Keresés

Részletes keresés

bvedono-Szömörce Creative Commons License 2009.09.08 0 0 628
S.O.S.

Szabadgépi tűzést szeretnék a gépemmel, de alul hurkol, fent pedig kihagy öltéseket. Mit tegyek???
Kaoka Creative Commons License 2009.09.08 0 0 627

Köszönöm Lau.

Azt hallottam, hogy várhatóan Singer lesz a következő széria, legalább is Németországban az volt. Ebből gondolom, de lehet, hogy itt nem.

És azt is hallottam, hogy bezárt a Vertas gyár, így nem valószínű, hogy még lesz varrógép. :(

Előzmény: Laurendilla (626)
Laurendilla Creative Commons License 2009.09.07 0 0 626
SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!

Kedveseim!!

Jóhír!! Egyik kitartó és lelkes Veritas rajongó "férjünk" - utolsó darab gépet szerezte be a liditől, és belső információként megtudta, hogy hamarosan

ŐSSZEL ÚJRA VARRÓGÉPEK TŰNNEK FEL

a nonfood polcok mellett. Szóval tessék figyelni a lidl.hu oldalt általában már ott előre meghirdetik. Aztán nincs más dolog csak megnézni, milyen típus, miket tud és ha tetszik akkor lehet venni. Azt sajnos nem tudtam meg hogy ezek is Veritas-ok lesznek vagy sem. Minden esetre megint lesz varrógép.
Kaoka Creative Commons License 2009.09.04 0 0 625
Julcsika! Neked is köszönöm. :) Én is ettől tartok. :( Majd körülnézek a többi varrógépeknél is, hátha akad valami. :)
Előzmény: pjulcsy (623)
Kaoka Creative Commons License 2009.09.04 0 0 624

IO! Köszönöm, egyfolytában figyelem a prospektusokat, de idáig a tavalyi akción kívűl semmi.  Talán egyszer, de nekem most kellene. :)

 

Előzmény: Törölt nick (621)
pjulcsy Creative Commons License 2009.09.04 0 0 623
Szerintem már nem nagyon találsz. Többen is írták, hogy próbálkoznak majd. Hogy sikerrel jártak-e, nem tudni. Ha sikerült volna, biztosan írtak volna róla.
És ahogy IO írja, figyelni kell a hirdetéseit, hátha újra lesz.
Előzmény: Kaoka (619)
pjulcsy Creative Commons License 2009.09.04 0 0 622
Tudom, tudom! De ha azt nézzük, hogy Annamari mennyiért vette jóval azelőtt, hogy a "hullám" elindult, akkor már akár koppintani is lehet. Egyébként én fordítva gondoltam:D Hogy ez a Veritas az "adidos":D
Mellesleg: hol találtál típusszámot?!
Előzmény: Törölt nick (620)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 621
KAo, nézni kell a LIDL-s hírleveleket, jellemzően egyszeri akciókról van szó, de több közülük időről időre visszatér..
Előzmény: Kaoka (619)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 620
Azért Veritas nem olyan nagy márka, hogy ne lehessen ennyiért (pláne akciósan) kínálni.. INkább mondjuk Pfaff Smart helyettesítő: A száma: Veritas 9000A5
Előzmény: pjulcsy (618)
Kaoka Creative Commons License 2009.09.03 0 0 619

Julcsika, köszönöm szépen. :) Hol lehet még elfekvőben, félő, hogy már sehol?

Jó, hogy felébredtem egy év múlva. :) Valószínű, hogy valami koppintás és azért nincs semmilyen tipusszáma.:(

Előzmény: pjulcsy (618)
pjulcsy Creative Commons License 2009.09.03 0 0 618
Kao! Nincs típusszám. Egyszerűen "csak" Veritas. Azért én gyanítom, hogy ez olyan Veritas, mint adidas=adidos;-)
Előzmény: Kaoka (612)
anderda Creative Commons License 2009.09.03 0 0 617
Valamiert a kepet nem tudtam feltolteni...:(
Előzmény: anderda (616)
anderda Creative Commons License 2009.09.03 0 0 616

Koszonom a valaszt!

 

Talaltam egy kepet a programokkal.. es egy svajci oldalon utaltak is ra, hogy ugyanaz a konstrukcio (persze nem ugyanaz az ar..)

 

Szep napot!

Andrea

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 615
Hááát, pofára elég hasonló, csak a "mi" Veritasunk piros feliratos - mondjuk az öltéseket nem látom, hogy milyenek...
Előzmény: anderda (614)
anderda Creative Commons License 2009.09.03 0 0 614

Kedves Veritas rajongok,

 

En is hasonlo cipoben jarok, mint Gabor.

