Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 697

Ez mégcsak nemis szemből támadás volt, hanem hátból. :DD

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (696)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.08 0 0 696

Csak a vallásosaknak derogál, hogy a majomtól származnak. Pont ezért tagadják az evolúciót. De ne aggódj, mert nem akkora szégyen hülyének lenni, mint amekkora szégyen annak maradni.

Előzmény: Törölt nick (695)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 695

Ezt te úgy mondod, mint ember az állatnak? Magasabb rendű mondja az alacsonyabb rendűnek, akiből kifejlődött, hogy hülye? :DDD :)

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (694)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.08 0 0 694

Valóban, hiszen az ember képes felismerni magát az evolúciót és az isten nemlétét. Akinek ez utóbbi kettő felismerésével gondja van, az még nem jutott el az evolúciós fejlődés emberi fokára, és így nem tehet róla.

Előzmény: Törölt nick (693)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 693

 Ez az evolúció hibája, nem az emberé. Legyél arra mérges! :P

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (692)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.08 0 0 692

Isten csak egy szoftwer ami a megfertőzött fejekben fut. Ilyen értelemben létezik. Mint ahogy létezik a depresszió, a skizofrénia, klausztrofóbia, meg a kismillió egyéb elmekórtani diagnózis is.

Előzmény: Törölt nick (691)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.08 0 0 691

Úgy mint azzal, hogy Isten létezik :))) (tudom hogy ezt akartad mondani :P)

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (690)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.08 0 0 690

Nem finom, de ez izlés kérdése. Hizlalni viszont hizlal. Nem is kicsit.

Akit mégsem hizlal, az csak azért nem, mert maga sem bír belőle megenni eleget. Szóval még saját magának is hazudik, hogy finom.

Előzmény: Törölt nick (689)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 689

Mi a bajod a macesszel? Frissen ropogósan finom és nem hizlal.

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (688)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.07 0 0 688

hát mert még mindig inkább a bélféregnek kinéző rizstészta, mint a macesz, ami a zsidók gasztronómiai merénylete az emberiség ellen

Előzmény: Törölt nick (687)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 687

:)))

Miért pont rizstésztával?

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (685)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.07 0 0 686

a futóbolondokkal együtt fog elpusztini, nincs kivétel

Előzmény: Törölt nick (684)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.07 0 0 685

jó, majd talán írok róla egy szent könyvet, amiből több információhoz juthatsz, hogy márpedig hinned kell a Spagettiszörnyben, na meg amiből propur idézgethet részleteket. Aki pedig nem hisz, az gyalázatos eretnek és pokolra fog jutni, ahol kínai rizstésztával tömik az embert, ami pont úgy jön ki hátul ahogy elöl bement

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 684

de a világ ettől még ugyanúgy el fog pusztulni.

 

Csak azok akik visszautasítják a kegyelmet.

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (681)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 683

Amúgy ha hasonlítanál rá, hinnék benne. Amúgy.

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (682)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.07 0 0 682

nekik meg Allah mondja, vagy a nagy Spagettiszörny. Amúgy te rohadt nagy ateista vagy, ha nem hiszel a Spagettiszörnyben

Előzmény: Törölt nick (679)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.07 0 0 681

miért, mit tett azért, hogy ne pusztuljon el?

Addig rendben van, hogy minden apa aki kinyíratja a saját gyermekét azt állítja, hogy ezzel megmentette a világot, de a világ ettől még ugyanúgy el fog pusztulni. És ne áltasd magad, nem fogsz feltámadni!

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.07 0 0 680

 úgy szerette volna isten a világot, akkor simán békén hagyhatta volna az embereket

 

Hagyta volna elveszni? Pusztulni?

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (676)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 0 679

:DD Ha ateista akkor is?

Ha tegyük fel Isten nem létezik, akkor is?

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (678)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.06 0 0 678

hát persze, ki más?

Előzmény: Törölt nick (677)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 0 677

...és azt Isten mondja neki?

Előzmény: Legfőbb Istenyi lény (676)
Legfőbb Istenyi lény Creative Commons License 2017.07.06 0 0 676

ha úgy szerette volna isten a világot, akkor simán békén hagyhatta volna az embereket

mert ugye akkor minden gyermekgyilkos apa tulajdonképpen csak a világ iránti szeretetből csinálja amit csinál

Előzmény: Törölt nick (675)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.06 0 0 675

.csak ugye ehhez képest a keresztrefeszítés nem láccik releváncs válasznak Istentől...

 

És amiképpen felemelte Mózes a kígyót a pusztában, akképpen kell az ember Fiának felemeltetnie.15Hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.16Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

 

 A János írása szerint való Szent Evangéliom » 3. fejezet

Előzmény: nitya-seva (674)
nitya-seva Creative Commons License 2017.07.05 0 0 674

"...A TUDAT NEM MÁS, MINT EGY SZUBJEKTÍV ÁTÉLÉS, VALAMINT A TUDAT EGYÉRTELMŰEN KÖVETI AZ IDEGI TEVÉKENYSÉGET..."

 

Oszt minek ordícc? Az anyagi világ stimulálja az idegi tevékenységet és jó esetben a tudat azt kontrollban tartja, ha misztikára is gyúrsz akár felül is írhatod... Ha nem, akkó meg elfogadod, hogy az anyagi világ képes amire képes, meg te is arra amire. Nem véletlenül küzdött Jézus 40 napig a "gonosszal". Ha neki fontos volt erre időt pocsékolni, nyilván megérte...csak ugye ehhez képest a keresztrefeszítés nem láccik releváncs válasznak Istentől... mán a 40 napos böjtölési áldozatra... meg a többi egyébre sem.:)

 

"...A TUDAT egy nagyon összetett dolog, olyan, mint a skynet  :-))..."

