Keresés

Részletes keresés

Jackopower Creative Commons License 2009.07.28 0 0 424

Ügyvéd Úr most kettő hétig nincsen, de aug. 10-től elérhető lesz telefonon.

A levelekkel kapcsolatban lehet kérdezni. (Adv.szerz aláírás időpont ügyében.)  

 

   

aaa
Jackopower Creative Commons License 2009.07.28 0 0 423

Várható átadás: 2010.05.01 a DH honlapja szerint. Gondolom lesz 3 havi kötbérmentes csúszás, azaz 2010.08.01.

Ezt a dátumot, most reálisnak tartom.

 

 

aa
Jackopower Creative Commons License 2009.07.14 0 0 422
Az alábbi félhivatalos infókat szereztem be.

 

A cég nem adja el a lakóparkot. Csupán az „Álmos” fantázianévre hallgató, a képeken Üzletközpontnak mutatott telket akarja értékesíteni, ami egyáltalán nem rossz.

A korábban kiküldött levelekben augusztus szerepel, mint adv.szerződés időpontja, bár valóban ez jó pár levélről lemaradt.

Szerintem ez nem hátrány, hiszen a ház még nincs kész. Okos az, aki a bankot tüzetesen kiválasztja és utána köt szerződést, hiszen az adv.szerben szerepelnie kell a bank nevének. Átírni meg költséges.

 

Az igaz, hogy módosul a társasházi alapító okirat, mert az A lépcsőházban üzlethelyiségre lett kérve engedély, ami most a zuglói önkormányzatnál lakássá történő átminősítésen van. Az meg nem egy-két hónap a hivatalt ismerve.

Szóval augusztusban lesz látványos mozgolódás. Remélem.

 

a
Jackopower Creative Commons License 2009.07.13 0 0 421
A héten még a Kosztolányin vagyok. De utána visszamegyek Zuglóba, majd odanézek, hogy mi történik...
Előzmény: Gumballer (420)
Gumballer Creative Commons License 2009.07.13 0 0 420
így van, de mégsem megy a munka se, szoktam arra járni
Jackopower Creative Commons License 2009.07.13 0 0 419

Egy másik lakóparkban az általam lefoglalt lakásról is kiderült hogy át kell mínősíteni üzlethelyiségből. ez sajnos másfél év volt.

Persze attól az építkezés még mehet, csak adv.szerződást nem lehet az adott lakásra kötni.

Előzmény: Gumballer (418)
Gumballer Creative Commons License 2009.07.13 0 0 418
ebbe az épületbe eredetileg irodákat akartak, és arra kértek engedélyt
utána találták ki hogy lakások legyenek, de erre még mindig nincs engedélyük tavaly óta. állítólag
Előzmény: Jackopower (417)
Jackopower Creative Commons License 2009.07.11 0 0 417
Ööö. Ebből a történetből kimaradtam. Ezt részletezd kérlek. Köszi az infót. 
Előzmény: Gumballer (416)
Gumballer Creative Commons License 2009.07.10 0 0 416
azt mondják még mindíg arra várnak hogy az eredetileg iroda épületet átminősítsék lakóházzá...
Jackopower Creative Commons License 2009.06.29 0 0 415
Ez is egy vélemény.
Előzmény: Törölt nick (414)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.29 0 0 414
Azt kell mondanom - a részletek nyilvános feltárása nélkül - hogy csipa66 hozzászólásának igen magas az igazságtartalma, ha hiszitek, ha nem...
Előzmény: Jackopower (403)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.25 0 0 413
Kimondják azt, hogy azoknál az újépítésű lakásoknál, amelyeknél a szerződést idén július 1-je előtt megkötötték, azoknál 20 százalékos áfát kell felszámítani,nem pedig 25 százalékosat.
Gumballer Creative Commons License 2009.06.19 0 0 412
Volt bent már náluk valaki mostanában személyesen?

Jackopower Creative Commons License 2009.06.17 0 0 411

Péntekig kell megkapniuk a Volksbank ajánlatát. Utána indulhat be. Szerintem a mai helyzetben elfogadják. És korábban is velük tárgyaltak. Tehát csak sinen van már. Nekem nem sürgős, hiszen a hiteligényléshez ráérek az átadás előtt szerződni. De most beleíratok egy bankot. Aztán majd legfeljebb fizetem a módosítási díjat, ha közben jobb konstrukciós hitelek lesznek.

Az irodában már láttam is a Dreamfloor parkettáját kihelyezve. Szerintem jók. És a szerencse, hogy csak a sínek mögé kel átsétálni, mert ott van a boltjuk és ott tömérdek fajta van. Én  a másik lakóparkhoz (ott is a Dreamfloorral szerződtek) atlantik kéket kértem, és a lány olyan rendes volt hogy beszerezte külföldről!

 

Be is másolom az ÁlomParketta On-line katalógusukat!

(De a burkolatválasztás még egy picit odébb van. Addig izelítő.)

