Keresés

Részletes keresés

ooloo Creative Commons License 2008.12.19 0 0 459
válassza meg az ember, hogy hova milyen öltözékben meg. az operába sem illik a mackónadrág... :)
Előzmény: Törölt nick (457)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 458

fegyver sincsen...

Előzmény: ooloo (454)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 457
verevel válasza neked is szól.
Előzmény: ooloo (454)
verevel Creative Commons License 2008.12.19 0 0 456
:)))))))

Ez a második aranyköpés amit ha nem haragszol idézni fogok.
Az első ez volt, innen a fórumról: "szamurájkardra támaszkodó rettegő kisebbség"
Előzmény: Törölt nick (451)
verevel Creative Commons License 2008.12.19 0 0 455
Nem kell ehhez gárda ruha. Se Nórin, se Henriettán, se Szögin nem volt ilyesmi.
Ez tipikusan a van rajta sapka / nincs rajta sapka esete megspékelve azzal, hogy egy ilyen balhé is milyen jól jön kormányunkak (egyetértek azzal, aki leírta: szervezett volt, valószínű csak a gárdista nem volt beavatva).
Előzmény: Törölt nick (446)
ooloo Creative Commons License 2008.12.19 0 0 454
Miért tennék? Én nem hordok pincérruhát. Viperám sincsen.
Előzmény: Törölt nick (451)
nekemj Creative Commons License 2008.12.19 0 0 453
300 roma egy kupacban rendőrök nélkül tuti lincselés, mi a francért mentek oda máskülönben? Röhögni ott a tv is meg saját maguk.
Előzmény: dorongoló (449)
chajie Creative Commons License 2008.12.19 0 0 452
édi vagy. még valamit belemagyarázol amit nem írtam? kik azok a nektek ? milyen behódolás? mennyi kérdés.
Előzmény: Törölt nick (448)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 451

Álljon téged körbe egyszer száz cigány.

Előzmény: dorongoló (449)
nekemj Creative Commons License 2008.12.19 0 0 450
Az esetleírások és a cigánymentalitás kapcsán, meg már én is kerültem hasonló helyzetbe,hogy 30, 40 roma körbevett úgy kell értelmeznem, hogy nem félt, mert ha fél, akkor tényleg kúszva megy haza és úgy eltűnik, hogy a rendőrök sem találják meg.
Azt tartom valószínűnek, hogy nem is tudott a dologról, valamiféle szervezett akcióról lehet szó. Bár amikor én kerültem hasonló helyzetbe 15 perc alatt összejött a szűk rokonság, egy közúti balesetnél. Hozzá kell tennem nem féltem, de azért a kocsimat lezártam, amikor egy kicsit messzebb kellett mennem a rendőrökkel.
A rendőrök egy kamionnal akarták kihuzatni a kocsimat az árokból, de én szóltam a romáknak,hogy ha már ennyien itt vannak rángassuk már ki a kocsit és megcsinálták.
Előzmény: verevel (443)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 449

A lincselés szándéka egyelőre csak a Te fantáziában létezik.

A cigányok körülállták, kiröhögték, ő pedig kezében a viperájával (talán) beszart. Ennyi.

Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 448
Aki nem hódol be nektek, úgy érted?
Előzmény: chajie (447)
chajie Creative Commons License 2008.12.19 0 0 447
aki hülye haljon meg.
Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 446
Vagy elköltöznie. Nem provokálva ott puszta létével a cigányokat. Budapestre ne költözzön, mert itt meg a cigányokat a magyarok ellen uszító, heccelő másik kiválasztott etnikumot provokálná azzal hogy egyáltalán élni merészel. Vagy nagyon kicsire húzza össze magát, és kérdezze meg mondjuk Verebestől, milyen ruhát hordhat, mely területeken mozoghat s ott is milyen módon. :((
Előzmény: verevel (443)
voks02 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 445
Nézd meg a parlamenti címervita (amely, ugye, szimbolikus aktus volt, semmi köze a szentkoronatanhoz, azok közül, akik a koronás címer mellett érveltek, ott se nagyon akadt, aki alkotmányelméleti kontinuitást akart volna) MDF-es résztvevőit. Ott vannak a jegyzőkönyvek a parlamentnél a weben.

