Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1853
Tényleg nagyon helyes cica:))
Előzmény: cicómicó (1846)
Xexis Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1852
Tényleg nagyon bájosak... Biztos büszkék a gazdijuk rájuk... Akárcsak mi a miénkre...:)))
Előzmény: Pici gazdi (1845)
Xexis Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1851
Nagyon szépek....:))
Előzmény: Pici gazdi (1844)
Xexis Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1850
Nagyon édesek vagytok igy együtt:)))
Aztán a lecke jó legyen ám... :)DDDD
Előzmény: Pici gazdi (1843)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1849

Nah én buta ezt meg lehagyom! :S :DD

 

 

Előzmény: Pici gazdi (1848)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1848

Igazad van, mert cica nélkül nem érdemes élni. Mondjuk én már talán születési állatimádó hóbórtban szenvedek olyan 2-3 éves koromban kaptam Lucykét :)))

 

Nózika még mindig gyönyörű :) És tényleg kissé kikerekedett ;)

Előzmény: Xexis (1828)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1847

Szép estét!

 

Hát igen sajnos ez van. Tüneményes ez a cicus :))

 

 

Előzmény: cicómicó (1846)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1846
Sziasztok,szia Pici gazdi.Látom joban vagy végre.Cirmikét nagyon sajnálom.Igazából nem is tudom miért mennek el a cicusok.Néha olyan helyekről is ahol egészen jó dolguk van.Erre csak ők tudnának választ adni.Ezt a képet én is találtam.Olyan cuki.
Előzmény: Pici gazdi (1845)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1845

Találtam pár édes cicusos képet :))))

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1844
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1843

Nagyon cuki :))) Legalább van aki megjavítja ;) Az enyém a leckét ellenőrzi:

 

 

Előzmény: cicómicó (1841)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1842

Szép jó reggelt Cicások! :)

 

Reggel?! Illetve délelőtt már 11 óra :((( Dehát rohan az idő, szó szerint :S :D Cirmike nem jött haza sajnos azt kell mondani nem is fog. Már nagyon rég elment és ezen a környéken bármi történhetett vele :S :( ;( Már nagyon sok cicám elment és nem jött haza...de mért mennek el?! :(

 

És Ti hogy vagytok?

 

 

 

Előzmény: cicómicó (1841)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1841
A müszaki zseni.
cicómicó Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1840
Ezek vagyunk mi délutáni szieszta közben.
Moncsi85 Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1839

Halihó akit érdekel!

 

Tegnap foglaltam Eger melleti ökoParkpanzióba szobát 3 éjszaka 15EZER HUF spórral. Fapados rendszerbe lehet on-line foglalni, vissza is igazolták 41% kedvezmény. Nagyon szép hely már voltunk van 3 saját cicusuk és lehetett vinni a miénket is.

www.fapadosszallasok.hu  Leginkább csak egri helyek vannak benne, nem tom miért, remélem lesz több belföldi hotel is.

cicómicó Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1838
Ma ilyen napunk van.
Xexis Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1837
Köszönöm kérdésed, Nózika nagyon jól van.. Remélem igy is marad. Egyre többet szaladgál a papirgombócokkal, mondjuk nem is árt neki... Fogynia kellene, hát bizom benne, hogy fog is a tavasszal...
A Te cicáiddal minden rendben, ill a mamacicád eltűnt.. Remélem előkerül hamarosan..:))
Előzmény: Pici gazdi (1833)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.26 0 0 1836

Sziasztok Cicások!

 

Most egy kicsit itt vagyok :) Köszönöm a dicséretet Neked is Cicómicó :)

 Csináltam képet telefonnal a cicókról bááár nem lettek valami jók. Tudniillik mindig beleszaladnak a képbe :) Úgyhogy az csoda ha nem :) Nálunk Szeri szőre sajnos nagyon csomósodik. Az anyukája Milo (sajnos eltűnt) hófehér perzsa cica volt ő is. Egyszer úgy elment hogy hazaérve tiszta bogánycs és gaz meg kosz meg minden volt. (tudni kell amúgy sem szeretett fésülködni elég ,,flúgos" fajta volt ha valami nem tetszett morgás & pofozkodás követte). Akkor majdnem rosszul lettem és reménytelennek találtam meg akkor már nagyon csavargott. Egy éjszaka anya kiengedte mert nem lehetett tőle aludni. Másnap is ez volt akkor reggel visszajött éjszaka nem lett bezárva. Többé nyomát nem találtam. :( Plakátokkal kerestem jártam az utcákat, de a plakátokat leszedték és így nem is lett meg :(((

Előzmény: quilla (1835)
quilla Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1835

Lanyom minden vagya az volt, hogy nekunk is szulessenek kiscicak, de nalunk egyreszt Geza is Lujza is lanyok, masreszt operaltak mar :) Azt a pasi utan vernyogast nem lehett birni, mint egy csecsemo panaszosan vonyekoltak :))

 

Gartula a jo bizihez!!! (a rajz nekem mindig is kulon a szivem csucske volt, latom nalad sem leehet ez maskepp)

 