 

2009 katalógus
Előzmény: Gumballer (410)
Gumballer Creative Commons License 2009.06.17 0 0 410
Jó, csak törpénjen már valami, mer hónapok óta megyen a igérgetés...
Előzmény: Jackopower (409)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.17 0 0 409

Jó hír.

 

Úgy néz ki, hogy a héten megkapja az építtető a tervezetet és a VOLKSBANKkal köt szerződést. Kvázi Ők lesznek a projektfinanszírozó bankunk.

Természetesen ezt követően már könnyebben lehet majd más bankokat is beemelni.

A VOLKSBANK azért jó mert van sima lakáshitele és leasing helyettesítő hitelkonstrukciója is.

Jackopower Creative Commons License 2009.06.16 0 0 408
Jackopower Creative Commons License 2009.06.16 0 0 407
Sziasztok!

 

Azt a visszajelzést kapom , hogy  a kiküldőt levelek nagy része visszamegy, hogy nem található a címzett, illetve a korábban megadott mobilszám se él már.

 

Akit érdekel a lakás az kérem vegye fel a kapcsolatot a Dórival (3-17-17-17) vagy a Narozsny Norberttel (0630579- 9328).

Aki nem akar telefonálgatni, az e-mailt is írhat az ertekesites@hetvezerudvar.hu-ra. Megígérték hogy azonnal válaszolnak.

Jackopower Creative Commons License 2009.06.13 0 0 406
Publikussá tettem az e-mail címemet. Kérlek küld meg az anyagot. Átnézem. Érdekel. Köszönöm.
Előzmény: csipa66 (405)
csipa66 Creative Commons License 2009.06.12 0 0 405
"Ezeket a belső információkat nem igazán ismerem, és talán nem is rám tartozik. Érdekes hogy te honnan vagy ilyen tájékozott?"

Mivel egy alvállakozónak dolgoztam, aki napi kapcsolatban volt és van a Tavasz Invest Kft.-vel.

"Teljesen egy sértet ember stílusával írsz ide. Most téged, vagy rokont küldtek el?"
Vagy esetleg Te nem vagy kifizetve? Szerintem jogorvoslatért ne az indexhez, hanem a bírósághoz forduljál! Többre mész vele."

Nem engem és nem rokonomat küldték el. 4 hónapig dolgoztam ott és megkaptam mindent az utolsó fillérig, sőt még végkielégítést is, ami nem is járt volna. Az is egyértelmű volt, hogy 4 hónapig dolgozom ott, mivel utána tudtam, hogy más cégnél fogok dolgozni.

'Írod hogy a napokba az is kiderült. Na ez hogy? Te már rég lemondtál itt a lakásról és máshol vásároltál. Nem gond, ha foglalkozol tovább is vele, de az aggasztó, hogy olyan dolgokat írsz ide amit egy mezei vevő nem tudhat, így én sem. Az egy dolog, hogy vagy elhiszem, vagy nem. De ha ilyen értesült vagy, akkor neked, mégiscsak valami nagy károd származhatott itt, ha ennyit sírsz miatta itt nekünk. De ez nem ránk tartozik. Vitás ügyben a bíróság!"

Én soha nem akartam itt lakást vásárolni, így nem ért semmilyen kár. Amit leírtam, az a valóság, lehet, hogy ez fájdalmas, de ha ismernéd a tulajdonost, akkor te is tudnád, hogy miről beszélek.

"Mi itt nem reménykedünk a ház közeli befejezésében. 2010 nyár végét írtam. Ez nem közeli. Ráadásul még alá sincsen írva, hogy mikorra vállalják. Ha meg nekünk akkor elkészül, akkor az megfelelő. Aki most vesz újat annak meg az alapoktól kezdik! Érted már? Ja és 2009-es áron!

Felhívom a figyelmedet, hogy a lakóparkok azért is lakóparkok, mert több épület együttesből állnak. Amikor lefoglaltuk, tudtuk, hogy fognak mellé építkezni. Ez logikus, és az évek folyamán mit sem változott."

Az elmúlt napokban több izraeli és más külföldi befektető járt a komplexumban, ami valószínüsíti, hogy a tulajdonos szeretné eladni az egész projektet.

Ha megadsz egy email címet, akkor szivesen küldök Neked olyan dokumentumokat, amik igazolják, hogy nem a hasamra ütve írok ide dolgokat.
Előzmény: Jackopower (403)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.12 0 0 404
 

YÓ Hír.

IGEN! Megcsináltuk! :-)))))))))))))

 

 

20 százalék maradhat az áfa a már megkötött szerződéseknél

[2009.06.12. 11:43]

A lakásvásárlás áfá-jánál a kormánynak az a javaslata, hogy a már megkötött szerződések után 20 százalékos áfa terhelje az ügyletet – jelentette be Oszkó Péter pénzügyminiszter az Országos Érdekegyeztető Tanács (OÉT) pénteki plenáris ülésén.

