MKB). Kp-s nem érdekel, olyan kontaktom van egy pár...

Illetve az ár sem mindegy, most 89.000 volt az utolsó, amit hallottam.

köszönök előre is minden hasznos infót.
FOCUS Creative Commons License 2005.11.11 0 0 314

Az én szüleim tuti nem fizettek ennyit érte, kizárt h ennyi pénzük legyen :)

 

Előzmény: jaszy1 (309)
FOCUS Creative Commons License 2005.11.11 0 0 313

Mint korábban említettem nekünk van ilyen lámpánk.

Közel egy év tapasztalata:

- fejfájást 5 perc alatt elmulasztja

- térsérülésemre valamennyit használt

- csúnya műtéti hegemre nem elég rendszertelenül használom, nem is nagyon javul... (bár a kórházakban pont erre használják) Valszeg a rendszertelen használat miatt.

 

Nem voltam termékbemutatón, szüleim vették a műtétem után. 

jaszy1 Creative Commons License 2005.11.08 0 0 312
???
jaszy1 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 311
???
jaszy1 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 310
Várom az észrevételeket és a tapasztalatokat ezügyben.
jaszy1 Creative Commons License 2005.10.23 0 0 309
A nem normális szüleim jól átverték 200000 ft ért adtak el eggyet nekik......
Előzmény: mrbungle (308)
mrbungle Creative Commons License 2005.10.23 0 0 308
Tényleg. Tök jól világít sötétben. Mondjuk van olcsóbb zseblámpa is.
Előzmény: jaszy1 (307)
jaszy1 Creative Commons License 2005.10.23 0 0 307
Érdeklődnék azoktol aki próbállta . Tényleg használ a cucc?
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.09.26 0 0 306

A ventillátor is a parasztvakításhoz kell. Eggyel több plusz cucc, hogy indokolni lehessen a magas árat. Mert anyagköltségben kb. 3-4 ezer ft van benne.

Csak azt nem értem, hogy hol marad az emberek egészséges szkepticizmusa? Próbáljon átvilágítani vele egy vastagabb dolgot, nem fog menni. Akkor hogy a francba gyógyítja a gyomorfekélyt, kulcscsonttörést, meg hasonló bajokat???? Ezt már mind hallottam....  Legfeljebb a hőhatás megy át az emberi hájon, húson, na de ahhoz meg bőven elég egy 60 W-os izzó 39 ft-ért is. :-)))))))

Előzmény: mrbungle (305)
mrbungle Creative Commons License 2005.09.24 0 0 305

Anyum kapott egy ilyen lámpicskut kölcsönbe, én csak mosolygok rajta (szerinte használt az ideggyulladására, sztem egyszerűen csak placebo).

Valaki viszont elmagyarázhatná, minek bele a ventillátor? :) (pl. arra sztem tökéletes, hogy a migrénes embernek elmulassza a zúgástól felerősődő migrénjét, amikor végre kikapcsolja a lámpát ;))

Csend-szerető Creative Commons License 2005.09.02 0 0 304

Én is voltam egyszer egy bioptron lámpa bemutatón. A fickó többek között azt bizonygatta, hogy neki az szklerózis multiplexét meggyógyította. Mondtam neki, hogy akkor esélyes a Nobel-díjra. De úgy látom, még mindig nem kapta meg.

 

A többi (leginkább nőnemű) résztvevő tátott szájjal hallgatta az előadást.

Infandilis Creative Commons License 2005.05.14 0 0 303
Persze hogy nem vagy vicces: szánalmas vagy.
Előzmény: gyógyulnék (302)
gyógyulnék Creative Commons License 2005.05.14 0 0 302

azért remélem nem csak viccelődni  járna ide

én nem találom viccesnek

Infandilis Creative Commons License 2005.05.14 0 0 301

Az igaz hogy még nálam is dilisebb az Aladdinféle Csodalámpa 2.0 bizniszével, de eszem ágában sincs vállalkozni a gyógyítására.

Ezek a lámpaüzérek pont olyanok mint a multilevelmarkecingesek: teljesen reménytelen eset, selátsehall kategória, arra hajtanak hogy jól megvágjanak valakit, aztán viszlát. Utána jöhet az újabb (cég)név, újabb csodaszer, csak nyíljon a gyanútlan buksza. Ezeket csak annyival utálom jobban mint a sima ügynököket, hogy általában egy betegség ürügyén próbálják meg lehúzni az embereket.

Előzmény: Törölt nick (300)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.14 0 0 300
Te gyógyító munkát végzel? Nem illegális ez? :-D
Előzmény: Infandilis (299)
Infandilis Creative Commons License 2005.05.14 0 0 299

Mia baj nyuszi, csak nem panelban szocializálódtál? Mindenképpen végig akarod jáccani a műsorodat, hogy jössz egy másik nikken mint Önzetlen Bioponlámpa Használó, aki természetessen a Roppant Egészséges Pilács megszerzésében is tud segíteni mert másodállásban Teréz anya?

Ha azt hiszed, hogy ezt rajtad kívül bárki beszopja, akkor nem ismered az indexet.

Előzmény: gyógyulnék (297)
malacka raj Creative Commons License 2005.05.14 0 0 298

Nagyon jól használható a lámpa. Készítsd ki a migrénre való tablettáidat és egy pohár vizet. Miután bevetted a tablettákat, gyorsan kapcsold be a lámpát és jó közelről nézzél bele. Ettől csak erősödni fog a migréned, de erre pl. nagyon jó. Még tabletta sem kell hozzá.

 

Gyógyuljál.