A koronatant akkor is, azóta is egy jelentéktelen kisebbség szorgalmazza, és azok skálája is széles, a szimpla futóbolondoktól a ravasz politikai számítókig minden akad közöttük. De addig van élhető, normális Magyarország, amíg valami véletlen tragédia folytán nem kerülnek a hatalom közelébe (és ha kerülnének, azok a szavazók, akik ma még valami romantikus szépséget képzelnek bele ebbe a hagymázba, elég gyorsan rájönnének, mibe léptek bele, csak akkor már sokkal nehezebb lenne visszacsinálni).
Előzmény: zsele5 (353)
verevel Creative Commons License 2008.12.19 0 0 443
"így azt kell feltételeznünk, hogy vagy hülye volt, vagy nagyon bátor esetleg vak, dehogy nem félt az már az elején kiderült"

Ha félt is, hazafelé tartott. Ezt ezentúl naponta a bokrok aljában kúszva kéne előadnia?
Előzmény: nekemj (441)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 442
Ez azt jelenti, hogy szabadon lincselhető?  Mint a középkorban, ha kiközösítettek valakit. Lehet, valóban a gárdától várt védelemet a hatalom gyilkos uszítására teljesen fékevesztetté vált cigány terroristák ellen: ezért meg kellett volna halnia szerinted?
Előzmény: dorongoló (440)
nekemj Creative Commons License 2008.12.19 0 0 441
Mivel láthatólag a cigányok féltek és ők hívták a rendőröket is ez eléggé hihetetlen.
Mondjuk fura dolog is egy embertől félni 300nak, de ilyenek a romák, természeti lények.

Van már egy olyan feltételezés is, hogy az egyszem gárdista nem is tudott a gyülekezésről a falu másik végén volt, a rendőrök keresték meg. Aztán lehet attól ijedt meg, hogy jöttek a rendőrök és rá akarják fogni 300 roma megverését, az tuti életfogytiglan.

A másik eset pedig az lehet, hogy tudott a cigányokról, de ennek ellenére mégsem ő szólt a rendőröknek (ez tény) így azt kell feltételeznünk, hogy vagy hülye volt, vagy nagyon bátor esetleg vak, dehogy nem félt az már az elején kiderült. (el sem bújt a hülyéje).

Most már csak az a kérdés, hogy te miért próbálsz ilyen, hogy finoman fogalmazzak a tényeknek ellentétes dolgot (amit nem lehet logikailag levezetni) beadni itt a többségnek. Két eset lehet, te nem hiszed el a tényeket, vagy egyszerűen hülyének nézel itt mindenkit?


Előzmény: Dua (427)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 440
Az MNO, illetve a rendőrség közlése szerint a férfi a Magyar Gárdához tartozott. Lásd topiknyitó.
Előzmény: Törölt nick (439)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 439

Általában hasonlan látjuk a dolgokat, de most egy-két jelződdel s általában a megközelítéseddel erősen vitatkoznék.

 

Írod:

 

Jött haza valami toborzásról ez a fickó, beöltözve a full cuccosba, léviszsapka szembe húzva, bakkancs kibokszolva.

 

Ez természetesen puszta feltételezés. Annyit állítanak, hogy a srácon "fekete ruha" volt. Hogy ez mit jelent pontosan, az nem tudahtó. Estleg egy fekete kabátot? (nekem is az van)

 

Ott valakik beszóltak neki, a kis hülye meg előkapta a viperát. Nosza, összecsődültek a cigányok, és meghajtották a csóringert. Szóltak a rendőröknek is, mert ők firnyákosak. A hülyegyerek meg a kukoricásban bújkált amíg a rendőrök ki nem mentették.

 

Hogy már korábbi igen rossz tapasztalok alapján volt nála valami önvédelmi eszköz, könnyen elképzelhető. Az is, hogy a cigányok provokálták (ezért hordta magánál az eszközt), s látván hogy tömegesen akarják megtámadni, menekülni kényszerült. Ezért én nem nevezném a megtámadott srácot "kis hülyének" és "hülyegyereknek".

 

Egy magyarlincselés ezúttal elmaradt. Örüljünk neki együtt.

