Keresés

Részletes keresés

Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 259

És szerinted ki tudná csinálni a vállalkozás irányítását....??

A te kettesre érettségizet kisdeded?

 

LOL

 

 

Előzmény: Törölt nick (255)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 258

Aktuálisan itt van a meggyszedés....

Ha annyira nincs munkája, tessék, vállalja el! Akár úgyis, hogy felesben!

Előzmény: Törölt nick (253)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 257

Sajnos napont talékozik ez ember ilyenekkel. Az a legnagyobb baj, hogy azt hiszik igazuk van. Nem csak a vita élvezetérét vitakoznak, hanem el is hiszik, hogy az ő kis világuk, mindenkinek az univerzum.

 

 

Előzmény: Berlusz Móni (251)
Maccskacico Creative Commons License 2011.07.06 0 0 256

Ezt meséltem eddig.  A te elképzelésed, tipikus lusta proli elképzelés azokról, akik jobbak, ügyesebbek, okosabbak nálatok. És itt a prolit ne tekintsd sértésnek, nem annak szántam. Fogalmatok sincs dolgokról, de nagyon határozott véleményetek az van.

 

És ez szerinted milyen vélemény? 

Az az ember nem jobb, ügyesebb, vagy okosabb általában, hanem valamiben az. 

Attól, hogy valakinek nincs üzleti érzéke, nem találja meg a kitörési pontot még se nem hülye se nem lusta, se nem luzer. 

Ha mindenkibe benne lenne az a talentum, akkor a többség millirádos lenne, vagy legalábbis kellően gazdag. Mert azért a többség nem lusta. 

És igen, ha tetszik, ha nem, szerencse is kell hozzá. 

Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 255

Ne keverjük a Gizikét a gőzekével. Itten nem szegény feéllősségteljes vállalkozóról van szó, hanem 1 milliárdosról, aki megtehetné, hogy csak költi a pénzt és nem follal el állást.

Előzmény: Berlusz Móni (251)
frezenstein Creative Commons License 2011.07.06 0 0 254

Olyan szakmát kell választani, amire van kereslet. Te még nem hallottál hiányszakmákról? Ahol két kézzel kapkodnak az ember után.

Előzmény: Törölt nick (253)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 253

Te nem vagy képes felfogni, hogy fönnt nem mozdulnak a dolgok, ezért a jó képességú fiatalok is rákényszerülnek, hogy alacsonyabb elvárású munkát vállaljanak.

Diplomával adminisztrátor, gimivel boltos, szakiskolával takarít, és akinek nincs semmi csak a 2 keze az lukra fut.

Előzmény: Berlusz Móni (244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 252

Igen. Nagy az istennek az ő állatkertje.

Előzmény: Berlusz Móni (237)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 251

Képtelen kitekinteni a biciklibelsőből, amiben él....

 

Max. egy teszkópénztáros szintjén tudja elképzelni az életet.

Gőze nincs arról, hogy a vállalkozóság nem pénzszórás, meg könnyű élet, hanem óriási felelősség is! Mert bizony a jó vállalkozók felelősséget éreznek az alkalmazottaik és azok családjai iránt is. Csak így kaphatnak jóminőségű munkát, és lojalitást.

 

Ami egy családi vállalkozásnak fundamentuma!

 

 

Előzmény: Törölt nick (239)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 250

Nem arról van szó,hogy hitelt vesz fel kenyérre, hanem arról, hogy hó végén kicsúszikm a keretből,m mínuszba megy a számlája. Azt hiszem, vagyunk egy páran, akikkel ez elő szok fordulni.

Előzmény: frezenstein (179)
frezenstein Creative Commons License 2011.07.06 0 0 248

Mert ha nem droggal lövi magát a halálba, hanem egész más módon lesz öngyilkos, azt sajnálod ugye?

Előzmény: Berlusz Móni (246)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 247

Miből gondolod, hogy nem tudom? De ma kétszáz, kétszázötven az átvételi ár. Aki azt mondja nem éri meg akkor sem, az hazudik, vagy kőgazdag, akinek pármillió nem kottyan meg. (Bár, ha az lenne, akkor nem hagyna veszni egy centet sem. Aki gazdag és a maga erejéből gazdagodott meg, az, ha valamin egy forint haszonra van lehetősége, azt megszerzi.)

Előzmény: Törölt nick (241)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 246

Ne kelljen már ismeretlenül is sajnálnom, ha valaki bedrogozik, és halálba lövi magát....

 

OFF, úgyhogy lécci ezt a témát hagyd!

 

 

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 245

Newkem 7 meggyfám van. Tavaly nem termett annyihogy jusson az üvegbe, mert ugyi a mamákat el kell látni:))

DE permetezni, metszeni akkor is kell(ene.)