Előzmény: gyógyulnék (297)
gyógyulnék Creative Commons License 2005.05.14 0 0 297

a beszólásaidra nem tartok igényt

olvastam eddig is miket irkáltál

mással szórakozzál

 

továbbra is várom a segitséget, köszi

Előzmény: Infandilis (296)
Infandilis Creative Commons License 2005.05.14 0 0 296

A teendőid dióhéjban:

1) Menjél el, és vegyél gyorsan egy Teszkó Gazdaságos Lámpást.

2) Világítsd meg vele a kérdést gyakorlati oldalról, és a megvilágosodás eredménye képpen keress fel ízléstől függően egy orvost vagy egy rendes természetgyogyóst aki segít a porblémád kiküszöbölésében.

3) A maradék pízeden menjél el két hétre a tengerpartra pihenni, a keretösszeg ismeretében viszonylag bárhová ami szimpatikus.

4) Örvendj a gyógyulásodnak.

Előzmény: gyógyulnék (295)
gyógyulnék Creative Commons License 2005.05.14 0 0 295

üdvözlet mindenkinek

 

szeretnék segítséget kérni

 

20 éves korom óta alacsony a vérnyomásom, mindíg problémát okozott a fejfájás

sajnos az utóbbi években egyre nehezebben viselem a migrénes rohamokat, sőt már a hideg front előtt a váll izületeim is rettenetesen fájnak

úgy hallottam, migrénre is használják a bioptron lámpát

ha van valakinek tapasztalata, kérem irja meg és szeretnék segítséget kapni ahhoz is, hogyan vehetnék ilyen lámpát

 

gyogyulnek@freestart.hu

segítséget előre is köszönöm

FOCUS Creative Commons License 2005.04.19 0 0 294

Ajándékba kaptam, az első gondolatom az volt, hogy basszus minek ez a szar, szegényeket bepalizták.

Ezzel a gondolattal próbáltam ki és működött. Igaz, maga a kipróbálás már egy pozitív hozzáállás, de valszeg valami van benne. Állítólag használják kórházakban sebkezelésre meg mitomén.

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (292)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.19 0 0 293
Hello!

Leseett nálunk egy kis Bioptron, és szétjött. Az izzó is elromlott benne.
Törvényszerű hát, hogy megnéztük a belsejét, hiszen ott volt előttünk.

Van benne egy kis tápegység, egy 12V-os halogén izzó, egy ventillátor és a polárszűrő.
A 12V-os izzó pontosan olyan, mint az asztali lámpákban található. A táp sem különleges. A ventillátor is ismerős bármelyik PC belsejéből. Maradt egy kapcsoló, egy led, némi vezeték, és a polárszűrő, amit akár fotósboltból is megvehetsz(?).....

Lényegében annyi történt, hogy kicseréltük az izzót, a fehér műanyag ház elpattant, megragasztottuk, és összeraktuk.

Mindenesetre csalódás volt. Irányítsd egy előhívatlan filmen keresztül magadra az asztali lámpádat (999Ft akciósan bármelyik Plus-ban) a többit képzeld hozzá.

Nem azt mondom, hogy nem használ, de azt sem, hogy igen....csak hinni kell benne! :)
Előzmény: Otto Normalverbraucher (292)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.04.19 0 0 292

Nem kell ezért közel 100 rugót kiperkálni. Vegyél a PECSA-nál egy jó kis békebeli diavetítőt, aztán vegyél hozzá fillérekért polárszűrőt. Kb. ennyi van a zepter lámpában. KFKI-s fizikusok egyszer szétszedték, ezt találták benne. A gyógyulásba vetett hit is sokat számít, hidd el.

Előzmény: FOCUS (291)
FOCUS Creative Commons License 2005.04.19 0 0 291

Amit eddig tapasztaltam, az az, hogy fejfájásra jó a lámpa. 6-7 perc és csak valami fura hűvös érzés marad a fejfájás helyén. Bnőm is fintorogva fogadta, de neki is jó volt erre.

 

Még próbálgatom műtéti heggre is.

 

Előzmény: kaptejn (290)
kaptejn Creative Commons License 2005.04.15 0 0 290
He-he, olyan baromijo ez a "pilacs", hogy akar fel evig is leul a topik;)
Ugy latszik a jonep masfele parasztvakitas fele fordult....

/kaptejn
FOCUS Creative Commons License 2005.04.07 0 0 289

Hát nem tudom. Kezeltem kétszer 10 percet a lovagló izom húzódásom de semmi nem történt még. Mire javulni kezd, valszeg lámpa nélkül is javulna.

Mi a véleményetek lámpa  használók?

 

KimDirector Creative Commons License 2005.02.07 0 0 288
Tudna valaki segíteni: egy gyermek kezeléséhez szeretnék kölcsönözni Bioptron lámpát 1-2 hétre. Hol érdeklődjek?
cart77 Creative Commons License 2004.11.08 0 0 287

Sziasztok!

 

Van egy használt, de teljesen felújított eladó Bioptron lámpám 70.000 Ft-ért.

 

Tel: 487 54 39

10-20h-ig lehet érdeklődni!

 

Ha esetleg kell valakinek...

Bondetti Creative Commons License 2004.02.19 0 0 286
Ja, mindez benne van a pakliban, kűfődi csodaszer, így 10× nagyobb árat lehet kérni érte annál, mint amennyi a csóró magyarnak megfelelne. Dász iszt Ajrópa. Amúgy énszerintem is inkább felületi kezelésekre jó a lámpa, illetve gyulladások enyhítésére-megelőzésére-megszüntetésére.

A hegekkel sajnos nehezen boldogul (ha egyáltalán), még akkor is, ha a sérülés kezdetétől fogva rendszeresen lámpázunk. (Most következetesen végigvittem és leteszteltem a dolgot a néhány hónapja említett sérülésemmel. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!