 

Probaltam az interneten keresni Veritas gepeket, de erdekes modon Carina Professional neven talaltam külalakra megegyezo varrogepet a nemet Ebay-en:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180400395714

 

 

Meg tudna nezni valaki, akinek van Veritas gepe,  a fenti linket, hogy ugyanarrol a geprol van- e szo?

 

(Gabor,

 

EZt a gepet ujonnan 5 ev garanciaval kb 35o EURert aruljak.. Sajna ez nem Lidl ar.)

 

 

 

Elore is koszonom a segitseget.

 

Andrea

Kaoka Creative Commons License 2009.09.02 0 0 613
Köszönöm. :)
Kaoka Creative Commons License 2009.09.02 0 0 612
Szertném megkérdezni a Veritas tipusszámát valakitől. :) Előre is öszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 611
Köszi, kedves! Nem volt türelmem várni, inkább felforgattam a lakást, így meglett az útmutatóm. (nem hittem volna.. :P) Viszont kép nélkül ki nem találtam volna, hogy műxik a talp.. :D
Előzmény: Törölt nick (610)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 610
Ha ráér késő délutánig/estig, akkor nagyon szívesen, mert most dolgozóban vagyok.
Előzmény: Törölt nick (609)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 609
Nah, ez engem is érdekelne.. :D

Segítségért jöttem, nem tom, hol van az útmutatóm, és úúúgy varrnék. :D Valaki be tudná nekem scannelni az útmutatóból a gomblyukvarrást? Nem tudom, melyik talp kell hozzá, a gép kijelzője D-t ír, de olyant meg nem találok (Biztosan megvan az összes alkatrészem..) Sára ovis zsákját csinálom, már csak a gomblyukak hiányoznak róla, de négyet nem akarok kézzel csinálni, pláne, ha már egyszer van egy ilyen jó kis masinám.. :D
Előzmény: Törölt nick (608)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.15 0 0 608
Rájött-e már valaki, hogy ki lehet-e valamilyen furmányos módon kapcsolni a pittyegő funkciót, hogy minden egyes gombnyomáskor ne vinnyogjon bele a fejünkbe? :-) Olykor zavar...
pauluszani Creative Commons License 2009.08.05 0 0 607
Szia!
Igaz, hogy rég írtál, de nekem ugyanez a probléma jött elő. Hol jó volt a gép, szépen írta a betűket, hol pedig széthúzva. Így próbálgattam, hogy mikor van kedve dolgozni. Az alapprogramokat mindig szépen csinálta, azzal nem volt gond.
Múlt héten már elvittem szervízbe (gatanciához a blokkot sehol sem találtam már meg), egy maszekhoz. Úgy gondoltam, hogy ha felviszem Pestre (vidéki révén), aztán meg újra megyek érte ez pénzben és időben is ugyanannyi, mintha elvinném maszekba. A szerelő egy hétig ült rajta, azt mondta, majdnem feladta már. De: megtalálta a hibát. Van egy szinkronmotor benne, amit gyárilag nem volt jól meghúzva. Aztán egy millimétert is elcsúszott akár, ha úgy raktam arrébb, és ha olyan hőmérséklet volt benn. Ezt most jól meghúzta és gyönyörűen varr mindent, még azt a fránya slingelt kört is. Azt eddig még sohasem tudta megcsinálni. A szerelő Szentendrén van, barátnő ajánlotta, de ezentúl tuti, hogy hozzá viszem, ha baj van. Egyébként mindenféle gépet javít: csipkeverőt, iparit, stb...
A neve: Rácz Gábor. Telefonszám: 06-20-9860-786, Bátran ajánlom!! Anna
Dr Milton Creative Commons License 2009.07.25 0 0 606

Van egy eladó Veritas Rubina 18 programos varrógépem, kevésszer használt, kitűnő működőképes állapotban, kiegészítőivel együtt mindössze 15ezer forintért. Strapabíró, ahogy ezt a ettől a márkától már megszokhattuk, tökéletes otthoni varrásra, de akár nagyobb dolgokra is. Részletek:

 

- 18 program
- 4 lépéses gomblyukvarrás
- Dupla tű funkció
- Gyorsan feltölthető orsó
- Öltés hosszúság/szélesség szabályozása
- Sebesség szabályzó a kicsúszás elkerülésére
- Varrás előre és hátra
- Automatikus orsócsévélés

 

Akit érdekelnének a részletek írjon nyugodtan rám, vagy a forumba. Természetesen képeket is tudok mutatni róla, és a szállításban is segítek, ha igény van rá.

erdeklodo_uj Creative Commons License 2009.07.13 0 0 605

Kedves Lau!