A Lujzam jo esellyel sziami. Ha nem is teljesen de reszben biztos, egeszen annak tunik de ennyire nem ertek hozzajuk. Es mivel az utcan leltek szegenyt igy nem is derult ki az eredete... el nem tudom kepzelni ki tesz ki egy ilyen edes gomolyagot, vagy meglepett volna? Mivel mar 5-6 honapos volt mikor hozzank kerult es egy darabig kukazo eletmodon volt igy nem nagyon szokta a fesulgetest. Na azert edzesben tartom, ha mar nagyon rasztasodik csomosodik akkor bezarkozunk a furdoszobaba, onnan nem tud menekuni es a nagyon nagy gubikat kifesulom. Amugy is szoktam neha fesulgetni mert hullik belole az anyag elegge, de azertez nem rendszeres program nala, nem nagyon szereti :) Gezat viszont nem szoktam soha, o egyenes szoru es olyan selymeske fajta, neki nem csomosodik vagy gubancolodik, igy o rendbentartja magat :) Mind a ketten amugy teljes erteku szobacicak, kijarasuk csak neha van es akkor is csak az erkelyre kukucskalni.

 

Előzmény: Pici gazdi (1833)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1834
Mielőbbi gyógyulást Pici gazdi.Gratula a bizidhez.Nagyon ügyi voltál.
Előzmény: Pici gazdi (1833)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1833

Szép estét Cicások!

 

Ma már egy kicsit jobban vagyok nem volt lázam csak hőemelkedésem. Nagyon aranyos képeket hoztatok köszönöm :)

Dehogy baj hogy mutogatod a cicáidat sőt örülünk neki! :) Nagyon szép cicók. Mindig is egy olyan szürke cicóra vágytam. Egyszer volt szürkém de sajnos eltűnt :(((

Azt hiszem Kormi és Kamilla megint hasasok. Jajj hogy szerzek megint gazdit majd?! Kamillka olyan édes reggelente kinnt ül a polcukon kimegyek és puszit ad :)) Olyan édes :)

Most csak ennyi időm volt mert mennem kell. Holnap remélem több időt tudok itt lenni de még pihennem kellett ma és szerintem holnap is.

 

Off.: Kikaptuk a bizit a félévit :) Rajzból dicséretes lettem három négyesem lett a többi ötös. Úgy örülök neki :) Bocsi az offért.

 

Xexis: Nózika hogy van? Remélem jól nagyon édes a képen :)

 

Cicómicó: Te és a Cicád is aranyosak vagytok a képen remélem Ti is jól vagytok :)

 

Quilla: A Te cicáid is csodállatosak :) A szürke az perzsa cicó? A másik? Bocsi a kérdéseket! :S Gyönyörű a bundájuk sokat fésülöd őket? :S :)

 

Nekem Szerinek egyre csomósabb a szőre, de szerintem a kinti nedves időtől. Előtte soha nem volt ilyen, szegény már tiszta kopasz lesz mert olyan nagyok egy nap alatt hogy kifésűllni lehetetlenség :$ :S :(

 

Minden jót kívánok, jó éjt sziasztok! :)

 

 

 

 

Előzmény: quilla (1815)
Xexis Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1832
Macskaegó !! Nagyon jó .... és nagyon kedves, kíméletes gazdik vagytok...:))))
Előzmény: cicómicó (1830)
Xexis Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1831
Nagyon jól irtad le, szinte látom magam előtt Gézát... :))
Ezek a ciccek nagyon ki tudják mutatni az érzelmeiket... Néha jobban, mint mi emberek, akik még beszéljük is egymás nyelvét... :))D
Előzmény: quilla (1829)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1830

Amig le nem kopik nem lehet fotózni.Nehogy belegyaloguljunk a macskaegójába.

Előzmény: quilla (1827)
quilla Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1829
Tenyleg fensegessegenek teljes tudataban pozol a kameranak :) Birom, ahogy az enyim Geza is neha olyan lesajnaloan tud ramnezni... en a poornep :o))))
Előzmény: Xexis (1828)
Xexis Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1828
Nagyon szép a Géza, és hát a másik cicc is.... De Géza tisztára olyan, mint Nózikám..:))
Cica nélkül lehet élni, de nem érdemes... szoktam mondani, és azt hiszem igaz is... A férjednek köszönheted, hogy a cicáid melengetik a szívedet, lelkedet... És ez nagyon jó...igaz?

Hoztam egy néhány napja készült képet...

Nos milyen őfelsége ? :))D
Előzmény: quilla (1796)
quilla Creative Commons License 2008.01.25 0 0 1827
Szepseges ez a macska! A mienk meg takaritott, nem a kicsi, a fekete feher... valahol ugy osszefeketitette a feher eszet... ok, ez engem minosit, hogy ott nem volt rendesen takaritva, de el nem tudom kepzelni hol szedte ossze :)) Es nem lehet lemosni sem... de majdcsak lekopik :)
Előzmény: cicómicó (1826)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1826
Tudja is,hogy megnyerte.Sugárzik belőle a szeretet irányomban.Ez ugyan egy régebbi kép,de most is ilyen.
Előzmény: quilla (1825)
quilla Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1825
O szegeny cico, de akkor o is megnyerte a lotto otost, mint a mi kukalakonk :)
Előzmény: cicómicó (1824)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.24 0 0 1824
Sajnos az anyukája nemigen tanithatta.Öthetesen találtam egy bokor alatt.Most hat és fél éves.
Előzmény: quilla (1822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!