 

Szóval S.O.S szerződéskötni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jackopower Creative Commons License 2009.06.12 0 0 403
Ezeket azért rakom be, hogy feldobja a topikot kissé. Akkor nevezném reklámnak ha anyagi érdekem fűződne az értékesítéshez. Ez pedig, - mint tisztáztuk – nem így van!

Ezeket a belső információkat nem igazán ismerem, és talán nem is rám tartozik. Érdekes hogy te honnan vagy ilyen tájékozott? Teljesen egy sértet ember stílusával írsz ide. Most téged, vagy rokont küldtek el? Vagy esetleg Te nem vagy kifizetve? Szerintem jogorvoslatért ne az indexhez, hanem a bírósághoz forduljál! Többre mész vele.

Írod hogy a napokba az is kiderült. Na ez hogy? Te már rég lemondtál itt a lakásról és máshol vásároltál. Nem gond, ha foglalkozol tovább is vele, de az aggasztó, hogy olyan dolgokat írsz ide amit egy mezei vevő nem tudhat, így én sem. Az egy dolog, hogy vagy elhiszem, vagy nem. De ha ilyen értesült vagy, akkor neked, mégiscsak valami nagy károd származhatott itt, ha ennyit sírsz miatta itt nekünk. De ez nem ránk tartozik. Vitás ügyben a bíróság!

Mi itt nem reménykedünk a ház közeli befejezésében. 2010 nyár végét írtam. Ez nem közeli. Ráadásul még alá sincsen írva, hogy mikorra vállalják. Ha meg nekünk akkor elkészül, akkor az megfelelő. Aki most vesz újat annak meg az alapoktól kezdik! Érted már? Ja és 2009-es áron!

Felhívom a figyelmedet, hogy a lakóparkok azért is lakóparkok, mert több épület együttesből állnak. Amikor lefoglaltuk, tudtuk, hogy fognak mellé építkezni. Ez logikus, és az évek folyamán mit sem változott.
Előzmény: csipa66 (400)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.12 0 0 402
Én sem voltam még bent! Jövőhéten odatelefonálok, hogy mi a helyzet!
Előzmény: PT-HV (401)
PT-HV Creative Commons License 2009.06.12 0 0 401
Én mág nem kaptam levelet. Ti?
csipa66 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 400
Jók a reklámjaid, de ettől még nem épül a ház. A tulaj nem akar fizetni senkinek. Az épitésvezetőt úgy tették ki, hogy nem volt, aki megmondja neki, hogy el van küldve és 1 havi bérét soha nem fogja már megkapni. 2o éves kapcsolatait hozta ide az építkezésre és úgy hálálták meg neki, hogy nem fizették ki az alvállalkozókat. Tartoznak a vakolónak, a közművek tervezőjének és sorolhatnám a végtelenségig.

A napokban az is kiderült, hogy az az anyag, amit a tető faanyagának a megóvására kentek fel, az nem alkalmas állagmegóvásra, még akkor sem, ha merítő eljárással kezelik a fát. És egész télen ott ázott a tetőn. :-)

Az itteni izraeli ügyvezető mellé most be lett rakva egy lány, aki árnyékként követi mindenhova.

Egyszóval nem sok remény van a ház közeli befejezésére.

Az is érdekes lesz, amikor ez a ház elkészül valaha és majd elkezdik pár méterre a kész háztól építeni a következő házat.
Jackopower Creative Commons License 2009.06.06 0 0 399
12
Jackopower Creative Commons License 2009.06.06 0 0 398

Na jó beismerem. Én vagyok martindoc is! :-)))

És csak akkor írogatok ide, ha itt a sárgaházban a felügyelő éppen nem figyel ide!

 :-D

 

Na.

 

Becsület szavamra, csak Jackopowerként írok, és Én én vagyok.

Más fórumokba is szoktam írni, ez sem titok, hiszen leellenőrizhető bárki által az adatlapnál.

És valóban a Pöttyös Teraszban és a Mátyás Udvarban is vannak érdekeltségeim.

De nem vagyok ügynők! (DH!)

És egyenlőre 3 projektből 2-t beszívtam. Szóval irigyelni sem kell érte!

 

Maradjunk itt a 7vezérnél.

 

 

Előzmény: Gumballer (396)
martindoc Creative Commons License 2009.06.06 0 0 397
PT-HV=Pöttyös Terasz-Hét Vezér...
Előzmény: Gumballer (396)
Gumballer Creative Commons License 2009.06.06 0 0 396
Szerintem Ember01 is Jackopower, és csak azért kezdett el önmagával vitatkozni,hogy azután PT-HV (aki ugyebár szintén Jacko) jól megvédje.
Illetve valószínűén is Jackopower vagyok, és csak azért kreált, hogy ezt most leírjam, és ezzel bagatelizáljam, illetve nevetségessé tegyem az egész dolgot hogy ezen a fórumon Jacko saját magával beszélget :)
Előzmény: martindoc (385)
Jackopower Creative Commons License 2009.06.05 0 0 395

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!