Keresés

Részletes keresés

bellaragozza Creative Commons License 2009.04.28 0 0 14758
helyesbítek: Társulatosok
Előzmény: bellaragozza (14757)
bellaragozza Creative Commons License 2009.04.28 0 0 14757
Szombaton "Aranyágaznak" a Társulastosok! :-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.25 0 0 14756

Úgy gondolom amit ebben Bill elmond csak egy dolog a sértő, hogy dagadt csajnak nevezi Fejes Szandrát. Ez valóban túlzás és nem egy rokonszenves megnyílvánulás tőle, de a többivel maximálisan egyet lehet érteni.

 

Kezdte azzal, hogy nincs aranylemeze, mert Hobo és Póka Egon lenyúlta előle. Azt hiszem ez nem volt olyan sértő dolog, hiszen a végén ő is elmosolyogta magát.

 

Továbbá elmondta, hogy anno ők vezették x eladott példányszámmal a lemezeladási listát, akik még zenét játszottak nem az iparművészeti agyagedények és a műanyag sztárok. Azz hiszem ebbe sem lehet belekötni, maximálisan igaza van.

Mivel Te szereted az IK-t azt gondolom szereted az igazi zenét, amit még olyan emberek adnak elő hangszerekkel, akik valóban tudnak hangszeren játszani és, olyan énekesek éneklik, akik bárhol bármilyen körülmények között tudnak énekelni. Biztos ismered, de ha nem ajánlom hallgasd meg a Hobo Blues Band Vadászat, vagy mondjuk az Oly sokáig voltunk lenn című albumát  és akkor tudni fogod miről beszélt, mikor azt mondta, hogy Ők még játszották a zenét. De ez más régi magyar együttesekre is igaz mint pl az LGT, Piramis, Omega, Edda, P. Mobil  stb.

 

Most elég annyi, hogy valaki vezesse a lemezeladási listát, hogy szépfiú, vagy csinos pofikája van, esetleg párszor szerepelt már valamelyik férfi magazinba. Valahol természetes dolognak érzem, hogy az ilyen emberek miatt fel van háborodva a riportban.

 

Az pedig egyénenként változik, hogy kinek ki jön be jobban Deák Bill Gyula vagy Tóth Attila.

Én ha Tordáról  van szómindenképpen Billt választanám, viszont, ha focicsapatot szerveznék biztosan Tóth Attilára adnám le a voksomat.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Renáta_ (14743)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14755
de jó,hogy még benéztem.Végre egy higgadt ember!Köszönöm Foranka!Igen én sajnos elragadtatom magam,ez baj.BSS nekem is hiányzik!Szia!
Előzmény: foranka (14754)
foranka Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14754

Egy-két napig nem is néztem be, mivel tényleg leülni láttam a topicot. De ezek a személyeskedések, amelyek azóta születtek, nem hiszem, hogy emelnék a színvonalát.

 

Engem egyáltalán nem érdekel, ki lehet egy-egy újabb pár hsz.-es ember, hiszen bárki hozzászólhat és véleményt írhat úgy, ahogy neki tetszik. Az egyetlen kérdésem - mely újra és újra felmerül egy-egy ilyen hihetetlenül emelkedett hangvételű kirohanás után -, hogy miért nem vonatkozik minden szabály (akár íratlan is) mindenkire egyformán. Billnek azt az ominózus beszólását már régen megtárgyaltuk, nem volt szerencsés, hogy finoman fogalmazzak. De miért is került most ismét elő? Na nehogy már egy rajongót a rajongott sztár viselkedése alapján minősítsünk!

