Keresés

Részletes keresés

Slica Creative Commons License 2007.08.21 0 0 7
a Garázsmúzeumból

Előzmény: Slica (4)
Slica Creative Commons License 2007.08.21 0 0 6
Az állatok szűk ketrecekben vannak, szeretet, napi sétáltatást reptetést takaritást kapnak,..de a körülmények szükösek
néhány kép
Előzmény: Slica (5)
Slica Creative Commons License 2007.08.21 0 0 5
Milyen öröm Téged itt is olvasni,mindjárt kicsinyitek le képeket és teszek ki,..de nálam volt 41/2 unoka és igensok szülő, és nem volt időm
Előzmény: Törölt nick (2)
Slica Creative Commons License 2007.08.21 0 0 4
Ebben a Garázsmúzeumban, sok érdekes dolog van összezsúfolva:
vannak Háborús emlékek, kitüntetések, zászlók,kardok, fegyverek,képek, iratok,katonai ruházat, hatástalanitott bomba,amit csak egy kutató ember összetud szedni,..de van MIG vadászpilóta ruha is,meg katonakezemelegitó fémdoboz is
vannak használati tárgyak, mozsarak, szenesvasalók,..legyezők, parókák, szemüvegek,mosdóedények, habüstök, kis és nagy kolompok,vitrintárgyak tömegével
vannak zeneszerkezetek müködőképessé javitva,megszólaltatható Blaha Lujza valami tekerős nemtudomanevét-en,fonográfok, tölcséres gramafonok, lemezek zongora, tangóharmónika,és más fa és fémfúvós hangszerek
vannak babák,babakocsik,egész korszakokat átölelően
vannak női ruhák,báliöltözetek,..
és rengeteg minden,..
ezért irtam, hogy érték, az értékben elhelyezve
valamiféle rendszerben,..de miután ez a rengeteg tárgy megtöltene jónéhánytermet,témakörönként is,..és katalogizálni lehetne,..bár Pistabácsi céduláz, a rezeket fényesiti,takarit,suvickol,.-.de a garázs még ha emelete is van akkor is kicsike,..

az unokám at beöltöztette katonakabátba,..olyan világháborús emlékbe , puskát adott a kezébe és mesélt arról, hogy Kőszeg leventéi, hogyan maradtak a Donkanyarban,..a lányunokámat meg rábirta, hogy adják elő katona, búcsúzik a kedvesétől jelenetet,..ha diákcsoprtja érkezik, akkor öltöztett, eljátszat,..és mesél, mesél, plasztikusan
Előzmény: Anett&Milton (1)
b marci Creative Commons License 2007.08.21 0 0 3
Csak támogatni tudom az ötletet.
Anett&Milton Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1
Mi van egy garázsmúzeumban? :))

Én egyszer találtam egy kis sárga kanáriféle madárkát itt a járdán ugrálni, 1 méterre az úttól. Elkaptam, és este 10kor elindultunk vele Budapesten, hogy valamiféle orvoshoz vigyük. Lehel úti állatkórház, 24 órás ügyelet, megmutattuk: hát ők ilyennel nem foglalkoznak, vigyük az állatkertbe, ott van madárkórház. Állatkert, talán a portást megtaláltuk, ő is elküldött minket. Végül egyik szomszédunk fogadta be másik madara mellé, de sajnos nem élt sokáig.
Előzmény: Slica (-)
sneci Creative Commons License 2007.08.21 0 0 0
0-t gondolok.
Előzmény: Slica (-)
Slica Creative Commons License 2007.08.21 0 0 topiknyitó
Szép napot Mindenkinek!
a napokban Kőszegen jártam,és kutyasétáltatás közben felfigyeltem egy kicsike épületre, aminek aprócska tábláján olvastam:
Garázsmúzeum
Kámán István magán -garázsmúzeuma, a tulajdonos a szembelevő ház 1. emeletén található,..
nézelődtem, s akkor érkezett egy mosolygós fürge ember, igen, Ő volt,...mintha ismernénk egymást olyan közvetlen volt,..persze kinyitotta a MUZEUMOT,..ahol érték értékbe zsufolva,..de erről később...
Kiderült Ő a hires
védett ragadozómadár doktor, ,aki MAGÁNKÓRHÁZAT tart fennt

Neki nincs állatorvosi diplomája, , csak szive és megszerzett tudása,...mentőautósoför volt mielőtt nyugdijas lett
Szenvedélye a vadmadármentés és gyógyitás,..de megmüt aprócska pintyet is,aki a falnak repült,..sérült szárnyú vadmadarakat, és befogad mindent ami elesett, beteg, sérült, és nem kell senkinek
kapott már póstán sebesült baglyot, aki mellé egy grillcsirkét tettek, hogy ne éhezzen az uton,rendesen összeis törte a madarat....
egyszóval KÁMÁN ISTVÁNNAK tengernyi a kitüntetése és oklevele, elismerésben nincs hiánya,..de nincs fenntartója,..nem kért, ha kap megköszöni
nem tud pályázni, nem is akar, de szeretne egy HONLAPOT,igaz internete sincs,számtalan ujság irt róla, szerepelt a TV-ben, iskolásk, ovodák járnak hozzá,sok látogatója van, belföldi, külföldi, mindenkinek mesél, mesél, mutat, mosolyog,..ő
a mi Pistabácsink

aki már járt nála irja ide amit gondol,..és érdemes lenne képtárat is csinálni ahová feltehetjük a nála készült fotóinkat
utrabocsátom ezt a tiopikot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!