 

Nagyon koszonom a hozzaszolast es az osszefoglalot!

Irni fogok a lidl -nek aztan meglatjuk. Telefonon mar beszeltem veluk, de kb. semmit sem mondtak.

Megegyszer koszonom!

 

Udv: Gabor

Előzmény: Laurendilla (604)
Laurendilla Creative Commons License 2009.07.08 0 0 604
Szia Gábor!

Nem tudom visszaolvastál-e a topikban??? Érdemes általában ezzel kezdeni. Ezen a fórumon némi apró hibától eltekintve a lányok mind meg vannak elégedve a gépekkel. Az általánosságban elmondható, hogy ha valami csere kell akkor az annyiban macerás, hogy nemet céggel kell felvenni a kapcsolatot de nagyon korrektek, hozzák viszik a gépet, cserélik az alkatrészt (vagy akár a gépet - kicsit lejjebb erről is olvashatsz néhány hozzászólást) egyébként az alkatrész ellátás szuper, mert a Pfaff smart gépekből szinte mindent lehet használni - kompatibilsek egymással :))

Iratkozz fel a Lidl hírlevelére és akkor biztosan kapsz infót ha lesz megint... azt hogy lesz-e, vajon megint Veritas lesz-e vagy akciós lesz-e szerintem itt senkinek nincs infója... mi csak varrunk :))) nem a Lidiben dolgozunk :))))

szerintem írjál nekik mélben, hátha van valahol még nagyon elfekvőben ebből a készletből. Többen így jutottak hozzá az akció lecsengése után. (de hát ez is le van írva több hozzászólásban is lejjebb)

szóval ajánlanám a visszaolvasást.

aztán majd kellemes varrogatást a Nejednek!
Lau
Előzmény: erdeklodo_uj (603)
erdeklodo_uj Creative Commons License 2009.07.02 0 0 603

Tisztelt Forumozok!

 

Felesegemnek szeretnek varrogepet venni, s tudasat tekintve jo ar/ertek aranyu a Lidl-ben arusitott Veritas tipus. Nehany kerdesem es keresem lenne a varrogeppel kapcsolatban.

 

Aki mar kozel egy eve es sokat hasznalja, milyen tapasztalatai vannak tartossaggal kapcsolatban? Volt e vmifajta meghibasodas? Szerviz ellatottsag milyen? Konnyen lehet alkatreszt beszerezni?

 

Van arrol infoja valakinek, hogy a kozponti raktarban talalhato belole? Lesz mostanaban akcioban? Mert ahogy latom ciklikusan akcioznak. Tudna valaki a hozzajutasban segiteni?

 

Elore is koszonettel: Gabor

Laurendilla Creative Commons License 2009.04.28 0 0 602
Szia Patricia!

A Naumannok nagyon megbízhatóak, szóval az "örökséged" jó darab. Bár nem ismerem ezt a típust, biztosan jól ki tudod majd használni.
Sajnos leírást én nem tudok adni, Interneten kerestél már? lehet hogy van fenn... google a barátom :)))
De az is egy megoldás, ha keresel egy jó varrógép szerelőt és megkéred hogy mutassa meg a főbb dolgokat és mondja el mi hogy működik. Annál jobb nincs is. A leírás is néha bonyolult, meg a rajzok sem mindig jók - a szerelő által megmutatott és elmondottak biztosan jobban megmaradnak fejben.
Előzmény: tapka80 (601)
tapka80 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 601
Sziasztok!

Bocsánat, hogy igy ismeretlenként, de rögtön kéréssel érkezem, de megörököltem anyukám 35 éves Naumann Textima 8014/25-2es tipusú varrógépét, viszont sajnos leírás, használati utasítás nincs hozzá. Ha esetleg valakinek meglenne, elkérhetném? Varrni az alapokat meg tudom rajta, de azért sejtem, hogy többet tud, mint amennyit kinézek belőle. Ha valakinek van esetleg bescannel-ve, vagy ötlete, hol juthatok hozzá, a tapka@freemail.hu emilcimre legyen kedves elküldeni! Köszönettel: Patricia
gubike Creative Commons License 2009.04.10 0 0 600
Itthon van :-)
Előzmény: gubike (598)
Tigrislilijom Creative Commons License 2009.04.06 0 0 599
Nekem is letörött a tűbefűzőm :-((( Valahogy beleakadt az ujjam varrás közben, mikor ide-oda tologattam az anyagot... Telefonon szervíz: 10-12 nap múlva küldik. Úgy legyen :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!