 

Dia, nem kellene felülnöd minden provokációra! Másrészt valóban jó lenne a másik fórumra is regisztrálnod, ha nem értesz egyet vmivel, amit ott írtak, ott helyben reflektálhatnál rá. Reni, benned azt nem értem, hogy miért térsz vissza időnként Diát pocskondiázni (ezt lehet igen árnyaltan is művelni, még az a stílus sem szükséges hozzá, mint amilyen az "új" emberkéé), ha nem érdekel az ő véleménye. Ez már-már mazochizmus. Jah, és eszemben sincs azt hinni, hogy Reni=Bella vagy ki is. Viszont annyira naiv sem vagyok, hogy valóban újnak tűnjön:D

 

Nah, én meg majd ismét megbánom, hogy beleszóltam ebbe az épületes vitafolyamba, csak igen nehezen viselem el a kettősmérce alkalmazását, ilyenkor sajnos nem bírom befogni azt a nagy arczom:)

 

Mindenesetre jól jönne most BSS általában higgadt és korrekt véleményalkotása.

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14753
na most mennem kell,amit írtok most már csak nyugodtan,úgy sem olvasom.Jó vajazást
Előzmény: Törölt nick (14752)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14752
na itt van még egy ütős mondat.Építő jellegű kritika.szerinted a ti véleményetekre,ÉPÍTŐ kritikátokra kíváncsi valamely művész?majd szól a rendezőnek,hogy a fórumon ragazza,Ancsi stb.azt írta,hogy annál a résznél énekelhetnék kicsit,vagy a lemezemen az egyik dal nem tetszett nyunyukának,mert........jaj már ibolyka!
Előzmény: bellaragozza (14742)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14751
engem aztán rohadtul nem érdekel ki hány néven és miért írogat!
Előzmény: Renáta_ (14749)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14750
most aztán akkora hülyeséget írtál!Ha ilyen szóközökkel ahogy írok idáig istenítettem volna a Társulatot hiteles lenne mi?De mivel nem,ezért ez hiba.Jaj már ne járasd le magad!
Előzmény: Renáta_ (14745)
Renáta_ Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14749
47 másodperc alatt még én sem bírok átjelentkezni, és üzenetet küldeni. Úgyhogy ennyit erről.

És akkor lassan leírom, hogy te is megértsd:

Nincs szükségem több nickre ahhoz, hogy leírjam a véleményem.
Hogy itt meg a kéken miért van 2 nickem, annak meg tök más oka van. De azt soha nem is tagadtam, noha neked aztán semmi közöd nincsen hozzá.
Előzmény: Törölt nick (14746)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14748
azért ti sem vagytok(te sem)piskóták ahogy vergődtök.Kikeveredni a sok hülyeségből amit írsz.vicces szőke lányok,stb.azért vigyázz,mert könnyen bele lehet gabalyodni.Te meg Ancsa neked ez a foglalkozásod,hogy pötyörészel,én meg szarok a szóközökre.bcs
Előzmény: bellaragozza (14744)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14747
addig sem írtál amíg három és fél hétig nem voltam,hogy mit hagytál ki?És miből maradtak ki mások?jaj!
Előzmény: Renáta_ (14745)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14746
bellaragazzaancsirenáta,tök mindegy egy vagy három ember,ugyan az a hülyeség.ezt már ajánlottad Deák Billtől.nem új,valami más?Hogy kerül most ide Bill Kapitány?Kifogytál?
Előzmény: Renáta_ (14743)
Renáta_ Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14745
Nehogy már még Te érezd magad szarul. Nem tudom, milyen jogon szól be Neked, amikor még mindig nem képes elsajátítani az alapvető szövegbeviteli szabályokat. Értsd: mondatjel után szóköz.
De sebaj, mert ez is csak egyik eszköze annak, amivel hiteltelenné teszi mindazt, amit megfogalmaz.
El se hiszem, hogy tényleg lesz 2 nyugis hét, amikor írhatok ide.
Előzmény: bellaragozza (14733)
bellaragozza Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14744
mindenesetre jó hecc téged hergelni kedves ...dia! szórakoztató volt! 2 hét múlva várunk!! :-))
Renáta_ Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14743
No. Van itt egy videó, amit érdemes megnézni. Deák-Bill AZ ISTEN nyilatkozik tavaly a Hegyalja fesztiválon. Érdemes meghallgatni a stílust.
Íme: http://szerk.index.hu/video/tags/deák_bill_gyula

Igen. Valóban ezt az embert kell isteníteni, aki ilyen módon tud nyilatkozni zenésztársairól. Ez azokról is sokat elárul, akik érte rajonganak.
És még csak nem is offtopik a videó. De hogy szánalmas, az biztos.
bellaragozza Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14742
a "sz...után a ..." egy mondás. nem túl magasröptű tényleg, de nem is kell szavanként értelmezni.
így egyben jelenti azt,amit.
és csak remélhetem hogy nem érdekli őket a nem építő jellegű, laikus kritika.

