Keresés

Részletes keresés

HunGeo Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2232

Ezt jó, hogy belinkelted. Remélem nem harmadikok leszünk. Délt így elég jól ki lehet lőni utazás szempontjából. Egyébként geci jó Dél-Franciaország ma voltam az Idegenlégió városában, vettem egy egy idegenlégiós bort, az egyik kocsmában a tulaj odaadta az üzlet bornyitóját, hogy tudjam az élvezni azt meg azt is, hogy a román barátaink csomagolnak.

Előzmény: cassano71 (2217)
Gabrag Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2231

Elvileg UEFA oldalán is lesz árusítás csak az adott ország szurkolóinak, vagy nem? Elvileg van visszatartva jegy az adott országoknak. Az lehet, hogy aki kapja marja alapon fogják árulni?

Előzmény: cassano71 (2229)
kovats dee Creative Commons License 2016.06.19 0 1 2230

Srácok, ez valami fantasztikus élmény volt! Az a sok magyar, a vonulás, a hangulat, a stadion monumentalitása, a szurkolás, a gólöröm. Köszönöm Strock úrnak, a válogatottnak és a szurkolóknak, életem legszebb élményét adtátok nekem! Reméljük, hogy folytatódik csoda! Találkozunk a portugálon, aztán a nyolcaddöntőben! :)

 

Ps: lyon-i parkolásról valakinek esetleg valami info? 

cassano71 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2229

Bocs, rosszul írtam, Walesszel, angolokkal vagy szlovákokkal kell játszani ha második helyen végzünk és Nizza. Ha angolok akkor marha nehéz lesz feketén jegyet venni mert rengeteg angol van aki ott akar lenni + balhé nagyon esélyes stadionban és azon kívül is, walesiek sem könnyű, szlovákok nem lenne annyira gáz jegy szempontból.

Előzmény: cassano71 (2227)
Gotovac kópé operahőse Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2228

A Velodrome-nál, ahogy feljöttünk a metróból volt kb.10 arab-néger srác, akik jegyeket lóbáltak a meccs előtt pár órával.

Előzmény: Gabrag (2226)
cassano71 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2227

Bordóban fan zone-ban voltak akik adtak el, pl. akinek volt 1-2 db felesleges attól pár walesi megvette és aztán bejöttek drukkolni nekünk:-) Stadionnál láttam embert táblával hogy "van két eladó jegyem".

De nem biztos, hogy ez mérvadó, mert ez egy nyolcaddöntő + nagyon függ az ellenféltől is. Meg attól is mekkora stadionban lesz, ha pl. Nizza az 35ezres, kis stadion viszonylag és várhatóan a belgákkal kell játszani akkor. Hát, szerintem könnyű nem lesz, a belgák is ott akarnak majd lenni és nekik velünk ellentétben van pénzük is bőven.

Persze jegy az lesz, kérdés mennyiért, ez olyan dolog hogy mikor BL döntőn voltam ott is volt jegy a stadion előtt is, csak 4-5e €-ért és ez nem vicc, meg az sem hogy ennyiért is elkelt, méghozzá igen gyorsan.

Persze itt nem ennyiért lesz nyilván üzérnél sem, csak példának írtam, hogy jegy szinte mindig van. Én azt mondom legnagyobb sansz magyaroktól lesz megvenni emberi áron itt ezen a fórumon vagy a facebook csoportban. Olyan magyaroktól akik mondjuk follow my team jegyet vettek, de nem tudnak/akarnak kimenni ilyen-olyan okból erre a meccsre már.

Előzmény: Gabrag (2226)
Gabrag Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2226

Érdemes elindulni egy esetleges nyolcaddöntőre jegy nélkül úgy, hogy az ember vedz az utcán jegyet? Nyilván az ellenféltől is függne, mennyire lesz árfelhajtó hatása. De, aki kint volt, látta esetleg, hogy árultak az utcán jegyet?

mash.69 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2225

Meleg lesz Lyonban:

 

NoY Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2224

Megjartuk, immar Vicenzaban. Ez vmi fantasztikus volt. Koszonom minden Honfitarsamnak!