 

Előzmény: Törölt nick (409)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 438
Inkább éhenhal. Perzse, csak ha jellem. Ami közel sem biztos.
Előzmény: dorongoló (437)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 437
ne kapkodj, nem sürgős ... egyszer majd Te is megkóstolod a disznóhúst. :o)))
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 432

hoppá-hoppá ... tehát nem is félelmetes több száz cigány együttes látványa? :DDDD

 

Ha ennyi nemcigány akarná egyszerre megnézni valakinek a szép új ruháját, bárki beeresztene. Ez nem móka. Utólag persze lehet rajta mosolyogni ... de nem nagyon.

Előzmény: Törölt nick (428)
Dua Creative Commons License 2008.12.19 0 0 427
Úgy hallottam a rendőröktől, hogy a viperás magyar gárdista összepiszkította a járőrautót, mivel szabályosan beszart addigra, amíg kimentették a romák közül.

Szerencsére nagyobb baj nem történt.
Előzmény: Törölt nick (423)
Dua Creative Commons License 2008.12.19 0 0 425
Gesztelyen már gyilkoltak feketeruhások:


1919. május 23.-án reggel kilenc órakor verőfényes, tiszta reggelen lövések dördültek a Hernád-híd felöl. Véres mészárlás zajlott itt ekkor. 20 postás ezredbeli vöröskatonát és három civilt gyilkoltak itt meg a cseh megszálló katonák, mert állítólagos bűnük az volt, hogy elfogatásukkor egyikük arcon ütött egy tisztet.

Kocsár István, református tanító, szemtanú:

"Úgy 9 óra felé lehetett az idő, szép verőfényes tiszta reggel, mikor egyszer lövések dördültek a híd felöl. A lövés után ember hanyatlott a földre, s a fekete ruhás katonák állnak fegyverrel a kezükben, az elesett ember körül... Onga felől újabb fekete inges katonák tűntek fel 8 embert kísérve, akik között volt katonaruhába öltözött, de volt ruhájától megfosztott is... Mikor arra a helyre értek, ahol már holtan feküdt a négy katona, a fekete ingesek durva módon lelökve, taszítva terelték a négy holttest felé. A leszorított nyolc ember nem csak körül volt véve, de már lövöldözni is kezdtek rájuk, mint körvadászaton a nyulakra, mindaddig, míg mind a nyolcan holtan nem estek össze. Hogy hányan és hány lövést adtak le rájuk nem tudom...

Ez volt a második szomorú jelenete a drámának. Pár perccel később folytatása következett. Feltűnt a harmadik csoport, mely 7 tagból állott, akiket űztek, hajtottak a már kivégzettek felé. Nem volt irgalom, nem volt kegyelem a kezüket feltaró, és életükért esdeklők részére... Annyit tudtunk meg, hogy ezek közül a szerencsétlen fiatal postáskatonák közül valaki az elfogatáskor -állítólag- kezet emelt a vezénylő cseh, mások szerint francia tisztre, aki bosszúból kiadta a parancsot, hogy minden elfogott katonát agyon kell lőni... Ismét újabb lövések dördültek el, s újabb négy áldozat hanyatlott le előbb kivégzett bajtársaik felé... Minden gesztelyi lakos, aki értesült rövid idő alatt a történtekről, megbotránkozott és elítélte a szörnyű kegyetlenséget..."
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 422

szenzáció ... mindennyian látni akarták... :)

szvsz rózsaszín tüllboát magára öltve is hasonló lett volna az eredmény,

csak ahhoz nem passzol a vipera. :(

Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 419
Na, ne! Minek él az ilyen! Örüljön, hogy a sok szar, munkakrülő cigány nem lincselte meg, mrt nem találták. Te normális vagy? Magyar ember Magyarországon nem (sem) mászkállhasson?
Előzmény: Törölt nick (417)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 418
ez a potenciális öngyilkos-jelölt szál már az (52)-ben megjelent... :)
Előzmény: Törölt nick (417)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.19 0 0 417
Faszé mászkál egyenruhában, maga keresi a bajt. Azért begyük észre, hogy nem szarrá verték, hanem rendőrt hívtak.
Előzmény: dorongoló (415)
dorongoló Creative Commons License 2008.12.19 0 0 415
rendőrt hívtak rá.
Előzmény: Törölt nick (414)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!