Előzmény: Törölt nick (14734)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14741
::))
Előzmény: Törölt nick (14740)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14740

Én színházi embernek olyant tartok, aki hosszú időn keresztül és több darabban megmutatta már azt, hogy helye van ezen a pályán. Tóth Attila egyenlőre számomra egy a 8 szerencsés kiválasztott közül aki megkapta élete nagy lehetőségét. Ha majd pár év múlva sok szereppel a háta mögött is ekkora sikere lesz az én szemembe akkor válik igazán színházi emberré. De egyenlőre még maga sem tudja színész, énekes, szobafestő pemszli vagy papucs orrán pamut bojt legyen. /Pom-pom után szabadon/

 

 

Előzmény: bellaragozza (14732)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14739
Nyomorultak,Bernard Blier,
Előzmény: Törölt nick (14738)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14738
na komolyabbra!érdekes ez a nyomorultak.Én először olvastam a művet,lenyűgözött.Aztán Jean Gabin,Bernerd Blier következett egy karácsony este,csodás emlék.Majd musical Vikidállal,Makrai Pállal,Szinetár Dórával és az is lehengerelt.Kíváncsi leszek kik kapják a szerepeket.Drukkolok Palinak nagyon.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14737
jah!Fradi drukker vagyok:.))
Előzmény: bellaragozza (14733)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14736
most sikerült megfognod magas elméjű barátom.ha az én véleményem a f.ng,akkor mi volt a sz.r.jaj,most picit mellélőttél:)de folytathatjuk még ma,holnap úgy is elutazom.
Előzmény: bellaragozza (14733)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14735
tudod azért itt ezen a fórumon volt,hogy egyet értettek velem.olvass utána!Bátran!
Előzmény: bellaragozza (14733)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14734
Na erről beszéltem,kit érdekel az én véleményem?Ezek szerint csak téged!:)Ha már te kijavítottál,hogyne tenném én is!Azért ez a sz.r.f.g duma igazán méltó egy ilyen színház,művészetszerető intelligens emberhez.Gratula
Előzmény: bellaragozza (14733)
bellaragozza Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14733
ha olvassák ezt a forumot, vagy bármelyiket is a Társulatos-ok, azt hiszem a véleményed annyit jelenthet nekik, mint sz.r után a f.ng.
nekem csak szemet szúrt a hozzáállásod. olyan vagy mintha újpest drukkerként a Fradi B.közép között ülnél a meccsen lila-fehérben bátran buktatod le saját magadat. :-)))

elütöttem egy betűt, bocsi "tanítónéni"!
Előzmény: Törölt nick (14730)
bellaragozza Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14732
bocsi, de aki több mint 200.000 ember előtt eljátszotta már Tordát, az szerintem színházi ember. de ebbe ne menjünk bele
Előzmény: Törölt nick (14727)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14731
direkt,nem dirrekt.De ott én nem provokáltam,akkor még nem tudtam amit most.
Előzmény: bellaragozza (14726)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14730
Egyébként ha a Társulatosok közül bárki megbántódik azon,hogy xy név nélkül itt mit írogat róla,hát lelke rajta!
nem hinném,hogy akkora ász vagyok,hogy az én véleményem miatt kardjukba dőlnének.
Előzmény: bellaragozza (14726)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.24 0 0 14729
Miért?olvassák ezt a fórumot is?Vagy Te elmeséled?Vagy...?
Előzmény: Törölt nick (14727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!