Előzmény: NoY (2204)
tex66 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2223

Az EL NINO szarnyan  jovok Baratom. Ez csak a kedet :)))

Előzmény: cassano71 (2220)
mash.69 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2222

Holnap este 19 kor nekivágunk!

Van még 1 hely, ha igaz.

 

RIA RIA HUNGÁRIA!!!!

 

cassano71 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2221

Ez jó kérdés mert elvileg kisorsolták + börzén eladták ezekre a meccsekre a jegyeket, de kizártnak tartom hogy ne szabaduljon fel több ezer majd.

Eleve aki még a vaksorsoláson nyert, nem adta el a börzén mert megvárta, hátha pont a saját csapat nyolcadöntőjére nyert és most kiderül, hogy nem az 100% eladja valamilyen csatornán, lehet az UEFA fog nyitni egy börzét újra, lehet viagogón, aztán ott vannak a facebookos csoportok is.

Aki magyar és follow my team jegyet vett az elsőbbséget élvez és eleve vouchert kapott amit beválthat ha továbbjutunk nyolcaddöntős, negyeddöntős és így tovább jegyekre. Ezek nagy része valószínűleg él is vele látva milyen fociláz van most, nemigen mondja vissza, de azért lesz aki munkahelyi meg anyagi okok miatt igen, az övéket is meg lehet majd venni facebookon itt-ott.

És még ott az UEFA aki ki tudja mennyit tartott vissza hogy majd most piacra dobja.

Szóval szerintem lesznek még jegyek.

Előzmény: madbalee (2219)
cassano71 Creative Commons License 2016.06.19 0 1 2220

Merre sodort az élet? USA? Akárhova is, ülj gépre és a nyolcaddöntőre gyere haza:-)

Előzmény: tex66 (2218)
madbalee Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2219

 A kieséses szakaszra a szövetségeknek is félre lesznek rakva jegyek. Azokat is az UEFA.com-on keresztül lehet majd megvenni, vagy azt már az országok szövetségei árulják?

tex66 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2218

Szerencsessek !:) Bar , en is Europaban lennek . A pici babank miatt , nem tudtam atrepulni . De , ha a szurkolast igy nyomjatok es csapat meg igy hasit , kenytelen leszek az elodontore jegyet nezni :) BUSZKE VAGYOK RATOK ! 21000 HONFITARSAM ,akik uztetek -hajtottatok SZALAI-ekat:) Vigyazzatok Magatokra !!!! HIHETETLEN, AMI MOST IRODIK es  TORTENIK MAGYARORSZAG :))))

cassano71 Creative Commons License 2016.06.19 0 0 2217

Egyébként továbbjutás esetén ami most már ha nem is tuti, de mondjuk 95% az alábbi verziók vannak:

 

http://focieb2016.com/kivel-jatszhat-magyarorszag-nyolcaddontoben/

 

Na most, mivel ez az utazós topik, jó tudom előre inni a medve bőrére stb., de már ha megnéztem csak leírom.

Arra kevés esély maradt hogy harmadikok leszünk, sokkal több arra hogy másodikok vagy, bármilyen döbbenetes is, elsők.

Ha másodikok vagyunk akkor Nizzában játszunk 27-én, az szerintem nem annyira fájdalmas odajutás szempontjából. Most azokról beszélek akik itthonról mennének nem azokról akik már eleve a helyszínen maradtak és haza sem jönnek.

Adja magát a repülés Bergamóba/Milánóba és onnan vonat/busz/bérelt autó Nizzáig, esetleg olasz oldalon megszállás mondjuk Ventimigliában, másnap meccsre átruccanás, utána vissza. Van Wizzairnek közvetlen is Nizzába de az drága, főleg meg ilyen kevés idővel már előtte, és nem is megfelelő napokon megy.