 

Mijaza skynet?

 

"...de a testi, biológiai, környezeti htások, folyamatok simán befolyásolják..."

 

De csak amíg hagyod.:P

 

"...Akarhatod, ha NEM EMLÉXEL..."

 

Ezen életem nem szép dógaira is emlékszem, persze nem mindre, de amiből tanultam valami igen fontosat, azt igyekszem nem törölni az emlékezetemből... még jó lehet bármikor újabb információ kinyerésére...

 

"...Márpedig sok sok dolog van, amit NEM tudsz felidézni, ha megfeszűsz se..."

 

Meglehet nem is akarnék. Ha igen, annak is megvan az útja, de mivel mindenféle más misztikus megnyilvánulást és visszahatást is produkál, ezért az ember pont úgy nem szórakozik vele, mint ahogyan a tűzzel sincs értelme jáccadozni...

 

Ha a tiszta tudatosságod, éberséged állapotát meg tudod idézni (sadhana- hiteles vallásgyakorlatok tartalmazzák), akkor emlékezhetsz amire csak akarsz... Ha van eszed, akkó nem feszegeted... ez ilyen saját érdek kategória... Ha neked elég az, hogy Isten emlékszik helyetted amire köll, akkó vagy bevállalós...

 

"...Hun vót akko' a tudat?   Biorobot üzemmódban megcsináltad oszt ende...."

 

Mikó hun vót? Az Idő az fontos, ne tessek kihagyni, mert a karmikus rencer alapja... Ha az értékeket nincs mihez rendelni, akkó az ojjan, mint a sújtalanság állapottya, minden szálldos össze-vissza...

 

"...Erre csak azt tudom mondani, hogy ez ordas hazugság, amivel magadat is simán becsapod...."

 

Csináltál egy szalmabábot...csépejjed nyugottan.:)

 

"...Bizony napok, hetek, hónapok évek simán kiesnek, csak homályosan tapogatózol az emlékmaradványaid között, mi a f..szt csináltam én ekkor-meg akkor..."

 

Tudom, hogy vannak ilyen részek a múltamban. Ha befedődik valami emlék, annak oka van. De mikor szükség lesz rá, akkor majd felsejlik, ne aggóggy... ilyet is tapasztaltam. Ha egy kicsit is bíznál Istenben, akkó nem nyavajogná itten...

 

"...Homályos, nem marad meg, távoli, idegen...."

 

Monnyuk ojjan is vót, amit úgy intéztem el Istennel, hogy fogadalmat vettem valamire, és kisikálta az emlékeimből, tehát szét lehet választani az emléket és az érzetet, csak jól kell imátkoszni az Úrho...:) Az ember a szívében tesz fogadalmat, az pont elég(Isten látja, mi kell még?), nem köll azt mutogatni senkinek... főleg, ha valamiben zavart is okoz a "látványa"...

 

"..vannak emlékek amik élők, nagyon beégtek, meghatározóak, de ezek sem teljesen tiszták..."

 

Ha ticcta a tudatod, akkor annyira tiszta, amennyire köll... (ez a valóságelemzéshez nélkülözhetetlen)...

 

"...Ennyi...."

 

Neked lehet...:)

 

 

Előzmény: Törölt nick (664)
nitya-seva Creative Commons License 2017.07.05 0 0 673

"...Innen ered az IMAMALOM??..."

 

Nem. A te fórumozós képességedből megértés kapcsán... :)

Előzmény: Törölt nick (663)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.04 0 0 672

A TUDAT NEM MÁS, MINT EGY SZUBJEKTÍV ÁTÉLÉS, VALAMINT A TUDAT EGYÉRTELMŰEN KÖVETI AZ IDEGI TEVÉKENYSÉGET.+ A TUDAT VISSZAHAT A TESTRE.

 

A Tudat virtuális a kvantumos agyban.

Előzmény: Törölt nick (664)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.04 0 0 671

"A kvantumfizikai határozatlanság az alapja a szabad akaratnak..."

 

- A kvantumfizikai határozatlanság nem szabadságot ad a döntéseinkben, hanem a véletlenszerűségét növeli. Hacsak nem a szabad akarat olyan, mintha dobókockáznál.

Előzmény: Törölt nick (665)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.04 0 0 670

Meg sem tudnám magyarázni tudományosan...hol vagyok én attól,hülye vagyok a fizikához....(lehet hogy nem is lehet)

Kíváncsi voltam, ki követ.

Előzmény: Elminster Aumar (668)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.04 0 0 669

Mindenesetre megnyertem ezzel a poszttal a 666 os hsz számot, így az antikrisztus üzenetét tolmácsolhattam. :-))

 

Gondolatébresztőnek szántam egyébként.

Előzmény: Törölt nick (667)
Elminster Aumar Creative Commons License 2017.07.04 0 0 668

"A kvantumfizikai határozatlanság az alapja a szabad akaratnak és a tudatnak."

 

Ezzel csak az a probléma, hogy a kvantumfizika a hullámfüggvények szintjén szigorúan determinisztikus. Pont olyan determinisztikus, mint a klasszikus Newtoni fizika.

Az idegrendszer pedig akkora elemekből áll, hogy azok nagyságrendekkel felette vannak annak az elmosódott határvonalnak, ami a kvantumjelenségeket a klasszikus jelenségektől elválasztja. Azaz az idegrendszer releváns elemei nem kvantumosan viselkednek, bárhogyan is szeretné egy hozzá nem értő a megalapozatlan kitalációit rátolni a kvantumfizikára, hogy azzal magyarázza.

Előzmény: Törölt nick (665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!