Előzmény: Törölt nick (241)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 244

azt nem vagy képes felfogni, hogy egy bivalybcnádi gimnáziumban kettes-hármassal leérettségizett izéke elől NEM VESZI EL A HELYET a húsz-harminc éve speciális tevékenységet gyakorló szakértő!!!

 

 

Előzmény: Törölt nick (238)
Maccskacico Creative Commons License 2011.07.06 0 0 243

Én nem tudom hogy van, mert nekem nincs meggyfám egyse, nemhogy 400.

De gondolom az olvtárs, akinek van, csak jobban tudja.

Mellesleg naponta látom nálunk is a gyümölcsöt ott rohadni a fán, mert nem éri meg leszedetni.

És ezek nem pici gyümölcsösök és nem luzereké. 

Előzmény: Törölt nick (206)
frezenstein Creative Commons License 2011.07.06 0 0 242

Amikor még videotékám volt, három alkalmazottal dolgoztam. Nehéz volt megtalálni a három megbízható alkalmazottat elhihetitek. Volt olyan ember aki egy napig dolgozott nálam, ugyanis lopott, illetve nagyon sokan loptak. Volt hogy úgy adta ki a filmet hogy nem írta be a gépbe, hanem egy cetlire abból a megfontolásból hogy úgy is neki hozzák vissza, a kölcsönzési díjat meg zsebre tette, volt hogy szó szerint eladott egy-két filmet aztán azt hazudta hogy ellopták, volt hogy egész egyszerűen a napi bevételt, vagy annak egy részét tette zsebre (aztán még engem fenyegett hogy ki ne merjem rúgni), és sorolhatnám. És ezek pofátlanul panaszkodnak hogy nincs munka. Ha van, azt nem tudják megbecsülni.

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 240

Az téged jellemez, ha 2 lány halála, tinik öngyilkossága marhaság szted.

Előzmény: Berlusz Móni (235)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 239

Én meg úgy vettem ki, hogy elveszi valaki elől a munkát, ha dolgozik. Hát éppen hogy nem elveszi, hanem adja. Miért baj, ha valaki nem csak magával foglakozik? Ha csak azt tenné, már nem is dolgozna. Utazgatna élvezné az életet. Akik meg ma az alkamazottai, azok keresehtnének munkát máshol. De hol, ha mindenki olyan lenne, hogyha nem kell neki már pénz, akkor hagyná a fenébe az egészet?

Előzmény: Berlusz Móni (231)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 238

És az az 1tized százalék hány embert jelent szted?

Nem egyet biztos. Vagyis tényleg elveszi a helyet, bárhogy szépíted.

Előzmény: Berlusz Móni (231)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 237

"Ilyen állat pedig NINCS!" - mondta az ecceri székely bácsi az állatkertben, a zsiráf előtt...

 

:-D

 

 

Előzmény: Törölt nick (233)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 236

és persze cáfolni is tudod biztosan..... :-D

 

 

ROTFLMAO

 

 

Előzmény: Törölt nick (228)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 235

azért ez csúcsgyanús!!! , ennyi önalázó marhaságot még eddig egyetlen topikban se tudtál elővezetni egyetlen óra alatt....

 

:-DDD

 

 

Előzmény: Törölt nick (229)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 234

És mennie kellene minden idősnek, vagy ár elég jövedelmet összeszedőnek.

Jusson másnak is.

Az állást halmozót büntetném is.

Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 233

Szeretem mikor egyesek, azt hiszik, minenki éppen olyan mint ők. Mekkora IQ kell vajon ehhez?

Előzmény: Törölt nick (230)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 232

Ne tetézd....!

 

:-DDD

 

 

Előzmény: Törölt nick (224)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.07.06 0 0 231

azt próbálja sugallni, hogy aki megélne már a meglévő pénzéből is, az rohadt alávaló, hogy dolgozni merészel, és kvázi elveszi a munkahelyet a munkanélküliek elől...

 

Lefutottuk már ugyanezeket a köröket vele vag yféltucat topikon. :-DDDDDD

 

 

Persze nem gyúl fény az agyában, hogy a munkanélküliek 99,99%-a nem tudná ellátni azt a munkát, amit ezek a galád milliomosok csinálnak.

 

:-)))

Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 230

Gondolod foglakoztat, hogy te mit gondolsz? Majd, ha érdekel szólok!

Előzmény: Törölt nick (228)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 229

Hát nem tom a 2 lány miért lett öngyilkos, és 1 év alatt miért nőtt másfélszeresére a tini önpusztitók száma. Hazánkban.

 

Van hova kivetíteni.

Előzmény: Berlusz Móni (223)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 228

Ez kamu.

Előzmény: Törölt nick (202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!