Ha harmadikok lennénk akkor Lensben vagy Lille-ben játszunk majd 25-én vagy 26-án. Brüsszelből mindkettő nagyon jól és gyorsan megközelíthető, Brüsszelbe, akarom mondani Charleroi-ra meg majdnem mindig elég olcsó repülni, most meg sem néztem de szerintem még így pár nappal előtte megvéve a jegyet is az.

A legfájdalmasabb ha csoportelsők vagyunk és Toulouse-ba kell menni. Messze is van, körülményes és drága az eljutás is.

 

Gotovac kópé operahőse Creative Commons License 2016.06.18 0 1 2216

4 pont! :)

 

Kellett az a gól nagyon. Leírhatatlan. Volt.

Előzmény: cassano71 (2215)
cassano71 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2215

Hát igen, én is ugyanezt a szót használtam Bordóra. Alighanem Lyonban is ugyanez lesz.

Az egyenlítő gólnál mi volt a nézőtéren? Könnyek, eszméletvesztés? :-)

Előzmény: Green Army (2214)
Green Army Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2214

leírhatatlan volt..

Előzmény: cassano71 (2213)
cassano71 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2213

Megfelelt, mi az hogy :-) Az eredmény is. Innen aligha bukható a továbbjutás, kérdés hanyadik helyen.

Előzmény: neomedia (2212)
neomedia Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2212

te mindent elhiszel

be lehetett vinni mindent, jegyet sem neztek

szurkolas megfelelt? 

Előzmény: cassano71 (2206)
mash.69 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2211

ismerős kint van, simán beengedték az asszony nevére szóló jeggyel

az 5ös vonalánál ülnek, a tábortól nem messze

k.... jó a hangulat

 

remélem így marad a meccs után is

cassano71 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2210

Hajrá, hajrá! Óriási lenne újra nyerni, de én már egy iksszel sem lennék boldogtalan.

Előzmény: Gotovac kópé operahőse (2209)
Gotovac kópé operahőse Creative Commons License 2016.06.18 0 2 2209

Igazi meccshangulat van már a kikötőnél. Kb. egálban van a létszám, de a mieink hangosabbak eddig :) Felváltva szól Az éjjel soha... és a Lesz még Erdély.

 

Ria-Ria HUNGÁRIA!

Előzmény: cassano71 (2206)
orsettone Creative Commons License 2016.06.18 0 1 2208

A repülőn lehet érezni a hangulatváltozást. Kedden még szinte mindenki csendesen, óvatos optimizmussal utazott, ma már felszabadultabbnak és főleg hangosabbnak tűnik az átlag. De jól van ez így. :) Nem hittem volna, hogy ilyen élmények érnek valaha is az életben.

Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2207

Azt nem tudom mert baxott messze kaptunk szállást, Montpellierben. De mindjárt indulunk és majd meglátjuk. Hajrá, magyarok!

Előzmény: cassano71 (2206)
cassano71 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2206

Passz, én is csak itt olvastam ebben a közleményben, hogy aztán tényleg így lesz-e vagy nem azt nem tudom.

Én övtáska esetében arra szavaznék, hogy be lehet, Bordóban láttam embereket olyannal, de nem biztos hogy érdemes az én szavamra hallgatni:-)

Fényképezőgépet kizártnak tartom, hogy ne lehetne bevinni, rengeteg ember hozott be Bordóban is.

Szurkoljatok úgy mint mi tettük Bordóban!:-) Sajnálom, hogy nem tudtam három meccses túrát nyomni, el tudnám képzelni magam most Marseille-ben. Milyen a hangulat az utcákon, kikötőben, fan zone-ban?

Előzmény: Té (2205)
Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2205

Egy ovtaskat sem? Fényképezőgép?

Előzmény: cassano71 (2203)
NoY Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2204

Tegnap este mi is megerkeztunk, minden sima volt. Villach felol jottunk, utana vegig a rivieran. Hatarellenorzes nincs, de a francia fizetokapuk kiakasztoak. Neha 10 km-enkent van ...

cassano71 Creative Commons License 2016.06.18 0 0 2203
Előzmény: Gotovac kópé operahőse (2185)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!